Yesterday's Results

Baseball

JOE HARTMANN DIAMOND CLASSIC

Championship

Shawnee vs. Sacred Heart, postponed, rain

Semifinals

Shawnee 9, Cherry Hill West 6

Sacred Heart 6, Lenape 1

Today's Schedule

Baseball

NJSIAA TOURNAMENT

South Jersey Group 1 First Round

Riverside at New Egypt, 4

South Jersey Group 2 First Round

Burlington Township at Buena, 4

Gateway at Haddonfield, 4

Haddon Heights at Woodstown, 4

South Jersey Group 3 First Round

Kingsway at Central Regional, 4

Cumberland at Moorestown, 4

Highland at Pemberton, 4

Clearview at Delsea, 4

Deptford at Barnegat, 4

South Jersey Group 4 First Round

Cherry Hill East at Winslow Township, 4

Cherokee at Millville, 4

Southern Regional at Washington Township, 4

Williamstown at Cherry Hill West, 4

Toms River East at Toms River South, 4

Mainland at Vineland, 4

Central Jersey Group 2 First Round

Bordentown at Rumson-Fair Haven, 4

Central Jersey Group 4 First Round

North Brunswick at Rancocas Valley, 4

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Maple Shade at Florence, 3:45

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Middle Township at Sacred Heart, 4

COLONIAL CONFERENCE

Collingswood at Audubon, 3:45

Paulsboro at Lindenwold, 3:45

OLYMPIC CONFERENCE

Camden Catholic at Bishop Eustace, 3:45

Timber Creek at Seneca, 3:45

TRI-COUNTY CONFERENCE

Penns Grove at Pennsville, 3:45

Schalick at Gloucester Catholic, 4

NONLEAGUE

Camden at Medford Tech, 3:45

Paul VI at Holy Cross, 3:45

Glassboro at Bridgeton, 4

Woodbury at Clayton, 4

Lenape at Cinnaminson, 6:30

Boys' Lacrosse

Lenape at Seneca, 3:45

Vineland at Winslow Township, 3:45

Hightstown at Rancocas Valley, 4

Shawnee at Clearview, 4

Kingsway at Mainland, 4

Northern Burlington at Neptune, 4

Moorestown at Bridgewater-Raritan, 5

Camden Catholic at Paul VI, 7

Girls' Lacrosse

NJSIAA TOURNAMENT

South Jersey Group 1 Quarterfinals

Bishop Eustace at Shore Regional, 4

Summit at Rumson-Fair Haven, 4

Pingry at Oak Knoll, 4

Cinnaminson at Holy Cross, 4

South Jersey Group 3 Quarterfinals

Toms River South at Shawnee, 4

West Windsor North at Clearview, 4

Ocean Township at Seneca, 4

Ocean City at Moorestown, 4

South Jersey Group 4 Quarterfinals

Cherry Hill East at Lenape, 4

Regular Season

West Deptford at Collingswood, 3:45

Camden Catholic at Kingsway, 3:45

Sterling at Winslow Township, 3:45

Softball

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Riverside at Palmyra, 3:45

Burlington City at Pemberton, 3:45

Holy Cross at Northern Burlington, 3:45

Florence at Maple Shade, 3:45

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Absegami at Vineland, 4

Atlantic City at Holy Spirit, 4

Sacred Heart at Middle Township, 4

Lower Cape May at Wildwood Catholic, 4

COLONIAL CONFERENCE

Woodbury at Gateway, 3:45

Sterling at Haddonfield, 3:45

Lindenwold at Paulsboro, 3:45

Audubon at Collingswood, 3:45

Haddon Heights at West Deptford, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Pennsauken at Winslow Township, 3:45

Timber Creek at Seneca, 3:45

Shawnee at Cherry Hill West, 3:45

Camden Catholic at Bishop Eustace, 3:45

TRI-COUNTY CONFERENCE

Overbrook at Highland, 3:45

Gloucester County Tech at Pitman, 3:45

Clayton at Pennsville, 4

Delsea at Salem, 4

Gloucester Catholic at Schalick, 4

Woodstown at Clearview, 4

Cumberland at Gloucester, 4

NONLEAGUE

Paul VI at Rancocas Valley, 3:45

Medford Tech at Camden, 3:45

Oakcrest at Williamstown, 4

Notre Dame at St. Joseph, 4

Lenape at Millville, 4

Golf

NJSIAA TOURNAMENT OF CHAMPIONS

Shotgun start at Beacon Hill, 12:30

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

New Egypt at Rancocas Valley, 3:45

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Vineland at Absegami, 3:30

Middle Township at Sacred Heart, 4

Buena at St. Joseph, 4

OLYMPIC CONFERENCE

Camden Catholic at Lenape, 3:45

Washington Township at Shawnee, 3:45

TRI-COUNTY CONFERENCE

Cumberland at Glassboro, 4

NONLEAGUE

Triton at Highland, 3:30

Timber Creek at Delsea, 3:30

Holy Cross at Kingsway, 3:30

Cherokee, West Deptford at Collingswood, 3:45

Burlington Township at St. Mary's Hall, 3:45

Winslow Township at Rancocas Valley, 3:45

Track and Field

COLONIAL CONFERENCE ALL-STAR MEET

At Woodbury and Sterling, 4

EASTERN REGIONAL RELAY CLASSIC

At Willingboro, 4

BOYS

Clearview at Highland, 4

Kingsway at Delsea, 4

GIRLS

Highland at Clearview, 3:45

Delsea at Kingsway, 4

Boys' Tennis

NJSIAA TOURNAMENT

South Jersey Group 1 Final

At Moorestown:

Pennsville vs. Point Pleasant Beach, 3:30

South Jersey Group 2 Final

At Vineland:

Haddonfield vs. Middle Township, 3:30

South Jersey Group 3 Final

At Mercer County Park:

Moorestown vs. Pinelands, 1

South Jersey Group 4 Final

At Cherokee:

Lenape vs. Cherry Hill East, 3:30

South Jersey Non-Public A Final

At Monsignor Donovan:

St. Augustine vs. Christian Brothers, 3:30

OLYMPIC CONFERENCE

Timber Creek at Camden, 3:45

Seneca at Paul VI, 3:45

Cherry Hill West at Triton, 3:45

Winslow Township at Shawnee, 3:45

NONLEAGUE

Oakcrest at Woodstown, 3:45

Vineland at Kingsway, 4