Yesterday's Results

Boys' Basketball

TRI-COUNTY LEAGUE

Woodlynde 62, Del-Val Friends 36

NONLEAGUE

Olney 89, FitzSimons 65

Kensington 57, Masterman 50

Bishop McDevitt 57, Saul 51

Kennedy-Kenrick 64, Barrack Hebrew 48

Life Center (N.J.) 109, De La Salle 49

Girls' Basketball

TRI-COUNTY LEAGUE

Woodlynde 34, Del-Val Friends 10

NONLEAGUE

Mastery Charter 45, Architecture & Design 27

Bartram 38, West Philadelphia 36

Girls High 48, Mastbaum 28

Lincoln 41, Germantown 35

Martin Luther King 46, Olney 39

University City 55, Dobbins 46

Washington 37, Southern 35

Central 69, Northeast 35

Edison 46, Kensington 9

Overbrook (Pa.) 53, Fels 26

Swenson 51, Strawberry Mansion 47

Ben Franklin 27, New Media Charter 24

Engineering & Science 36, Imhotep Charter 28

Parkway 51, Mariana Bracetti 10

Phila. Academy Charter 41, Elverson 18

Paul Robeson 62, Randolph 13

Masterman 47, Phila. Electrical 21

Freire Charter 75, Palumbo 18

Bodine 52, Communications Tech 20

Math, Civics & Science 39, High Sch. of Future 27

Springside 50, Sacred Heart (Pa.) 34

Conwell-Egan 49, Villa Joseph Marie 42

Kennett 64, Garnet Valley 43

Calvary Baptist 41, Valley Forge Baptist 15

Gratz 90, Frankford 58

Wrestling

PUBLIC LEAGUE

Washington 57, Kensington 15

Girls' Squash

INTER-AC LEAGUE

Episcopal Academy 7, Baldwin 2

Boys' Basketball Boxes

Tri-County League

Del-Val Friends 12 10 9 5 - 36

Woodlynde 13 15 21 13 - 62

DF: Elliot Barry 2, Arthur Borgerhoff 16, Peter Gould 3, Ryan Jahnle 1, Matt Jungles 6, Thomas Lubowicki 2, Joe Monzo 2, Yazan Muasher 2, Arron Rens 2.

W: Jerome Bailey 1, Matt Borrelli 3, Ron Brurrell 6, Thature Brusilow 4, Brian Chamberlain 2, Ben Grant 10, Nick Johnson 2, Dimming Jones 15, Karl Kruse 17, Colin Reilly 2.

Nonleague

De La Salle 17 12 13 7 - 49

Life Center 24 36 31 18 - 109

DLS: Diaz 4, Glenn 6, J. Johnson 4, Johnson 20, Reed 1, Roberts 5, Stile 4, Walker 5.

LC: Kyle Clarke 6, Rashawn Cunningham 7, Jon Deshields 7, Daniel Pitter 2, Daryus Quarles 23, Dylan Talley 19, Chris Thompson 21, Dion Waiters 24.

FitzSimons 11 23 14 17 - 65

Olney 23 23 21 22 - 89

F: Kion Coats 9, Charles Collins 16, Edward Evans 6, Tyrell Johnson 6, Andrew Reed 20, Robert Scott 8.

O: Terrance Bennett 19, Tito Burgos 14, Hilton Cain 2, Khalief Coates 7, Jaree Cooper 2, Danny Hinton 4, Ray Jaggon 2, Jesse Morgan 20, Kadeem Patterson 15, Darrelle Sherman 2, William Thomas 2.

Saul 12 12 16 11 - 51

Bishop McDevitt 7 8 14 28 - 57

S: Keith Brown 5, Brown 2, Collins 2, Gakov 2, Dominick Randall 8, Deandre Rhett 9, Tyrell Smith 18, Span 5.

BM: Vince Beasley 1, Reggie Charles 6, Matt Conroy 7, Steve Dominello 1, Rodney Ellis 13, Linberg Green 2, Courtney Havens-Dobbs 3, Mike McKenna 3, Mike Palmero 21.

Kensington 16 9 17 15 - 57

Masterman 10 6 15 19 - 50

K: Henry Bond 14, Nigel Caldwell 14, Devon Finney 4, Victor Wardrope 13, Theodore West 12.

