Today

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Medford Tech at Delran, 5:15

Cinnaminson at Willingboro, 5:15

Rancocas Valley at Moorestown, 5:30

Palmyra at Florence, 6:15

Pemberton at Westampton Tech, 6:15

Burlington City at New Egypt, 6:30

Bordentown at Burlington Township, 6:30

Maple Shade at Riverside, 6:30

Northern Burlington at Trenton Catholic, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Atlantic City at Mainland, 5:30

Vineland at Hammonton, 5:30

Ocean City at Millville, 6

Oakcrest at St. Augustine, 6

Absegami at Egg Harbor Township, 7

St. Joseph at Buena, 7

Holy Spirit at Lower Cape May, 7

Middle Township at Wildwood Catholic, 7

Pleasantville at Sacred Heart, 7

COLONIAL CONFERENCE

Lindenwold at Collingswood, 6:30

Haddonfield at Audubon, 7

Gateway at West Deptford, 7

Woodbridge at Haddon Heights, 7

Haddon Township at Overbrook, 7

Woodbury at Haddon Heights, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Camden Catholic at Camden County Tech, 3:45

Bishop Eustace at Camden, 3:45

Woodrow Wilson at Paul VI, 3:45

Cherry Hill East at Lenape, 5:30

Eastern at Cherokee, 7

Seneca at Cherry Hill West, 7

Pennsauken at Washington Township, 7

Triton at Shawnee, 7

Winslow Township at Timber Creek, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

International Christian at Life Center, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE

Woodstown at Gloucester County Tech, 5:30

Pitman at Clayton, 7

Clearview at Williamstown, 7

Cumberland at Kingsway, 7

Deptford at Highland, 7

Gloucester Catholic at Glassboro, 7

Penns Grove at Pennsville, 7

Salem at Wildwood, 7

Schalick at Gloucester, 7

RANNEY SCHOOL TOURNAMENT

Doane Academy vs. Calvary Christian, 5:15

NONLEAGUE

Paulsboro at Camden Academy Charter, 5:30

Christian Academy at Baptist High, 7

Northwest Prep at Sterling, 7

Tomorrow

COLONIAL CONFERENCE

Overbrook at Lindenwold, noon

TRI-COUNTY CONFERENCE

Pennsville at Gloucester Catholic, 1

Gloucester County Tech at Pitman, 1:30

CAMDEN COUNTY TECH TOURNAMENT

Medford Tech at Camden County Tech, 11:30

OCEAN CITY PBA TIPOFF WEEKEND

Bridgeton vs. Willingboro, 3:45

Lower Cape May at Ocean City, 7:15

NONLEAGUE

Moorestown Friends at Haddon Township, 11

Northwest Prep at Cinnaminson, noon

LEAP Academy Charter at Woodrow Wilson, 12

Cape May Tech at Maple Shade, 12:30

GAMP at Audubon, 1

Gateway at Allentown, 1

Buena at Woodstown, 1

Emily Fisher Charter at Bishop Eustace, 1:30

Hammonton at Delsea, 2

Clearview at Sterling, 2:30

Sunday, Dec. 21

OCEAN CITY PBA TIPOFF WEEKEND

Mainland vs. Pleasantville, 12

Absegami vs. Holy Spirit, 3:30

Atlantic City vs. Shawnee, 7

NONLEAGUE

At Seton Hall University:

Trenton Catholic vs. St. Anthony

Monday, Dec. 22

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Pemberton at Willingboro, 5:15

Bordentown at Northern Burlington, 6:30

Palmyra at Delran, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Wildwood Catholic at Cape May Tech, 4

Buena at Middle Township, 7

Lower Cape May at Pleasantville, 7

St. Joseph at Sacred Heart, 7

COLONIAL CONFERENCE

Paulsboro at Sterling, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Seneca at Pennsauken, 5:30

Paul VI at Shawnee, 7

Washington Township at Winslow Township, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Clayton at Schalick, 5:30

Highland at Cumberland, 5:30

Gloucester County Tech at Penns Grove, 5:30

Gloucester at Salem, 5:30

Kingsway at Clearview, 7

Glassboro at Woodstown, 7

Wildwood at Pitman, 7

NONLEAGUE

Camden Academy at Haddon Township, 3:45

Moorestown Friends at New Egypt, 4:30

Northwest Prep at Millville, 4:30

Overbrook at Triton, 5:15

Williamstown at Rancocas Valley, 6:30

Tuesday, Dec. 23

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Cinnaminson at Burlington City, 4:30

Burlington Township at Rancocas Valley, 6:30

Holy Cross at Westampton Tech, 6:30

Trenton Catholic at Rancocas Valley, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Millville at Mainland, 5:30

Ocean City at Oakcrest, 6

St. Augustine at Vineland, 6

Hammonton at Absegami, 7

Egg Harbor Township at Atlantic City, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Cherry Hill West at Eastern, 3

Bishop Eustace at Cherry Hill East, 4

Woodrow Wilson at Lenape, 5

Camden Catholic at Timber Creek, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Williamstown at Delsea, 7

NONLEAGUE

Schalick at Bridgeton, 3:30

Gloucester County Tech at Gateway, 3:45

Moorestown Friends at Riverside, 5:15

Audubon at Pennsville, 5:30

Northwest Prep at Collingswood, 6

Friday, Jan. 2

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Cape May Tech at Holy Spirit, 11 a.m.

TRI-COUNTY CONFERENCE

Woodstown at Pennsville, 12:30

Glassboro at Gloucester County Tech, 5:30

Salem at Clayton, 7

NONLEAGUE

Northwest Prep at Bishop Eustace, 1

King's Christian at Egg Harbor Township, 2:30

Saturday, Jan. 3

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Burlington Township at Cinnaminson, noon

Riverside at Burlington City, 1

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Middle Township at Oakcrest, 1

Sacred Heart at Vineland, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Deptford at Williamstown, noon

Clearview at Highland, 1

Delsea at Kingsway, 1

Schalick at Pitman, 1

Gloucester Catholic at Penns Grove, 1:30

ATKINSON TOURNAMENT

At Gloucester County College:

Paulsboro vs. Washington Township, 8

NONLEAGUE

Emily Fisher Charter at Moorestown, 11:30 a.m.

