Friday

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Moorestown at Willingboro, 3:45

Trenton Cath. at Pemberton, 5:15

Delran at Westampton Tech, 6:15

Burlington Twp. at Holy Cross, 6:15

New Egypt at Florence, 6:15

Northern Burlington at Rancocas Valley, 6:30

Palmyra at Maple Shade, 6:30

Riverside at Burlington City, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Bridgeton at Cape May Tech, 4

Mainland at Hammonton, 5:30

Oakcrest at Ocean City, 6

Millville at Absegami, 6

Atlantic City at Lower Cape May, 6

Egg Harbor Township at Vineland, 6

Sacred Heart at Middle Township, 7

Buena at Pleasantville, 7

St. Augustine at Wildwood Cath., 7

Holy Spirit at St. Joseph, 7

COLONIAL CONFERENCE

Paulsboro at Haddon Township, 7

Collingswood at Gateway, 7

West Deptford at Audubon, 7

Haddonfield at Woodbury, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Pennsauken Tech at Cherry Hill West, 3:45

Winslow Twp. at Woodrow Wilson, 3:45

Eastern at Triton, 5:15

Washington Twp. at Shawnee, 7

Cherokee at Paul VI, 7

Lenape at Camden Catholic, 7

Seneca at Bishop Eustace, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Wildwood at Penns Grove, 4:30

Gloucester Co. Tech at Salem, 5:30

Kingsway at Cumberland, 5:30

Pitman at Pennsville, 7

Woodstown at Overbrook, 7

Glassboro at Gloucester Catholic, 7

Highland at Clearview, 7

Delsea at Williamstown, 7

Gloucester at Clayton, 7

NONLEAGUE

Math, Civics & Science at Camden Co. Tech, 3:45

Northwest Prep at Sterling, 7

Saturday

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Westampton Tech at Medford Tech, 11:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Middle Township at Oakcrest, 7

OCEAN CITY PBA TIPOFF

WEEKEND

At Ocean City:

Willingboro vs. Atlantic City, 3:30

Mainland vs. Shawnee, 7

SCHALICK INVITATIONAL

At Schalick:

Washington Twp. vs. Paulsboro

Kingsway vs. Bridgeton

Glassboro at West Deptford

Deptford at Schalick

NONLEAGUE

Moorestown Frds. at Allentown, 12

Northwest Prep at Burlington Twp, 1

Woodstown at Buena, 1

Gloucester Co. Tech at Audubon, 1

Clearview at Sterling, 2:30

Northwest Prep at Bish. Eustace, 3

Masterman at Collingswood, 3:30

Overbrook at Haddon Heights, 5

Sunday

OCEAN CITY PBA TIPOFF

WEEKEND

At Ocean City:

Absegami vs. Riverside, 12

Egg Harbor Twp. vs. Robbinsville, 3:30

Wildwood Catholic at Ocean City, 7

ST. AUGUSTINE INVITATIONAL

At St. Augustine:

Cherry Hill East vs. Vineland, 4

St. Joseph at St. Augustine, 6

Monday, Dec. 17

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Westampton Tech at Rancocas Valley, 5

Maple Shade at Delran, 5

Palmyra at Burlington Twp., 6:30

Willingboro at Medford Tech, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Pleasantville at Holy Spirit, 7

Cape May Tech at Sacred Heart, 7

Middle Township at Buena, 7

NONLEAGUE

Camden Academy Charter at Triton, 3:45

New Egypt at East Brunswick Tech, 5:15

Moorestown at Moorestown Friends, 5:15

No. Burlington at Pennsauken, 5:30

Atlantic Christian at Lower Cape May, 6

La Salle at Camden Catholic, 7

Tuesday, Dec. 18

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Willingboro at Burlington Twp., 3:45

Florence at Delran, 5

Pemberton at Cinnaminson, 5:15

Maple Shade at Bordentown, 6

Holy Cross at Burlington City, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Vineland at Mainland, 5:30

Ocean City at Lower Cape May, 6

Millville at Oakcrest, 6

Buena at Sacred Heart, 7

Bridgeton at St. Augustine, 7

Hammonton at Atlantic City, 7

Absegami at Egg Harbor Twp., 7

Wildwood Catholic at St. Joseph, 7

COLONIAL CONFERENCE

Sterling at Collingswood, 6:30

Gateway at Haddonfield, 7

West Deptford at Paulsboro, 7

Haddon Township at Haddon Heights, 7

Lindenwold at Audubon, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Camden at Cherry Hill West, 3:45

Bishop Eustace at Eastern, 6

Woodrow Wilson at Pennsauken, 7

Paul VI at Winslow Township, 7

Triton at Lenape, 7

Shawnee at Cherry Hill East, 7

Timber Creek at Cherokee, 7

Camden Catholic at Seneca, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Overbrook at Penns Grove, 4

Gloucester Cath. at Schalick, 5:30

Gloucester County Tech at Clayton, 5:30

Salem at Pitman, 7

Pennsville at Wildwood, 7

Kingsway at Highland, 7

Glassboro at Woodstown, 7

Williamstown at Deptford, 7

Cumberland at Delsea, 7

N.J. VOCATIONAL TOURNAMENT

Camden County Tech at Medford Tech, 3:45

Wednesday, Dec. 19

NONLEAGUE

Camden Ac. Charter at Moorestown Friends, 5:15

Trenton Catholic at Nottingham, 7

Thursday, Dec. 20

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Palmyra at Burlington City, 3:45

Trenton Cath. at Willingboro, 5:15

No. Burlington at Pemberton, 5:15

Delran at Cinnaminson, 6:15

Bordentown at Burlington Township, 6:30

New Egypt at Maple Shade, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Wildwood Catholic at Pleasantville, 4:30

Buena at Cape May Tech, 5:30

Ocean City at Hammonton, 5:30

Atlantic City at Vineland, 6

Oakcrest at Lower Cape May, 6

Millville at Egg Harbor Township, 6

Our Lady of Mercy at St. Joseph, 7

Bridgeton at Sacred Heart, 7

Holy Spirit at Middle Township, 7

Mainland at Absegami, 7

COLONIAL CONFERENCE

Haddon Township at Audubon, 7

Lindenwold at Gateway, 7

Haddon Heights at Woodbury, 7

Collingswood at Haddonfield, 7

Sterling at West Deptford, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Triton at Cherry Hill West, 3:45

