Today

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Medford Tech at Pemberton, 5:15

Willingboro at Cinnaminson, 5:15

Trenton Catholic at Northern Burlington, 5:30

New Egypt at Burlington City, 6:15

Burlington Township at Bordentown, 6:30

Westampton Tech at Delran, 6:30

Florence at Palmyra, 6:30

Riverside at Maple Shade, 6:30

Moorestown at Rancocas Valley, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Our Lady of Mercy at Cape May Tech, 4

Sacred Heart at Pleasantville, 4:30

Egg Harbor Township at Absegami, 6

Hammonton at Vineland, 6

Millville at Ocean City, 6

Mainland at Atlantic City, 7

Buena at St. Joseph, 7

Lower Cape May at Holy Spirit, 7

Wildwood Catholic at Middle Township, 7

COLONIAL CONFERENCE

Collingswood at Lindenwold, 6:30

Audubon at Haddonfield, 7

West Deptford at Gateway, 7

Haddon Heights at Woodbury, 7

Overbrook at Haddon Township, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Camden at Bishop Eustace, 3:45

Camden County Tech at Camden Catholic, 3:45

Lenape at Cherry Hill East, 4

Paul VI at Woodrow Wilson, 5:15

Shawnee at Triton, 5:15

Timber Creek at Winslow Township, 5:15

Washington Township at Pennsauken, 5:30

Cherokee at Eastern, 6

Cherry Hill West at Seneca, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Pennsville at Penns Grove, 4

Kingsway at Cumberland, 5:30

Glassboro at Gloucester Catholic, 5:30

Gloucester County Tech at Woodstown, 5:30

Wildwood at Salem, 6

Clayton at Pitman, 7

Williamstown at Clearview, 7

Highland at Deptford, 7

Gloucester at Schalick, 7

RANNEY SCHOOL TOURNAMENT

Doane Academy vs. Calvary Christian, 3:45

NONLEAGUE

Paulsboro at Camden Academy Charter, 4

Christian Academy at Baptist High, 5

Villa Victoria at Moorestown Friends, 5:15

Tomorrow

COLONIAL CONFERENCE

Lindenwold at Overbrook , noon

TRI-COUNTY CONFERENCE

Gloucester Catholic at Pennsville, 1

Pitman at Gloucester County Tech, 1:30

OCEAN CITY PBA TIPOFF WEEKEND

Mainland vs. Middle Township, 2

Willingboro at Ocean City, 5:30

WESTAMPTON TECH TOURNAMENT

Camden County Tech at Westampton Tech, 11 a.m.

Medford Tech vs. Pennsauken Tech, 1

NONLEAGUE

Clearview at Sterling, 11:30 a.m.

Schalick at Bridgeton, 11:30 a.m.

Woodstown at Buena, 11:30 a.m.

Deptford at Pemberton, noon

Engineering & Science at Camden, noon

Cherry Hill West at Burlington City, 12:30

Kingsway at Haddon Township, 12:30

Delsea at Hammonton, 12:30

Oakcrest at Cherry Hill East, 2

Woodrow Wilson at Math, Civics & Science, 3:30

Sunday, Dec. 21

OCEAN CITY PBA TIPOFF WEEKEND

Absegami vs. Holy Spirit, 1:45

Atlantic City vs. Shawnee, 5:15

NONLEAGUE

Bishop Eustace at Malcolm X Shabazz, 7

Monday, Dec. 22

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Delran at Moorestown, 5:30

New Egypt at Holy Cross, 6:15

Northern Burlington at Bordentown, 6:30

Palmyra at Maple Shade, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Cape May Tech at Wildwood Catholic, 4

St. Joseph at Sacred Heart , 4

Pleasantville at Lower Cape May, 6

Middle Township at Buena, 7

Bridgeton at Our Lady of Mercy, 7

COLONIAL CONFERENCE

Sterling at Paulsboro, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Shawnee at Paul VI, 7

Pennsauken at Seneca, 7

Winslow Township at Washington Township, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Clearview at Kingsway, 5:15

Schalick at Clayton, 5:30

Woodstown at Glassboro, 5:30

Penns Grove at Gloucester County Tech, 5:30

Salem at Gloucester, 5:30

Cumberland at Highland, 7

Pitman at Wildwood, 7

NONLEAGUE

Haddon Township at Camden Academy Charter, 3:45

Overbrook at Triton, 3:45

Moorestown Friends at Woodbury, 4

Deptford at Lindenwold, 7

Tuesday, Dec. 23

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Burlington City at Holy Cross, 5

Rancocas Valley at Burlington Township, 6:30

Rancocas Valley at Trenton Catholic, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Absegami at Hammonton, 5:30

Oakcrest at Ocean City, 6

Our Lady of Mercy at Vineland, 6

Mainland at Millville, 7

Atlantic City at Egg Harbor Township, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Eastern at Cherry Hill West, 3

Lenape at Woodrow Wilson, 5:15

Cherry Hill East at Bishop Eustace, 7

Timber Creek at Camden Catholic, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Delsea at Williamstown, 7

NONLEAGUE

Collingswood at Florence, 2:30

Triton at Cinnaminson, 3

Bordentown at Pennsauken, 3:45

Paulsboro at Pemberton, 4:30

Gloucester County Tech at Gateway, 5:30

Woodbury at Clayton, 5:30

Friday, Jan. 2

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Holy Spirit at Cape May Tech, 4

TRI-COUNTY CONFERENCE

Pennsville at Woodstown, 12:30

Clayton at Salem, 5:30

Gloucester County Tech at Glassboro, 5:30

GLOUCESTER COUNTY COLLEGE TOURNAMENT

Timber Creek vs. Kingsway, 8

NONLEAGUE

Cherry Hill West at Haddon Township, 2:30

Woodrow Wilson at Math, Civics & Science, 3:30

Saturday, Jan. 3

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Cinnaminson at Burlington Township, noon

Holy Cross at Willingboro, noon

Burlington City at Riverside, 12:30

Pemberton at New Egypt, 1

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Vineland at Sacred Heart , 12:30

Ocean City at Lower Cape May, 1

OLYMPIC CONFERENCE

Camden at Washington Township, 1

TRI-COUNTY CONFERENCE

Williamstown at Deptford, noon

Highland at Clearview, 1

Kingsway at Delsea, 1

Pitman at Schalick, 1

Penns Grove at Gloucester Catholic, 1:30

NONLEAGUE

Buena at Pennsville, 11 a.m.