M: Germel Ford 8, Sam Jung 18, Keenan Marshall 6, Bryan Stevenson 18.

Kennedy-Kenrick 17 13 13 21 - 64

Barrack Hebrew 9 13 14 12 - 48

K: Alex Byrne 6, Ron Fairel 9, Rob Griffith 9, Darnell Hinton 1, Brad Miller 19, Kevin Shemar 11, Dave Tornetta 9.

BH: Derek Benedict 24, Dan Gabbay 2, Don Gabbay 6, Michael Leyman 12, Jon Pressman 2, Jon Wexler 2.

Girls' Basketball Boxes

Tri-County League

Woodlynde 9 11 8 6 - 34

Del-Val Friends 0 0 8 2 - 10

W: Olivia Elberfeld 4, Sarah Engman 15, Alli Francis 2, Kate Lagos 3, Tereza Olson 2, Kate Walsh 8.

DF: Kelsey Franklin 2, Elizabeth Moran 6, Liz Walsh 2.

Nonleague

Math, Civics & Science 9 17 5 8 - 39

High School of Future 2 10 5 10 - 27

MC&S: Jessica Hambright 6, Javon Johnson 2, Jaslyn Johnson 24, Tatiana Larry 7.

HSoF: Teloria Butler 6, Krystyna Hayles 2, Lillian Wicker 3, Shiquita Williams 16.

Girls High 12 11 12 13 - 48

Mastbaum 1 13 4 10 - 28

GH: Tiffany Burton 4, Siena Childs 7, Nicole Fraser 4, Chasidy McLauren 2, Lauren Montgomery 6, Evelyn Ogden 8, Jordan Smith 2, Amber Walker 3, Traneya White 12.

M: Alexis Johnson 7, Emily Leon 2, Wakia Murray 2, Fatima Rone 11, Ashley Teagle 2, Dianna Wagner 4.

Bodine 12 20 16 4 - 52

Communications Tech 2 12 1 5 - 20

B: Angel Gaffney 10, Chikilra Goodman 30, Briana Leary 2, Alexandra Ross 2, Samiya Soto 4, Emerald Urie 2, Rebecca Virgil 2.

CT: Brook Garrett 6, G. Lane 6, K. Lane 2, Rowe 6.

Imhotep Charter 8 6 3 11 - 28

Engineering & Science 7 9 9 11 - 36

IC: Dionne Harris 7, Darlene Morgan 5, Khalisha Royal 10, Lakeisha Thomas 4, Oryanna Troy 2.

E&S: Dahne Boyer 5, Aliyah Carr 8, Justine Davis 13, Dallas Meadows 2, Kelly Snell 2, Yolanda Snypse 2, Monique Whaley-Briggs 4.

Dobbins 3 17 18 8 - 46

University City 18 13 6 18 - 55

D: Brooklyn Anderson 4, Tyniqua Henderson 14, Naiyah King 2, Tamyra Laws 13, Layvownia Martinez 1, Kimberleigh Tanner 12.

UC: Shakerah Frye 10, Lynnette Jones 6, Desiree Lawrence 6, Antoinette Robinson 10, Precious Vogle 6, Quinnie Washington 17.

Fels 4 5 10 7 - 26

Overbrook (Pa.) 15 13 10 15 - 53

F: Nadirah Ancrun-Lowery 4, Sade Keel 3, Malika Palmer 4, Gigi Sanford 1, Shaahida Speedwell 14.

O: Alexis Bashiell 4, Patricia Bevins 15, Alnisa Finney 2, Jasmine King 3, Ashley McCoy 2, Dianna Murrhead 18, Alexis Nash 9.

Swenson 2 12 17 20 - 51

Strawberry Mansion 13 14 6 14 - 47

S: Carine Dorius 2, Bridget Giedemann 13, Mia Waring 36.

SM: Ivanna Courtney 4, Shaniekqa Robinson 5, Betty Teachey 10, Allicia Travis 5, Destiny Underwood 4, Monet Weekly 13, Latoya Williams 6.

Lincoln 7 15 12 7 - 41

Germantown 8 11 12 4 - 35

L: Boulware 6, Howard 4, Nefertitti Huckaby 9, Tarri Huckaby 3, Johnson 1, Medlar 16, Rodriguez 2.