GAMP at Cherry Hill East, noon

Holy Cross at Eastern, noon

Cherry Hill West at Camden Academy, 12:30

New Egypt at Gateway, 1

Woodstown at Audubon, 1

Haddon Township at Gloucester, 1

Lenape at Hillsborough, 1

Northwest Prep at Paul VI, 1

Pennsville at Buena, 1

Hershey at Burlington City, 2

Rancocas Valley at Timber Creek, 7

Sunday, Jan. 4

NONLEAGUE

At Caldwell College:

Egg Harbor Township vs. Snyder, 2

Monday, Jan. 5

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Burlington Township at Moorestown, 5:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Bridgeton at Wildwood Catholic, 7

Cape May Tech at Buena, 7

Middle Township at Sacred Heart, 7

St. Joseph at Pleasantville, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Pennsauken Tech at Camden County Tech, 3:45

Timber Creek at Woodrow Wilson, 5:15

PENN-JERSEY LEAGUE

Doane Academy at Pine Forge, 5:30

Tuesday, Jan. 6

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Delran at Willingboro, 5:15

Trenton Catholic at Pemberton, 5:15

Burlington City at Florence, 6:15

Northern Burlington at Westampton Tech, 6:15

Cinnaminson at Medford Tech, 6:30

Palmyra at New Egypt, 6:30

Holy Cross at Burlington Township, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Atlantic City at Hammonton, 5:30

Oakcrest at Millville, 6

Vineland at Ocean City, 6

Absegami at St. Augustine, 7

Mainland at Egg Harbor Township, 8

COLONIAL CONFERENCE

Haddonfield at Collingswood, 6:30

Audubon at Lindenwold, 7

Haddon Township at Gateway, 7

Haddon Heights at Sterling, 7

Overbrook at West Deptford, 7

Woodbury at Paulsboro, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Moorestown Friends at Germ. Friends, 5:30

OLYMPIC CONFERENCE

Washington Township at Camden, 3:45

Pennsauken Tech at Triton, 3:45

Cherokee at Winslow Township, 7

Eastern at Camden Catholic, 7

Lenape at Seneca, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

Doane Academy at United Christian, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE

Clayton at Gloucester, 5:30

Williamstown at Cumberland, 5:30

Pennsville at Glassboro, 5:30

Penns Grove at Woodstown, 5:30

Pitman at Salem, 5:30

Wildwood at Schalick, 6

Highland at Delsea, 7

Kingsway at Deptford, 7

Gloucester County Tech at Gloucester Catholic, 7

NONLEAGUE

Camden County Tech at Camden Academy, 3:45

Northwest Prep at Cherry Hill East, 4

Wednesday, Jan. 7

NONLEAGUE

Hope Charter at Camden, 3:45

Thursday, Jan. 8

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

New Egypt at Cinnaminson, 6:15

Delran at Florence, 6:15

Willingboro at Westampton Tech, 6:15

Trenton Catholic at Medford Tech, 6:30

Riverside at Bordentown, 6:30

Holy Cross at Rancocas Valley, 6:30

Palmyra at Pemberton, 6:30

Moorestown at Northern Burlington, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

St. Joseph at Cape May Tech, 4

Hammonton at Mainland, 5:30

Pleasantville at Bridgeton, 5:30

Oakcrest at Vineland, 6

Ocean City at Absegami, 7

Millville at Egg Harbor Township, 7

Sacred Heart at Holy Spirit, 7

Lower Cape May at Middle Township, 7

COLONIAL CONFERENCE

Overbrook at Collingswood, 6:30

Audubon at Woodbury, 7

Gateway at Paulsboro, 7

Haddonfield at Haddon Heights, 7

Haddon Township at Lindenwold, 7

West Deptford at Sterling, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Camden at Camden Catholic, 3:45

Camden County Tech at Woodrow Wilson, 3:45

Cherokee at Cherry Hill East, 4

Winslow Township at Triton, 5:15

Washington Township at Eastern, 6

Paul VI at Bishop Eustace, 7

Lenape at Pennsauken, 7

Seneca at Timber Creek, 7

Cherry Hill West at Shawnee, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

De La Salle at Doane Academy, 4

TRI-COUNTY CONFERENCE

Glassboro at Penns Grove, 4

Highland at Kingsway, 5:15

Deptford at Cumberland, 5:30

Pennsville at Gloucester County Tech, 5:30

Clayton at Wildwood, 6

Clearview at Delsea, 7

Woodstown at Gloucester Catholic, 7

Gloucester at Pitman, 7

Salem at Schalick, 7

NONLEAGUE

Allentown at Moorestown Friends, 5:15

Christian Academy at Gloucester Christian, 5:30

Buena at Maple Shade, 6:30

Friday, Jan. 9

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

New Egypt at Maple Shade, 6:30

Willingboro at Bordentown, 6:30

Riverside at Palmyra, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

St. Augustine at Atlantic City, 7

Millville at Wildwood Catholic, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Westtown at Moorestown Friends, 5:15

OLYMPIC CONFERENCE

Cherry Hill West at Pennsauken Tech, 3:45

NONLEAGUE

Camden Academy Charter at Lindenwold, 3:45

Buena at Cumberland Christian, 5:30

Saturday, Jan. 10

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Burlington Township at Delran, 11:30 a.m.

Moorestown at Pemberton, 11:30 a.m.

Medford Tech at Holy Cross, 1

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Oakcrest at Sacred Heart, 2

Holy Spirit at Middle Township, 6

COLONIAL CONFERENCE

Haddon Heights at Haddon Township, 1

OLYMPIC CONFERENCE

Camden at Woodrow Wilson, 2

TRI-COUNTY CONFERENCE

Clayton at Pennsville, noon

Wildwood at Glassboro, noon

Clearview at Cumberland, 1

Delsea at Deptford, 1

Pitman at Gloucester Catholic, 1

Schalick at Gloucester County Tech, 1

Gloucester at Woodstown, 1

Salem at Penns Grove, 1:30

NONLEAGUE

Overbrook at Hammonton, 11:30 a.m.