Marple Newtown at Paulsboro, noon

Lindenwold at Maple Shade, 12:30

Camden Academy at Cherry Hill West, 12:30

Monday, Jan. 5

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Moorestown at Burlington Township, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Wildwood Catholic at Bridgeton, 5:30

Buena at Cape May Tech, 5:30

Our Lady of Mercy at Holy Spirit, 7

Sacred Heart at Middle Township, 7

Pleasantville at St. Joseph, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Pennsauken at Triton, 5:15

Woodrow Wilson at Timber Creek, 5:15

PENN-JERSEY LEAGUE

Doane Academy at Pine Forge, 4

NONLEAGUE

Rancocas Valley at Conwell-Egan, 7:30

Tuesday, Jan. 6

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Willingboro at Delran, 5

Medford Tech at Maple Shade, 5:15

Westampton Tech at Northern Burlington, 5:30

Florence at Burlington City, 6:15

Burlington Township at Holy Cross, 6:15

Moorestown at Cinnaminson, 6:15

New Egypt at Palmyra, 6:30

Pemberton at Riverside, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Millville at Oakcrest, 6

Ocean City at Vineland, 6

Mainland at Egg Harbor Township, 6:30

Hammonton at Atlantic City, 7

COLONIAL CONFERENCE

West Deptford at Overbrook , 3:45

Lindenwold at Audubon, 7

Collingswood at Haddonfield, 7

Gateway at Haddon Township, 7

Sterling at Haddon Heights, 7

Paulsboro at Woodbury, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Germantown Friends at Moorestown Friends, 5:15

OLYMPIC CONFERENCE

Triton at Pennsauken Tech, 3:45

Winslow Township at Cherokee, 7

Bishop Eustace at Washington Township, 7

Camden Catholic at Eastern, 7

Seneca at Lenape, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

Doane Academy at United Christian, 4

TRI-COUNTY CONFERENCE

Woodstown at Penns Grove, 4

Deptford at Kingsway, 5:15

Glassboro at Pennsville, 5:30

Schalick at Wildwood, 6

Gloucester at Clayton, 7

Cumberland at Williamstown, 7

Delsea at Highland, 7

Gloucester Catholic at Gloucester County Tech, 7

Salem at Pitman, 7

NONLEAGUE

Absegami at Clearview, 5

Wednesday, Jan. 7

NONLEAGUE

Neshaminy at Notre Dame , 4

Moorestown Friends at Our Lady of Mercy, 7

Thursday, Jan. 8

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Florence at Delran, 5

Westampton Tech at Willingboro, 5:15

Northern Burlington at Moorestown, 5:30

Pemberton at Palmyra, 6:30

Cinnaminson at New Egypt, 6:30

Bordentown at Trenton Catholic, 6:30

Rancocas Valley at Holy Cross, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Pleasantville at Bridgeton, 4

Cape May Tech at St. Joseph, 4

Mainland at Hammonton, 5:30

Absegami at Ocean City, 6

Egg Harbor Township at Millville, 6

Middle Township at Lower Cape May, 6

Vineland at Oakcrest, 6

Holy Spirit at Sacred Heart , 7

Our Lady of Mercy at Wildwood Catholic, 7

COLONIAL CONFERENCE

Woodbury at Audubon, 7

Collingswood at Overbrook , 7

Paulsboro at Gateway, 7

Haddon Heights at Haddonfield, 7

Lindenwold at Haddon Township, 7

Sterling at West Deptford, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Woodrow Wilson at Camden County Tech, 3:30

Camden Catholic at Camden, 3:45

Shawnee at Cherry Hill West, 3:45

Triton at Winslow Township, 5:15

Cherry Hill East at Cherokee, 7

Bishop Eustace at Paul VI, 7

Eastern at Washington Township, 7

Pennsauken at Lenape, 7

Timber Creek at Seneca, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

Solebury School at Life Center, 4

TRI-COUNTY CONFERENCE

Penns Grove at Glassboro, 5:30

Gloucester County Tech at Pennsville, 5:30

Schalick at Salem, 5:30

Wildwood at Clayton, 7

Delsea at Clearview, 7

Cumberland at Deptford, 7

Gloucester Catholic at Woodstown, 7

Kingsway at Highland, 7

Pitman at Gloucester, 7

NONLEAGUE

Gloucester Christian at Christian Academy, 5:30

Maple Shade at Buena, 5:30

Princeton at Burlington Township, 6:30

Friday, Jan. 9

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Bordentown at Willingboro, 5:15

Maple Shade at New Egypt, 6:30

Palmyra at Riverside, 6:30

Rancocas Valley at Westampton Tech, 6:30

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Moorestown Friends at Westtown, 5:15

OLYMPIC CONFERENCE

Pennsauken Tech at Cherry Hill West, 3:45

NONLEAGUE

Doane Academy at Morrisville, 4

Pennsville at Woodbury, 4

Buena at Medford Tech, 5:30

Paulsboro at Cape May Tech, 7

Saturday, Jan. 10

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Holy Cross at Medford Tech, 11:30 a.m.

Pemberton at Northern Burlington, 11:30 a.m.

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Middle Township at Holy Spirit, 2

OLYMPIC CONFERENCE

Camden at Woodrow Wilson, noon

Paul VI at Pennsauken, 12:30

TRI-COUNTY CONFERENCE

Clearview at Cumberland, 11:30 a.m.

Penns Grove at Gloucester, 11:30 a.m.

Glassboro at Salem, 12:30

Deptford at Delsea, 1

Gloucester Catholic at Pitman, 1

Gloucester County Tech at Schalick, 1

NONLEAGUE

Hammonton at Overbrook , 11:30 a.m.

Egg Harbor Township at Kingsway, 11:30 a.m.