G: Tierra Andrews 3, Glori Carrington 2, Alicia Franklin 6, Ashley Hargraves 4, Nadiera Hodge 16, Anika Kennedy 4.

Olney 9 10 5 15 - 39

Martin Luther King 6 14 7 19 - 46

O: Capri Caple 5, Joy Graves 7, Jatoya Harris 16, Kareema Jones 7, Alexis Stallworth 4.

MLK: Anber Allen 6, Jasmine Evans 9, Kadeena Fulton 6, Latrace Johnson 17, Delesa Milton 2, Charnell Morris 6.

Palumbo 4 4 3 7 - 18

Freire Charter 15 24 20 16 - 75

P: Elizabeth Heiez 10, Unique Jefferson 2, Mary Paul 2, Anita Riddick 4.

FC: Blair Canady 13, Raquel Flemings 9, Markesha Griffin 2, Latisha Johnson 6, Shannon Lamar 10, Anisa Lawton 4, Dakia Manning 2, Willajah Perdue 5, Ashley Shackelford 2, Yasmeen Thompson 10, Taryn Vinson 2, Asia Watson 10.

Bartram 2 7 10 19 - 38

West Philadelphia 7 6 14 9 - 36

B: Jasmine Bullock 2, Tyaisha Butler 2, Dominique Cohen 14, Samira Cumming 2, Kiana Farlow 2, Fatina Kirkpatrick 3, Desiree Palmer 13.

WP: Nicole Boyd 2, Shanae Davis 5, Ikeya Foster 1, Kadira Johnson 11, Taft Minnick 11, Nidirah Williams 6.

Masterman 11 10 18 8 - 47

Phila. Electrical 2 10 2 7 - 21

M: Gianna Brown 3, Jasmyne Dennis 4, Gianna George 6, Ebone Inniss 2, Helen Levins 10, Vincensa Mucha 8, Sara Segal 12, Ashley Velez 2.

PE: Laporta 9, Ashley Wooding 12.

Parkway 10 23 6 12 - 51

Mariana Bracetti 4 3 0 3 - 10

P: Bria Butler 8, Tanisha Chambers 7, Zania Cook 2, Iyiesha Fields 8, Yaseemah Foster 6, Shawna Price 6, Kiana Rudd 2, Nakhita Smith 2, Adaya Thomas 6, Bre-Anne Toran 4.

MB: Jessica Figueroa 3, Lynette Serrano 7.

Kensington 0 4 2 3 - 9

Edison 11 19 14 2 - 46

K: Carney 2, Chaulisant 4, Dougherty 2, Rogers 1.

E: Jeyshalee Candelaria 10, Victoria Cassillas 3, Teisha Cruz 13, Daneesha Gary 8, Onarys Medina 6, Christyn Simmons 6.

Springside 10 15 12 13 - 50

Sacred Heart (Pa.) 2 11 10 11 - 34

S: Tori Baggio 7, Colleen Caldwell 8, Courtney Caputo 2, Alexis Giovinazzo 1, Katie Rutan 20, Amanda Walker 12.

SH: Katie Brannau 4, Devon Grinnan 3, Nicki Heinsinger 6, Kimmy Hermann 2, Amy Robinson 3, Hannah Rush 8, Erin Rush 5, Amber Townsend 3.

Northeast 8 8 11 8 - 35

Central 17 10 23 19 - 69

N: Katie Benek 2, Correll 2, Janaiah Elum 22, Ashley Harkins 3, Hawkins 4, Velasquez 2.

C: Tianah Andrews 3, Renee Deas 8, Rae'Shelle Drayton 7, Alina Gaffney 2, Brittany Harriott 8, Najah Jacobs 5, Melissa Livingstone 2, Janaa Pickard 21, Julie Richmond 3, Isabella Ross 6, Shakara Scott 4.

Elverson 4 6 4 4 - 18

Phila. Academy Charter 11 14 8 8 - 41

E: Crystal Brown 2, Dalia Brunetti 6, Chabelli Colon 2, Brittany Gonzalez 8.

PAC: Tori Coates 4, Cara Fiala 4, Sam Forgas 6, Jill Gidemann 9, Jess Jastrzebski 3, Stephanie Kates 12, Alex Stewart 3.