Robbinsville at Maple Shade, 12:30

Shawnee at Camden Academy Charter, 12:30

Northwest Prep at Cherokee, 1

Northern Burlington at Audubon, 1

Absegami at Haddonfield, 1

Triton at Sterling, 1

Pennsauken Tech at West Deptford, 1

Princeton Day at Bishop Eustace, 1

Phila. Academy Charter at Cherry Hill East, 1

Eastern at Highland, 1

Lenape at Toms River North, 1

Williamstown at Washington Township, 1

Lower Cape May at Kingsway, 1

St. Patrick's at Trenton Catholic, 2

Sunday, Jan. 11

NONLEAGUE

St. Patrick's at St. Augustine, 3

Monday, Jan. 12

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Burlington Township at Medford Tech, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Cape May Tech at Middle Township, 4

Wildwood Catholic at Lower Cape May, 6

Bridgeton at St. Joseph, 7

Holy Spirit at Pleasantville, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Penns Grove at Wildwood, 6

NONLEAGUE

Emily Fisher Charter at Florence

Woodrow Wilson at Camden Academy Charter, 3

Gloucester Co. Tech at Pennsauken Tech, 3:30

Moorestown Friends at Baptist High, 5:30

Cumberland Christian at Christian Academy, 5:30

Seneca at Kingsway, 5:30

Tuesday, Jan. 13

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Willingboro at Burlington Township, 3:45

Westampton Tech at Moorestown, 5:30

Maple Shade at Burlington City, 6:15

New Egypt at Riverside, 6:30

Cinnaminson at Bordentown, 6:30

Delran at Holy Cross, 6:30

Pemberton at Rancocas Valley, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Vineland at Millville, 4

Absegami at Oakcrest, 6

Atlantic City at Ocean City, 6

Egg Harbor Township at Hammonton, 6

Mainland at St. Augustine, 7

Lower Cape May at Bridgeton, 7

Sacred Heart at Buena, 7

Pleasantville at Wildwood Catholic, 7

COLONIAL CONFERENCE

Audubon at Overbrook, 7

Collingswood at Gateway, 7

Haddon Heights at Paulsboro, 7

Haddon Township at West Deptford, 7

Woodbury at Haddonfield, 7

Sterling at Lindenwold, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Abington Friends at Moorestown Friends, 5:15

OLYMPIC CONFERENCE

Lenape at Camden, 3:45

Camden County Tech at Triton, 3:45

Cherry Hill East at Paul VI, 4

Seneca at Woodrow Wilson, 5

Cherokee at Camden Catholic, 7

Cherry Hill West at Bishop Eustace, 7

Eastern at Timber Creek, 7

Pennsauken at Shawnee, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Penns Grove at Pitman, 5:30

Pennsville at Gloucester, 5:30

Woodstown at Schalick, 5:30

Glassboro at Clayton, 7

Deptford at Clearview, 7

Cumberland at Delsea, 7

Williamstown at Highland, 7

Wednesday, Jan. 14

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Vineland at Absegami, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

International Christian at Doane Academy, 4

TRI-COUNTY CONFERENCE

Clayton at Woodstown, 6

NONLEAGUE

Create Charter at Salem, 6

Nottingham at Trenton Catholic, 7

Thursday, Jan. 15

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Maple Shade at Cinnaminson, 6:15

Burlington City at Medford Tech, 6:30

Holy Cross at New Egypt, 6:30

Bordentown at Palmyra, 6:30

Northern Burlington at Burlington Township, 6:30

Moorestown at Trenton Catholic, 6:30

Willingboro at Rancocas Valley, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Sacred Heart at Cape May Tech, 4

Ocean City at Mainland, 5:30

Millville at Hammonton, 5:30

St. Joseph at Lower Cape May, 6

Oakcrest at Atlantic City, 7

Buena at Bridgeton, 7

Wildwood Catholic at Holy Spirit, 7

Pleasantville at Middle Township, 7

COLONIAL CONFERENCE

Gateway at Audubon, 7

Collingswood at Haddon Heights, 7

Haddon Township at Paulsboro, 7

West Deptford at Haddonfield, 7

Lindenwold at Woodbury, 7

Sterling at Overbrook, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Moorestown Friends at Friends Select, 5:15

OLYMPIC CONFERENCE

Bishop Eustace at Camden County Tech, 3:45

Camden at Paul VI, 3:45

Timber Creek at Cherry Hill West, 3:45

Eastern at Cherry Hill East, 4

Camden Catholic at Woodrow Wilson, 5:15

Pennsauken at Cherokee, 7

Washington Township at Lenape, 7

Triton at Seneca, 7

Shawnee at Winslow Township, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Kingsway at Wildwood, 6

Gloucester at Highland, 7

Salem at Williamstown, 7

NONLEAGUE

Gloucester Catholic at Hightstown, 7

Friday, Jan. 16

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Bordentown at Delran, 6:30

Cinnaminson at Rancocas Valley, 6:30

Maple Shade at Palmyra, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

St. Augustine at Egg Harbor Township, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Pennsauken Tech at Eastern, 5:30

PENN-JERSEY LEAGUE

Mercy Vocational at Doane Academy, 4

TRI-COUNTY CONFERENCE

Cumberland at Gloucester County Tech, 5:30

Clayton at Delsea, 7

Schalick at Clearview, 7

Pitman at Deptford, 7

NONLEAGUE

Camden County Tech at Buena

Northwest Prep at Pemberton, 4

Moorestown Friends at Moorestown, 5:30

St. Joseph at Glassboro, 5:30

Atlantic Christian at Christian Academy, 6:30

Camden Academy Charter at Pennsville, 7

Vineland at Washington Township, 7

Saturday, Jan. 17

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Riverside at Florence, noon

Willingboro at Holy Cross, noon

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Millville at Bridgeton, 1

Holy Spirit at Atlantic City, 2

OLYMPIC CONFERENCE

Pennsauken at Paul VI, 1

TRI-COUNTY CONFERENCE

Gloucester County Tech at Wildwood, 1

NONLEAGUE

Oakcrest at Cumberland Christian

Northwest Prep at Cherry Hill West, 11 a.m.

Medford Tech at Shawnee, 11:30 a.m.

Princeton at Northern Burlington, 11:30 a.m.

Gateway at Cumberland, 11:30 a.m.

