Tomorrow

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Pemberton at Medford Tech, 5:15

Palmyra at Florence, 6:15

Burlington City at New Egypt, 6:30

Maple Shade at Riverside, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Rancocas Valley at Moorestown, 5:30

Northern Burlington at Trenton Catholic, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Bordentown at Burlington Township, 5

Cinnaminson at Willingboro, 5:15

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Atlantic City at Mainland, 5:30

Vineland at Hammonton, 5:30

Absegami at Egg Harbor Township, 6

Ocean City at Millville, 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

St. Joseph at Buena, 5:30

Cape May Tech at Our Lady of Mercy, 5:30

Holy Spirit at Lower Cape May, 7

Middle Township at Wildwood Catholic, 7

Pleasantville at Sacred Heart, 7

COLONIAL CONFERENCE

Woodbury at Haddon Heights, 5:30

Paulsboro at Sterling, 5:30

Lindenwold at Collingswood, 7

Gateway at West Deptford, 7

Overbrook at Haddon Township, 7

Haddonfield at Audubon, 7

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Cherokee at Eastern, 6

Cherry Hill East at Lenape, 7

Pennsauken at Washington Township, 7

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Bishop Eustace at Camden, 3:45

Camden Catholic at Camden County Tech, 3:45

Woodrow Wilson at Paul VI, 5:15

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Seneca at Cherry Hill West, 3:45

Timber Creek at Winslow Township, 5:15

Triton at Shawnee, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Salem at Wildwood, 6

Pitman at Clayton, 7

Schalick at Gloucester, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Gloucester Catholic at Glassboro, 5:30

Woodstown at GCIT, 5:30

Penns Grove at Pennsville, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Cumberland at Kingsway, 4

Clearview at Williamstown, 7

Deptford at Highland, 7

NONLEAGUE

Delran at Westampton Tech, 6:30

Saturday

COLONIAL CONFERENCE

Overbrook at Lindenwold, 12

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Pennsville at Gloucester Catholic, 1

OCEAN CITY PBA TIPOFF WEEKEND

At Ocean City:

Willingboro vs. Middle Township, 12

Lower Cape May vs. Mainland, 3:30

NONLEAGUE

Woodrow Wilson at Cherry Hill West

Gateway at Camden Academy, 11:30 a.m.

Pitman at Woodbury, 11:30 a.m.

Cumberland at Millville, 11:30 a.m.

Holy Cross at New Egypt, 12:30

Buena at Maple Shade, 12:30

Hammonton at Delsea, 1

Cherry Hill East at Oakcrest, 2:30

Sunday, Dec. 20

OCEAN CITY PBA TIPOFF WEEKEND

At Ocean City:

Absegami vs. Bridgeton, 12

Atlantic City vs. Holy Spirit, 3:30

Camden at Ocean City, 5:15

Monday, Dec. 21

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Cape May Tech at Wildwood Catholic, 5:30

Lower Cape May at Pleasantville, 5:30

Our Lady of Mercy at Bridgeton, 5:30

Buena at Middle Township, 7

Sacred Heart at St. Joseph, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Clayton at Schalick, 5:30

Gloucester at Salem, 5:30

Wildwood at Pitman, 6

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

GCIT at Penns Grove, 4

Glassboro at Woodstown, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Kingsway at Clearview, 5:30

Highland at Cumberland, 5:30

Williamstown at Delsea, 7

SJVTAC TOURNAMENT

Medford Tech at Camden County Tech, 3:45

NONLEAGUE

Cherry Hill West at Eastern, 3:45

Washington Twp. at Winslow Township, 5:15

Pennsville at Gateway, 5:30

LEAP Academy Charter at Paulsboro, 5:30

Holy Cross at Northern Burlington, 5:30

Seneca at Pennsauken, 5:30

Villa Victoria at Moorestown Friends, 5:30

Camden Academy at Haddon Township, 7

Triton at Sterling, 7

Woodrow Wilson at Lenape, 7

Paul VI at Shawnee, 7

Camden Catholic at Timber Creek, 7

Tuesday, Dec. 22

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Millville at Mainland, 5:30

Hammonton at Absegami, 6

Ocean City at Oakcrest, 6

Egg Harbor Township at Atlantic City, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Our Lady of Mercy at Cape May Tech, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Gloucester Catholic at Penns Grove, 4

NONLEAGUE

Triton at Overbrook, 3:45

Pemberton at Willingboro, 5:15

Haddon Heights at Camden Acad. Charter, 5:30

Interboro at Paulsboro, 5:30

Holy Cross at Burlington City, 6:30

Burlington Township at Rancocas Valley, 6:30

Moorestown at Delran, 6:30

Bordentown at Shawnee, 7

Wednesday, Dec. 23

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Salem at Clayton, 5:30

Schalick at Pitman, 6

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Woodstown at Pennsville, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Deptford at Williamstown, 4

Delsea at Kingsway, 4:30

Clearview at Highland, 7

NONLEAGUE

New Egypt at Steinert, 2:30

Florence at Collingswood, 3

Gateway at GCIT, 3:45

Overbrook at Cumberland, 3:45

Washington Township at Camden, 3:45

Cherokee at Winslow Township, 3:45

Cherry Hill West at Pennsauken Tech, 3:45

Eastern at Camden Catholic, 4

Timber Creek at Woodrow Wilson, 5:15

Bishop Eustace at Cherry Hill East, 5:30

Pennsauken at Paul VI, 7

Saturday, Jan. 2

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Glassboro at GCIT, 1

NONLEAGUE

Collingswood at Schalick, 11 a.m.

Triton at Haddon Township, 11:30 a.m.

Pennsville at Buena, 11:30 a.m.