Audubon at Florence, 12:30

Maple Shade at Robbinsville, 12:30

Camden Academy Charter at Riverside, 1

Highland at Haddon Heights, 1

Haddonfield at Timber Creek, 1

West Deptford at Pennsauken Tech, 1

Living Faith Christian at Camden Catholic, 1

Washington Township at Williamstown, 1

Oakcrest at Wildwood, 1

Burlington City at Truman, 6:30

Monday, Jan. 12

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Middle Township at Cape May Tech, 4

St. Joseph at Bridgeton, 7

Pleasantville at Holy Spirit, 7

Lower Cape May at Wildwood Catholic, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Pennsauken Tech at Pennsauken, 5:30

Triton at Washington Township, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

Villa Victoria at Doane Academy, 5:30

NONLEAGUE

Woodrow Wilson at Camden Academy, 3:45

Christian Academy at Cumberland Christian, 4

Woodbury at Gloucester County Tech, 4

Westampton Tech at Moorestown Friends, 5:15

Clayton at Maple Shade, 6:30

Camden at Rancocas Valley, 6:30

Kingsway at Seneca, 7

Tuesday, Jan. 13

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Burlington Township at Willingboro, 3:45

Medford Tech at Florence, 5

Rancocas Valley at Northern Burlington, 5:30

Maple Shade at Burlington City, 6:15

Moorestown at Westampton Tech, 6:15

Riverside at New Egypt, 6:30

Bordentown at Cinnaminson, 6:30

Holy Cross at Delran, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Egg Harbor Township at Hammonton, 4:30

Wildwood Catholic at Pleasantville, 4:30

Oakcrest at Absegami, 6

Bridgeton at Lower Cape May, 6

Millville at Vineland, 6

Ocean City at Atlantic City, 7

Buena at Sacred Heart , 7

Our Lady of Mercy at St. Joseph, 7

COLONIAL CONFERENCE

Gateway at Collingswood, 6:30

Overbrook at Audubon, 7

Paulsboro at Haddon Heights, 7

West Deptford at Haddon Township, 7

Haddonfield at Woodbury, 7

Lindenwold at Sterling, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Abington Friends at Moorestown Friends, 5:15

OLYMPIC CONFERENCE

Camden at Lenape, 3:45

Triton at Camden County Tech, 3:45

Paul VI at Cherry Hill East, 4

Shawnee at Pennsauken, 5:30

Timber Creek at Eastern, 6

Camden Catholic at Cherokee, 7

Bishop Eustace at Cherry Hill West, 7

Woodrow Wilson at Seneca, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Wildwood at Penns Grove, 4:30

Clayton at Pennsville, 5:30

Delsea at Cumberland, 5:30

Pitman at Glassboro, 5:30

Clearview at Deptford, 7

Highland at Williamstown, 7

Schalick at Woodstown, 7

NONLEAGUE

Camden Academy Charter at Pemberton, 5:15

Salem at Winslow Township, 5:30

Wednesday, Jan. 14

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Absegami at Vineland, 6

PENN-JERSEY LEAGUE

Doane Academy at Mercy Vocational, 4

TRI-COUNTY CONFERENCE

Kingsway at Glassboro, 5:30

Thursday, Jan. 15

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Medford Tech at Burlington City, 5:15

Florence at Pemberton, 5:15

Rancocas Valley at Willingboro, 5:15

Cinnaminson at Westampton Tech, 6:15

Moorestown at Holy Cross, 6:15

Palmyra at Bordentown, 6:30

Burlington Township at Northern Burlington, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Cape May Tech at Sacred Heart , 4

Bridgeton at Buena, 5:30

Mainland at Ocean City, 6

Hammonton at Millville, 6

Holy Spirit at Wildwood Catholic, 7

Lower Cape May at St. Joseph, 7

Middle Township at Pleasantville, 7

COLONIAL CONFERENCE

Haddon Heights at Collingswood, 6:30

Audubon at Gateway, 7

Paulsboro at Haddon Township, 7

Haddonfield at West Deptford, 7

Woodbury at Lindenwold, 7

Overbrook at Sterling, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Camden County Tech at Bishop Eustace, 3:45

Paul VI at Camden, 3:45

Woodrow Wilson at Camden Catholic, 3:45

Seneca at Triton, 3:45

Cherry Hill West at Timber Creek, 5:15

Cherokee at Pennsauken, 5:30

Cherry Hill East at Eastern, 6

Lenape at Washington Township, 7

Winslow Township at Shawnee, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Williamstown at Salem, 5:30

Highland at Clayton, 7

Deptford at Gloucester, 7

NONLEAGUE

Atlantic Christian at Our Lady of Mercy, 6

Truman at Maple Shade, 6:30

Friday, Jan. 16

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

New Egypt at Burlington Township, 6:30

Delran at Bordentown, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Atlantic City at Oakcrest, 6

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Moorestown Friends at Friends Select, 5:15

TRI-COUNTY CONFERENCE

Gloucester County Tech at Cumberland, 5:30

Delsea at Wildwood, 6

Clearview at Pitman, 7

Kingsway at Schalick, 7

NONLEAGUE

Pennsville at Camden Academy Charter, 3:45

Buena at Camden County Tech, 4

Atlantic Christian at Christian Academy, 5

Life Center at Doane Academy, 6

Woodbury at Glassboro, 7

Saturday, Jan. 17

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Medford Tech at New Egypt, 11:30 a.m.

Florence at Riverside, noon

Cinnaminson at Holy Cross, 3:30

CHERRY HILL EAST COUGAR CLASSIC

Palmyra at Cherry Hill East, noon

Bishop Eustace vs. St. Elizabeth, 1:45

Absegami vs. Neptune, 3:30

Gloucester Catholic vs. Paul VI, 5:15

Camden Catholic vs. Washington Township, 7

NONLEAGUE

Oakcrest at Cumberland Christian

Clearview at Mainland, 11:30 a.m.

Burlington City at Ewing, 11:30 a.m.

Northern Burlington at Princeton, 11:30 a.m.

Cardinal O'Hara at Trenton Catholic, noon

Overbrook at Pennsville, noon

Williamstown at Cherokee, 12:30

Pemberton at Pennsauken, 12:30

Egg Harbor Township at Rancocas Valley, 1

Highland at Collingswood, 1

Cumberland at Gateway, 1

Shawnee at Sterling, 1

West Deptford at Gloucester County Tech, 2:30

Moorestown Friends at Haddon Heights, 4:30

At Archbishop Carroll:

Haddonfield vs. Archbishop Wood

Sunday, Jan. 18

CHERRY HILL EAST COUGAR CLASSIC

Council Rock North vs. Timber Creek, 12

Archbishop Wood vs. Trenton Central, 1:45

Shawnee vs. Trenton Catholic, 3:30

Willingboro vs. Sacred Heart, 5:15

Williamstown vs. Ocean City, 7

Monday, Jan. 19

CHERRY HILL EAST COUGAR CLASSIC

Seneca vs. Notre Dame, 1

Cherokee vs. Bloomfield Tech, 2:45

Eastern vs. Malcolm X Shabazz, 4:30

Camden vs. Prep Charter, 6:15

NONLEAGUE

Pitman at Gateway, 11:30 a.m.