Clayton at Overbrook, noon

Emily Fisher Charter at Woodrow Wilson, noon

New Egypt at West Windsor-Plainsboro South, 1

Allentown at Haddon Heights, 1

Delsea at Haddonfield, 1

Gloucester Catholic at Camden Catholic, 1

Triton at Ocean City, 1

Williamstown at Cherokee, 2

Pennsville at Sacred Heart, 2

University Acad.-Jersey City at Timber Creek, 5

Monday, Jan. 19

PEMBERTON TOURNAMENT

Eastern vs. Sayreville, 2

PENN-JERSEY LEAGUE

Life Center at De La Salle, 4

TRI-COUNTY CONFERENCE

Gloucester at Gloucester County Tech, 5:30

NONLEAGUE

Audubon at Clayton, 12:30

Pitman at Gateway, 1

Pennsville at Interboro, 5:30

Tuesday, Jan. 20

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Westampton Tech at Trenton Catholic, 4

Willingboro at Medford Tech, 5:15

Pemberton at Northern Burlington, 5:30

New Egypt at Florence, 6:15

Burlington City at Palmyra, 6:15

Cinnaminson at Delran, 6:15

Bordentown at Maple Shade, 6:30

Moorestown at Rancocas Valley, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Cape May Tech at Pleasantville, 4

Mainland at Oakcrest, 6

Absegami at Millville, 6

Atlantic City at Vineland, 6

Holy Spirit at Buena, 7

Egg Harbor Township at Ocean City, 7

Hammonton at St. Augustine, 7

Middle Township at St. Joseph, 7

Bridgeton at Sacred Heart, 7

COLONIAL CONFERENCE

Paulsboro at Audubon, 7

Collingswood at West Deptford, 7

Lindenwold at Gateway, 7

Overbrook at Haddon Heights, 7

Haddon Township at Woodbury, 7

Sterling at Haddonfield, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Friends' Central at Moorestown Friends, 3:45

OLYMPIC CONFERENCE

Cherokee at Cherry Hill West, 3:45

Camden at Eastern, 3:45

Shawnee at Bishop Eustace, 7

Camden Catholic at Pennsauken, 7

Cherry Hill East at Seneca, 7

Lenape at Winslow Township, 7

Washington Township at Paul VI, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

Doane Academy at De La Salle, 3:45

TRI-COUNTY CONFERENCE

Williamstown at Penns Grove, 4

Clearview at Gloucester County Tech, 5:30

Cumberland at Schalick, 5:30

Kingsway at Glassboro, 6:30

Pennsville at Delsea, 7

Deptford at Gloucester Catholic, 7

Highland at Woodstown, 7

Gloucester at Wildwood, 7

NONLEAGUE

Camden Academy Charter at Triton, 3:45

King's Christian at Christian Academy, 5:30

Wednesday, Jan. 21

MID-ATLANTIC PREP LEAGUE

Hill School at Blair Academy, 5

OLYMPIC CONFERENCE

Camden County Tech at Pennsauken Tech, 3:45

NONLEAGUE

South River at New Egypt, 6:30

Burlington Township at Robbinsville, 7

Northwest Prep at St. Augustine, 7

Thursday, Jan. 22

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Moorestown at Willingboro, 5:15

Burlington City at Holy Cross, 6:30

Cinnaminson at Riverside, 6:30

Northern Burlington at Rancocas Valley, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Cape May Tech at Lower Cape May, 4

Vineland at Mainland, 5:30

Ocean City at Hammonton, 5:30

Absegami at Atlantic City, 7

Middle Township at Bridgeton, 7

Buena at Wildwood Catholic, 7

Oakcrest at Egg Harbor Township, 7

St. Joseph at Holy Spirit, 7

COLONIAL CONFERENCE

West Deptford at Audubon, 7

Collingswood at Haddon Township, 7

Gateway at Sterling, 7

Lindenwold at Haddon Heights, 7

Paulsboro at Haddonfield, 7

Overbrook at Woodbury, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Lenape at Cherokee, 3:45

Paul VI at Camden County Tech, 3:45

Shawnee at Seneca, 3:45

Washington Township at Cherry Hill East, 4

Cherry Hill West at Winslow Township, 5:30

Eastern at Pennsauken, 5:30

Camden Catholic at Bishop Eustace, 7

Triton at Timber Creek, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Clayton at Gloucester Catholic, 5:30

Gloucester at Glassboro, 5:30

Cumberland at Highland, 7

Kingsway at Williamstown, 7

Salem at Woodstown, 7

NONLEAGUE

Moorestown Friends at Camden Academy, 3:45

Stern Hebrew at Doane Academy, 5:30

Friday, Jan. 23

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Willingboro at Cinnaminson, 5

Westampton Tech at Pemberton, 5:15

New Egypt at Burlington City, 6:15

Delran at Medford Tech, 6:30

Burlington Township at Bordentown, 6:30

Florence at Palmyra, 6:30

Rancocas Valley at Trenton Catholic, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Millville at St. Augustine, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Moorestown Friends at Academy of New Church, 5:15

OLYMPIC CONFERENCE

Bishop Eustace at Pennsauken Tech, 3:45

TRI-COUNTY CONFERENCE

Pitman at Gloucester County Tech, 5:30

Schalick at Pennsville, 7

NONLEAGUE

Haddon Township at Triton, 5:15

Woodbury at Woodrow Wilson, 5:15

Solebury School at Life Center, 5:30

Gloucester Christian at Christian Academy, 5:30

Maple Shade at Buena, 5:30

Clearview at Millville, 6

Wildwood at Bridgeton, 7

Saturday, Jan. 24

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Trenton Catholic at Northern Burlington, 1:30

Riverside at Maple Shade, 2

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Middle Township at Ocean City, 4

COLONIAL CONFERENCE

Haddon Heights at Audubon, 3

TRI-COUNTY CONFERENCE

Clayton at Cumberland, noon

Deptford at Gloucester County Tech, 12:30

Gloucester Catholic at Delsea, 1

NONLEAGUE

Northwest Prep at Shawnee, 11 a.m.

Sterling at Hammonton, 11:30 a.m.

Woodrow Wilson at LEAP Academy Charter, 12

Holy Cross at St. Joseph, 1

Seneca at Florence, 2

Haddonfield at Medford Tech, 3

West Deptford at Cherry Hill West, 3

Camden Academy Charter at Gateway, 3:30

Hopewell Valley at Moorestown, 4:30

Williamstown at Lenape, 5

Highland at Pennsauken, 6

Collingswood at Clearview, 7

Monday, Jan. 26

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Westampton Tech at Northern Burlington, 5:30

Medford Tech at Palmyra, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Bridgeton at Cape May Tech, 4

Lower Cape May at Buena, 7

Wildwood Catholic at Sacred Heart, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Pennsauken Tech at Cherry Hill West, 3:45

NONLEAGUE

Wildwood Catholic at Camden County Tech, 3:45

Doane Academy at City Center, 4

Wildwood at Camden County Tech, 5:15

West Windsor South at Bordentown, 6:30

Gateway at Maple Shade, 6:30

New Egypt at Steinert, 7

Delran at Woodbury, 7

Rancocas Valley at Winslow Township, 7

Cumberland at Lindenwold, 7

Tuesday, Jan. 27

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Holy Cross at Willingboro, 5:15