Camden Catholic at Camden, 3:45

Paul VI at Woodrow Wilson, 3:45

Washington Twp. at Cherry Hill East, 5:30

Cherokee at Pennsauken, 5:30

Shawnee at Seneca, 5:30

Eastern at Lenape, 7

Winslow Twp. at Timber Creek, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Gloucester County Tech at Overbrook, 3:45

Pitman at Clayton, 5:30

Salem at Wildwood, 6

Delsea at Highland, 7

Kingsway at Gloucester Catholic, 7

Woodstown at Schalick, 7

Friday, Dec. 21

TRI-COUNTY CONFERENCE

Penns Grove at Glassboro, 5:30

Deptford at Cumberland, 5:30

Pennsville at Clearview, 7

NONLEAGUE

Camden Co. Tech at Cape May Tech, 4

Millville at Seneca, 4

Northwest Prep at Eastern, 5

Rancocas Valley at Williamstown, 5:15

Saturday, Dec. 22

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Atlantic City at Holy Spirit, 2

OLYMPIC CONFERENCE

Woodrow Wilson at Lenape, 1

TRI-COUNTY CONFERENCE

Kingsway at Gloucester, 1

NONLEAGUE

Gateway at New Egypt, 11:30

Pennsauken Tech at Moorestown, 11:30

Camden Ac. Charter at Clearview, 11:30

Buena at Pennsville, 11:30

Schalick at Woodbury, 12

Hammonton at Sterling, 1

Delsea at St. Joseph, 4

GAMP at Cherry Hill West, 5:30

Wednesday, Jan. 2

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Egg Harbor Twp. at Mainland, 5:30

Ocean City at Vineland, 6

Oakcrest at Hammonton, 6

Millville at Lower Cape May, 6

Wildwood Cath. at Middle Twp., 7

Holy Spirit at Cape May Tech, 7

Atlantic City at Absegami, 7

Bridgeton at St. Joseph, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Kingsway at Williamstown, 7

NONLEAGUE

Rutgers Prep at Bishop Eustace, 4

Northwest Prep at Paul VI, 5:30

Thursday, Jan. 3

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

No. Burlington at Willingboro, 3:45

Medford Tech at Pemberton, 5:15

Bordentown at Cinnaminson, 6:15

Riverside at Florence, 6:15

Moorestown at Rancocas Valley, 6:30

Holy Cross at Westampton Tech, 6:30

Delran at Burlington Township, 6:30

New Egypt at Burlington City, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Sacred Heart at Holy Spirit, 7

Cape May Tech at Wildwood Catholic, 7

Bridgeton at Buena, 7

Middle Township at St. Augustine, 7

St. Joseph at Pleasantville, 7

COLONIAL CONFERENCE

Lindenwold at Sterling, 7

Woodbury at Collingswood, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Timber Creek at Cherry Hill West, 3:45

Eastern at Cherry Hill East, 3:45

Paul VI at Camden County Tech, 3:45

Camden Catholic at Woodrow Wilson, 3:45

Shawnee at Triton, 5:15

Seneca at Winslow Township, 6

Washington Township at Pennsauken, 7

Cherokee at Lenape, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Schalick at Penns Grove, 4

Gloucester Cath. at Overbrook, 5:15

Salem at Gloucester, 5:30

Gloucester County Tech at Pennsville, 5:30

Clayton at Wildwood, 6

Pitman at Glassboro, 7

Highland at Deptford, 7

Delsea at Woodstown, 7

Cumberland at Clearview, 7

NONLEAGUE

Haddon Twp. at Camden Ac. Charter, 3:45

Gateway at Moorestown Friends, 5:30

Friday, Jan. 4

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Palmyra at Bordentown, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Lower Cape May at Hammonton, 5:30

Millville at Mainland, 5:30

Vineland at Oakcrest, 6

Egg Harbor Township at Atlantic City, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Eastern at Pennsauken Tech, 3:45

Camden County Tech at Bishop Eustace, 3:45

NONLEAGUE

Maple Shade at Moorestown Friends, 5:15

Buena at Medford Tech, 7

Triton at Audubon, 7

Saturday, Jan. 5

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Northern Burlington at Westampton Tech, 12

Delran at New Egypt, 12:30

Riverside at Holy Cross, 1

Cinnaminson at Trenton Catholic, 1

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Vineland at Sacred Heart, 7

Ocean City at Middle Township, 7

COLONIAL CONFERENCE

Gateway at Haddon Township, 1

Haddonfield at West Deptford, 1

Collingswood at Lindenwold, 1

Haddon Heights at Audubon, 1

Woodbury at Paulsboro, 1

OLYMPIC CONFERENCE

Paul VI at Washington Township, 1

Camden at Woodrow Wilson, 1

TRI-COUNTY CONFERENCE

Schalick at Kingsway, 11 a.m.

Glassboro at Clayton, 12

Salem at Overbrook, 12:30

Gloucester County Tech at Deptford, 12:30

Cumberland at Penns Grove, 12:30

Pitman at Gloucester Catholic, 1

Clearview at Williamstown, 1

Delsea at Gloucester, 1

Woodstown at Wildwood, 2

NONLEAGUE

Cherry Hill West at Camden Ac. Charter, 11:30

Northwest Prep at Burlington Township, 12

Sterling at Seneca, 1

West Windsor South at Moorestown, 1

Absegami at St. Joseph's (N.Y.), 2

Bishop Eustace at Maple Shade, 2:30

Northwest Prep at St. Augustine, 4

GAMP at Cherry Hill East, 5:30

Monday, Jan. 7

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Burlington Township at Medford Tech, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Pleasantville at Bridgeton, 5:30

Sacred Heart at Wildwood Cath., 7

Buena at Holy Spirit, 7

St. Augustine at Cape May Tech, 7

St. Joseph at Middle Township, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Camden County Tech at Camden, 3:45

TRI-COUNTY CONFERENCE

Clayton at Woodstown, 5:30

NONLEAGUE

Northwest Prep at Moorestown, 5

New Egypt at Moorestown Friends, 5:15

Robbinsville at Northern Burlington, 5:30

Tuesday, Jan. 8

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Medford Tech at New Egypt, 3:45

Rancocas Valley at Trenton Catholic, 5

Cinnaminson at Holy Cross, 6:15

Maple Shade at Riverside, 6:30

Westampton Tech at Bordentown, 6:30

Florence at Palmyra, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Lower Cape May at Vineland, 6