Tuesday, Jan. 20

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Maple Shade at Pemberton, 5:15

Medford Tech at Riverside, 5:15

Trenton Catholic at Westampton Tech, 5:15

Rancocas Valley at Moorestown, 5:30

Palmyra at Burlington City, 6:15

Delran at Cinnaminson, 6:15

Florence at New Egypt, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Pleasantville at Cape May Tech, 4

Sacred Heart at Bridgeton, 4

Oakcrest at Mainland, 5:30

Egg Harbor Township at Ocean City, 5:30

Millville at Absegami, 6

Vineland at Atlantic City, 7

Buena at Holy Spirit, 7

St. Joseph at Middle Township, 7

COLONIAL CONFERENCE

West Deptford at Collingswood, 6:30

Audubon at Paulsboro, 7

Gateway at Lindenwold, 7

Haddon Heights at Overbrook , 7

Woodbury at Haddon Township, 7

Haddonfield at Sterling, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Friends' Central at Moorestown Friends, 5:15

OLYMPIC CONFERENCE

Woodrow Wilson at Pennsauken Tech, 3:30

Eastern at Camden, 3:45

Seneca at Cherry Hill East, 4

Cherry Hill West at Cherokee, 7

Bishop Eustace at Shawnee, 7

Pennsauken at Camden Catholic, 7

Winslow Township at Lenape, 7

Paul VI at Washington Township, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

Barrack Hebrew at Life Center, 4

TRI-COUNTY CONFERENCE

Delsea at Pennsville, 5:15

Gloucester County Tech at Kingsway, 5:15

Schalick at Cumberland, 5:30

Penns Grove at Deptford, 5:30

Glassboro at Williamstown, 5:30

Wildwood at Gloucester, 6

Gloucester Catholic at Clearview, 7

Woodstown at Highland, 7

NONLEAGUE

Triton at Camden Academy Charter, 3:45

Stern Hebrew at Doane Academy, 4

Northern Burlington at Timber Creek, 7

Wednesday, Jan. 21

NONLEAGUE

Maple Shade at Moorestown Friends, 5:15

Robbinsville at Burlington Township, 6:30

Thursday, Jan. 22

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Bordentown at Medford Tech, 5:15

Willingboro at Moorestown, 5:30

Pemberton at Burlington City, 6:15

Delran at Palmyra, 6:15

Holy Cross at Westampton Tech, 6:30

Cinnaminson at Northern Burlington, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Lower Cape May at Cape May Tech, 4

Wildwood Catholic at Buena, 5:30

Mainland at Vineland, 6

Atlantic City at Absegami, 6

Egg Harbor Township at Oakcrest, 6

Hammonton at Ocean City, 6

Bridgeton at Middle Township, 7

Holy Spirit at St. Joseph, 7

COLONIAL CONFERENCE

Woodbury at Overbrook , 3:45

Haddon Township at Collingswood, 6:30

Audubon at West Deptford, 7

Sterling at Gateway, 7

Haddon Heights at Lindenwold, 7

Haddonfield at Paulsboro, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Cherokee at Lenape, 3:45

Winslow Township at Cherry Hill West, 3:45

Pennsauken at Eastern, 3:45

Camden County Tech at Paul VI, 3:45

Seneca at Shawnee, 3:45

Timber Creek at Triton, 5:15

Bishop Eustace at Camden Catholic, 7

Cherry Hill East at Washington Township, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Williamstown at Kingsway, 4

Highland at Cumberland, 5:30

Woodstown at Salem, 5:30

Penns Grove at Clayton, 7

Glassboro at Gloucester, 7

NONLEAGUE

Pleasantville at Deptford, 4

Millville at Delsea, 7

Friday, Jan. 23

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Medford Tech at Delran, 5

Cinnaminson at Willingboro, 5:15

Palmyra at Florence, 6:15

Pemberton at Westampton Tech, 6:15

Burlington City at New Egypt, 6:30

Bordentown at Burlington Township, 6:30

Trenton Catholic at Rancocas Valley, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Our Lady of Mercy at Lower Cape May, 6

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Academy of the New Church at Moorestown Friends, 5:15

OLYMPIC CONFERENCE

Pennsauken Tech at Bishop Eustace, 3:45

TRI-COUNTY CONFERENCE

Gloucester County Tech at Pitman, 5:30

Pennsville at Schalick, 7

NONLEAGUE

Camden County Tech at Riverside, 3:45

Camden Academy Charter at Lindenwold, 3:45

Doane Academy at Cape May Tech, 4

Kingsway at Woodbury, 4

Pleasantville at Winslow Township, 4

Christian Academy at Gloucester Christian, 5:30

Triton at Haddon Township, 7

Saturday, Jan. 24

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Northern Burlington at Trenton Catholic, 1:30

Maple Shade at Riverside, 2

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Our Lady of Mercy at Sacred Heart , 2:30

TRI-COUNTY CONFERENCE

Clayton at Woodstown, 11:30 a.m.

Cumberland at Wildwood, noon

Delsea at Gloucester Catholic, 1

Deptford at Glassboro, 2

NONLEAGUE

LEAP Academy at Woodrow Wilson, noon

Bridgewater-Raritan at Cherry Hill East, 2

Collingswood at Rancocas Valley, 2:30

Atlantic City at Eastern, 2:30

Pitman at Haddon Heights, 3

Camden Catholic at Haddonfield, 3

Cherry Hill West at West Deptford, 3

Gateway at Camden Academy Charter, 3:30

Hammonton at Sterling, 4

Egg Harbor Township at Clearview, 4

Moorestown at Hopewell Valley, 4:30

Lenape at Williamstown, 5

Monday, Jan. 26

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Bordentown at Moorestown, 6:30

Delran at Burlington Township, 6:30

Northern Burlington at Westampton Tech, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Cape May Tech at Bridgeton, 4

Buena at Lower Cape May, 5:30

Middle Township at Ocean City, 7

Pleasantville at Our Lady of Mercy, 7

Sacred Heart at Wildwood Catholic, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Paul VI at Triton, 5:15

PENN-JERSEY LEAGUE

Life Center at International Christian, 4

NONLEAGUE

Pennsauken Tech at Riverside, 3:45

Medford Tech at Life Center, 4

Moorestown Friends at Hammonton, 5:15

Lindenwold at Cumberland, 5:30

Maple Shade at Gateway, 7

Tuesday, Jan. 27

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Medford Tech at Palmyra, 5:15