Camden at Cherry Hill East, 2

Monday, Jan. 4

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Riverside at Burlington City, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

St. Joseph at Pleasantville, 4

Cape May Tech at Buena, 5:30

Bridgeton at Wildwood Catholic, 7

Holy Spirit at Our Lady of Mercy, 7

Middle Township at Sacred Heart, 7

NONLEAGUE

Woodrow Wilson at Math, Civics & Sciences, 3:30

Camden County Tech at Cherry Hill West, 3:45

Camden Promise at Moorestown Friends, 5:15

Triton at Pennsauken, 5:30

Northern Burlington at Cinnaminson, 6:15

Tuesday, Jan. 5

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

New Egypt at Pemberton, 5

Medford Tech at Palmyra, 5:45

Florence at Maple Shade, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Trenton Catholic at Rancocas Valley, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Willingboro at Holy Cross, 5

Burlington Township at Cinnaminson, 6:15

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Atlantic City at Hammonton, 5:30

Mainland at Egg Harbor Township, 6

Oakcrest at Millville, 6

Vineland at Ocean City, 6

COLONIAL CONFERENCE

Woodbury at Paulsboro, 5:30

Haddonfield at Collingswood, 7

Haddon Township at Gateway, 7

Haddon Heights at Sterling, 7

Audubon at Lindenwold, 7

Overbrook at West Deptford, 7

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Cherokee at Cherry Hill East, 4

Lenape at Pennsauken, 5:30

Washington Township at Eastern, 6

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Camden at Camden Catholic, 3:45

Camden County Tech at Woodrow Wilson, 5

Bishop Eustace at Paul VI, 5:30

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Winslow Township at Triton, 5:15

Seneca at Timber Creek, 7

Cherry Hill West at Shawnee, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Clayton at Gloucester, 5:30

Pitman at Salem, 5:30

Wildwood at Schalick, 6

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Pennsville at Glassboro, 5:30

Penns Grove at Woodstown, 5:30

GCIT at Gloucester Catholic, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Williamstown at Cumberland, 5:30

Kingsway at Deptford, 5:30

Highland at Delsea, 7

NONLEAGUE

Doane Academy at Tri-County Homeschool, 4

Clearview at Absegami, 5:30

Christian Academy at Gloucester Christian, 5:30

Cumberland Christian at Buena, 7

Wednesday, Jan. 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Pleasantville at Bridgeton, 4

St. Joseph at Cape May Tech, 5:30

Sacred Heart at Holy Spirit, 7

Lower Cape May at Middle Township, 7

Wildwood Catholic at Our Lady of Mercy, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

Mercy Vocational at Doane Academy, 3:45

NONLEAGUE

Moorestown Friends at LEAP Academy, 5

Thursday, Jan. 7

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Maple Shade at Medford Tech, 5:15

Riverside at Pemberton, 5:15

Burlington City at Florence, 6:15

Palmyra at New Egypt, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Northern Burlington at Westampton Tech, 7

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Delran at Willingboro, 5:15

Holy Cross at Burlington Township, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Hammonton at Mainland, 5:30

Ocean City at Absegami, 6

Oakcrest at Vineland, 6

Millville at Egg Harbor Township, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Buena at Our Lady of Mercy, 5:30

COLONIAL CONFERENCE

Gateway at Paulsboro, 5:30

Haddonfield at Haddon Heights, 5:30

Collingswood at Overbrook, 7

Lindenwold at Haddon Township, 7

West Deptford at Sterling, 7

Audubon at Woodbury, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

Life Center at Solebury School, 4

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Salem at Schalick, 5:30

Clayton at Wildwood, 6

Gloucester at Pitman, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Glassboro at Penns Grove, 4

Pennsville at GCIT, 5:30

Woodstown at Gloucester Catholic, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Deptford at Cumberland, 4

Highland at Kingsway, 4

Clearview at Delsea, 7

NONLEAGUE

Lenape at Camden, 3:45

Pennsauken Tech at Triton, 3:45

Cinnaminson at Moorestown, 5:30

Rancocas Valley at Bordentown, 6:30

Williamstown at Washington Township, 7

Cherry Hill West at Bishop Eustace, 7

Cherokee at Camden Catholic, 7

Cherry Hill East at Paul VI, 7

Pennsauken at Shawnee, 7

Friday, Jan. 8

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Cape May Tech at Middle Township, 5:30

Bridgeton at St. Joseph, 7

Holy Spirit at Pleasantville, 7

Wildwood Catholic at Lower Cape May, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Moorestown Friends at Acad. New Church, 5:15

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Cumberland at Clearview, 7

NONLEAGUE

Collingswood at Pennsauken Tech, 3:45

Morrisville at Doane Academy, 4

Christian Academy at Atlantic Christian, 5

Emily Fisher Charter at Woodrow Wilson, 5

Burlington Township at Moorestown, 5:30

Riverside at Bordentown, 6:30

Saturday, Jan. 9

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Palmyra at Pemberton, 11 a.m.

Medford Tech at Florence, noon

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Woodrow Wilson at Camden, noon

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Kingsway at Williamstown, 1

Delsea at Deptford, 6

NONLEAGUE

Overbrook at Hammonton, 11:30 a.m.

Clayton at Woodstown, 11:30 a.m.

Haddon Township at Shawnee, 11:30 a.m.

Burlington City at Lindenwold, noon

West Deptford at Pennsville, noon

Schalick at GCIT, noon

Willingboro at Westampton Tech, noon

Sacred Heart at Vineland, 12:30

Haddon Heights at Highland, 1

Timber Creek at Haddonfield, 1

Robbinsville at Woodbury, 1

Northern Burlington at Audubon, 1

Salem at Glassboro, 1

Pitman at Gloucester Catholic, 1

Gloucester at Penns Grove, 1

Lenape at Rancocas Valley, 1

Bayonne at Trenton Catholic, 1

Monday, Jan. 11

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Pleasantville at Wildwood Catholic, 4

Lower Cape May at Bridgeton, 5:30

Sacred Heart at Buena, 5:30

Cape May Tech at Holy Spirit, 5:30

St. Joseph at Our Lady of Mercy, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

Solebury School at Doane Academy, 4

NONLEAGUE

Camden County Tech at Triton, 3:45

Seneca at Kingsway, 4

Pennsauken Tech at Cherry Hill West, 5:15

Paulsboro at LEAP Academy Charter, 5:30

Medford Tech at Northern Burlington, 5:30

Tuesday, Jan. 12

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Medford Tech at Burlington City, 5:15

New Egypt at Maple Shade, 6:30

Riverside at Palmyra, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Moorestown at Northern Burlington, 5:30

Westampton Tech at Rancocas Valley, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Willingboro at Bordentown, 5

Burlington Township at Delran, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Egg Harbor Township at Hammonton, 5:30

Absegami at Oakcrest, 6

Atlantic City at Ocean City, 6

Vineland at Millville, 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Buena at Bridgeton, 5:30