Randolph 5 1 7 0 - 13

Paul Robeson 14 20 14 14 - 62

R: Foster 8, Garvin 3, Mobley 2.

PR: Shawna Crawford 8, Tyza Daniels 4, Brittany Davis 6, Delleah Henderson 4, Tanae Nickerson 13, Brittany Thomas 9, Shakyra Thomas 12, Chanelle Williams 6.

New Media Charter 6 6 4 8 - 24

Ben Franklin 6 7 7 7 - 27

NMC: Deanna Cross 2, Indya Cross 4, Latifah Jones 2, India Lucas 12, Sharnae Minte 2, Yanique Thompson 2.

BF: Quianna Bailey 7, Shazariyiek Battle 11, Diamond Brown 6, Ashonta Watson 3.

Garnet Valley 6 17 5 15 - 43

Kennett 10 21 19 14 - 64

GV: Chelsea Brown 11, Colleen Geary 6, Amanda Guy 18, Natalie Lang 2, Leah Snyder 6.

K: Emily Badis 3, Jamie Cummings 9, Anna Deberardinis 6, Taylor Devoe 2, Kara Fry 3, Devon Kennard 3, M.j. McGirr-Crowley 3, Alexa Picitelli 7, Maria Rivera 12, Rebecca Welcher 16.

Conwell-Egan 13 11 10 15 - 49

Villa Joseph Marie 15 6 9 12 - 42

C: Breslin 9, Moore 1, Mourer 8, Carmen Tyson-Thomas 24, Watson 7.

VJM: Abel 3, Bierly 4, Heston 8, Ledwith 11, Jo Quattrocchi 11, Vanwert 5.

Valley Forge Baptist 2 1 0 12 - 15

Calvary Baptist 11 14 12 4 - 41

VFB: Bortz 2, Cobb 1, Hoskinson 4, Joyce 2, Stong 2, Thorton 4.

CB: Tina Bechtel 10, Jen Casatelli 2, Kate Clymer 6, Kelley Fair 9, Kate Farnham 8, Kelcey Farnham 6.

