Friday

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Riverside at Florence, 6:15

Burlington City at Palmyra, 6:30

Maple Shade at New Egypt, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Trenton Catholic at Moorestown, 5:30

Westampton Tech at Burlington Township, 6:30

Pemberton at Rancocas Valley, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Northern Burlington at Willingboro, 5:15

Delran at Holy Cross, 6:15

Medford Tech at Bordentown, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Atlantic City at Egg Harbor Township, 5:30

Hammonton at Ocean City, 6

Mainland at Oakcrest, 6

Millville at Absegami, 7

Vineland at St. Augustine, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Bridgeton at Buena, 5:30

St. Joseph at Holy Spirit, 7

Sacred Heart at Wildwood Catholic, 7

COLONIAL CONFERENCE

Woodbury at Haddon Township, 4

Audubon at Gateway, 6

Haddon Heights at West Deptford, 6

Paulsboro at Lindenwold, 6

Sterling at Collingswood, 7

Overbrook at Haddonfield, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Salem at Schalick, 5:30

Gloucester at Clayton, 7

Pitman at Pennsville, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Deptford at Glassboro, 5:30

Woodstown at GCIT, 5:30

Penns Grove at Gloucester Catholic, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Williamstown at Highland, 4

Clearview at Cumberland, 5:30

Kingsway at Delsea, 6

NONLEAGUE

Timber Creek at Cherry Hill East, 3:45

Camden County Tech at Cape May Tech, 4

Eastern at Camden, 5:15

Paul VI at Triton, 5:15

Woodrow Wilson at Cherokee, 6

Seneca at Winslow Township, 6

Pennsauken at Bishop Eustace, 7

Cherry Hill West at Lenape, 7

Middle Township at Lower Cape May, 7

Washington Township at Shawnee, 7

Saturday

OCEAN CITY PBA TIPOFF WEEKEND

At Ocean City:

Bridgeton vs. Willingboro, 1:45

Lower Cape May vs. Wildwood Catholic, 3:30

Atlantic Christian vs. Millville, 7

NONLEAGUE

Moorestown Friends at Haddon Township, 10

Buena at Maple Shade, 12:30

Pennsauken Tech at Overbrook, 12:30

GAMP at Audubon, 1

Northwest Prep at Cherry Hill West, 1

West Deptford at Holy Cross, 1

Lindenwold at St. Joseph, 1

Life Center at Imani Christian School, 2

Sunday

OCEAN CITY PBA TIPOFF WEEKEND

NONLEAGUE

At Ocean City:

Cape May Tech vs. Egg Harbor Township, 1:45

Holy Spirit vs. Shawnee, 3:30

Middle Township at Ocean City, 7

Monday, Dec. 20

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Cape May Tech at Pleasantville, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Pennsville at Gloucester, 5:30

Salem at Pitman, 5:30

Wildwood at Schalick, 6

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

GCIT at Penns Grove, 4

Glassboro at Woodstown, 5:30

Gloucester Catholic at Deptford, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Highland at Kingsway, 5:30

Delsea at Clearview, 7

Cumberland at Williamstown, 7

NONLEAGUE

Woodrow Wilson at Cherry Hill West, 3:45

Camden Academy at Haddon Township, 3:45

Florence at Burlington Township, 5

Bishop Eustace at Triton, 5:15

Lenape at Camden, 5:15

Moorestown Friends at Baptist High, 5:15

Hun School at Trenton Catholic, 5:30

Winslow Township at Eastern, 6

Collingswood at Cinnaminson, 6:15

Palmyra at Delran, 6:30

Camden Catholic at Timber Creek, 7

Cherokee at Shawnee, 7

New Egypt at Highland Park, 7

Washington Township at Pennsauken, 7

Tuesday, Dec. 21

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Atlantic City at Hammonton, 5:30

Millville at Mainland, 5:30

Egg Harbor Township at Oakcrest, 6

Vineland at Lower Cape May, 6

St. Augustine at Ocean City, 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Buena at St. Joseph, 7