Pleasantville at Middle Township, 7

COLONIAL CONFERENCE

Haddon Heights at Paulsboro, 5:30

Collingswood at Gateway, 7

Haddon Township at West Deptford, 7

Woodbury at Haddonfield, 7

Sterling at Lindenwold, 7

Audubon at Overbrook, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Westtown at Moorestown Friends, 5:30

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Eastern at Cherry Hill East, 4

Pennsauken at Cherokee, 7

Washington Township at Lenape, 7

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Bishop Eustace at Camden County Tech, 3:45

Camden at Paul VI, 5:15

Camden Catholic at Woodrow Wilson, 5:15

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Timber Creek at Cherry Hill West, 3:45

Seneca at Triton, 5:15

Shawnee at Winslow Township, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Deptford at Clearview, 7

Cumberland at Delsea, 7

Williamstown at Highland, 7

NONLEAGUE

Doane Academy at Katzenbach, 4

Pemberton at Camden Academy Charter, 5:15

Glassboro at Pitman, 5:30

GCIT at Salem, 5:30

Woodstown at Schalick, 5:30

Penns Grove at Wildwood, 6

Pennsville at Clayton, 7

Wednesday, Jan. 13

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Sacred Heart at Cape May Tech, 5:30

St. Joseph at Lower Cape May, 6

Wildwood Catholic at Holy Spirit, 7

NONLEAGUE

Our Lady of Mercy at Moorestown Friends, 5:30

Thursday, Jan. 14

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Florence at Medford Tech, 5:15

Burlington City at Maple Shade, 6:30

New Egypt at Riverside, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Westampton Tech at Moorestown, 5:30

Rancocas Valley at Trenton Catholic, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Willingboro at Burlington Township, 3:45

Cinnaminson at Bordentown, 6:30

Delran at Holy Cross, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Millville at Hammonton, 5:30

Ocean City at Mainland, 5:30

Vineland at Absegami, 6

Oakcrest at Atlantic City, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Cape May Tech at Pleasantville, 5:30

COLONIAL CONFERENCE

Haddon Heights at Collingswood, 7

Audubon at Gateway, 7

Haddon Township at Paulsboro, 7

West Deptford at Haddonfield, 7

Lindenwold at Woodbury, 7

Sterling at Overbrook, 7

NONLEAGUE

Cherokee at Cherry Hill West, 3:45

Pennsauken Tech at Woodrow Wilson, 3:45

Camden Co. Tech at Camden Ac. Charter, 3:45

Lenape at Winslow Township, 5:15

Clayton at Highland, 5:30

Egg Harbor Twp., at Atlantic Christian, 5:30

Camden at Eastern, 6

Gloucester at Deptford, 7

Salem at Williamstown, 7

Pemberton at Hightstown, 7

Shawnee at Bishop Eustace, 7

Cherry Hill East at Seneca, 7

Washington Township at Paul VI, 7

Camden Catholic at Pennsauken, 7

Friday, Jan. 15

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Holy Spirit at Buena, 5:30

Sacred Heart at Bridgeton, 5:30

Lower Cape May at Our Lady of Mercy, 7

Middle Township at St. Joseph, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Moorestown Friends at Germ. Friends, 5:15

NONLEAGUE

Triton at Paul VI, 3:45

Schalick at Kingsway, 4

Camden Academy Charter at Woodbury, 5:30

Cumberland at GCIT, 5:30

Oakcrest at Winslow Township, 5:30

Hammonton at Wildwood, 6

Wildwood Catholic at Millville, 6

Calvary Christian at Doane Academy, 6

Westampton Tech at Cinnaminson, 6:15

Bordentown at Palmyra, 6:30

Northern Burlington at Burlington Twp., 6:30

Audubon at Pitman, 7

Saturday, Jan. 16

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Pemberton at Florence, 12

GIRLS PLAY BY PLAY CLASSIC

At Archbishop Carroll:

Eastern vs. Archbishop Ryan, 6

VENTNOR CITY GIRLS SHOWCASE

At Ventnor:

Timber Creek vs. Mainland, 3:30

Our Lady of Mercy vs. Vineland, 5:15

Atlantic City vs. Trenton Central, 7

NONLEAGUE

Emily Fisher at Cherry Hill West, 10 a.m.

Gateway at Pitman, 11:30 a.m.

Woodstown at Gloucester, 11:30 a.m.

Trenton Catholic at Delran, 11:30 a.m.

Holy Cross at Moorestown, 11:30 a.m.

Shawnee at Camden Academy, 11:30 a.m.

Maple Shade at Lindenwold, noon

Pennsville at Overbrook, noon

GCIT at West Deptford, noon

Deptford at Washington Township, noon

LEAP Academy at Woodrow Wilson, noon

Williamstown at Cherokee, 12:30

Collingswood at Highland, 1

Haddonfield at Camden Catholic, 1

Truman at Burlington City, 1

Rancocas Valley at Montgomery, 1

Moorestown Friends at Haddon Heights, 1:30

New Egypt at Pennington, 4

Sunday, Jan. 17

VENTNOR CITY GIRLS SHOWCASE

At Ventnor:

Egg Harbor Twp. vs. Central Regional, 1:45

Trenton Catholic vs. Bishop Eustace, 7

Monday, Jan. 18

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Pleasantville at Holy Spirit, 2

Cape May Tech at Lower Cape May, 5:30

Middle Township at Bridgeton, 7

St. Joseph at Holy Spirit, 7

MLK TOURNAMENT

Trenton Central at Camden, noon

VENTNOR CITY GIRLS SHOWCASE

At Ventnor:

Atlantic City vs. Bloomfield Tech, 1:45

Gloucester Catholic vs. Notre Dame, 3:30

Ocean City vs. Prep Charter, 7

NONLEAGUE

Haddon Township at Holy Cross, noon

Paulsboro at Salem, 5:30

Tuesday, Jan. 19

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Burlington City at Pemberton, 5

New Egypt at Medford Tech, 5:15

Riverside at Florence, 6:15

Maple Shade at Palmyra, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Rancocas Valley at Northern Burlington, 5:30

Moorestown at Trenton Catholic, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Bordentown at Delran, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Egg Harbor Township at Ocean City, 5:30

Absegami at Millville, 6

Atlantic City at Vineland, 6

Mainland at Oakcrest, 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Buena at Wildwood Catholic, 7

Sacred Heart at Our Lady of Mercy, 7

COLONIAL CONFERENCE

Overbrook at Haddon Heights, 5:30

Paulsboro at Audubon, 5:30

Collingswood at West Deptford, 7

Lindenwold at Gateway, 7

Woodbury at Haddon Township, 7

Sterling at Haddonfield, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Friends Select at Moorestown Friends, 3:45