New Egypt at Pemberton, 5:15

Willingboro at Holy Cross, 5:30

Riverside at Burlington City, 6:15

Burlington Township at Cinnaminson, 6:15

Florence at Maple Shade, 6:15

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Absegami at Mainland, 5:30

Pleasantville at Buena, 5:30

Oakcrest at Hammonton, 5:30

Millville at Atlantic City, 7

Bridgeton at Holy Spirit, 7

Vineland at Egg Harbor Township, 7

Lower Cape May at Sacred Heart , 7

Middle Township at Our Lady of Mercy, 7

St. Joseph at Wildwood Catholic, 7

COLONIAL CONFERENCE

Audubon at Haddon Township, 7

Collingswood at Sterling, 7

Gateway at Woodbury, 7

West Deptford at Haddon Heights, 7

Haddonfield at Overbrook , 7

Lindenwold at Paulsboro, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Moorestown Friends at Shipley, 5:15

OLYMPIC CONFERENCE

Camden at Camden County Tech, 3:45

Seneca at Winslow Township, 3:45

Shawnee at Timber Creek, 3:45

Pennsauken at Cherry Hill East, 4

Lenape at Eastern, 4

Bishop Eustace at Woodrow Wilson, 5

Cherry Hill West at Triton, 5:15

Washington Township at Cherokee, 7

Camden Catholic at Paul VI, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Pitman at Clayton, 4

Cumberland at Kingsway, 5:30

Gloucester Catholic at Glassboro, 5:30

Woodstown at Gloucester County Tech, 5:30

Penns Grove at Pennsville, 5:30

Schalick at Gloucester, 5:30

Salem at Wildwood, 6

Clearview at Williamstown, 7

Deptford at Highland, 7

Wednesday, Jan. 28

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Westampton Tech at Bordentown, 6:30

PENN-JERSEY LEAGUE

Doane Academy at International Christian, 4

NONLEAGUE

Cape May Tech at Gloucester County Tech, 5:30

Thursday, Jan. 29

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Willingboro at Northern Burlington, 5:30

Burlington City at Florence, 6:15

Delran at New Egypt, 6:30

Palmyra at Pemberton, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Cape May Tech at Our Lady of Mercy, 4

Atlantic City at Mainland, 5:30

St. Joseph at Buena, 5:30

Vineland at Hammonton, 5:30

Ocean City at Millville, 6

Absegami at Egg Harbor Township, 7

Holy Spirit at Lower Cape May, 7

Middle Township at Wildwood Catholic, 7

Pleasantville at Sacred Heart , 7

COLONIAL CONFERENCE

Paulsboro at Overbrook , 3:45

Collingswood at Audubon, 7

Gateway at Haddon Heights, 7

Sterling at Haddon Township, 7

Lindenwold at Haddonfield, 7

West Deptford at Woodbury, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Moorestown Friends at George School, 4

OLYMPIC CONFERENCE

Bishop Eustace at Camden, 3:45

Camden Catholic at Camden County Tech, 3:45

Seneca at Cherry Hill West, 3:45

Woodrow Wilson at Paul VI, 3:45

Eastern at Cherokee, 4

Winslow Township at Timber Creek, 5:15

Cherry Hill East at Lenape, 7

Pennsauken at Washington Township, 7

Triton at Shawnee, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Highland at Penns Grove, 4

Clayton at Schalick, 5:30

Pennsville at Gloucester Catholic, 5:30

Gloucester at Salem, 5:30

Williamstown at Delsea, 7

NONLEAGUE

Cinnaminson at Pennsauken Tech, 3:45

Camden Academy Charter at Pitman, 3:45

Friday, Jan. 30

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Maple Shade at Medford Tech, 5:15

Palmyra at New Egypt, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Bridgeton at Vineland, 4

TRI-COUNTY CONFERENCE

Glassboro at Woodstown, 5:30

Gloucester County Tech at Penns Grove, 5:30

Kingsway at Clearview, 7

Wildwood at Pitman, 7

NONLEAGUE

Burlington City at Paulsboro, 5:15

Winslow Township at Delsea, 7

Gateway at Pennsville, 7

Saturday, Jan. 31

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Riverside at Pemberton, 11:30 a.m.

Holy Cross at Bordentown, noon

Delran at Willingboro, noon

OLYMPIC CONFERENCE

Woodrow Wilson at Pennsauken, 11:30 a.m.

TRI-COUNTY CONFERENCE

Gloucester at Gloucester Catholic, 2

NONLEAGUE

Haddon Heights at Gloucester Co. Tech, 10:30

Camden Catholic at Living Faith Christian, 11

Nottingham at Northern Burlington, 11:30 a.m.

Clayton at Audubon, 11:30 a.m.

Collingswood at Shawnee, 11:30 a.m.

Cumberland at Overbrook , 11:30 a.m.

Woodbury at Woodstown, 11:30 a.m.

Cherry Hill West at Camden Academy, 12:30

Cherokee at Haddonfield, 1

Moorestown at Montgomery, 1

Rancocas Valley at Lenape, 1

Sterling at Seneca, 1

West Deptford at Kingsway, 1

Salem at Timber Creek, 1

East Brunswick at Washington Township, 1

Cherry Hill East at St. Hubert, 2

Eastern at Hun School, 2

Monday, Feb. 2

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Maple Shade at Florence, 6:15

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Our Lady of Mercy at Bridgeton, 2:45

Wildwood Catholic at Cape May Tech, 4

Hammonton at Absegami, 7

Egg Harbor Township at Atlantic City, 7

Buena at Middle Township, 7

Lower Cape May at Pleasantville, 7

Sacred Heart at St. Joseph, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

Doane Academy at Barrack Hebrew, 4

NONLEAGUE

Camden Academy Charter at Triton, 3:45

Paul VI at Princeton Day, 6

Tuesday, Feb. 3

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Burlington City at Medford Tech, 5:15

Willingboro at Bordentown, 5:30

Moorestown at Northern Burlington, 5:30

Pemberton at Cinnaminson, 6:15

New Egypt at Maple Shade, 6:30

Burlington Township at Delran, 6:30

Riverside at Palmyra, 6:30

Westampton Tech at Rancocas Valley, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Millville at Mainland, 5:30

Ocean City at Oakcrest, 6

Vineland at Middle Township, 7

COLONIAL CONFERENCE

Woodbury at Paulsboro, 4

Haddonfield at Collingswood, 6:30

Audubon at Lindenwold, 7

Haddon Township at Gateway, 7

Haddon Heights at Sterling, 7

Overbrook at West Deptford, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Camden Catholic at Cherry Hill West, 3:45

Camden County Tech at Triton, 3:45

Washington Township at Woodrow Wilson, 5

Camden at Winslow Township, 5:15

Cherokee at Shawnee, 7

Pennsauken at Bishop Eustace, 7

Lenape at Timber Creek, 7

Paul VI at Seneca, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Delsea at Kingsway, 5:15