Wildwood Catholic at Holy Spirit, 7

NONLEAGUE

Atlantic Christian at Shipley, 3

Burlington City at Bordentown, 5

Pemberton at Northern Burlington, 5

Willingboro at Rancocas Valley, 5:15

Pennsville at Gateway, 5:30

Haddon Heights at Camden Academy, 5:30

LEAP Academy Charter at Haddonfield, 5:30

Northwest Prep at Collingswood, 6

Moorestown at Woodbury, 6

Riverside at Cinnaminson, 6:15

Holy Cross at Maple Shade, 6:30

St. Benedict's at Life Center, 6:30

Wednesday, Dec. 22

COLONIAL CONFERENCE

Overbrook at Audubon, 6

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Schalick at Clayton, 5:30

Gloucester at Salem, 5:30

Pitman at Wildwood, 6

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Woodstown at Penns Grove, 4

Deptford at GCIT, 5:15

Glassboro at Gloucester Catholic, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Clearview at Highland, 4

Williamstown at Kingsway, 5:30

Cumberland at Delsea, 7

NONLEAGUE

Bishop Eustace at Cherry Hill East, 3:45

Paul VI at Cherry Hill West, 3:45

Shawnee at Seneca, 3:45

Palmyra at Moorestown Friends, 4:15

Cherokee at Camden, 5:15

Triton at Woodrow Wilson, 5:15

Pennsauken at Eastern, 5:30

Winslow Twp. at Washington Township, 5:30

Delran at Burlington Township, 6:30

Camden Catholic at Lenape, 7

Thursday, Dec. 23

NONLEAGUE

Buena at GCIT, 3:30

Camden Academy Charter at Gateway, 3:30

St. Joseph at Lower Cape May, 4

Burlington Township at Holy Cross, 6:15

Rancocas Valley at Cinnaminson, 6:30

Oakcrest at Middle Township, 7

Monday, Jan. 3

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Bridgeton at Cape May Tech, 7

Pleasantville at Middle Township, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

Doane Academy at Mercy Vocational, 5:15

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Salem at Pennsville, 5:30

NONLEAGUE

Cumberland Christian at Buena, 4

Camden Academy at Moorestown Friends, 5:15

Northern Burlington at Rancocas Valley, 6:30

Tuesday, Jan. 4

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

New Egypt at Burlington City, 6:30

Florence at Maple Shade, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Trenton Catholic at Burlington Township, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Holy Cross at Cinnaminson, 6:15

Bordentown at Delran, 6:30

Willingboro at Medford Tech, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Absegami at Mainland, 5:30

Hammonton at Egg Harbor Township, 5:30

Lower Cape May at St. Augustine, 6

Ocean City at Vineland, 6

Oakcrest at Atlantic City, 7

COLONIAL CONFERENCE

West Deptford at Collingswood, 6

Haddon Township at Gateway, 6

Overbrook at Haddon Heights, 6

Lindenwold at Woodbury, 6

Paulsboro at Audubon, 6

Sterling at Haddonfield, 7

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Cherokee at Washington Township, 7

Cherry Hill East at Lenape, 7

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Paul VI at Camden, 5:15

Camden Catholic at Bishop Eustace, 7

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Triton at Cherry Hill West, 3:45

Winslow Township at Timber Creek, 5:15

Pennsauken at Shawnee, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Pennsville at Schalick, 5:30

Wildwood at Gloucester, 6

Clayton at Pitman, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Penns Grove at Deptford, 4

GCIT at Glassboro, 5:30

Gloucester Catholic at Woodstown, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Kingsway at Clearview, 5:30

Highland at Cumberland, 5:30

Delsea at Williamstown, 7

NONLEAGUE

Moorestown at LEAP Academy Charter, 7

Wednesday, Jan. 5

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Sacred Heart at Buena, 5:30

Holy Spirit at Bridgeton, 7

Cape May Tech at St. Joseph, 7

Pleasantville at Wildwood Catholic, 7

NONLEAGUE

Moorestown Friends at Pa. School for Deaf, 5:15

Kohelet Yeshiva at Doane Academy, 5:30

Thursday, Jan. 6

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Florence at New Egypt, 6:30

Riverside at Palmyra, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Pemberton at Moorestown, 6:15

Rancocas Valley at Burlington Township, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Medford Tech at Cinnaminson, 6:15

Willingboro at Bordentown, 6:30

Northern Burlington at Holy Cross, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Mainland at Hammonton, 4

St. Augustine at Egg Harbor Township, 5:30

Absegami at Ocean City, 6

Lower Cape May at Millville, 6

Vineland at Atlantic City, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Cape May Tech at Middle Township, 7

COLONIAL CONFERENCE

Collingswood at Woodbury, 6

Haddon Heights at Paulsboro, 6

Haddon Township at Sterling, 6

Audubon at Overbrook, 6

Gateway at Haddonfield, 7

West Deptford at Lindenwold, 7

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Washington Township at Eastern, 6