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Washington Twp. at Cherry Hill East, 5:30

Eastern at Pennsauken, 5:30

Lenape at Cherokee, 6

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Paul VI at Camden County Tech, 3:45

Camden Catholic at Bishop Eustace, 7

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Cherry Hill West at Winslow Township, 5:15

Shawnee at Seneca, 7

Triton at Timber Creek, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Gloucester at Wildwood, 6

NONLEAGUE

Pitman at Pennsauken Tech, 3:45

Clayton at Camden Academy Charter, 5:30

Cumberland at Schalick, 5:30

Deptford at Penns Grove, 5:30

William Penn at Glassboro, 5:30

Kingsway at GCIT, 5:30

Williamstown at Glassboro, 5:30

Burlington Township at LEAP Academy, 5:30

Clearview at Gloucester Catholic, 7

Pennsville at Delsea, 7

Highland at Woodstown, 7

Wednesday, Jan. 20

PENN-JERSEY LEAGUE

Pine Forge at Doane Academy, 4

NONLEAGUE

Moorestown Friends at Princeton Day, 4:15

Pennsauken Tech at Cumberland, 5:30

Lower Cape May at Millville, 6

Thursday, Jan. 21

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Riverside at Medford Tech, 5:15

Burlington City at Palmyra, 6:15

New Egypt at Florence, 6:15

Pemberton at Maple Shade, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Westampton Tech at Trenton Catholic, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Bordentown at Holy Cross, 6:30

Cinnaminson at Delran, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Ocean City at Hammonton, 5:30

Absegami at Atlantic City, 7

Oakcrest at Egg Harbor Township, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Bridgeton at Cape May Tech, 5:30

Holy Spirit at Middle Township, 7

COLONIAL CONFERENCE

Lindenwold at Haddon Heights, 5:30

Overbrook at Woodbury, 5:30

Collingswood at Haddon Township, 7

Gateway at Sterling, 7

Paulsboro at Haddonfield, 7

West Deptford at Audubon, 7

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Cherry Hill East at Pennsauken, 5:30

Cherokee at Washington Township, 7

Eastern at Lenape, 7

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Woodrow Wilson at Bishop Eustace, 3:45

Camden County Tech at Camden, 3:45

Paul VI at Camden Catholic, 7

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Triton at Cherry Hill West, 3:45

Winslow Township at Seneca, 5:15

Timber Creek at Shawnee, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

Life Center at Mercy Vocational, 3:45

NONLEAGUE

Doane Academy at Stern Hebrew, 3:30

Clayton at Penns Grove, 4

Hightstown at Northern Burlington, 5:15

Gloucester at Glassboro, 5:30

Pitman at GCIT, 5:30

Schalick at Pennsville, 5:30

Our Lady of Mercy at Atlantic Chr., 5:30

Gloucester Christian at Christian Ac., 5:30

Nottingham at Burlington Township, 6:30

Willingboro at Rancocas Valley, 6:30

Wildwood at Delsea, 7

Salem at Woodstown, 7

Friday, Jan. 22

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Vineland at Mainland, 5:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Lower Cape May at Buena, 5:30

Our Lady of Mercy at Pleasantville, 5:30

Wildwood Catholic at Sacred Heart, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

George School at Moorestown Friends, 5:15

NONLEAGUE

Maple Shade at Woodrow Wilson, 3:45

Penns Grove at Highland, 4

Medford Tech at Burlington Township, 5

Florence at Pemberton, 5

Moorestown at Willingboro, 5:15

Lenape at Seneca, 5:15

GCIT at Clearview, 5:30

Pennsville at Pitman, 5:30

Baptist High at Christian Academy, 5:30

Camden Academy Charter at Riverside, 6:30

Delran at Northern Burlington, 7

Saturday, Jan. 23

NONLEAGUE

Trenton Catholic at John F. Kennedy

Pleasantville at Absegami, 11 a.m.

Camden Academy Charter at Lindenwold, noon

Westampton Tech at Holy Cross, noon

Wildwood at Cumberland, 12:30

Kingsway at West Deptford, 1

Gloucester Catholic at Delsea, 1

Woodstown at Williamstown, 1

Woodbury at South Amboy, 2

Allentown at New Egypt, 2

Rancocas Valley at Camden Catholic, 3

Pennsauken at Haddon Heights, 3:30

Hopewell at Moorestown, 4:30

Monday, Jan. 25

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Buena at Pleasantville, 5:30

Sacred Heart at Lower Cape May, 6

Holy Spirit at Bridgeton, 7

Our Lady of Mercy at Middle Township, 7

Wildwood Catholic at St. Joseph, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

Doane Academy at N.J. United Christian, 4

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Glassboro at Gloucester Catholic, 5:30

GCIT at Woodstown, 5:30

NONLEAGUE

Burlington Township at Emily Fisher, 3:45

Triton at Camden Academy Charter, 3:45

Cherry Hill West at Camden County Tech, 3:45

Pennsauken at Pemberton, 5

Audubon at Medford Tech, 5:15

Atlantic Christian at Cape May Tech, 5:30

Nottingham at Delran, 6:30

Tuesday, Jan. 26

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

New Egypt at Burlington City, 6:15

Florence at Palmyra, 6:15

Riverside at Maple Shade, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Trenton Catholic at Northern Burlington, 3:45

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Willingboro at Cinnaminson, 6:15

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Mainland at Absegami, 6

Atlantic City at Millville, 6

Egg Harbor Township at Vineland, 6

Hammonton at Oakcrest, 6

COLONIAL CONFERENCE

Haddon Heights at West Deptford, 5:30

Sterling at Collingswood, 7

Woodbury at Gateway, 7

Haddon Township at Audubon, 7

Overbrook at Haddonfield, 7

Paulsboro at Lindenwold, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Shipley at Moorestown Friends, 5:15

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Lenape at Cherry Hill East, 3:45

Washington Township at Pennsauken, 5:30

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Camden at Bishop Eustace, 3:45

Camden County Tech at Camden Catholic, 3:45

Paul VI at Woodrow Wilson, 5:15

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Cherry Hill West at Seneca, 3:45