Salem at Clayton, 5:30

Glassboro at Gloucester County Tech, 5:30

Woodstown at Pennsville, 5:30

Gloucester at Wildwood, 6

Clearview at Highland, 7

Deptford at Williamstown, 7

Gloucester Catholic at Penns Grove, 7

Schalick at Pitman, 7

NONLEAGUE

Cumberland Christian at Christian Academy, 4

Moorestown Friends at Princeton Day, 5:15

Eastern at Holy Cross, 6:30

Wednesday, Feb. 4

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Bridgeton at Pleasantville, 4

Atlantic City at Hammonton, 5:30

Oakcrest at Lower Cape May, 6

NONLEAGUE

Doane Academy at Katzenbach, 4

Cumberland at Cape May Tech, 5:30

Thursday, Feb. 5

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Pemberton at Medford Tech, 5:15

Westampton Tech at Moorestown, 5:30

Trenton Catholic at Willingboro, 5:30

New Egypt at Riverside, 6:30

Bordentown at Holy Cross, 6:30

Palmyra at Burlington Township, 6:30

Cinnaminson at Rancocas Valley, 6:30

Northern Burlington at Delran, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Egg Harbor Township at Mainland, 4

St. Joseph at Pleasantville, 4:30

Cape May Tech at Buena, 5:30

Oakcrest at Millville, 6

Vineland at Ocean City, 6

Bridgeton at Wildwood Catholic, 7

Holy Spirit at Our Lady of Mercy, 7

Middle Township at Sacred Heart , 7

COLONIAL CONFERENCE

Woodbury at Collingswood, 6:30

Audubon at Sterling, 7

Haddonfield at Gateway, 7

Haddon Heights at Haddon Township, 7

Overbrook at Lindenwold, 7

Paulsboro at West Deptford, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Camden at Camden Catholic, 3:45

Cherokee at Cherry Hill East, 4

Camden County Tech at Woodrow Wilson, 5

Winslow Township at Triton, 5:15

Lenape at Pennsauken, 5:30

Washington Township at Eastern, 6

Paul VI at Bishop Eustace, 7

Cherry Hill West at Shawnee, 7

Seneca at Timber Creek, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

United Christian at Doane Academy, 4

TRI-COUNTY CONFERENCE

Pennsville at Glassboro, 5:30

Pitman at Salem, 5:30

Wildwood at Schalick, 6

Clayton at Gloucester, 7

Highland at Delsea, 7

Kingsway at Deptford, 7

Gloucester County Tech at Gloucester Catholic, 7

NONLEAGUE

Burlington City at Camden Academy, 3:45

Friday, Feb. 6

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Burlington City at Maple Shade, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Hammonton at Our Lady of Mercy, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Williamstown at Cumberland, 5:30

Penns Grove at Woodstown, 5:30

NONLEAGUE

Moorestown Friends at Life Center, 3:45

Paulsboro at Interboro, 5:15

Medford Tech at Audubon, 5:30

Pennsauken Tech at New Egypt, 6:30

Saturday, Feb. 7

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Cinnaminson at Bordentown, 12:30

COLONIAL CONFERENCE

Haddon Township at Haddon Heights, 1

TRI-COUNTY CONFERENCE

Gloucester at Cumberland, 11:30 a.m.

Schalick at Deptford, noon

Salem at Delsea, 1

Penns Grove at Kingsway, 1

Pitman at Highland, 5

SHOOTOUT AT THE SHORE

At Mainland:

Lower Cape May at Mainland, 11:45 a.m.

Clearview vs. Wildwood Catholic, 1:30

St. Joseph vs. Shore Regional, 3

Colts Neck vs. Trenton Catholic, 4:45

Ocean City vs. Trenton Central, 6:30

Eastern vs. Seneca, 8:15

NONLEAGUE

Florence at Timber Creek, 11:30 a.m.

Shawnee at Moorestown, 11:30 a.m.

Pemberton at Robbinsville, 11:30 a.m.

Pennsville at West Deptford, 11:30 a.m.

Hillside at Lindenwold, noon

Camden Academy at Woodrow Wilson, noon

Egg Harbor Twp. at West Windsor North, 1

Vineland at Cherry Hill East, 2

Collingswood at Holy Cross, 4

Gateway at Cherry Hill West, 4

Ursuline Academy at Haddonfield, 7

Sunday, Feb. 8

SHOOTOUT AT THE SHORE

At Mainland:

Willingboro vs. Washington Township, 12

Cherokee vs. Roselle Catholic, 1:45

Camden Catholic vs. Atlantic City, 3:30

Absegami vs. Williamstown, 5:15

Bishop Eustace vs. Lenape, 7

Monday, Feb. 9

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Burlington Township at Burlington City, 6:15

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

St. Joseph at Cape May Tech, 4

Sacred Heart at Holy Spirit, 7

Lower Cape May at Middle Township, 7

Wildwood Catholic at Our Lady of Mercy, 7

NONLEAGUE

Sterling at Triton, 5:15

Camden Academy Charter at Clayton, 5:30

Tuesday, Feb. 10

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Westampton Tech at Medford Tech, 5:15

New Egypt at Medford Tech, 5:15

Holy Cross at Cinnaminson, 6:15

Riverside at Florence, 6:15

Bordentown at Delran, 6:30

Maple Shade at Palmyra, 6:30

Moorestown at Trenton Catholic, 6:30

Northern Burlington at Rancocas Valley, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Cape May Tech at Middle Township, 4

Hammonton at Mainland, 5:30

Buena at Our Lady of Mercy, 5:30

Ocean City at Absegami, 6

Wildwood Catholic at Lower Cape May, 6

Oakcrest at Vineland, 6

Bridgeton at St. Joseph, 7

Millville at Egg Harbor Township, 7

Holy Spirit at Pleasantville, 7

COLONIAL CONFERENCE

Overbrook at Collingswood, 6:30

Audubon at Woodbury, 7

Gateway at Paulsboro, 7

Haddonfield at Haddon Heights, 7

Haddon Township at Lindenwold, 7

West Deptford at Sterling, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Bishop Eustace at Camden County Tech, 3:45

Camden at Paul VI, 3:45

Timber Creek at Cherry Hill West, 3:45

Eastern at Cherry Hill East, 4

Camden Catholic at Woodrow Wilson, 5:15

Shawnee at Winslow Township, 5:15

Pennsauken at Cherokee, 7

Washington Township at Lenape, 7

Triton at Seneca, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Highland at Kingsway, 3:45