Cherry Hill East at Cherokee, 7

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Bishop Eustace at Seneca, 7

Camden Catholic at Paul VI, 7

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Timber Creek at Cherry Hill West, 3:45

Shawnee at Triton, 3:45

Pennsauken at Winslow Township, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Pitman at Gloucester, 5:30

Wildwood at Salem, 6

Pennsville at Clayton, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Glassboro at Penns Grove, 4

Gloucester Catholic at GCIT, 5:30

Woodstown at Deptford, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Delsea at Highland, 4

Cumberland at Kingsway, 5:30

Williamstown at Clearview, 7

NONLEAGUE

Solebury School at Life Center, 6

Friday, Jan. 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Bridgeton at Wildwood Catholic, 7

COLONIAL CONFERENCE

West Deptford at Haddon Township, 4

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

George School at Moorestown Friends, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Clayton at Wildwood, 6

NONLEAGUE

Deptford at Highland, 4

Maple Shade at Bordentown, 5

Pennsauken Tech at Triton, 5:15

Camden at Pleasantville, 5:30

Overbrook at Cumberland, 5:30

King's Christian at Christian Academy, 5:30

Palmyra at Sterling, 6

Delran at Westampton Tech, 6:30

Seneca at Cherokee, 7

Saturday, Jan. 8

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Buena at Holy Spirit, 12:30

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Schalick at Pitman, noon

NONLEAGUE

Delsea at Absegami, 11:30 a.m.

Camden at Shawnee, 11:30 a.m.

Haddonfield at Moorestown, 11:30 a.m.

Burlington Township at Willingboro, noon

Cherry Hill West at Washington Township, noon

Cinnaminson at Florence, noon

Holy Cross at Riverside, noon

Northern Burlington at Westampton Tech, noon

Hamilton West at New Egypt, 12:30

Cherry Hill East at Woodrow Wilson, 1

Eastern at Glassboro, 1

Gloucester Catholic at Williamstown, 1

Penns Grove at Kingsway, 1

Lenape at Pennsauken, 1

Pemberton at Medford Tech, 1

Lower Cape May at Wildwood Catholic, 2

Bishop Eustace at Winslow Township, 3

St. Joseph at Hammonton, 3:30

Sacred Heart at Vineland, 7

Atlantic Christian at Life Center, 7

Sunday, Jan. 9

NONLEAGUE

Trenton Catholic at St. Peter's

Monday, Jan. 10

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Atlantic City at Mainland, 5:30

Hammonton at Lower Cape May, 6

Millville at Vineland, 6

St. Augustine at Oakcrest, 6

Egg Harbor Township at Absegami, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Pleasantville at Bridgeton, 5:30

Holy Spirit at Middle Township, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

International Christian at Doane Academy, 4

NONLEAGUE

Camden County Tech at Buena, 5:30

Northwest Prep at Cherry Hill West, 5:30

GCIT at Gateway, 5:30

Christian Academy at Cumberland Christian, 5:30

Wildwood at Cape May Tech, 7

Tuesday, Jan. 11

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

New Egypt at Riverside, 6:15

Palmyra at Maple Shade, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Burlington Township at Pemberton, 5

Moorestown at Westampton Tech, 5:15

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Bordentown at Northern Burlington, 5:30

Cinnaminson at Delran, 6:30

Holy Cross at Medford Tech, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Oakcrest at Millville, 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Sacred Heart at St. Joseph, 7

COLONIAL CONFERENCE

Haddon Heights at Collingswood, 6

Lindenwold at Gateway, 6

Haddon Township at Audubon, 6

Sterling at Overbrook, 6

West Deptford at Haddonfield, 7

Woodbury at Paulsboro, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Westtown at Moorestown Friends, 5:15

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Gloucester at Schalick, 5:30

Wildwood at Pennsville, 6

Salem at Clayton, 7

NONLEAGUE

Williamstown at Penns Grove, 4

Burlington City at Camden Academy, 5:15

Cherry Hill East at Triton, 5:15

Kingsway at Glassboro, 5:30

Winslow Township at Cherokee, 6

Washington Township at Bishop Eustace, 7

Eastern at Camden Catholic, 7

Clearview at Deptford, 7

Cumberland at Gloucester Catholic, 7

Woodrow Wilson at Lenape, 7

Paul VI at Shawnee, 7

Life Center at Hun School, 7

Wednesday, Jan. 12

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Vineland at Egg Harbor Township, 5:30