Pemberton at Moorestown, 5:30

Burlington City at Riverside, 6:15

Maple Shade at Florence, 6:15

Bordentown at Medford Tech, 6:30

Cinnaminson at Burlington Township, 6:30

Palmyra at Westampton Tech, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Atlantic City at Millville, 6

Egg Harbor Township at Vineland, 6

Hammonton at Oakcrest, 6

Sacred Heart at Lower Cape May, 6

St. Augustine at Ocean City, 6

Mainland at Absegami, 7

Holy Spirit at Bridgeton, 7

Buena at Pleasantville, 7

Wildwood Catholic at St. Joseph, 7

COLONIAL CONFERENCE

Sterling at Collingswood, 6:30

Haddon Township at Audubon, 7

Woodbury at Gateway, 7

Haddon Heights at West Deptford, 7

Overbrook at Haddonfield, 7

Paulsboro at Lindenwold, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Shipley at Moorestown Friends, 5:30

OLYMPIC CONFERENCE

Woodrow Wilson at Bishop Eustace, 3:45

Camden County Tech at Camden, 3:45

Triton at Cherry Hill West, 3:45

Timber Creek at Shawnee, 3:45

Eastern at Lenape, 4

Cherry Hill East at Pennsauken, 5:30

Cherokee at Washington Township, 7

Paul VI at Camden Catholic, 7

Winslow Township at Seneca, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Clayton at Pitman, 4

Pennsville at Penns Grove, 4

Kingsway at Cumberland, 5:30

Gloucester County Tech at Woodstown, 5:30

Gloucester at Schalick, 5:30

Wildwood at Salem, 6

Williamstown at Clearview, 7

Highland at Deptford, 7

Glassboro at Gloucester Catholic, 7

Wednesday, Jan. 28

PENN-JERSEY LEAGUE

Doane Academy at International Christian, 5:30

NONLEAGUE

Gloucester County Tech at Cape May Tech, 5:30

Thursday, Jan. 29

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Medford Tech at Westampton Tech, 5:15

Northern Burlington at Willingboro, 5:15

New Egypt at Delran, 6:15

Florence at Burlington City, 6:15

Holy Cross at Riverside, 6:30

Pemberton at Trenton Catholic, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Hammonton at Vineland, 6

Millville at Ocean City, 6

Mainland at Atlantic City, 7

Egg Harbor Township at Absegami, 7

Buena at St. Joseph, 7

Lower Cape May at Holy Spirit, 7

Wildwood Catholic at Middle Township, 7

Sacred Heart at Pleasantville, 7

COLONIAL CONFERENCE

Audubon at Collingswood, 7

Haddon Heights at Gateway, 7

Haddon Township at Sterling, 7

Haddonfield at Lindenwold, 7

Overbrook at Paulsboro, 7

Woodbury at West Deptford, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

George School at Moorestown Friends, 5:15

OLYMPIC CONFERENCE

Camden at Bishop Eustace, 3:45

Camden County Tech at Camden Catholic, 3:45

Cherokee at Eastern, 4

Lenape at Cherry Hill East, 4

Paul VI at Woodrow Wilson, 5:15

Shawnee at Triton, 5:15

Washington Township at Pennsauken, 5:30

Cherry Hill West at Seneca, 7

Timber Creek at Winslow Township, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Gloucester Catholic at Pennsville, 5:30

Salem at Gloucester, 5:30

Schalick at Clayton, 7

Delsea at Williamstown, 7

NONLEAGUE

Northwest Prep at Burlington Township, 6

Friday, Jan. 30

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Medford Tech at Cinnaminson, 6:15

New Egypt at Palmyra, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Bridgeton at Vineland, 5:30

St. Augustine at Oakcrest, 6

OLYMPIC CONFERENCE

Triton at Pennsauken Tech, 3:45

TRI-COUNTY CONFERENCE

Woodstown at Glassboro, 5:30

Penns Grove at Gloucester County Tech, 5:30

Clearview at Kingsway, 7

Pitman at Wildwood, 7

NONLEAGUE

Northwest Prep at Bishop Eustace, 5

Moorestown Friends at Maple Shade, 5:15

Baptist High at Christian Academy, 7

Saturday, Jan. 31

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Willingboro at Delran, 11:30 a.m.

Burlington Township at Florence, noon

OLYMPIC CONFERENCE

Pennsauken at Woodrow Wilson, 1

TRI-COUNTY CONFERENCE

Gloucester Catholic at Gloucester, 7

JEFF CONEY TOURNAMENT

Pemberton vs. Cherokee

Cinnaminson vs. Paul VI, 12:30

Timber Creek vs. Trenton, 1:45

Cherry Hill East vs. Ewing, 2:15

NONLEAGUE

Overbrook at Cumberland, 11:30 a.m.

Cape May Tech at Atlantic Christian, noon

Gloucester Co. Tech at Haddon Heights, 12:30

Camden Academy at Cherry Hill West, 12:30

Haddonfield at Clearview, 1

Seneca at Sterling, 1

Kingsway at West Deptford, 1

Deptford at Woodbury, 1

Washington Township at Highland, 1

Northern Burlington at Nottingham, 2

Phila. Electrical at Egg Harbor Township, 2:30

Trenton Catholic at Williamstown, 3:30

Collingswood at Ocean City, 5:30

Lindenwold at Eastern, 5:45

At Villanova University:

Malvern Prep vs. Camden Catholic, 6

Monday, Feb. 2

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Florence at Maple Shade, 6:15

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Cape May Tech at Wildwood Catholic, 4

Absegami at Hammonton, 5:30

Pleasantville at Lower Cape May, 6

Atlantic City at Egg Harbor Township, 7

Bridgeton at Holy Spirit, 7

Middle Township at Buena, 7

St. Joseph at Sacred Heart, 7

NONLEAGUE

Barrack Hebrew at Pennsauken Tech, 3:45

Triton at Camden Academy Charter, 3:45

Audubon at Moorestown Friends, 5:15

Atlantic Christian at Shipley, 5:45

Princeton Day at Paul VI, 7

Tuesday, Feb. 3

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Cinnaminson at Pemberton, 5:15