Shawnee at Triton, 3:45

Winslow Township at Timber Creek, 5:15

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Clayton at Pitman, 5:30

Gloucester at Schalick, 5:30

Wildwood at Salem, 6

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Pennsville at Penns Grove, 4

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Williamstown at Clearview, 7

Highland at Deptford, 7

Wednesday, Jan. 27

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Burlington Township at Bordentown, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Sacred Heart at Pleasantville, 4

Buena at St. Joseph, 7

Lower Cape May at Holy Spirit, 7

Wildwood Catholic at Middle Township, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

Doane Academy at Villa Victoria, 4

NONLEAGUE

Medford Tech at Westampton Tech, 3:30

Pitman at Camden Academy Charter, 3:45

LEAP Academy at Moorestown Friends, 3:45

Vineland at Bridgeton, 4

Hightstown at Medford Tech, 5:15

Delsea at Moorestown, 5:30

Glassboro at Deptford, 5:30

Holy Cross at Hammonton, 5:30

Thursday, Jan. 28

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Palmyra at Medford Tech, 5

Maple Shade at Florence, 6:15

Burlington City at Riverside, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Cinnaminson at Burlington Township, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Millville at Ocean City, 6

COLONIAL CONFERENCE

Haddon Heights at Gateway, 5:30

Overbrook at Paulsboro, 5:30

Audubon at Collingswood, 7

Haddon Township at Sterling, 7

Haddonfield at Lindenwold, 7

Woodbury at West Deptford, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Salem at Gloucester, 5:30

Schalick at Clayton, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Woodstown at Glassboro, 5:30

Gloucester Catholic at Pennsville, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Cumberland at Highland, 4

Delsea at Williamstown, 7

NONLEAGUE

Winslow Township at Camden, 3:45

Shawnee at Cherokee, 3:45

Seneca at Paul VI, 3:45

Triton at Pennsauken Tech, 3:45

Timber Creek at Lenape, 5:15

Bishop Eustace at Pennsauken, 5:30

Emily Fisher at Cherry Hill East, 5:30

Woodrow Wilson at Washington Township, 5:30

Wildwood at Oakcrest, 6

Willingboro at Eastern, 6

Bordentown at Westampton Tech, 6:30

Clearview at Egg Harbor Township, 7

Cherry Hill West at Camden Catholic, 7

Friday. Jan. 29

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Pemberton at New Egypt, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Egg Harbor Township at Absegami, 6

Hammonton at Vineland, 6

Mainland at Atlantic City, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Middle Township at Buena, 5:30

Cape May Tech at Wildwood Catholic, 5:30

Pleasantville at Lower Cape May, 6

Bridgeton at Our Lady of Mercy, 7

St. Joseph at Sacred Heart, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Moorestown Friends at Friends' Central, 6:30

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Pitman at Wildwood, 6

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Penns Grove at GCIT, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Clearview at Kingsway, 4

NONLEAGUE

Camden Co. Tech at Pennsauken Tech, 3:45

Moorestown at West Deptford, 5

Camden Academy at Burlington City, 5

Northern Burlington at Willingboro, 5:15

Schalick at Woodbury, 5:30

Saturday, Jan. 30

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Pemberton at Palmyra, 12:30

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Kingsway at Cumberland, 11:30 a.m.

COUGAR CLASSIC

At Cherry Hill East:

Haddonfield at Cherry Hill East, 12:30

Timber Creek vs. Rancocas Valley, 2:15

Seneca vs. Camden Catholic, 4

Cherokee vs. St. John Vianney, 6

NONLEAGUE

Florence at Bordentown, 11 a.m.

Salem at Haddon Township, 11:30 a.m.

Millville at Burlington City, 11:30 a.m.

Holy Cross at Trenton Catholic, 11:30 a.m.

Princeton at Northern Burlington, 11:30 a.m.

Woodrow Wilson at Pennsauken, 11:30 a.m.

Clayton at Audubon, noon

GCIT at Haddon Heights, 12:30

Lindenwold at Highland, 1

Gloucester Catholic at Gloucester, 1

Shawnee at Woodstown, 1

Williamstown at Lenape, 1

Moorestown at East Brunswick, 1

Sunday, Jan. 31

CHERRY HILL EAST COUGAR CLASSIC

St. Basil vs. Paul VI, 12:30

Delsea vs. Sacred Heart, 4

Sterling vs. Eastern, 6

BLUE CHIP SHOWCASE

At Archbishop Carroll, Pa.:

Cherokee vs. Archbishop Ryan, 11:30 a.m.

NONLEAGUE

Trenton Catholic at Harrisburg, 1

Monday, Feb. 1

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Absegami at Hammonton, 5:30

Atlantic City at Egg Harbor Township, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Wildwood Catholic at Bridgeton, 5:30

Buena at Cape May Tech, 6:30

Our Lady of Mercy at Holy Spirit, 7

Pleasantville at St. Joseph, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

Life Center at Doane Academy, 4

NONLEAGUE

Camden Academy Charter at Paulsboro, 3:45

Triton at Camden County Tech, 3:45

LEAP Academy Charter at Paul VI, 4

Maple Shade at Gateway, 5:30

Vineland at Lower Cape May, 6

Rancocas Valley at Cinnaminson, 6:15

Ocean City at Middle Township, 7

Tuesday, Feb. 2

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Medford Tech at Maple Shade

Florence at Burlington City, 6:15

New Egypt at Palmyra, 6:30

Pemberton at Riverside, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Westampton Tech at Northern Burlington, 5:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Burlington Township at Holy Cross, 6:30

Willingboro at Delran, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Mainland at Millville, 6

Oakcrest at Ocean City, 6

COLONIAL CONFERENCE

Paulsboro at Woodbury, 4

Sterling at Haddon Heights, 5:30

Collingswood at Haddonfield, 7

Gateway at Haddon Township, 7

Lindenwold at Audubon, 7

West Deptford at Overbrook, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Moorestown Friends at Abington Friends, 3:45

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Cherry Hill East at Cherokee, 7

Eastern at Washington Township, 7

Pennsauken at Lenape, 7

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Woodrow Wilson at Camden County Tech, 3:30

Camden Catholic at Camden, 3:45

Paul VI at Bishop Eustace, 5:30

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Shawnee at Cherry Hill West, 3:45

Triton at Winslow Township, 5:30

Timber Creek at Seneca, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Clayton at Salem, 5:30