Ocean City at Lower Cape May, 6

Mainland at St. Augustine, 6

Atlantic City at Absegami, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Buena at Cape May Tech, 5:30

Middle Township at Wildwood Catholic, 7

Sacred Heart at Pleasantville, 7

NONLEAGUE

Doane Academy at Jackson Liberty, 5:30

Ewing at Rancocas Valley, 6:30

Thursday, Jan. 13

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Riverside at Burlington City, 6:30

New Egypt at Palmyra, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Burlington Township at Moorestown, 5:30

Pemberton at Trenton Catholic, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Willingboro at Cinnaminson, 6:15

Bordentown at Holy Cross, 6:30

Northern Burlington at Delran, 6:30

COLONIAL CONFERENCE

Haddonfield at Collingswood, 6

Woodbury at Gateway, 6

Haddon Heights at Sterling, 6

Haddon Township at Paulsboro, 6

Audubon at Lindenwold, 6

West Deptford at Overbrook, 6

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Washington Township at Cherry Hill East, 3:45

Lenape at Eastern, 6

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Camden at Camden Catholic, 3:45

Bishop Eustace at Woodrow Wilson, 5:15

Paul VI at Seneca, 7

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Winslow Township at Triton, 5:15

Timber Creek at Pennsauken, 5:30

Shawnee at Cherry Hill West, 7

NONLEAGUE

Salem at Highland, 4

Clayton at Camden Academy Charter, 5:30

Gloucester at Cumberland, 5:30

Pitman at Kingsway, 5:30

Woodstown at Pennsville, 5:30

St. Joseph at Glassboro, 5:30

Florence at Notre Dame, 7

Friday, Jan. 14

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Vineland at Hammonton, 5:30

Lower Cape May at Mainland, 5:30

Ocean City at Oakcrest, 6

Absegami at St. Augustine, 7

Millville at Atlantic City, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Middle Township at Buena, 5:30

Pleasantville at Holy Spirit, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Moorestown Friends at Ac. of New Church, 5:15

NONLEAGUE

Camden County Tech at Delran, 5:15

Triton at Cherokee, 5:30

Willingboro at Moorestown, 5:30

Seneca at Eastern, 6

Riverside at Bordentown, 6:30

Gateway at Palmyra, 6:30

Rancocas Valley at Medford Tech, 6:30

Wildwood at Clearview, 7

Glassboro at Schalick, 7

Redemption Christian (N.Y.) at Life Center, 7

Baptist High at Christian Academy, 8

Saturday, Jan. 15

NONLEAGUE

Florence at Holy Cross, 11:30 a.m.

GCIT at Gloucester, 11:30 a.m.

Pennsauken Tech at Haddon Heights, 11:30 a.m.

Haddonfield at Delsea, noon

Princeton Day at Pemberton, noon

Schalick at Audubon, noon

Cherry Hill West at Bishop Eustace, 1

Northern Burlington at Burlington Township, 1

Hammonton at Overbrook, 1

Hillside at Lindenwold, 1

Timber Creek at Williamstown, 1

Shawnee at Cherry Hill East, 1:30

Pennsauken at Camden, 2

Lenape at Paul VI, 2

Washington Township at Camden Catholic, 3

Collingswood at Gloucester Catholic, 4

Atlantic Christian at Solebury School, 6

TRENTON VS. PHILLY TOURNAMENT

Abington Friends at Trenton Catholic, 6

Sunday, Jan. 16

HOOPHALL CLASSIC

At Springfield, Mass.:

Life Center vs. St. Mark's, 11 a.m.

Monday, Jan. 17

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Sacred Heart at Cape May Tech, 6

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Woodrow Wilson at Camden Catholic, 3:45

NONLEAGUE

Wildwood at Hammonton

At Pemberton:

Glassboro vs. Barnegat

Doane Academy vs. Burlington Township, 5:30

At Camden:

Pleasantville vs. Woodbury

At Paulsboro:

Clearview vs. Salem, noon

Deptford vs. Sterling, 1:30

Burlington City vs. Penns Grove, 3

Gloucester Catholic vs. Schalick, 5:30

Kingsway at Paulsboro, 7

Tuesday, Jan. 18

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Palmyra at Florence, 6:15

Burlington City at Maple Shade, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Moorestown at Rancocas Valley, 6:30

Trenton Catholic at Westampton Tech, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Cinnaminson at Northern Burlington, 5:30

Delran at Medford Tech, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Lower Cape May at Egg Harbor Township, 5:30