Oakcrest at Absegami, 6

Hammonton at Millville, 6

Egg Harbor Township at Ocean City, 6:30

Mainland at Atlantic City, 7

COLONIAL CONFERENCE

West Deptford at Collingswood, 6:30

Haddonfield at Haddon Twp., 7

Haddon Heights at Sterling, 7

Paulsboro at Audubon, 7

Lindenwold at Woodbury, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Washington Twp. at Cherry Hill West, 3:45

Camden Catholic at Triton, 5:15

Eastern at Seneca, 7

Pennsauken at Winslow Twp., 7

Paul VI at Timber Creek, 7

Woodrow Wilson at Cherokee, 7

Camden at Shawnee, 7

Bishop Eustace at Lenape, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Gloucester Cath. at Penns Grove, 4

Deptford at Kingsway, 5:15

Woodstown at Salem, 5:30

Pitman at Gloucester, 5:30

Overbrook at Schalick, 5:30

Wildwood at Gloucester Co. Tech, 5:30

Glassboro at Cumberland, 5:30

Williamstown at Highland, 7

Clearview at Delsea, 7

Pennsville at Clayton, 7

NONLEAGUE

Delran at Pennsauken Tech, 3:45

Camden Ac. Charter at Cherry Hill East, 3:45

Pleasantville at Willingboro, 4

Living Faith Christian at Pine Forge, 4:30

Northwest Prep at Holy Spirit, 7

Wednesday, Jan. 9

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Cape May Tech at Lower Cape May, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Camden Co. Tech at Woodrow Wilson, 3:45

NONLEAGUE

Moorestown Friends at Penn. Tech, 5:15

Thursday, Jan. 10

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Pemberton at Willingboro, 3:45

Palmyra at Riverside, 6:30

Cinnaminson at Burlington Twp., 6:30

Maple Shade at Burlington City, 6:30

Bordentown at Holy Cross, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Ocean City at Mainland, 5:30

Atlantic City at Millville, 6

Middle Township at Pleasantville, 7

Holy Spirit at Bridgeton, 7

Wildwood Catholic at Buena, 7

St. Augustine at Sacred Heart, 7

Cape May Tech at St. Joseph, 7

COLONIAL CONFERENCE

Lindenwold at Haddonfield, 7

Haddon Township at Sterling, 7

Paulsboro at Haddon Heights, 7

Gateway at West Deptford, 7

Collingswood at Woodbury, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Bishop Eustace at Camden, 3:45

Cherry Hill East at Pennsauken, 5:30

Triton at Timber Creek, 7

Winslow Township at Shawnee, 7

Lenape at Washington Township, 7

Eastern at Cherokee, 7

Seneca at Cherry Hill West, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Glassboro at Overbrook, 3:45

Clayton at Penns Grove, 4

Gloucester County Tech at Pitman, 5:15

Salem at Pennsville, 5:30

Schalick at Highland, 7

Gloucester Cath. at Woodstown, 7

Kingsway at Delsea, 7

NONLEAGUE

Katzenbach at Living Faith Christian, 5:30

South Hunterdon at New Egypt, 6:30

Trenton Catholic at St. Patrick's, 7

Jackson Liberty at Northern Burlington, 7

Florence at Hightstown, 7

Friday, Jan. 11

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Trenton Catholic at Moorestown, 5:30

Medford Tech at Delran, 6:15

Rancocas Valley at Cinnaminson, 6:15

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Vineland at Hammonton, 5:30

Oakcrest at Egg Harbor Township, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Moorestown Friends at Friends' Central, 8

OLYMPIC CONFERENCE

Triton at Pennsauken Tech, 3:45

TRI-COUNTY CONFERENCE

Gloucester at Wildwood, 7

Deptford at Clearview, 7

Cumberland at Williamstown, 7

NONLEAGUE

Buena at Camden County Tech, 5:15

Northwest Prep at Bishop Eustace, 6

Absegami at Atlantic Christian, 6

Saturday, Jan. 12

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Maple Shade at Holy Cross, 11:30

Burlington Township at Pemberton, 11:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Bridgeton at Millville, 11:30

Absegami at Ocean City, 1

COLONIAL CONFERENCE

Haddon Heights at Lindenwold, 1

Gateway at Sterling, 1

Collingswood at Paulsboro, 1

Audubon at Haddonfield, 1

Woodbury at Haddon Township, 1

TRI-COUNTY CONFERENCE

Glassboro at Gloucester

Pennsville at Schalick, 1

NONLEAGUE

Nottingham at Northern Burlington, 11:30

Highland at Eastern, 1

Washington Township at Williamstown, 1

Riverside at Salem, 1

New Egypt at South River, 1

Camden Catholic at Gloucester Catholic, 1

St. Joseph at Overbrook (Pa.), 1

Burlington City at Camden Ac. Charter, 1:15

Rancocas Valley at Lenape, 2

Cherry Hill East at St. Patrick's, 2:30

Willingboro at Winslow Township, 7

Monday, Jan. 14

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Moorestown at Medford Tech, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Lower Cape May at Middle Township, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Triton at Camden County Tech, 3:45

Cherry Hill East at Bishop Eustace, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Cumberland at Clayton, 7

NONLEAGUE

Northwest Prep at Pitman, 4

Hammonton at Overbrook, 4

Haddon Twp. at Moorestown Friends, 5:15

Tuesday, Jan. 15

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Rancocas Valley at Pemberton, 5:15

Westampton Tech at Cinnaminson, 6:15

Northern Burlington at Trenton Catholic, 6:30

New Egypt at Palmyra, 6:30

Holy Cross at Medford Tech, 6:30

Burlington Twp. at Burlington City, 6:30

Delran at Bordentown, 6:30

Florence at Maple Shade, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Millville at Vineland, 4

Mainland at Oakcrest, 6

Atlantic City at Ocean City, 6

Egg Harbor Twp. at Lower Cape May, 6

Bridgeton at Middle Township, 7

Holy Spirit at Wildwood Catholic, 7

Pleasantville at Cape May Tech, 7

Hammonton at Absegami, 7

St. Augustine at Buena, 7

Sacred Heart at St. Joseph, 7

COLONIAL CONFERENCE

Haddonfield at Paulsboro, 7

Haddon Twp. at West Deptford, 7

Collingswood at Haddon Heights, 7

Audubon at Gateway, 7

Woodbury at Sterling, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Moorestown Friends at Westtown, 5:30