Today's Schedules

Boys' Basketball

BICENTENNIAL LEAGUE

MaST Charter at Plumstead Christian, 6

Bristol at Calvary Christian, 7:30

Phil-Mont Christian at Morrisville, 7:30

CATHOLIC LEAGUE RED

Archbishop Ryan at Cardinal O'Hara, 7:30

CENTRAL LEAGUE

Garnet Valley at Ridley, 7:30

Haverford High at Conestoga, 7:30

Springfield (D) at Harriton, 7:30

Lower Merion at Upper Darby, 7:30

Marple Newtown at Strath Haven, 7:30

Penncrest at Radnor, 7:30

CHES-MONT LEAGUE

Sun Valley at Avon Grove, 7

Downingtown West at Bayard Rustin, 7:30

Oxford at W.C. Henderson, 7:30

Bishop Shanahan at Great Valley, 7:30

PIONEER ATHLETIC CONFERENCE

Methacton at Spring-Ford, 7

Boyertown at Perkiomen Valley, 7:30

Phoenixville at Upper Perkiomen, 7:30

Pottstown at Pottsgrove, 7:30

PUBLIC LEAGUE

Math, Civics & Science at GAMP, 3:15

Mastery Charter at Mastbaum, 3:15

Southern at Lincoln, 3:15

Overbrook (Pa.) at Kensington, 3:15

Fels at University City, 3:15

Olney at Northeast, 3:15

Frankford at Germantown, 3:15

Washington at Edison, 3:15

Franklin Learning Center at Simon Gratz, 3:15

Engineering & Science at William Penn, 3:15

Swenson at Dobbins, 3:15

FitzSimons at West Philadelphia, 3:15

Phila. Electrical at Roxborough, 3:15

Bok at Franklin Towne Charter, 3:15

Douglas at Ben Franklin, 3:15

Freire Charter at Nueva Esperanza, 3:15

Parkway at Sayre, 3:15

Vaux at Mariana Bracetti, 3:15

Hope Charter at Imhotep Charter, 3:15

Prep Charter at Del-Val Charter, 3:15

Palumbo at Randolph, 3:15

Science Leadership at Philadelphia Academy Charter, 3:15

Mastery Charter North at Saul, 3:15

High School of Future at CAPA, 3:15

New Media Charter at Masterman, 3:15

World Communications at Paul Robeson, 3:15

SUBURBAN ONE AMERICAN

Cheltenham at Upper Dublin, 7

Norristown at Upper Moreland, 7

Plymouth Whitemarsh at Upper Merion, 7

Springfield (M) at Wissahickon, 7

SUBURBAN ONE CONTINENTAL

Central Bucks East at North Penn, 7

Central Bucks South at Quakertown, 7

Central Bucks West at Pennridge, 7

Hatboro-Horsham at Souderton, 7

SUBURBAN ONE NATIONAL

Abington at Neshaminy, 7

Bensalem at William Tennent, 7

Council Rock North at Pennsbury, 7

Council Rock South at Truman, 7

TRI-COUNTY LEAGUE

Phelps at West-Mont Christian, 3:45

Perkiomen School at Mercy Vocational, 3:45

Barrack Hebrew at Kimberton Waldorf, 4

NONLEAGUE

Chestnut Hill Ac. at Ac. of the New Church, 3:45

Community Ac. of Phila. at Wyncote, 3:45

City Center at International Christian, 3:45

Penn Charter at Peddie School, 4

Haverford School at Church Farm, 5:15

Emily Fisher Charter at Solebury School, 5:15

Westtown at Tower Hill, 5:15

Episcopal Academy at Shipley, 5:30

Coatesville at Reading, 6

Malvern Prep at LaSalle, 7

St. Pius X at West Chester East, 7

Octorara at Devon Prep, 7

Faith Christian at Girard College, 7

Owen J. Roberts at Downingtown East, 7:30

Academy Park at Monsignor Bonner, 7:30

Holy Ghost Prep at Penn Wood, 7:30

Conwell-Egan at Lower Moreland, 7:30

Archbishop Carroll at Father Judge, 7:30

Christopher Dock at Calvary Baptist, 7:45

Lancaster McCaskey at Chester, 8

GLEN MILLS TOURNAMENT

Lamberton vs. Strawberry Mansion, 4:15

Central at Glen Mills, 6:15

Girls' Basketball