Oakcrest at Hammonton, 5:30

Absegami at Vineland, 6

Millville at Ocean City, 6

St. Augustine at Atlantic City, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Holy Spirit at Wildwood Catholic, 7

Middle Township at St. Joseph, 7

COLONIAL CONFERENCE

Lindenwold at Overbrook, 4:15

Audubon at Collingswood, 6

Haddon Heights at Gateway, 6

Haddonfield at Haddon Township, 6

West Deptford at Paulsboro, 6

Sterling at Woodbury, 6

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Moorestown Friends at Germantown Frds., 5:15

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Eastern at Cherry Hill East, 3:45

Cherokee at Lenape, 7

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Seneca at Camden, 5:15

Paul VI at Bishop Eustace, 7

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Triton at Timber Creek, 5:15

Cherry Hill West at Pennsauken, 5:30

Winslow Township at Shawnee, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

Doane Academy at Pine Forge, 4

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Williamstown at Cumberland, 5:30

NONLEAGUE

Willingboro at Pemberton, 5:15

Delsea at Schalick, 5:30

Glassboro at Pennsville, 5:30

Penns Grove at Pitman, 5:30

Deptford at Salem, 5:30

Woodstown at Gloucester, 5:30

GCIT at Wildwood, 6

Burlington Township at Bordentown, 6:30

Cape May Tech at Mainland, 7

Gloucester Catholic at Clayton, 7

Wednesday, Jan. 19

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Middle Township at Bridgeton, 7

NONLEAGUE

Pennsville at Buena, 5:30

Moorestown Friends at Princeton Day, 5:30

Thursday, Jan. 20

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Florence at Burlington City, 6:30

Maple Shade at Riverside, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Westampton Tech at Pemberton, 5

Trenton Catholic at Rancocas Valley, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Cinnaminson at Bordentown, 6:30

Willingboro at Delran, 6:30

Medford Tech at Northern Burlington, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Vineland at Mainland, 5:30

Atlantic City at Lower Cape May, 6

Egg Harbor Township at Ocean City, 6

Hammonton at Millville, 6

Oakcrest at Absegami, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Buena at Wildwood Catholic, 7

Cape May Tech at Holy Spirit, 7

COLONIAL CONFERENCE

Collingswood at Overbrook, 6

Paulsboro at Gateway, 6

Haddonfield at Haddon Heights, 6

Haddon Township at Lindenwold, 6

West Deptford at Sterling, 6

Audubon at Woodbury, 6

NONLEAGUE

Camden at Cherry Hill East, 3:45

Clayton at Camden County Tech, 3:45

Timber Creek at Woodrow Wilson, 5:15

Eastern at Triton, 5:15

Penns Grove at Cumberland, 5:30

Gloucester at Glassboro, 5:30

Schalick at GCIT, 5:30

Paul VI at Winslow Township, 5:30

Salem at Camden Academy Charter, 5:30

Deptford at Delsea, 6

Palmyra at Holy Cross, 6:15

Cherry Hill West at Seneca, 7

Woodstown at Clearview, 7

Gloucester Catholic at Highland, 7

Lenape at Shawnee, 7

LEAP Academy Charter at Pennsauken, 7

Life Center at St. Anthony, 7

Friday, Jan. 21

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Middle Township at Sacred Heart, 7

Pleasantville at St. Joseph, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Friends' Central at Moorestown Friends, 8

NONLEAGUE

Eastern at Highland, 4

Pitman at GCIT, 5:30

Camden County Tech at Delsea, 6

Palmyra at Cinnaminson, 6:15

Burlington Township at Medford Tech, 6:30

Northern Burlington at Moorestown, 6:30

Jenkintown at Wildwood, 7

Cherokee at Bishop Eustace, 7

Winslow Township at Williamstown, 7

Saturday, Jan. 22

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Lenape at Washington Township, noon

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Camden at Woodrow Wilson, 2

NONLEAGUE

St. Patrick's at Trenton Catholic

Life Center at Westerville South (Ohio)

Bordentown at Florence, noon

Maple Shade at West Deptford, noon

Pennsville at Deptford, noon

Shawnee at Camden Catholic, noon

Clayton at Glassboro, 12:30

Wildwood at Woodstown, 12:30

Millville at Bridgeton, 1

Salem at Gloucester Catholic, 1

New Egypt at Holy Cross, 1

Gloucester at Penns Grove, 1

Holy Spirit at Atlantic City, 2

Camden Academy Charter at Lindenwold, 2

Seneca at Wildwood Catholic, 2

Triton at Camden Catholic, 3

Collingswood at Ocean City, 4:30

Jenkintown at Cape May Tech, 5:30

Willingboro at Pennsauken, 6:30

Monday, Jan. 24

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Willingboro at Northern Burlington, 5:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Millville at Egg Harbor Township, 5:30