Northern Burlington at Moorestown, 5:30

Holy Cross at Medford Tech, 6:30

Maple Shade at New Egypt, 6:30

Bordentown at Willingboro, 6:30

Delran at Burlington Township, 6:30

Palmyra at Riverside, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Oakcrest at Ocean City, 6

Mainland at Millville, 7

Vineland at St. Augustine, 7

COLONIAL CONFERENCE

West Deptford at Overbrook, 3:45

Paulsboro at Woodbury, 4

Lindenwold at Audubon, 7

Collingswood at Haddonfield, 7

Gateway at Haddon Township, 7

Sterling at Haddon Heights, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Winslow Township at Camden, 3:45

Triton at Camden County Tech, 3:45

Bishop Eustace at Pennsauken, 5:30

Shawnee at Cherokee, 7

Cherry Hill East at Camden Catholic, 7

Cherry Hill West at Camden Catholic, 7

Timber Creek at Lenape, 7

Seneca at Paul VI, 7

Woodrow Wilson at Washington Township, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Clayton at Salem, 5:30

Gloucester County Tech at Glassboro, 5:30

Pitman at Schalick, 5:30

Wildwood at Gloucester, 6

Highland at Clearview, 7

Kingsway at Delsea, 7

Williamstown at Deptford, 7

Penns Grove at Gloucester Catholic, 7

Pennsville at Woodstown, 7

NONLEAGUE

Wildwood Catholic at Moorestown Friends, 6

Wednesday, Feb. 4

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Bridgeton at Pleasantville, 5:30

Lower Cape May at Oakcrest, 6

Hammonton at Atlantic City, 7

NONLEAGUE

Living Faith Christian at Episcopal Academy, 4

Doane Academy at Katzenbach, 5:30

Cape May Tech at Cumberland, 5:30

Thursday, Feb. 5

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Trenton Catholic at Willingboro, 4

Medford Tech at Pemberton, 5:15

Florence at Cinnaminson, 6:15

Moorestown at Westampton Tech, 6:15

Riverside at New Egypt, 6:30

Holy Cross at Bordentown, 6:30

Delran at Burlington City, 6:30

Burlington Township at Palmyra, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Egg Harbor Township at Mainland, 5:30

Ocean City at Vineland, 6

St. Augustine at Absegami, 7

Wildwood Catholic at Bridgeton, 7

Buena at Cape May Tech, 7

Sacred Heart at Middle Township, 7

Pleasantville at St. Joseph, 7

COLONIAL CONFERENCE

Lindenwold at Overbrook, 4

Sterling at Audubon, 7

Collingswood at Woodbury, 7

Gateway at Haddonfield, 7

Haddon Township at Haddon Heights, 7

West Deptford at Paulsboro, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Camden Catholic at Camden, 3:45

Woodrow Wilson at Camden County Tech, 3:45

Shawnee at Cherry Hill West, 3:45

Triton at Winslow Township, 5:30

Cherry Hill East at Cherokee, 7

Bishop Eustace at Paul VI, 7

Eastern at Washington Township, 7

Pennsauken at Lenape, 7

Timber Creek at Seneca, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

United Christian at Doane Academy, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE

Deptford at Kingsway, 5:15

Glassboro at Pennsville, 5:30

Gloucester at Clayton, 7

Delsea at Highland, 7

Gloucester Catholic at Gloucester County Tech, 7

Salem at Pitman, 7

Schalick at Wildwood, 7

NONLEAGUE

Camden Academy at Moorestown Friends, 5:15

Friday, Feb. 6

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Medford Tech at Northern Burlington, 5:30

Bordentown at Cinnaminson, 6:30

Maple Shade at Burlington City, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Millville at Oakcrest, 6

TRI-COUNTY CONFERENCE

Woodstown at Penns Grove, 4

Cumberland at Williamstown, 7

NONLEAGUE

Haddon Township at Pennsauken Tech, 3:45

Moorestown at Emily Fisher Charter, 5:30

Hammonton at Seneca, 5:30

Saturday, Feb. 7

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Maple Shade at Delran, noon

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Vineland at Sacred Heart, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Cumberland at Wildwood, noon

Deptford at Gloucester, noon

Clearview at Glassboro, 1

Kingsway at Schalick, 1

Delsea at Salem, 2

Highland at Pitman, 5

BATTLE BY THE BAY

At Atlantic City:

Chester vs. Camden Catholic, 5

Holy Spirit vs. St. Augustine, 8

NONLEAGUE

Robbinsville at Pemberton, 11:30 a.m.

Hamilton West at Gateway, 11:30 a.m.

Northwest Prep at Cherry Hill West, noon

Haddon Heights at Woodstown, 1

Monroe Township at Egg Harbor Township, 1

Hillside at Lindenwold, 2

Timber Creek at Hightstown, 2

Camden Academy Charter at Woodrow Wilson, 5

Overbrook at St. Joseph, 6

Gloucester Catholic at Bethlehem Catholic, 7:30

Monday, Feb. 9

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Burlington City at Burlington Township, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Cape May Tech at St. Joseph, 4

Holy Spirit at Sacred Heart, 7

NONLEAGUE

Pennsauken Tech at Lindenwold, 3:45

New Egypt at Princeton Day, 5:30

Williamstown at Collingswood, 6:30

Bloomfield Tech at Trenton Catholic, 7

Tuesday, Feb. 10

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Trenton Catholic at Moorestown, 5:30

Rancocas Valley at Northern Burlington, 5:30

Cinnaminson at Holy Cross, 6:15

Florence at Riverside, 6:15

Medford Tech at Burlington Township, 6:30

Delran at Bordentown, 6:30

Palmyra at Maple Shade, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Middle Township at Cape May Tech, 4

Mainland at Hammonton, 5:30

Absegami at Ocean City, 6

Egg Harbor Township at Millville, 6

Vineland at Oakcrest, 6

Atlantic City at St. Augustine, 7

St. Joseph at Bridgeton, 7

Pleasantville at Holy Spirit, 7

Lower Cape May at Wildwood Catholic, 7

COLONIAL CONFERENCE

Woodbury at Audubon, 7

Collingswood at Overbrook, 7

Paulsboro at Gateway, 7

Haddon Heights at Haddonfield, 7

Lindenwold at Haddon Township, 7

Sterling at West Deptford, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Camden County Tech at Bishop Eustace, 3:45

Paul VI at Camden, 3:45

Woodrow Wilson at Camden Catholic, 3:45

Seneca at Triton, 5:15

Cherokee at Pennsauken, 5:30

Cherry Hill East at Eastern, 6

Cherry Hill West at Timber Creek, 7

Lenape at Washington Township, 7

Winslow Township at Shawnee, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Penns Grove at Glassboro, 5:30