Glassboro at Penns Grove, 4

Deptford at Cumberland, 5:30

Pennsville at Gloucester County Tech, 5:30

Salem at Schalick, 5:30

Clayton at Wildwood, 6

Clearview at Delsea, 7

Woodstown at Gloucester Catholic, 7

Gloucester at Pitman, 7

NONLEAGUE

Piscataway at Willingboro, 5:15

Wednesday, Feb. 11

NONLEAGUE

Moorestown Friends at Wilmington Friends, 3:45

Thursday, Feb. 12

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Burlington Township at Westampton Tech, 3:30

Florence at Medford Tech, 5:15

Rancocas Valley at Bordentown, 6:30

Delran at Riverside, 6:30

Holy Cross at Northern Burlington, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Cape May Tech at Holy Spirit, 4

Sacred Heart at Buena, 5:30

Absegami at Oakcrest, 6

Atlantic City at Ocean City, 6

Vineland at Millville, 6

Hammonton at Egg Harbor Township, 6:30

Lower Cape May at Bridgeton, 7

Pleasantville at Wildwood Catholic, 7

St. Joseph at Our Lady of Mercy, 7

COLONIAL CONFERENCE

Gateway at Audubon, 7

Collingswood at Haddon Heights, 7

Haddon Township at Paulsboro, 7

West Deptford at Haddonfield, 7

Lindenwold at Woodbury, 7

Sterling at Overbrook , 7

OLYMPIC CONFERENCE

Pennsauken Tech at Triton, 3:45

Cherry Hill East at Woodrow Wilson, 5:15

Eastern at Winslow Township, 5:15

Cherry Hill West at Pennsauken, 5:30

Cherokee at Bishop Eustace, 7

Camden at Timber Creek, 7

Camden Catholic at Shawnee, 7

Lenape at Paul VI, 7

Washington Township at Seneca, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Cumberland at Clayton, 5:30

Highland at Glassboro, 5:30

Wildwood at Williamstown, 6

Deptford at Pitman, 7

Kingsway at Gloucester, 7

Woodstown at Schalick, 7

NONLEAGUE

Trenton Catholic at Neptune, 5

Moorestown Friends at Maple Shade, 6:30

Friday, Feb. 13

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Riverside at Medford Tech, 5:15

Burlington City at Palmyra, 6:15

New Egypt at Bordentown, 6:30

Pemberton at Maple Shade, 6:30

OLYMPIC CONFERENCE

Cherry Hill West at Pennsauken Tech, 3:45

VENTNOR CITY SHOOTOUT

At Ventnor Education Community Complex:

Bridgeton vs. Mainland, 4

Absegami vs. Bloomfield Tech, 5:45

Atlantic City vs. Willingboro, 7:30

NONLEAGUE

Winslow Township at Highland, 5:15

Seneca at Hammonton, 5:30

Saturday, Feb. 14

OLYMPIC CONFERENCE

Woodrow Wilson at Camden, noon

VENTNOR CITY SHOOTOUT

At Ventnor Education Community Complex:

Gloucester Catholic vs. Vineland, noon

Bishop Eustace vs. Trenton Central, 1:45

Eastern vs. Neptune, 3:30

Ocean City vs. Christ The King (N.Y.), 5:15

Lenape vs. Sacred Heart, 7

NONLEAGUE

Holy Cross at Shawnee, 11:30 a.m.

Wildwood Catholic at Wildwood, 1

Sunday, Feb. 15

VENTNOR CITY SHOOTOUT

At Ventnor Education Community Complex:

Oakcrest vs. St. Joseph, noon

Egg Harbor Township vs. St. Francis, 1:45

Our Lady of Mercy vs. Wildwood, 3:30

Absegami vs. Middle Township, 5:15

Atlantic City vs. Holy Spirit, 7

Monday, Feb. 16

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Delran at Holy Cross, noon

VENTNOR CITY SHOOTOUT

At Ventnor Education Community Complex:

Camden Catholic vs. Colts Neck, noon

Trenton Catholic vs. University, 3:30

Washington Twp. vs. Malcolm X Shabazz, 5:15

Ocean City vs. St. John Vianney, 7

NONLEAGUE

Paul VI at Collingswood

Tuesday, Feb. 17

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Burlington Township at Pemberton, 5:15

New Egypt at Florence, 6:15

Bordentown at Burlington City, 6:15

Holy Cross at Palmyra, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Sacred Heart at Cape May Tech, 4

Ocean City at Mainland, 5:30

Buena at Bridgeton, 5:30

Millville at Hammonton, 5:30

Vineland at Absegami, 6

St. Joseph at Lower Cape May, 6

Oakcrest at Atlantic City, 7

Wildwood Catholic at Holy Spirit, 7

Pleasantville at Middle Township, 7

COLONIAL CONFERENCE

Haddon Heights at Audubon, 7

Collingswood at Paulsboro, 7

Gateway at Overbrook , 7

Haddon Township at Haddonfield, 7

Lindenwold at West Deptford, 7

Woodbury at Sterling, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Cherry Hill West at Winslow Township, 5:15

Seneca at Cherokee, 7

Lenape at Shawnee, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Schalick at Penns Grove, 4

Wildwood at Glassboro, 5:30

Gloucester at Gloucester County Tech, 5:30

Salem at Pennsville, 5:30

Cumberland at Clearview, 7

Delsea at Deptford, 7

Clayton at Gloucester Catholic, 7

Kingsway at Williamstown, 7

Woodstown at Pitman, 7

NONLEAGUE

Willingboro at Bloomfield Tech

Moorestown Friends at Camden Academy, 3:45

Hun School at Timber Creek, 4

Triton at Highland, 5

King's Christian at Christian Academy, 5:30

Pennsauken at Cinnaminson, 6:15

Wednesday, Feb. 18

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Bordentown at Westampton Tech, 6:15

Thursday, Feb. 19

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Burlington City at Westampton Tech, 5

Pemberton at Florence, 5:15

Palmyra at Cinnaminson, 6:15

Riverside at Burlington Township, 6:30

Rancocas Valley at Delran, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Cape May Tech at Pleasantville, 4

Holy Spirit at Buena, 5:30

Mainland at Oakcrest, 6

Absegami at Millville, 6

Atlantic City at Vineland, 6

Ocean City at Egg Harbor Township, 6

Lower Cape May at Our Lady of Mercy, 7

Middle Township at St. Joseph, 7

Bridgeton at Sacred Heart , 7

COLONIAL CONFERENCE

Paulsboro at Audubon, 7

Collingswood at West Deptford, 7

Lindenwold at Gateway, 7

Overbrook at Haddon Heights, 7

Haddon Township at Woodbury, 7

Sterling at Haddonfield, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Woodrow Wilson at Pennsauken Tech, 3:30