Pitman at Schalick, 5:30

Wildwood at Gloucester, 6

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

GCIT at Glassboro, 5:30

Penns Grove at Gloucester Catholic, 7

Pennsville at Woodstown, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Highland at Clearview, 7

Kingsway at Delsea, 7

Williamstown at Deptford, 7

NONLEAGUE

Moorestown at Bordentown, 6:30

Wednesday, Feb. 3

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Hammonton at Atlantic City, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Bridgeton at Pleasantville, 4

Cape May Tech at St. Joseph, 7

Holy Spirit at Sacred Heart, 7

Middle Township at Lower Cape May, 7

Our Lady of Mercy at Wildwood Catholic, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

International Christian at Doane Academy, 4

Thursday, Feb. 4

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Burlington City at Medford Tech, 5:15

Maple Shade at New Egypt, 6:30

Palmyra at Riverside, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Northern Burlington at Moorestown, 5:30

Rancocas Valley at Westampton Tech, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Bordentown at Willingboro, 5:15

Delran at Burlington Township, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Egg Harbor Township at Mainland, 5:30

Ocean City at Vineland, 6

Millville at Oakcrest, 6

COLONIAL CONFERENCE

Haddon Township at Haddon Heights, 5:30

West Deptford at Paulsboro, 5:30

Collingswood at Woodbury, 7

Gateway at Haddonfield, 7

Lindenwold at Overbrook, 7

Sterling at Audubon, 7

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Cherokee at Pennsauken, 5:30

Cherry Hill East at Eastern, 6

Lenape at Washington Township, 7

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Camden County Tech at Bishop Eustace, 3:45

Woodrow Wilson at Camden Catholic, 3:45

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Cherry Hill West at Timber Creek, 7

Triton at Seneca, 7

Winslow Township at Shawnee, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Schalick at Wildwood, 6

Gloucester at Clayton, 7

Salem at Pitman, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Woodstown at Penns Grove, 4

Glassboro at Pennsville, 5:30

Gloucester Catholic at GCIT, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Deptford at Kingsway, 4

Williamstown at Cumberland, 7

Delsea at Highland, 7

NONLEAGUE

Moorestown Friends at Camden Promise, 3:45

Cinnaminson at Pemberton, 5:15

West Morris Central at Trenton Catholic, 6:30

Friday, Feb. 5

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

St. Joseph at Bridgeton, 5:30

Middle Township at Cape May Tech, 5:30

Lower Cape May at Wildwood Catholic, 7

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Paul VI at Camden, 3:45

NONLEAGUE

Buena at Camden County Tech, 4

Ranney School at Doane Academy, 4

Overbrook at GCIT, 5:30

Winslow Township at Hammonton, 5:30

Atlantic Christian at Christian Ac., 5:30

Moorestown Friends at Villa Victoria, 6

Northern Burlington at Bordentown, 6:30

Burlington Township at Palmyra, 6:30

Pennsauken Tech at Collingswood, 7

Sterling at Clearview, 7

Millville at Woodstown, 7

Saturday, Feb. 6

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Medford Tech at Pemberton, 11:30 a.m.

SHOOTOUT AT THE SHORE

At Mainland:

Camden Catholic at Mainland, 11:45 a.m.

Cherokee vs. Trenton Central, 1:30

Absegami vs. Lower Cape May, 3

Eastern vs. Neptune, 4:45

Atlantic City vs. St. Joseph, 6:30

Sacred Heart vs. Oakcrest, 8:15

NONLEAGUE

Woodrow Wilson at Camden Academy, 11 a.m.

Cumberland at Gloucester, 11:30 a.m.

Moorestown at Shawnee, 11:30 a.m.

LEAP Academy at Pennsauken, 11:30 a.m.

Audubon at Schalick, noon

Deptford at Pennsville, noon

Burlington City at Life Center, noon

Rancocas Valley at Holy Cross, noon

Willingboro at Trenton Catholic, noon

West Deptford at Allentown, 1

Delsea at Salem, 1

Washington Twp. at Gloucester Catholic, 1

Kingsway at Penns Grove, 1

Cinnaminson at Lenape, 1

Camden Academy Charter at Cherry Hill West, 1

West Windsor North at Egg Harbor Twp., 1

Cherry Hill East at Vineland, 2

Highland at Pitman, 4

Haddonfield at Ursuline Academy, 7

Sunday, Feb. 7

SHOOTOUT AT THE SHORE

At Mainland:

Williamstown vs. Bishop Eustace, 10:15 a.m.

Seneca vs. Ocean City, noon

Willingboro vs. Piscataway, 1:45

Lenape vs. Colts Neck, 3:30

Washington Township vs. Clearview, 5:15

Monday, Feb. 8

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Holy Spirit at Cape May Tech, 5:30

Bridgeton at Lower Cape May, 6

Buena at Sacred Heart, 7

Our Lady of Mercy at St. Joseph, 7

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Pennsauken at Eastern, 6

NONLEAGUE

No. Burlington at Stuart Country Day, 4:30

Triton at Highland, 5

Neptune at Trenton Catholic, 5

Cherry Hill West at Moor. Friends, 5:15

Pennsauken Tech at Camden Co. Tech, 5:15

Kingsway at Cinnaminson, 6

Palmyra at Delran, 6:30

Maple Shade at Truman, 7

Wildwood at Middle Township, 7

Tuesday, Feb. 9

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Maple Shade at Burlington City, 6:15

Riverside at New Egypt, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Moorestown at Westampton Tech, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Burlington Township at Willingboro, 3:45

Bordentown at Cinnaminson, 6:15

Holy Cross at Delran, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Mainland at Hammonton, 5:30

Absegami at Ocean City, 6

Egg Harbor Township at Millville, 6

Vineland at Oakcrest, 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Wildwood Catholic at Pleasantville, 4

COLONIAL CONFERENCE

Paulsboro at Gateway, 5:30

Overbrook at Collingswood, 7

Haddon Heights at Haddonfield, 7

Haddon Township at Lindenwold, 7

Sterling at West Deptford, 7

Woodbury at Audubon, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Pitman at Gloucester, 5:30

Schalick at Salem, 5:30

Wildwood at Clayton, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Penns Grove at Glassboro, 5:30

GCIT at Pennsville, 5:30

Gloucester Catholic at Woodstown, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Kingsway at Highland, 5:15

