FIRST TEAM

DL   Ron Johnson   Camden   6-4   240   Sr.

DL   Nick Diaco   West Deptford   6-3   230   Sr.

DL   David Gajderowicz   Shawnee   6-1   230   Sr.

DL Tyrik Glenn    Williamstown    6-1    215   Sr.

LB Zach Barnard    Hammonton    6-2   220   Sr.

LB Jim Brady    St. Augustine    6-1   230    Sr.

LB Evan Powell    Cherokee    6-2    225    Sr.

DB James Chukwurah    Delsea   6-4   190   Sr.

DB Tyree Rodgers    Camden Catholic    6-2    180   Sr.

DB Brad Hawkins    Camden    6-1   205    Sr.

DB Jamal Parker    Camden Catholic    5-10   175    Sr.

AP Salaam Horne    St. Joseph    5-10   180   Sr.

P Cooper Bentz    Washington Twp.   5-9    175    Sr.

SECOND TEAM

DL Wale Mustafa   Kingsway   6-0    240    Sr.

DL Jamal Holloway   Camden    6-4   225    Sr.

DL    Rob Saulin    Pennsville   6-6   225    Jr.

DL Tyrique King   Paulsboro   6-2   180   Sr.

LB Sam Pawlikowski   Seneca    6-0    185    Sr.

LB Tyreek Williams   Timber Creek    6-1   225   Sr.

LB Adrian Clark   Woodrow Wilson   6-1   215   Sr.

DB Kimere Brown    Penns Grove   5-11   175   Sr.

DB Rich Stanzione   Williamstown    6-2    190    Sr.

DB Shaun Davilla   Cinnaminson    6-0    185    Jr.

DB Zeke Ennis    St. Augustine    5-9   175    Jr.

AP Malachi Winters   Hammonton    5-11   175   Jr.

P Ben Harris Lenape    6-2    185   Jr.

THIRD TEAM

DL Owen Bowles   Cedar Creek   6-4   275   Jr.

DL Dylan Kelso   Cherokee    6-2    185    Sr.

DL Frank Fortino    Haddonfield    6-1   210   Sr.

LB Wesley Payne    Bishop Eustace    6-1    205   Sr.

LB Jordan Jefferson    Camden Catholic   6-0    185   Sr.

LB Julian Mahan   Timber Creek    6-1   210   Sr.

LB Jay Scerbo    Kingsway   5-10   190   Sr.

DB Gyair Sharper    Clearview    5-10    175   Jr.

DB Anthony Mague    Shawnee   6-3   200   Sr.

DB Gio Gismondi   West Deptford    5-9   180   Jr.

DB Edwin Lopez    Woodrow Wilson    6-0    180   Jr.

AP Everett Wormley    Burlington Twp.    6-2   190   Jr.

P Larry Eimer    Clearview    6-0   175    Sr.