BICENTENNIAL LEAGUE

Plumstead Christian at Bristol, 3:45

MaST Charter at Calvary Christian, 4:30

Delco Christian at New Hope-Solebury, 7

CATHOLIC ACADEMIES

Merion Mercy at Nazareth Academy, 5:15

St. Basil at Sacred Heart (Pa.), 5:15

CATHOLIC LEAGUE

Lansdale Catholic at Conwell-Egan

Archbishop Carroll at Hallahan, 5

Cardinal O'Hara at West Catholic, 6

Cardinal Dougherty at Arch. Prendergast, 7:30

Archbishop Wood at St. Hubert, 7:30

Little Flower at Archbishop Ryan, 7:30

Kennedy-Kenrick at Neumann-Goretti, 7:30

CENTRAL LEAGUE

Harriton at Springfield (D), 3:45

Ridley at Garnet Valley, 7:30

Conestoga at Haverford High, 7:30

Upper Darby at Lower Merion, 7:30

Strath Haven at Marple Newtown, 7:30

Radnor at Penncrest, 7:30

CHES-MONT LEAGUE

Great Valley at West Chester East, 3:45

Avon Grove at Sun Valley, 7:30

Bayard Rustin at Bishop Shanahan, 7:30

W.C. Henderson at Oxford, 7:30

INTER-AC LEAGUE

Agnes Irwin at Germantown Academy, 3:45

PIONEER ATHLETIC CONFERENCE

Spring-Ford at Methacton, 7

Perkiomen Valley at Boyertown, 7:30

Upper Perkiomen at Phoenixville, 7:30

Pottsgrove at Pottstown, 7:30

SUBURBAN ONE AMERICAN

Upper Dublin at Cheltenham, 7

Upper Moreland at Norristown, 7

Upper Merion at Plymouth Whitemarsh, 7

Wissahickon at Springfield (M), 7

SUBURBAN ONE CONTINENTAL

North Penn at Central Bucks East, 7

Quakertown at Central Bucks South, 7

Pennridge at Central Bucks West, 7

Souderton at Hatboro-Horsham, 7

SUBURBAN ONE NATIONAL

Neshaminy at Abington, 7

William Tennent at Bensalem, 7

Pennsbury at Council Rock North, 7

Truman at Council Rock South, 7

TRI-COUNTY LEAGUE

Mercy Vocational at Perkiomen School, 3:45

Kimberton Waldorf at Barrack Hebrew, 4

NONLEAGUE

Owen J. Roberts at Northeast, 3:30

Academy of the New Church at Baldwin, 3:45

Franklin L. Center at Comm. Ac. of Phila., 3:45

Abington Friends at Penn Charter, 3:45

Bodine at Penn Wood, 3:45

Tower Hill at Westtown, 3:45

Princeton Day at George School, 4:15

Friends Select at Phil-Mont Christian, 5:15

Faith Christian at Girard College, 5:30

Notre Dame at Gwynedd-Mercy, 5:30

Christopher Dock at Calvary Baptist, 6:15

Columbia at Octorara, 7

Academy Park at Coatesville, 7:30

Wrestling

PUBLIC LEAGUE

Overbrook at Lincoln, 3;15

Olney at Northeast, 3:15

Frankford at Edison, 3:15

Franklin Towne Charter at Leeds Military, 3:15

Washington at Central, 3:15

NONLEAGUE

Westtown at St. Andrew's (Del.), 3:45

Girard College at Abington Friends, 4:30

Swimming

BOYS

Germantown Academy at Haverford School, 3:45

George School at Valley Forge, 4

La Salle at Archbishop Wood, 6

GIRLS

Moorestown Friends (N.J.) at Baldwin, 4

Gwynedd-Mercy at Notre Dame, 5

COED

Unionville, Villa Maria at Malvern Prep, 3:30

Lansdale Catholic, St. Hubert at U. Moreland, 3:30

Kennett at Marple Newtown, 3:45

Barrack Hebrew at Friends Select, 3:45

Chichester at Ridley, 3:45

Shipley at Upper Merion, 4

St. Andrews (Del.) at Westtown, 4

Bowling

BOYS

Lansdale Catholic at Archbishop Ryan, 3:30

Glen Mills at Monsignor Bonner, 3:30

North Catholic at Archbishop Wood, 3:30

La Salle at Conwell-Egan, 3:30

Father Judge at Cardinal Dougherty, 3:30

Boys' Basketball Standings

Through Sunday.