Delsea at Clearview, 7

SOUTH JERSEY INVITATIONAL

Florence at Eastern, 6

NONLEAGUE

Timber Creek at Camden, 3:45

Woodrow Wilson at Cherry Hill East, 3:45

Pennsauken at Cherry Hill West, 3:45

Palmyra at Deptford, 7

Bishop Eustace at Cherokee, 7

Paul VI at Lenape, 7

Seneca at Washington Township, 7

Shawnee at Camden Catholic, 7

Wednesday, Feb. 10

SOUTH JERSEY INVITATIONAL

Clearview at Rancocas Valley, 6:30

NONLEAGUE

Wildwood at Cape May Tech, 5:30

Peddie School at Trenton Catholic, 6:30

Mainland at Our Lady of Mercy, 7

Thursday, Feb. 11

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Pemberton at Burlington City, 6:15

Florence at Riverside, 6:30

Palmyra at Maple Shade, 6:30

Medford Tech at New Egypt, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Trenton Catholic at Moorestown, 5:30

Northern Burlington at Rancocas Valley, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Cinnaminson at Holy Cross, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Oakcrest at Absegami, 6

Millville at Vineland, 6

Ocean City at Atlantic City, 7

Hammonton at Egg Harbor Township, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Bridgeton at Buena, 5:30

Cape May Tech at Sacred Heart, 5:30

Holy Spirit at Wildwood Catholic, 7

Lower Cape May at St. Joseph, 7

Middle Township at Pleasantville, 7

COLONIAL CONFERENCE

Collingswood at Haddon Heights, 7

Gateway at Audubon, 7

Paulsboro at Haddon Township, 7

Haddonfield at West Deptford, 7

Woodbury at Lindenwold, 7

Overbrook at Sterling, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Cumberland at Deptford, 7

SOUTH JERSEY INVITATIONAL

Westampton Tech at Bishop Eustace, 3:45

Delran at Williamstown, 7

NONLEAGUE

Neumann-Goretti at Cherry Hill West, 3:45

Gloucester at Kingsway, 4

Woodrow Wilson at Pennsauken Tech, 5

Glassboro at Highland, 5:30

Salem at Camden Academy Charter, 5:30

Burlington Township at Hightstown, 5:30

Nottingham at Pennsauken, 5:30

Wilmington Fr. at Moorestown Friends, 5:30

Schalick at Woodstown, 7

Cherokee at Seneca, 7

Eastern at Timber Creek, 7

Shawnee at Lenape, 7

Friday, Feb. 12

SOUTH JERSEY INVITATIONAL

Willingboro at Sterling, 6

Timber Creek at Collingswood, 7

NONLEAGUE

Hammonton at Seneca

Camden Academy at Camden County Tech, 3:45

Medford Tech at Pitman, 5:15

Westampton Tech at Burlington Township, 5:15

Pennington at Haddonfield, 5:30

Solebury School at Atlantic Christian, 5:30

Saturday, Feb. 13

PRIME EVENTS SHOOTOUT

At Holy Spirit:

Mainland vs. Holmdel, 11 a.m.

Middle Township vs. Vineland, 12:45

Gloucester Cath. vs. St. Francis (NY), 2:30

Absegami vs. Sacred Heart, 4:15

Willingboro vs. Trenton Central, 6

Atlantic City vs. Camden Catholic, 7:45

NONLEAGUE

Buena at Pennsville, 11:30 a.m.

Hammonton at St. Joseph, noon

Wildwood at Wildwood Catholic, 1

Sunday, Feb. 14

PRIME EVENTS SHOOTOUT

At Holy Spirit:

Oakcrest vs. Bridgeton, 11 a.m.

Egg Harbor Twp. vs. Our Lady of Mercy, 12:45

Washington Township vs. St. Joseph, 2:30

Cherokee vs. St. Peter's, 4:15

Trenton Catholic vs. Christ The King, 6

Lenape vs. Ocean City at Holy Spirit, 7

SOUTH JERSEY INVITATIONAL

Willingboro at Clearview

Monday, Feb. 15

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Bridgeton at Sacred Heart, 7

PRIME EVENTS SHOOTOUT

At Holy Spirit:

Eastern vs. St. John Vianney, 1:45

Colts Neck at Holy Spirit, 7

Tuesday, Feb. 16

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Maple Shade at Pemberton, 5:15

Medford Tech at Riverside, 5:15

Palmyra at Burlington City, 6:15

Florence at New Egypt, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Moorestown at Rancocas Valley, 3:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Delran at Cinnaminson, 6:15

Holy Cross at Bordentown, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Hammonton at Millville, 6

Vineland at Atlantic City, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Pleasantville at Cape May Tech, 5:30

COLONIAL CONFERENCE

Audubon at Haddon Heights, 5:30

Paulsboro at Collingswood, 7

Overbrook at Gateway, 7

Haddonfield at Haddon Township, 7

West Deptford at Lindenwold, 7

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Cherokee at Lenape, 5:30

Cherry Hill East at Washington Twp., 7

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Camden County Tech at Paul VI, 3:45

Bishop Eustace at Camden Catholic, 7

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Winslow Twp. at Cherry Hill West, 3:45

Timber Creek at Triton, 5:15

Seneca at Shawnee, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Williamstown at Kingsway, 4

Clearview at Cumberland, 5:30

Deptford at Delsea, 7

NONLEAGUE

Baptist High at Moorestown Friends, 3:45

GCIT at Gloucester, 5:30

Penns Grove at Schalick, 5:30

Pennsville at Salem, 5:30

Glassboro at Wildwood, 6

Gloucester Catholic at Clayton, 7

Pitman at Woodstown, 7

Wednesday, Feb. 17

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Trenton Catholic at Westampton Tech, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Ocean City at Egg Harbor Township, 5:30

Oakcrest at Mainland, 5:30

Millville at Absegami, 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Wildwood Catholic at Buena, 5:30

Lower Cape May at Cape May Tech, 5:30

Bridgeton at Middle Township, 7

Holy Spirit at St. Joseph, 7

Sacred Heart at Our Lady of Mercy, 7

NONLEAGUE

Pleasantville at Camden, 4

Kingsway at Triton, 5:15

Pennsauken Tech at Medford Tech, 5:15

Palmyra at Moorestown Friends, 5:15

Thursday, Feb. 18

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Delran at Bordentown, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Atlantic City at Absegami, 6

COLONIAL CONFERENCE

Haddon Heights at Overbrook, 5:30

Audubon at Paulsboro, 5:30

West Deptford at Collingswood, 7

Gateway at Lindenwold, 7

Haddon Township at Woodbury, 7

Haddonfield at Sterling, 7

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Pennsauken at Cherry Hill East, 3:45