OLYMPIC CONFERENCE

Seneca at Pennsauken Tech, 3:45

Cherokee at Camden, 3:45

Cherry Hill West at Woodrow Wilson, 5:15

Triton at Pennsauken, 5:30

Shawnee at Eastern, 7

Timber Creek at Washington Twp., 7

Lenape at Paul VI, 7

Winslow Twp. at Bishop Eustace, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Gloucester at Gloucester County Tech, 5:15

Clearview at Kingsway, 5:15

Penns Grove at Woodstown, 5:30

Clayton at Salem, 5:30

Highland at Cumberland, 5:30

Pitman at Wildwood, 7

Overbrook at Williamstown, 7

Schalick at Glassboro, 7

Delsea at Deptford, 7

NONLEAGUE

Camden Charter at Camden Co. Tech, 3:45

Wednesday, Jan. 16

NONLEAGUE

Robbinsville at Bordentown, 6:30

Thursday, Jan. 17

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Westampton Tech at Burlington Twp., 3:45

Rancocas Valley at Willingboro, 3:45

Medford Tech at Maple Shade, 5:15

Northern Burlington at Moorestown, 5:30

Riverside at New Egypt, 6:30

Delran at Holy Cross, 6:30

Florence at Burlington City, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Lower Cape May at Mainland, 6

Ocean City at Millville, 6

Pleasantville at Sacred Heart, 7

Cape May Tech at Middle Twp., 7

St. Augustine at Holy Spirit, 7

Oakcrest at Atlantic City, 7

Hammonton at Egg Harbor Township, 7

COLONIAL CONFERENCE

Haddon Twp. at Collingswood, 6:30

Sterling at Paulsboro, 7

West Deptford at Lindenwold, 7

Haddon Heights at Gateway, 7

Audubon at Woodbury, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Pennsauken Tech at Camden Co. Tech, 3:45

Woodrow Wilson at Bishop Eustace, 3:45

Cherry Hill West at Winslow Twp., 5:15

Eastern at Pennsauken, 5:30

Shawnee at Timber Creek, 7

Triton at Seneca, 7

Cherokee at Washington Twp., 7

Cherry Hill East at Lenape, 7

Paul VI at Camden Catholic, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Gloucester County Tech at Salem, 5:30

Penns Grove at Deptford, 5:30

Clayton at Gloucester, 5:30

Cumberland at Kingsway, 5:30

Wildwood at Schalick, 7

Pennsville at Pitman, 7

Overbrook at Woodstown, 7

Gloucester Catholic at Glassboro, 7

Williamstown at Delsea, 7

NONLEAGUE

Moorestown Friends at Camden Charter, 3:45

Northwest Prep at Pemberton, 5:15

Friday, Jan. 18

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Moorestown at Cinnaminson, 6:15

Holy Cross at Palmyra, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Absegami at Vineland, 6

Wildwood Catholic at Bridgeton, 7

St. Joseph at Buena, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Friends Select at Moorestown Friends, 6:30

OLYMPIC CONFERENCE

Camden County Tech at Seneca, 3:45

Winslow Township at Camden, 3:45

TRI-COUNTY CONFERENCE

Woodstown at Gloucester, 7

Clearview at Highland, 7

NONLEAGUE

Penn. Tech at Math, Civics & Science, 5

Saturday, Jan. 19

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Cinnaminson at Northern Burlington, 11:30

Burlington City at Westampton Tech, 12

Trenton Catholic at Florence, 12

Bordentown at New Egypt, 4:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Pleasantville at St. Augustine, 2

COLONIAL CONFERENCE

West Deptford at Gateway, 1

OLYMPIC CONFERENCE

Cherry Hill East at Camden Cath., 1

TRI-COUNTY CONFERENCE

Wildwood at Kingsway, 12:30

Overbrook at Highland, 1

NONLEAGUE

Atlantic Christian at Pemberton, 10:30

Clearview at Mainland, 11:30 a.m.

Timber Creek at Willingboro, noon

Washington Township at Salem, 1

Sacred Heart at Pennsville, 1

Lenape at Williamstown, 1

Haddon Heights at Allentown, 1

Bishop Eustace at Princeton Day, 1:30

Haddonfield at Absegami, 2

Northwest Prep at Cherry Hill West, 4:30

GAMP at Paul VI, 5

Bethlehem Catholic at Gloucester Catholic, 5

Sunday, Jan. 20

OCEAN COUNTY CHALLENGE

At Southern Regional:

Pemberton vs. Brick Township, 2

Monday, Jan. 21

NONLEAGUE

Gloucester Catholic at Washington Twp., 1

Oakcrest at Cumberland Christian, 4:30

Williamstown at Winslow Twp., 7

Glassboro at Woodbury, 7

Tuesday, Jan. 22

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Willingboro at Moorestown, 4

Rancocas Valley at Northern Burlington, 5:30

Westampton Tech at Delran, 6:15

Pemberton at Trenton Catholic, 6:30

Maple Shade at Palmyra, 6:30

Holy Cross at Burlington Twp., 6:30

Burlington City at Riverside, 6:30

Cinnaminson at Bordentown, 6:30

Florence at New Egypt, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Hammonton at Mainland, 5:30

Ocean City at Oakcrest, 6

Absegami at Millville, 6

Middle Township at Sacred Heart, 7

Cape May Tech at Bridgeton, 7

Pleasantville at Buena, 7

Wildwood Cath. at St. Augustine, 7

Lower Cape May at Atlantic City, 7

Vineland at Egg Harbor Township, 7

St. Joseph at Holy Spirit, 7

COLONIAL CONFERENCE

Haddon Township at Lindenwold, 7

Haddon Heights at Haddonfield, 7

Gateway at Paulsboro, 7

Sterling at Audubon, 7

Woodbury at West Deptford, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Moorestown Friends at George School, 5:15

OLYMPIC CONFERENCE

Timber Creek at Seneca, 3:45

Cherokee at Cherry Hill East, 3:45

Paul VI at Camden, 3:45

Cherry Hill West at Shawnee, 4

Pennsauken at Lenape, 5

Winslow Township at Triton, 5:15

Camden Catholic at Bishop Eustace, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Schalick at Pitman, 5:30