Gloucester County Tech at Pennsville, 5:30

Schalick at Salem, 5:30

Wildwood at Clayton, 7

Delsea at Clearview, 7

Cumberland at Deptford, 7

Gloucester Catholic at Woodstown, 7

Kingsway at Highland, 7

Pitman at Gloucester, 7

NONLEAGUE

Neptune at Pemberton, 5:30

Camden Academy at Burlington City, 6:30

Wednesday, Feb. 11

NONLEAGUE

St. Patrick's at St. Augustine, 3

Thursday, Feb. 12

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Westampton Tech at Burlington Township, 3:30

Northern Burlington at Pemberton, 5:15

Medford Tech at Moorestown, 5:30

Holy Cross at Florence, 6:15

Riverside at Delran, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Holy Spirit at Cape May Tech, 4

St. Augustine at Mainland, 5:30

Bridgeton at Lower Cape May, 6

Millville at Vineland, 6

Oakcrest at Absegami, 7

Ocean City at Atlantic City, 7

Buena at Sacred Heart, 7

Wildwood Catholic at Pleasantville, 7

COLONIAL CONFERENCE

Haddon Heights at Collingswood, 6:30

Audubon at Gateway, 7

Paulsboro at Haddon Township, 7

Haddonfield at West Deptford, 7

Woodbury at Lindenwold, 7

Overbrook at Sterling, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Timber Creek at Camden, 3:45

Pennsauken at Cherry Hill West, 3:45

Woodrow Wilson at Cherry Hill East, 4

Winslow Township at Eastern, 6

Bishop Eustace at Cherokee, 7

Shawnee at Camden Catholic, 7

Paul VI at Lenape, 7

Seneca at Washington Township, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Penns Grove at Kingsway, 5:30

Pitman at Clearview, 7

Wildwood at Delsea, 7

Salem at Deptford, 7

Glassboro at Highland, 7

Schalick at Woodstown, 7

NONLEAGUE

Maple Shade at Moorestown Friends, 5:15

Trenton Catholic at Neptune, 7

Friday, Feb. 13

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Medford Tech at Willingboro, 6:30

Bordentown at New Egypt, 6:30

Palmyra at Burlington City, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Middle Township at Lower Cape May, 7

Hammonton at Egg Harbor Township, 8

Saturday, Feb. 14

OLYMPIC CONFERENCE

Woodrow Wilson at Camden, 2

PRIME TIME TOURNAMENT

At Sovereign Bank Arena, Trenton:

Timber Creek vs. Elizabeth, 1

NONLEAGUE

Wildwood Catholic at Wildwood, 2:30

Monday, Feb. 16

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Holy Cross at Delran, 11:30 a.m.

NONLEAGUE

West Deptford at Gloucester Catholic, 1

Washington Township at Deptford, 2

Southern Regional at Cherry Hill East, 6:30

Life Center at Winslow Township, 7

Wildwood at Cape May Tech, 7

Tuesday, Feb. 17

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Rancocas Valley at Medford Tech, 6:30

Florence at New Egypt, 6:30

Burlington City at Bordentown, 6:30

Pemberton at Burlington Township, 6:30

Delran at Maple Shade, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Cape May Tech at Sacred Heart, 4

Mainland at Ocean City, 6

Absegami at Vineland, 6

Atlantic City at Oakcrest, 6

Hammonton at Millville, 6

Bridgeton at Buena, 7

Egg Harbor Township at St. Augustine, 7

Holy Spirit at Wildwood Catholic, 7

Lower Cape May at St. Joseph, 7

Middle Township at Pleasantville, 7

COLONIAL CONFERENCE

Paulsboro at Collingswood, 5:30

Audubon at Haddon Heights, 7

Overbrook at Gateway, 7

Haddonfield at Haddon Township, 7

West Deptford at Lindenwold, 7

Sterling at Woodbury, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Pennsauken Tech at Bishop Eustace, 3:45

Winslow Township at Cherry Hill West, 3:45

Eastern at Woodrow Wilson, 5

Cherokee at Seneca, 7

Shawnee at Lenape, 7

Timber Creek at Pennsauken, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Cumberland at Clearview, 5:30

Glassboro at Schalick, 5:30

Williamstown at Kingsway, 5:30

Penns Grove at Clayton, 5:30

Pennsville at Salem, 5:30

Deptford at Delsea, 7

Pitman at Woodstown, 7

NONLEAGUE

Palmyra at Moorestown Friends, 5:15

Christian Academy at King's Christian, 5:30

Triton at Highland, 7

Wednesday, Feb. 18

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Cinnaminson at Moorestown, 5:30

Westampton Tech at Bordentown, 6:30

Palmyra at Holy Cross, 6:30

NONLEAGUE

Wilmington Friends at Moorestown Friends, 5:15

Thursday, Feb. 19

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Rancocas Valley at Pemberton, 5:15

Westampton Tech at Burlington City, 6:30

Burlington Township at Riverside, 6:30

Moorestown at Maple Shade, 6:30

Delran at Northern Burlington, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Pleasantville at Cape May Tech, 4

Oakcrest at Mainland, 5:30

St. Augustine at Hammonton, 5:30

Millville at Absegami, 7

Vineland at Atlantic City, 7

Buena at Holy Spirit, 7

St. Joseph at Middle Township, 7

Sacred Heart at Bridgeton, 7

Ocean City at Egg Harbor Township, 7:15

COLONIAL CONFERENCE

West Deptford at Collingswood, 6:30

Audubon at Paulsboro, 7

Gateway at Lindenwold, 7

Haddon Heights at Overbrook, 7

Woodbury at Haddon Township, 7

Haddonfield at Sterling, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Camden County Tech at Paul VI, 3:45

Pennsauken at Eastern, 3:45

Timber Creek at Triton, 5:15

Cherokee at Lenape, 7

Bishop Eustace at Camden Catholic, 7

Cherry Hill East at Washington, 7

Seneca at Shawnee, 7

Cherry Hill East at Washington Township, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Gloucester at Penns Grove, 4

Clayton at Gloucester County Tech, 5:30

Schalick at Gloucester Catholic, 7

Highland at Williamstown, 7

Pitman at Pennsville, 7

NONLEAGUE

Camden Academy Charter at Kingsway, 5:15

Lower Cape May at Wildwood, 7

Friday, Feb. 20

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Burlington Township at Willingboro, 3:45

Holy Cross at Cinnaminson, 6:15

Florence at Bordentown, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Vineland at Lower Cape May, 6

Middle Township at Holy Spirit, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Clayton at Kingsway, 5:30

Delsea at Cumberland, 5:30

Wildwood at Woodstown, 6

Clearview at Deptford, 7

Salem at Glassboro, 7

NONLEAGUE

Northern Burlington at Moorestown Friends, 5:30

Christian Academy at Atlantic Christian, 6:30

Saturday, Feb. 21

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

St. Joseph at Hammonton, 6

Sacred Heart at Ocean City, 6

TRI-COUNTY CONFERENCE

Gloucester at Clearview, 11:30 a.m.