Lenape at Eastern, 6

Washington Township at Cherokee, 7

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Camden at Camden County Tech, 3:45

Bishop Eustace at Woodrow Wilson, 5:15

Camden Catholic at Paul VI, 7

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Seneca at Winslow Township, 5:15

Shawnee at Timber Creek, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Delsea at Cumberland, 5:30

Clearview at Deptford, 7

Highland at Williamstown, 7

NONLEAGUE

Salem at Penns Grove, 4

Christian Academy at Baptist High, 5

Clayton at Glassboro, 5:30

Wildwood at GCIT, 5:30

Montgomery at Moorestown, 5:30

Calvary Baptist at Atlantic Christian, 5:30

Northern Burlington at Florence, 6:15

Pemberton at Burlington Township, 6:30

Riverside at Holy Cross, 6:30

Schalick at Gloucester Catholic, 7

Gloucester at Woodstown, 7

Friday, Feb. 19

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Mainland at Vineland, 6

Egg Harbor Township at Oakcrest, 6

Hammonton at Ocean City, 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Buena at Lower Cape May, 6

Middle Township at Holy Spirit, 7

Sacred Heart at Wildwood Catholic, 7

At St. Augustine:

Our Lady of Mercy vs. Pleasantville, 5:30

NONLEAGUE

Woodrow Wilson at LEAP Academy, 3:30

Clayton at Kingsway, 4

Woodbury at Medford Tech, 5:15

Cinnaminson at Triton, 5:15

Burlington City at Moorestown Friends, 5:15

Burlington Township at Riverside, 6:30

Saturday, Feb. 20

NONLEAGUE

Gateway at Cherry Hill West, 10 a.m.

LEAP Academy at Atlantic City, 11 a.m.

Camden Academy Charter at Audubon, 11:30

Salem at Clearview, 11:30 a.m.

Woodstown at Cumberland, 11:30 a.m.

Holy Cross at Pennsauken, 11:30 a.m.

Camden Catholic at Moorestown, 11:30 a.m.

Northern Burlington at Pemberton, 11:30

Haddon Heights at Pitman, noon

Florence at Lindenwold, noon

Lenape at Mainland, noon

Wildwood at Deptford, 12:30

Collingswood at Gloucester, 1

Haddonfield at Bishop Eustace, 1

Schalick at Highland, 1

West Deptford at Moorestown Friends, 1:30

Monday, Feb. 22

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Absegami at Mainland, 5:30

Oakcrest at Hammonton, 5:30

Millville at Atlantic City, 7

Vineland at Egg Harbor Township, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Pleasantville at Buena, 5:30

Bridgeton at Holy Spirit, 7

Lower Cape May at Sacred Heart, 7

Middle Township at Our Lady of Mercy, 7

St. Joseph at Wildwood Catholic, 7

NONLEAGUE

Delran at Seneca

Timber Creek at Hun School, 4

Paulsboro at Cherry Hill East, 5:30

Delran at Rancocas Valley, 6:30

Haddon Township at Gloucester, 7

Tuesday, Feb. 23

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

St. Joseph at Middle Township, 7

COLONIAL CONFERENCE

West Deptford at Haddon Heights, 6

Collingswood at Sterling, 7

Gateway at Woodbury, 7

Audubon at Haddon Township, 7

Haddonfield at Overbrook, 7

Lindenwold at Paulsboro, 7

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Eastern at Cherokee, 6

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Cherry Hill West at Triton, 5:15

NONLEAGUE

Seneca at Woodrow Wilson, 3:45

Delsea at Penns Grove, 4

Pemberton at Moorestown Friends, 5:15

Cumberland at Clayton, 5:30

Clearview at Glassboro, 5:30

Highland at GCIT, 5:30

Camden Academy at Schalick, 5:30

Steinert at Northern Burlington, 5:30

Bordentown at New Egypt, 6:30

Burlington City at Burlington Twp., 6:30

Cinnaminson at Palmyra, 6:30

Riverside at Delran, 6:30

Hammonton at Pinelands, 6:30

Deptford at Camden Catholic, 7

Gloucester Catholic at Williamstown, 7

Kingsway at Woodstown, 7

Wednesday, Feb. 24

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Holy Cross at Willingboro, 5:15

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Absegami at Vineland, 6

Atlantic City at Oakcrest, 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Buena at Holy Spirit, 7

NONLEAGUE

Millville at Pleasantville, 5:30

Cinnaminson at Overbrook, 7

Cherry Hill East at Timber Creek, 7

Thursday, Feb. 25

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Mainland at Ocean City, 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Cape May Tech at Bridgeton, 5:30

Our Lady of Mercy at Lower Cape May, 6

Sacred Heart at Middle Township, 7

COLONIAL CONFERENCE

Sterling at Woodbury, 7

NONLEAGUE

Deptford at Vineland, 4:30

Haddonfield at Paul VI, 5:15

Paulsboro at Clayton, 5:30

Gloucester Catholic at Salem, 5:30

Penns Grove at Pitman, 5:30

Pennsville at Gloucester, 5:30

Moorestown at Hammonton, 5:30

Camden at Pennsauken, 5:30

Clearview at Wildwood, 6

Kingsway at Egg Harbor Township, 6

Wildwood Catholic at Oakcrest, 6

Pemberton at Delran, 6:30

Northern Burlington at Riverside, 6:30

Palmyra at Westampton Tech, 6:30

Eastern at Rancocas Valley, 6:30

Delsea at Haddon Heights, 7

Triton at West Deptford, 7

Cumberland at Audubon, 7

Glassboro at Schalick, 7

Shawnee at Washington Township, 7

Friday, Feb. 26

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Holy Cross at Cinnaminson, 6:15

NONLEAGUE

Willingboro at Seneca, 5:15

GCIT at Clayton, 5:30

Florence at Deptford, 5:30

Haddon Township at Kingsway, 5:30

Woodstown at Wildwood, 6

Palmyra at Holy Cross, 6:30

Haddonfield at Cherokee, 7

St. Joseph at Sterling, 7

Highland at Audubon, 7

Gloucester at Delsea, 7

Saturday, Feb. 27

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Camden at Woodrow Wilson, 12

NONLEAGUE

Camden Catholic at Cherry Hill East, 3