Kingsway at Pennsville, 5:30

Clearview at Salem, 5:30

Gloucester at Cumberland, 5:30

NONLEAGUE

Gloucester Co. Tech at Camden Co. Tech, 3:45

Northwest Prep at Collingswood, 6

Atlantic Christian at Wildwood, 6:15

Wednesday, Jan. 23

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Ac. New Church at Moorestown Friends, 5:15

OLYMPIC CONFERENCE

Washington Township at Eastern, 6

NONLEAGUE

Northwest Prep at Pennsauken, 6

Thursday, Jan. 24

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Holy Cross at Florence, 5

Riverside at Medford Tech, 5:15

Northern Burlington at Pemberton, 5:15

Delran at Cinnaminson, 6:15

New Egypt at Maple Shade, 6:30

Palmyra at Burlington City, 6:30

Bordentown at Burlington Township, 6:30

Willingboro at Trenton Catholic, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Atlantic City at Hammonton, 5:30

Mainland at Vineland, 6

Lower Cape May at Ocean City, 6

Holy Spirit at Pleasantville, 7

Sacred Heart at Cape May Tech, 7

Buena at Middle Township, 7

St. Augustine at Bridgeton, 7

Egg Harbor Twp. at Absegami, 7

St. Joseph at Wildwood Catholic, 7

COLONIAL CONFERENCE

Lindenwold at Paulsboro, 7

Sterling at Haddonfield, 7

Haddon Heights at West Deptford, 7

Audubon at Collingswood, 7

Gateway at Woodbury, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Pennsauken Tech at Triton, 3:45

Seneca at Lenape, 3:45

Shawnee at Cherokee, 3:45

Camden Co. Tech at Camden Catholic, 3:45

Cherry Hill East at Camden, 3:45

Bishop Eustace at Paul VI, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Highland at Kingsway, 5:15

Pitman at Salem, 5:30

Clayton at Gloucester County Tech, 5:30

Delsea at Cumberland, 5:30

Wildwood at Pennsville, 6

Schalick at Gloucester Catholic, 7

Clearview at Gloucester, 7

NONLEAGUE

Camden Ac. Charter at Cherry Hill West, 3:45

Winslow Township at Rancocas Valley, 5

Hightstown at Timber Creek, 7

Friday, Jan. 25

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Bordentown at Medford Tech, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Vineland at Bridgeton, 4

Oakcrest at Millville, 6

Absegami at Lower Cape May, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Germ. Friends at Moorestown Friends, 5:15

OLYMPIC CONFERENCE

Bishop Eustace at Camden Co. Tech, 3:45

TRI-COUNTY CONFERENCE

Penns Grove at Overbrook, 5:30

Woodstown at Glassboro, 7

Deptford at Williamstown, 7

NONLEAGUE

Pennsauken Tech at Haddon Twp., 3:45

Paul VI at Princeton Day, 4:15

Ocean City at Triton, 5:15

Clayton at Maple Shade, 6:30

Saturday, Jan. 26

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Riverside at Delran, 11:30 a.m.

TRI-COUNTY CONFERENCE

Cumberland at Gloucester County Tech, 12

Pennsville at Woodstown, 1

Gloucester at Gloucester Catholic, 7

JEFF CONEY INVITATIONAL

At Rancocas Valley:

Burlington City vs. Eastern, 11 a.m.

Holy Cross vs. Ewing, 1

No. Burlington vs. Lindenwold, 3

Lenape vs. Trenton Catholic, 5

Cherokee at Rancocas Valley, 7

NONLEAGUE

Northwest Prep at Shawnee, 11 a.m.

Allentown at New Egypt, 11:30 a.m.

Atlantic Christian at Oakcrest, noon

St. Joseph at Overbrook, 1

GAMP at Audubon, 1

Phila. Electrical at Wildwood Catholic, 2:30

Highland at Washington Twp., 3

Clearview at Haddonfield, 3

Burlington Twp. at Cherry Hill East, 3

West Deptford at Kingsway, 3:30

Gateway at Pitman, 3:30

Seneca at Hammonton, 4:30

Moorestown at Hopewell Valley, 5:30

Monday, Jan. 28

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Bordentown at Westampton Tech, 6:15

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Bridgeton at Sacred Heart, 7

Wildwood Cath. at Pleasantville, 7

Holy Spirit at Middle Township, 7

Buena at Cape May Tech, 7

NONLEAGUE

Northwest Prep at Camden Catholic, 5:30

Millville at Clayton, 6

Tuesday, Jan. 29

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Willingboro at No. Burlington, 3:45

Rancocas Valley at Moorestown, 5:30

Maple Shade at Cinnaminson, 6:15

Burlington Township at Delran, 6:15

Medford Tech at Palmyra, 6:30

Westampton Tech at Holy Cross, 6:30

Burlington City at New Egypt, 6:30

Florence at Riverside, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Ocean City at Hammonton, 5:30

Oakcrest at Lower Cape May, 6

Atlantic City at Vineland, 6

Mainland at Absegami, 7

Millville at Egg Harbor Township, 7

St. Augustine at St. Joseph, 7

COLONIAL CONFERENCE

Haddon Twp. at Paulsboro, 5:30

Gateway at Collingswood, 6:30

Sterling at Lindenwold, 7

Audubon at West Deptford, 7

Woodbury at Haddonfield, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Moorestown Friends at Shipley, 5:30

OLYMPIC CONFERENCE

Winslow Twp. at Timber Creek, 3:45

Paul VI at Woodrow Wilson, 3:45

Triton at Cherry Hill West, 3:45

Washington Twp. at Cherry Hill East, 3:45

Camden at Camden County Tech, 3:45

Bishop Eustace at Pennsauken Tech, 3:45

Eastern at Lenape, 7

Seneca at Shawnee, 7

Cherokee at Pennsauken, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Glassboro at Penns Grove, 4

Woodstown at Schalick, 5:30

Gloucester at Pennsville, 5:30

Pitman at Clayton, 5:30

Salem at Wildwood, 7

Williamstown at Clearview, 7

Delsea at Highland, 7

Cumberland at Deptford, 7

NONLEAGUE

Stern Hebrew at St. Mary's, 5:30

Camden Ac. Charter at Haddon Heights, 5:30

Gloucester County Tech at Buena, 5:30

Wednesday, Jan. 30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Lower Cape May at Bridgeton, 7

