Danielle Accardi,

Richard Stockton, New Jersey Athletic Conference softball first team.

Lauren Armstrong,

Holy Family, Central Atlantic Collegiate Conference softball first team.

Emily Bonczek,

La Salle, Atlantic Ten women's lacrosse first team.

Jill Breslin,

Temple, Atlantic Ten women's tennis coach of the year.

Chris Brown/Greg Bridgeman,

Neumann College, Pennsylvania Athletic Conference men's tennis doubles first team.

Nicole Caniglia,

Temple, Atlantic Ten women's lacrosse first team.

Charlie Carluccio,

Haverford, Centennial Conference baseball first team.

Lauren Davis,

Ursinus, Centennial Conference softball pitcher of the year, first team.

Chris Discher,

Richard Stockton, NJAC baseball first team.

Zeb Engle,

Ursinus, Centennial Conference baseball first team.

Joe Franceschini,

Rowan, NJAC baseball first team.

Dan Harnos,

Neumann College, PAC men's tennis singles first team.

Barry Harvey,

Neumann College, PAC men's tennis singles first team.

Erik Hotaling,

St. Joseph's, Metro Atlantic Athletic Conference men's lacrosse first team.

Jim Holt,

Gwynedd-Mercy College, PAC men's tennis coach of the year.

Tom Kinrade,

Haverford, Centennial Conference men's tennis player of the year, all-singles, all-doubles team.

Ming Kuang Luo,

Cabrini, PAC men's tennis rookie of the year.

Ryan Kulik,

Rowan, NJAC baseball pitcher of the year, first team.

Christina Lizzi,

College of New Jersey, NJAC softball first team.

Jonathan Lo,

Swarthmore, Centennial Conference men's tennis all-singles, all-doubles teams.

Dave Lomas,

Gwynedd-Mercy, PAC men's tennis singles first team.

Jenna Martino,

St. Joseph's, Atlantic Ten women's lacrosse first team.

Jennie Moore,

Ursinus, Centennial Conference softball first team.

Tracy Olsen,

Ursinus, Centennial Conference softball first team.

Jennie Park,

Swarthmore, Centennial Conference women's tennis all-singles, all-doubles teams.

Lucie Pazderova,

Temple, Atlantic Ten women's tennis first team.

Whitney Richards,

Temple, Atlantic Ten women's lacrosse first team.

Kathryn Riley,

Swarthmore, Centennial Conference softball first team.

Lindsay Schmidt,

Ursinus, Centennial Conference softball first team.

Ellen Seavers,

College of New Jersey, NJAC softball first team.

Dina Senkina,

Temple, Atlantic Ten women's tennis most outstanding player, first team.

Kevin Shaughnessy,

Swarthmore, Centennial Conference men's tennis all-doubles team.

Allyson Shicora,

Ursinus, Centennial Conference women's lacrosse first team.

John Slinka,

Neumann College, PAC men's tennis singles first team.

Heidi Smith,

Rowan, NJAC softball first team.

Elyse Steiner,

Temple, Atlantic Ten women's tennis first team.

Evan Stiegel,

Haverford, Centennial Conference men's tennis all-doubles team.

Lindsey Sullivan,

Haverford, Centennial Conference softball first team.

Berkley Summerlin,

Temple, Atlantic Ten women's lacrosse first team.

Jeff Toth,

College of New Jersey, NJAC baseball first team.

Rachel Wallwork,

Swarthmore, Centennial Conference women's tennis player of the year, all-singles, all-doubles teams.