PUBLIC LEAGUE League   Overall

Division A W   L   W   L

Frankford. . . 0   0   2   0

Edison. . . 0   0   1   0

Lincoln. . . 0   0   1   0

Olney. . . 0   0   1   0

Martin Luther King. . . 0   0   1   1

University City. . . 0   0   1   1

Bartram. . . 0   0   0   0

Overbrook. . . 0   0   0   0

Central. . . 0   0   0   1

Fels. . . 0   0   0   1

Kensington. . . 0   0   0   1

Washington. . . 0   0   0   1

Germantown. . . 0   0   0   2

Northeast. . . 0   0   0   2

Southern. . . 0   0   0   2

League   Overall

Division B W   L   W   L

Roxborough. . . 0   0   2   0

FitzSimons. . . 0   0   1   1

Simon Gratz. . . 0   0   1   1

Bok. . . 0   0   0   0

Franklin Learning Center. . . 0   0   0   0

William Penn. . . 0   0   0   0

Philadelphia Electrical. . . 0   0   0   0

West Philadelphia. . . 0   0   0   0

Franklin Towne Charter. . . 0   0   0   0

Swenson. . . 0   0   0   0

Dobbins. . . 0   0   0   1

Mastbaum. . . 0   0   0   1

Engineering & Science. . . 0   0   0   2

Furness. . . 0   0   0   2

Mastery Charter. . . 0   0   0   2

League   Overall

Division C W   L   W   L

Communications Tech. . . 0   0   2   0

Strawberry Mansion. . . 0   0   1   0

Vaux. . . 0   0   1   0

Freire Charter. . . 0   0   1   1

Imhotep Charter. . . 0   0   1   1

Nueva Esperanza. . . 0   0   1   1

Ben Franklin. . . 0   0   0   0

Hope Charter. . . 0   0   0   0

Mariana Bracetti. . . 0   0   0   0

Douglas. . . 0   0   0   0

Parkway. . . 0   0   0   0

Lamberton. . . 0   0   0   0

Del-Val Charter. . . 0   0   0   1

Prep Charter. . . 0   0   0   1

Sayre. . . 0   0   0   1

League   Overall

Division D W   L   W   L

Boys Latin. . . 1   0   1   0

Masterman. . . 1   0   1   0

Math, Civics and Science. . . 1   0   1   0

Saul. . . 1   0   1   0

Bodine. . . 0   0   1   1

Phila. Academy Charter. . . 1   0   1   1

GAMP. . . 0   0   0   0

Randolph. . . 0   0   0   0

New Media Charter. . . 0   0   0   0

CAPA. . . 0   0   0   0

Science Leadership. . . 0   0   0   0

High School of Future. . . 0   1   0   1

Mastery Charter North. . . 0   1   0   1

Palumbo. . . 0   1   0   1

Paul Robeson. . . 0   1   0   1

World Communications. . . 0   1   0   1

CATHOLIC LEAGUE League   Overall

Red Division W   L   W   L

North Catholic. . . 0   0   1   0

St. Joseph's Prep. . . 0   0   1   0

Archbishop Ryan. . . 0   0   1   1

Father Judge. . . 0   0   1   1

Cardinal O'Hara. . . 0   0   0   0

La Salle. . . 0   0   0   1

Monsignor Bonner. . . 0   0   0   1

Roman Catholic. . . 0   0   0   1

League   Overall

Blue Division W   L   W   L

Archbishop Wood. . . 0   0   2   0

Bishop McDevitt. . . 0   0   2   0

Archbishop Carroll. . . 0   0   1   0

Kennedy-Kenrick. . . 0   0   1   0

Cardinal Dougherty. . . 0   0   1   1

Lansdale Catholic. . . 0   0   1   1

Neumann-Goretti. . . 0   0   0   0

West Catholic. . . 0   0   0   0

Conwell-Egan. . . 0   0   0   2

INTER-AC LEAGUE League   Overall

W   L   W   L

Malvern Prep. . . 0   0   4   1

Germantown Academy. . . 0   0   3   0

Episcopal Academy. . . 0   0   2   1

Chestnut Hill Academy. . . 0   0   1   1

Haverford School. . . 0   0   1   2

Penn Charter. . . 0   0   1   3

CENTRAL LEAGUE League   Overall

W   L   W   L

Conestoga. . . 0   0   2   0

Upper Darby. . . 0   0   2   0

Haverford High. . . 0   0   1   1

Lower Merion. . . 0   0   0   1

Garnet Valley. . . 0   0   0   2

Ridley. . . 0   0   0   2

League   Overall

W   L   W   L

Marple Newtown. . . 0   0   2   0

Harriton. . . 0   0   1   1

Radnor. . . 0   0   1   1

Springfield (D). . . 0   0   1   1

Strath Haven. . . 0   0   1   1

Penncrest. . . 0   0   0   0

SUBURBAN ONE LEAGUE League   Overall

National Conf. W   L   W   L

Bensalem. . . 0   0   1   0

Abington. . . 0   0   1   1

Council Rock North. . . 0   0   1   1

Council Rock South. . . 0   0   1   1

Pennsbury. . . 0   0   0   0

Harry S Truman. . . 0   0   0   1

Neshaminy. . . 0   0   0   2

William Tennent. . . 0   0   0   2

League   Overall

Continental Conf. W   L   W   L

Hatboro-Horsham. . . 0   0   2   0

Souderton. . . 0   0   1   0

Central Bucks South. . . 0   0   1   1

Central Bucks West. . . 0   0   1   1

North Penn. . . 0   0   1   1

Pennridge. . . 0   0   1   1

Quakertown. . . 0   0   1   1

Central Bucks East. . . 0   0   0   0

League   Overall

American Conf. W   L   W   L

Upper Moreland. . . 0   0   1   0

Cheltenham. . . 0   0   1   1

Plymouth Whitemarsh. . . 0   0   1   1

Upper Dublin. . . 0   0   1   1

Wissahickon. . . 0   0   1   1

Norristown. . . 0   0   0   0

Springfield (M). . . 0   0   0   2

Upper Merion. . . 0   0   0   2

OTHERS    Overall

W   L

Calvary Baptist. . . 2   0