Thursday, Jan. 31

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Trenton Catholic at Rancocas Valley, 5

Moorestown at Pemberton, 5:15

Holy Cross at Cinnaminson, 6:15

Palmyra at Florence, 6:15

New Egypt at Medford Tech, 6:30

Riverside at Maple Shade, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Vineland at Ocean City, 6

Cape May Tech at Holy Spirit, 7

Sacred Heart at Buena, 7

St. Augustine at Pleasantville, 7

Absegami at Atlantic City, 7

St. Joseph at Bridgeton, 7

COLONIAL CONFERENCE

Paulsboro at West Deptford, 7

Haddon Heights at Haddon Township, 7

Haddonfield at Gateway, 7

Collingswood at Sterling, 7

Audubon at Lindenwold, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Shawnee at Woodrow Wilson, 3:45

Winslow Township at Cherry Hill East, 3:45

Camden County Tech at Triton, 3:45

Pennsauken at Camden, 3:45

Eastern at Paul VI, 7

Seneca at Cherokee, 7

Cherry Hill West at Lenape, 7

Washington Twp. at Camden Catholic, 7

Timber Creek at Bishop Eustace, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Gloucester at Salem, 5:30

Williamstown at Kingsway, 5:30

Pennsville at Gloucester County Tech, 5:30

Penns Grove at Schalick, 7

Overbrook at Gloucester Catholic, 7

Deptford at Highland, 7

Glassboro at Delsea, 7

NONLEAGUE

Camden Academy Charter at Pitman, 3:45

Moorestown Friends at Woodstown, 5:30

Friday, Feb. 1

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Medford Tech at Cinnaminson, 6:15

Westampton Tech at Maple Shade, 6:30

Burlington Township at Northern Burlington, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Hammonton at Oakcrest, 6

Lower Cape May at Millville, 6

Middle Township at Wildwood Catholic, 7

Mainland at Egg Harbor Township, 8

COLONIAL CONFERENCE

Haddon Township at Audubon, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Moorestown Friends at Abington Friends, 8

OLYMPIC CONFERENCE

Camden Co. Tech at Cherry Hill West, 3:45

TRI-COUNTY CONFERENCE

Clearview at Cumberland, 5:30

Pennsauken Tech at Glassboro, 7

Overbrook at Delsea, 7

Wildwood at Clayton, 7

BATTLE BY THE BAY

At Atlantic City:

Holy Spirit at Atlantic City, 7

NONLEAGUE

Triton at Camden Ac. Charter, 3:45

Northwest Prep at Cherokee, 5

Perth Amboy Tech at New Egypt, 5:30

Saturday, Feb. 2

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Delran at Burlington City, 11:30 a.m.

Riverside at Bordentown, 1

Westampton Tech at Willingboro, 1

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Sacred Heart at Vineland, 7

COLONIAL CONFERENCE

Sterling at West Deptford, 1

Lindenwold at Gateway, 1

Collingswood at Haddonfield, 1

Haddon Heights at Woodbury, 1

BATTLE BY THE BAY

At Atlantic City:

Life Center vs. Adelphi Academy (N.Y.), 2

St. Augustine vs. Prep Charter, 6:30

KOBE BRYANT CLASSIC

At Villanova University:

Rancocas Valley vs. St. Anthony, 3:30

Plymouth Whitemarsh vs. Timber Creek, 6

NONLEAGUE

Eastern at Moorestown, 11:30 a.m.

Deptford at Washington Twp., 1

St. Joseph at Holy Cross, 1

Egg Harbor Township at Phila. Electrical, 2

Camden Catholic at Malvern Prep, 7:30

Sunday, Feb. 3

BATTLE BY THE BAY

At Atlantic City:

Trenton Central vs. Park Science, 12

Pleasantville at Atlantic City, 1:30

Monday, Feb. 4

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Medford Tech at Riverside, 5:15

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Holy Spirit at Sacred Heart, 7

Wildwood Catholic at Cape May Tech, 7

Buena at Bridgeton, 7

St. Augustine at Middle Township, 7

Pleasantville at St. Joseph, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Kingsway at Penns Grove, 4

Delsea at Pennsville, 5:30

Gloucester Catholic at Cumberland, 5:30

Schalick at Williamstown, 7

Overbrook at Clayton, 7

Highland at Gloucester, 7

Wildwood at Glassboro, 7

Clearview at Woodstown, 7

Pitman at Deptford, 7

Overbrook (Pa.) at Clayton, 7

NONLEAGUE

Gloucester Co. Tech at Camden Charter, 4

Princeton Day at New Egypt, 6:30

Salem at Sterling, 7

Tuesday, Feb. 5

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Willingboro at Pemberton, 3:45

Moorestown at Northern Burlington, 5:30

Burlington Township at Cinnaminson, 6:15

Riverside at Palmyra, 6:30

Delran at Medford Tech, 6:30

Burlington City at Maple Shade, 6:30

Holy Cross at Bordentown, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Hammonton at Lower Cape May, 6

Ocean City at Absegami, 6

Oakcrest at Vineland, 6

Mainland at Millville, 6

Atlantic City at Egg Harbor Township, 7

COLONIAL CONFERENCE

Paulsboro at Woodbury, 4

Lindenwold at Collingswood, 6:30

West Deptford at Haddonfield, 7

Haddon Township at Gateway, 7

Audubon at Haddon Heights, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Camden County Tech at Paul VI, 3:45

Woodrow Wilson at Camden Catholic, 3:45

Pennsauken Tech at Bishop Eustace, 3:45

Cherry Hill East at Eastern, 6

Triton at Shawnee, 7

Winslow Township at Seneca, 7

Pennsauken at Washington Twp., 7

Lenape at Cherokee, 7

Cherry Hill West at Timber Creek, 7

Wednesday, Feb. 6

TRI-COUNTY CONFERENCE

Schalick at Overbrook, 5:15

Clayton at Pennsville, 5:30

Gloucester County Tech at Wildwood, 6

Gloucester at Pitman, 7

Highland at Williamstown, 7

Penns Grove at Gloucester Cath., 7

Salem at Glassboro, 7

Delsea at Clearview, 7

Kingsway at Deptford, 7

Cumberland at Woodstown, 7

Thursday, Feb. 7

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Cinnaminson at Westampton Tech, 6:15