Paul VI at Camden County Tech, 3:45

Washington Township at Cherry Hill East, 4

Eastern at Pennsauken, 5:30

Lenape at Cherokee, 7

Camden Catholic at Bishop Eustace, 7

Shawnee at Seneca, 7

Triton at Timber Creek, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Penns Grove at Salem, 5:30

Pennsville at Pitman, 5:30

Glassboro at Clayton, 7

Cumberland at Delsea, 7

Gloucester Catholic at Schalick, 7

Williamstown at Highland, 7

NONLEAGUE

New Egypt at Moorestown Friends, 5:15

Hammonton at Moorestown, 5:30

Friday, Feb. 20

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Willingboro at Burlington Township, 3:45

Palmyra at Medford Tech, 5:15

Bordentown at Florence, 6:15

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Lower Cape May at Vineland, 7

Oakcrest at Wildwood Catholic, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Camden at Pennsauken Tech, 3:45

Triton at Cherry Hill West, 3:45

TRI-COUNTY CONFERENCE

Kingsway at Clayton, 5:30

Gloucester County Tech at Wildwood, 5:30

Deptford at Clearview, 7

NONLEAGUE

Christian Academy at Atlantic Christian, 5

Holy Cross at Haddon Township, 7

Bishop Eustace at Haddonfield, 7

Saturday, Feb. 21

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Trenton Catholic at Moorestown, 11:30 a.m.

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Sacred Heart at Our Lady of Mercy, 2:30

St. Joseph at Hammonton, 4:30

COLONIAL CONFERENCE

West Deptford at Audubon, 11:30 a.m.

OLYMPIC CONFERENCE

Shawnee at Eastern, noon

TRI-COUNTY CONFERENCE

Deptford at Wildwood, noon

Cumberland at Woodstown, 1

Delsea at Gloucester, 1

Highland at Schalick, 1

Clearview at Salem, 2

NONLEAGUE

Overbrook at Gloucester Co. Tech, 11:30 a.m.

Camden Academy at Haddon Heights, 12:30

Mainland at Lenape, 1

New Egypt at Allentown, 1

Cherry Hill East at Sterling, 1

Egg Harbor Township at Timber Creek, 1

Gloucester Catholic at Washington Twp., 1

Monday, Feb. 23

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Holy Cross at Riverside, 6:30

Westampton Tech at Trenton Catholic, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Cape May Tech at Lower Cape May, 4

Absegami at Atlantic City, 7

Middle Township at Bridgeton, 7

Buena at Wildwood Catholic, 7

NONLEAGUE

Haddon Township at Gloucester, 5:30

St. Joseph at Wildwood, 6

Lenape at Cinnaminson, 6:15

Seneca at Delran, 6:30

Tuesday, Feb. 24

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Bridgeton at Cape May Tech, 4

Our Lady of Mercy at Pleasantville, 4:30

Vineland at Mainland, 5:30

Bridgeton at Mainland, 5:30

Lower Cape May at Buena, 5:30

Ocean City at Hammonton, 5:30

Oakcrest at Egg Harbor Township, 7

Holy Spirit at Middle Township, 7

Wildwood Catholic at Sacred Heart , 7

COLONIAL CONFERENCE

Sterling at Collingswood, 6:30

Haddon Township at Audubon, 7

Woodbury at Gateway, 7

Haddon Heights at West Deptford, 7

Overbrook at Haddonfield, 7

Paulsboro at Lindenwold, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Woodrow Wilson at Bishop Eustace, 3:45

Camden County Tech at Camden, 3:45

Winslow Township at Seneca, 5:15

Cherry Hill East at Pennsauken, 5:30

Cherokee at Washington Township, 7

Paul VI at Camden Catholic, 7

Eastern at Lenape, 7

Timber Creek at Shawnee, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Woodstown at Kingsway, 3:45

Glassboro at Clearview, 5:30

Pennsville at Deptford, 5:30

Gloucester County Tech at Highland, 5:30

Delsea at Penns Grove, 7

Williamstown at Gloucester Catholic, 7

NONLEAGUE

Moorestown Friends at Pemberton, 5:15

Schalick at Camden Academy Charter, 5:15

Northern Burlington at Steinert, 5:30

Wednesday, Feb. 25

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Overbrook at Cinnaminson, 6:15

Holy Cross at Burlington Township, 6:30

NONLEAGUE

Clayton at Paulsboro, 7

Thursday, Feb. 26

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Burlington City at Pemberton, 5:15

Florence at Northern Burlington, 6

Cinnaminson at Delran, 6:15

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Buena at Pleasantville, 5:30

Mainland at Absegami, 6

Atlantic City at Millville, 6

Hammonton at Oakcrest, 6

Sacred Heart at Lower Cape May, 6

Holy Spirit at Bridgeton, 7

Our Lady of Mercy at Middle Township, 7

Wildwood Catholic at St. Joseph, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Pennsauken at Camden, 3:45

Washington Township at Shawnee, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Wildwood at Clearview, 4

Schalick at Glassboro, 5:30

Salem at Gloucester Catholic, 7

NONLEAGUE

Trenton Catholic at Trenton Central

Camden County Tech at Cumberland, 4

Seneca at Willingboro, 5:15

Paul VI at Haddonfield, 5:30

Lindenwold at Burlington Township, 6:30

Camden Catholic at Collingswood, 6:30

Maple Shade at Haddon Heights, 7

Delsea at Audubon, 7

Vineland at Deptford, 7

Friday, Feb. 27

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Egg Harbor Township at Vineland, 6

TRI-COUNTY CONFERENCE

Pitman at Penns Grove, 4

Clayton at Gloucester County Tech, 5:30

Gloucester at Pennsville, 5:30

Wildwood at Woodstown, 6

NONLEAGUE

Highland at Woodbury, 4

Camden at Willingboro, 5:15

Moorestown at Lawrence, 5:30

Audubon at Northern Burlington, 5:30

Rancocas Valley at Eastern, 6

Holy Cross at Lenape, 7

Williamstown at Collingswood, 7

Paul VI at Delsea, 7

Saturday, Feb. 28

OLYMPIC CONFERENCE

Camden Catholic at Cherry Hill East, 1

NONLEAGUE

Pitman at Riverside, 1

Salem at Sterling, 1

Sacred Heart at Gloucester Catholic, 1