Woodstown at Cumberland, noon

Schalick at Highland, 1

CHERRY HILL EAST TOURNAMENT

Paul VI vs. Salem, 12:30

Cherry Hill West at Cherry Hill East, 2

Camden vs. Atlantic City, 5

Lenape vs. Eastern, 8:30

NONLEAGUE

Haddonfield at Pitman, 11 a.m.

Gateway at Moorestown, 11:30 a.m.

Haddon Heights at Camden Academy, 12:30

Allentown at New Egypt, 1

Bordentown at Notre Dame, 1

Nottingham at Florence, 1

Willingboro at Pennsauken, 1

Collingswood at Gloucester Catholic, 1

West Deptford at Bishop Eustace, 1

Timber Creek at Woodbury, 1

Trenton Catholic at Camden Catholic, 3:30

Sunday, Feb. 22

CHERRY HILL EAST TOURNAMENT

Washington Township vs. St. Augustine

Burlington City vs. Middle Township, 11 a.m.

Cherokee vs. Holy Spirit, 12:30

Shawnee vs. Williamstown, 3:30

Bishop Eustace vs. Rancocas Valley, 5

Monday, Feb. 23

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Maple Shade at Holy Cross, 6:30

Medford Tech at Bordentown, 6:30

Trenton Catholic at Westampton Tech, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Lower Cape May at Cape May Tech, 4

Atlantic City at Absegami, 7

Bridgeton at Middle Township, 7

Wildwood Catholic at Buena, 7

NONLEAGUE

Winslow Township at Willingboro, 5:15

Wildwood at Oakcrest, 6

Burlington Township at Seneca, 7

Camden at Pleasantville, 7

Tuesday, Feb. 24

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Cinnaminson at Palmyra, 6:30

Rancocas Valley at Trenton Catholic, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Cape May Tech at Bridgeton, 4

Mainland at Vineland, 6

Mainland at Bridgeton, 6

Egg Harbor Township at Oakcrest, 6

Hammonton at Ocean City, 6

St. Augustine at Millville, 6

Buena at Lower Cape May, 7

Holy Spirit at St. Joseph, 7

Sacred Heart at Wildwood Catholic, 7

COLONIAL CONFERENCE

Audubon at Haddon Township, 7

Collingswood at Sterling, 7

Gateway at Woodbury, 7

West Deptford at Haddon Heights, 7

Haddonfield at Overbrook, 7

Lindenwold at Paulsboro, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Camden at Camden County Tech, 3:45

Pennsauken at Cherry Hill East, 4

Bishop Eustace at Woodrow Wilson, 5

Seneca at Winslow Township, 5:30

Washington Township at Cherokee, 7

Camden Catholic at Paul VI, 7

Shawnee at Timber Creek, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Deptford at Penns Grove, 4

Cumberland at Gloucester, 5:30

Highland at Gloucester County Tech, 5:30

Kingsway at Pennsville, 5:30

Clearview at Woodstown, 7

Delsea at Glassboro, 7

Gloucester Catholic at Williamstown, 7

NONLEAGUE

Moorestown at West Windsor North, 5:30

Steinert at Northern Burlington, 5:30

Camden Academy Charter at Schalick, 5:30

Barnegat at New Egypt, 6:30

Pemberton at Lenape, 7

Wednesday, Feb. 25

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Burlington Township at Holy Cross, 6:30

NONLEAGUE

Deptford at Eastern, 6

Thursday, Feb. 26

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Delran at Cinnaminson, 6:15

Florence at Northern Burlington, 8

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Absegami at Mainland, 5:30

Oakcrest at Hammonton, 5:30

Ocean City at St. Augustine, 6

Millville at Atlantic City, 7

Pleasantville at Buena, 7

Lower Cape May at Sacred Heart, 7

St. Joseph at Wildwood Catholic, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Camden at Pennsauken, 7

Shawnee at Washington Township, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Gloucester Catholic at Salem, 5:30

Glassboro at Pitman, 6

Gloucester County Tech at Gloucester, 7

Penns Grove at Schalick, 7

NONLEAGUE

Trenton Catholic at Trenton Central

Cumberland at Camden County Tech, 3:45

Woodrow Wilson at Paulsboro, 5

Cherry Hill West at Moorestown Friends, 5:15

West Deptford at Triton, 5:30

Camden Catholic at Kingsway, 5:30

West Windsor North at New Egypt, 6:30

Life Center at Burlington City, 6:30

Pemberton at Winslow Township, 7

Willingboro at Seneca, 7

Collingswood at Westampton Tech, 7

Paul VI at Haddonfield, 7

Lenape at Woodbury, 7

Delsea at Timber Creek, 7

Friday, Feb. 27

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Bordentown at Holy Cross, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Absegami at Middle Township, 7

Vineland at Egg Harbor Township, 7

St. Augustine at St. Joseph, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Williamstown at Pitman, 7

NONLEAGUE

Moorestown at Cherry Hill East, 4

Woodbury at Highland, 4

Eastern at Rancocas Valley, 6:30

Pinelands at Clearview, 7

Saturday, Feb. 28

OLYMPIC CONFERENCE

Cherry Hill West at Triton, 11:30 a.m.

NEW JERSEY CLASSIC

At Life Center:

Burlington City vs. Winslow Township, 1

Haddonfield vs. Westampton Tech, 1

Pemberton vs. Glassboro, 3

Collingswood vs. Bordentown, 3

Florence vs. Willingboro, 5

Trenton Catholic at Life Center, 5

NONLEAGUE

Maple Shade at Schalick, 1

Gloucester Catholic at Haddon Heights, 1

Sterling at Salem, 1

Camden Catholic at Nottingham, 1