Bordentown at Delran, 6:15

Maple Shade at Florence, 6:15

Pemberton at Rancocas Valley, 6:30

Palmyra at New Egypt, 6:30

Medford Tech at Burlington Township, 6:30

Trenton Catholic at Northern Burlington, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Bridgeton at Pleasantville, 5:30

Atlantic City at Mainland, 5:30

Vineland at Lower Cape May, 6

Absegami at Oakcrest, 6

Millville at Hammonton, 6

Wildwood Cath. at Sacred Heart, 7

Holy Spirit at Buena, 7

Cape May Tech at St. Augustine, 7

Middle Township at St. Joseph, 7

Ocean City at Egg Harbor Township, 7:30

COLONIAL CONFERENCE

Haddon Township at Haddonfield, 7

Sterling at Haddon Heights, 7

Collingswood at West Deptford, 7

Audubon at Paulsboro, 7

Woodbury at Lindenwold, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Pennsauken at Cherry Hill East, 3:45

Woodrow Wilson at Camden Co. Tech, 3:45

Camden at Bishop Eustace, 3:45

Timber Creek at Triton, 5:15

Shawnee at Winslow Township, 7

Washington Township at Lenape, 7

Cherokee at Eastern, 7

Cherry Hill West at Seneca, 7

NONLEAGUE

Baptist High at Moorestown Friends, 5:15

Burlington City at Life Center, 7

Friday, Feb. 8

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Medford Tech at Holy Cross, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Millville at Cape May Tech, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Clayton at Delsea, 5:15

Woodstown at Pitman, 7

NONLEAGUE

Willingboro at Camden, 2

Camden Co. Tech at Camden Charter, 3:45

Moorestown at Pennsauken Tech, 4

Clearview at Bishop Eustace, 7

Saturday, Feb. 9

OLYMPIC CONFERENCE

Woodrow Wilson at Camden, noon

TRI-COUNTY CONFERENCE

Highland at Triton, 7

PRIME TIME SHOOTOUT

At Sovereign Bank Arena, Trenton:

St. Augustine vs. Hun School

Ac. New Church vs. Timber Creek, 10:30

American Christian vs. Rancocas Valley, 3

NONLEAGUE

Westampton Tech at Trenton Catholic, 12

Wildwood at Lower Cape May, 1

Kingsway at Cherry Hill West, 1

Monday, Feb. 11

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Medford Tech at Bordentown, 6:30

COLONIAL CONFERENCE

Lindenwold at West Deptford, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Overbrook at Glassboro, 7

NONLEAGUE

Moorestown Friends at Camden Co. Tech, 3:45

Pennsauken Tech at Clayton, 4

Atlantic Christian at Cape May Tech, 4

Pennsauken at Deptford, 7

Tuesday, Feb. 12

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Burlington Twp. at Westampton Tech, 3:45

Willingboro at Rancocas Valley, 5

Pemberton at Moorestown, 5:30

Holy Cross at Delran, 6:15

Cinnaminson at Medford Tech, 6:15

Burlington City at Florence, 6:15

Riverside at New Egypt, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Hammonton at Vineland, 6

Mainland at Ocean City, 6

Egg Harbor Twp. at Oakcrest, 6

Pleasantville at Middle Township, 7

Bridgeton at Holy Spirit, 7

Buena at Wildwood Catholic, 7

Lower Cape May at Absegami, 7

Sacred Heart at St. Augustine, 7

Millville at Atlantic City, 7

St. Joseph at Cape May Tech, 7

COLONIAL CONFERENCE

Paulsboro at Collingswood, 5:30

Lindenwold at Haddon Heights, 7

Sterling at Gateway, 7

Haddonfield at Audubon, 7

Haddon Township at Woodbury, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Woodrow Wilson at Eastern, 3:45

Paul VI at Cherry Hill West, 3:45

Camden at Seneca, 3:45

Cherokee at Triton, 5:15

Lenape at Shawnee, 7

Cherry Hill East at Timber Creek, 7

Camden Cath. at Winslow Twp., 7

Bishop Eustace at Washington Twp., 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Pitman at Gloucester County Tech, 5:15

Pennsville at Salem, 5:30

Penns Grove at Highland, 5:30

Clayton at Schalick, 5:30

Delsea at Kingsway, 5:30

Williamstown at Cumberland, 5:30

Wildwood at Gloucester, 6

Woodstown at Gloucester Cath., 7

Clearview at Deptford, 7

NONLEAGUE

Moorestown Friends at Palmyra, 5:15

Thursday, Feb. 14

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Cinnaminson at Willingboro, 3:45

Northern Burlington at Florence, 5

Pemberton at Riverside, 6:30

Delran at Maple Shade, 6:30

Rancocas Valley at Burlington Twp., 6:30

Burlington City at Bordentown, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Vineland at Millville, 4

Absegami at Hammonton, 5:30

Oakcrest at Mainland, 6

Middle Township at Bridgeton, 7

Cape May Tech at Pleasantville, 7

Ocean City at Atlantic City, 7

Lower Cape May at Egg Harbor Twp., 7

COLONIAL CONFERENCE

Haddon Heights at Collingswood, 6:30

Paulsboro at Haddonfield, 7

West Deptford at Haddon Twp., 7

Gateway at Audubon, 7

Sterling at Woodbury, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Winslow Twp. at Cherry Hill West, 3:45

Lenape at Cherry Hill East, 3:45

Camden Co. Tech at Pennsauken Tech, 3:45

Bishop Eustace at Woodrow Wilson, 3:45

Seneca at Triton, 5:15

Pennsauken at Eastern, 6

Timber Creek at Shawnee, 7

Washington Twp. at Cherokee, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Woodstown at Penns Grove, 4

Gloucester Co. Tech at Gloucester, 5:15

Overbrook at Pennsville, 5:30

Salem at Clayton, 5:30

Pitman at Wildwood, 7

Williamstown at Gloucester Catholic, 7

Glassboro at Schalick, 7

Kingsway at Clearview, 7

Deptford at Delsea, 7

Cumberland at Highland, 7

NONLEAGUE

Lindenwold at Camden Ac. Charter, 5:15

New Egypt at Jackson Liberty, 6

Friday, Feb. 15

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Burlington Township at Moorestown, 5:30

Medford Tech at Westampton Tech, 6:15

Trenton Catholic at Palmyra, 6:30

Cinnaminson at Riverside, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Wildwood Catholic at Holy Spirit, 7

Buena at St. Augustine, 7

St. Joseph at Sacred Heart, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Camden Catholic at Paul VI, 7

NONLEAGUE

Northern Burlington at Eastern, 6

Saturday, Feb. 16

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Sacred Heart at Oakcrest, 2

Hammonton at St. Joseph, 7

Hammonton at St. Joseph, 7

COLONIAL CONFERENCE

Paulsboro at Sterling, 1

Gateway at Haddon Heights, 1

Collingswood at Haddon Twp., 1

Woodbury at Audubon, 1

OLYMPIC CONFERENCE

Pennsauken at Timber Creek, 11 a.m.

COUGAR CLASSIC

At Cherry Hill East:

Camden vs. Williamstown, 12:30

Cherry Hill West at Cherry Hill East, 2

Cherokee vs. Holy Cross, 5

Shawnee vs. Rancocas Valley, 7

LIFE CENTER TOURNAMENT

Pemberton vs. Living Faith Christian

Glassboro vs. Kingsway

Willingboro vs. Caravel Academy

NONLEAGUE

Lindenwold at Overbrook, 12

Mainland at Wildwood, 1

Bishop Eustace at West Deptford, 1

Pleasantville at St. Anthony, 2

Haddonfield at Middle Twp., 3:30

Sunday, Feb. 17

COUGAR CLASSIC

At Cherry Hill East:

Deptford vs. Wildwood Catholic, 11

Cinnaminson vs. Lenape, 12:30

Paul VI vs. Trenton Catholic, 2

Gloucester Catholic vs. Holy Spirit, 3:30

Atlantic City vs. Camden Catholic, 5

St. Augustine vs. St. Patrick's, 7

Monday, Feb. 18

NONLEAGUE

Woodrow Wilson at Living Faith Christian, 5:30

Tuesday, Feb. 19

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Palmyra at Delran, 3:30

Pemberton at Westampton Tech, 6:30

Rancocas Valley at Holy Cross, 6:30

Burlington City at Cinnaminson, 6:30

Northern Burlington at Bordentown, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Egg Harbor Township at Hammonton, 5:30

Mainland at Lower Cape May, 6

Millville at Ocean City, 6

Atlantic City at Oakcrest, 6

Bridgeton at Wildwood Catholic, 7

Sacred Heart at Pleasantville, 7

Middle Twp. at Cape May Tech, 7

Vineland at Absegami, 7

Holy Spirit at St. Augustine, 7

Buena at St. Joseph, 7

COLONIAL CONFERENCE

Lindenwold at Haddon Township, 7

Haddonfield at Haddon Heights, 7

Paulsboro at Gateway, 7

Audubon at Sterling, 7

West Deptford at Woodbury, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Camden at Paul VI, 3:45

Triton at Winslow Township, 6

Eastern at Washington Township, 7

Seneca at Timber Creek, 7

Lenape at Pennsauken, 7

Shawnee at Cherry Hill West, 7

Cherry Hill East at Cherokee, 7

Bishop Eustace at Camden Catholic, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Gloucester at Overbrook, 3:45

Clayton at Clearview, 5:15

Penns Grove at Delsea, 5:15

Schalick at Salem, 5:30

Gloucester Co. Tech at Woodstown, 5:30

Williamstown at Wildwood, 7

Highland at Pitman, 7

Pennsville at Glassboro, 7

Gloucester Catholic at Deptford, 7

NONLEAGUE

Moorestown Friends at Wilm. Friends, 5:15

Montgomery at Moorestown, 5:30

Kingsway at Florence, 6:15

New Egypt at Barnegat, 6:30

Wednesday, Feb. 20

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Riverside at Burlington Township, 6:30

OLYMPIC CONFERENCE

Camden Catholic at Camden Co. Tech, 3:45

NONLEAGUE

Woodstown at Camden Ac. Charter, 5:30

Maple Shade at Buena, 7

Thursday, Feb. 21

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Willingboro at Burlington City, 3:45

Northern Burlington at Delran, 6:15

Palmyra at Cinnaminson, 6:15

Bordentown at Florence, 6:15

Westampton Tech at Riverside, 6:30

Moorestown at Trenton Catholic, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Holy Spirit at Absegami, 6

Pleasantville at Oakcrest, 6

Vineland at Middle Township, 7

Lower Cape May at Cape May Tech, 7

COLONIAL CONFERENCE

Paulsboro at Lindenwold, 7

Haddonfield at Sterling, 7

West Deptford at Haddon Heights, 7

Collingswood at Audubon, 7

Woodbury at Gateway, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Paul VI at Bishop Eustace, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Cumberland at Overbrook, 3:45

Penns Grove at Salem, 5:30

Pennsville at Gloucester, 7

Clearview at Pitman, 7

Delsea at Gloucester Catholic, 7

NONLEAGUE

Malcolm X Shabazz at Timber Creek, 5

Moorestown Friends at Cherry Hill West, 5:15

Toms River East at Ocean City, 6

Hammonton at Holy Cross, 6:30

Eastern at Notre Dame, 7

Rancocas Valley at Pennsauken, 7

Pemberton at Lenape, 7

Williamstown at Cherokee, 7

Shawnee at Living Faith Christian, 7

Friday, Feb. 22

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Burlington City at Rancocas Valley, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Sacred Heart at Ocean City, 6

OLYMPIC CONFERENCE

Camden Catholic at Camden, 3:45

TRI-COUNTY CONFERENCE

Glassboro at Highland, 7

BOB DARTON CLASSIC

Pemberton at Jackson Memorial, 6

NONLEAGUE

Raritan at Salem, 5

Camden Charter at Gloucester Co. Tech, 5:30

Cherry Hill East at Moorestown, 5:30

Bordentown at Nottingham, 5:30

Egg Harbor Twp. at West Windsor North, 6:30

Wildwood at Wildwood Catholic, 7

Washington Township at Schalick, 7

Woodbury at Deptford, 7

Saturday, Feb. 23

COLONIAL CONFERENCE

Sterling at Haddon Township, 11:30

Haddon Heights at Paulsboro, 11:30

Haddonfield at Lindenwold, 1

TRI-COUNTY CONFERENCE

Woodstown at Deptford, noon

Highland at Gloucester Catholic, 1

NONLEAGUE

Timber Creek at Clearview, 11:30 a.m.

Kingsway at Hammonton, 12:30

Living Faith at Winslow Twp., 4:30