St. Augustine at Hammonton, 5:30

Absegami at Lower Cape May, 6

Mainland at Ocean City, 6

Oakcrest at Vineland, 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Buena at Pleasantville, 5:30

Wildwood Catholic at Cape May Tech, 7

Sacred Heart at Holy Spirit, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

N.J. United Christian at Doane Academy, 6

NONLEAGUE

Lindenwold at Pennsauken Tech, 3:45

Triton at Camden Academy Charter, 3:45

Salem at Penns Grove, 4

Princeton Day at Cherry Hill East, 5:15

Pitman at Woodrow Wilson, 5:30

Audubon at Woodstown, 5:30

Delran at West Deptford, 7

Williamstown at Washington Township, 7

Tuesday, Jan. 25

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Florence at Riverside, 5:15

Palmyra at Burlington City, 6:30

New Egypt at Maple Shade, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Rancocas Valley at Pemberton, 5

Burlington Township at Westampton Tech, 6:30

Moorestown at Trenton Catholic, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Bordentown at Medford Tech, 6:30

COLONIAL CONFERENCE

Gateway at Audubon, 6

West Deptford at Haddon Heights, 6

Haddon Township at Woodbury, 6

Haddonfield at Overbrook, 6

Lindenwold at Paulsboro, 6

Collingswood at Sterling, 6

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Abington Friends at Moorestown Friends, 3:45

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Eastern at Cherokee, 3:45

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Camden Catholic at Seneca, 3:45

Bishop Eustace at Camden, 5:15

Woodrow Wilson at Paul VI, 5:15

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Shawnee at Timber Creek, 5:15

Cherry Hill West at Winslow Township, 6

Pennsauken at Triton, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Clayton at Gloucester, 5:30

Pennsville at Pitman, 5:30

Schalick at Salem, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Gloucester Catholic at Penns Grove, 4

Glassboro at Deptford, 5:30

GCIT at Woodstown, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Cumberland at Clearview, 5:30

Delsea at Kingsway, 5:30

Highland at Williamstown, 7

NONLEAGUE

Gloucester Christian at Christian Academy, 5:30

Bordentown at Westampton Tech, 6:30

Wednesday, Jan. 26

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Atlantic City at Ocean City, 6

Lower Cape May at Oakcrest, 6

Hammonton at Absegami, 7

Egg Harbor Township at Mainland, 7

Millville at St. Augustine, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Buena at Bridgeton, 5:30

Holy Spirit at St. Joseph, 7

Wildwood Catholic at Sacred Heart, 7

NONLEAGUE

LEAP Academy at Moorestown Friends, 5:15

Thursday, Jan. 27

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Maple Shade at Florence, 6:15

Burlington City at New Egypt, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Burlington Township at Trenton Catholic, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Cinnaminson at Holy Cross, 6:15

Delran at Bordentown, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Pleasantville at Cape May Tech, 7

COLONIAL CONFERENCE

Lindenwold at Collingswood, 6

Gateway at West Deptford, 6

Haddon Township at Haddon Heights, 6

Overbrook at Paulsboro, 6

Sterling at Audubon, 6

Woodbury at Haddonfield, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

Doane Academy at Katzenbach, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Gloucester at Pennsville, 5:30

Pitman at Salem, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Deptford at Gloucester Catholic, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Kingsway at Highland, 4

NONLEAGUE

Triton at Pennsauken Tech, 3:45

Cherry Hill West at Camden, 5:15

Shawnee at Camden Academy Charter, 5:15

Bridgeton at Vineland, 5:30

Seneca at Timber Creek, 5:30

Bishop Eustace at Eastern, 6

Williamstown at Cherokee, 6

Pemberton at Palmyra, 6:30

Cherry Hill East at Camden Catholic, 7

GCIT at Clayton, 7

Winslow Township at Lenape, 7

Paul VI at Washington Township, 7

Christian Faith (N.C.) at Life Center, 7

Friday, Jan. 28

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Ocean City at Hammonton, 5:30

Oakcrest at Mainland, 5:30

Absegami at Millville, 6

St. Augustine at Vineland, 6

Egg Harbor Township at Atlantic City, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

St. Joseph at Buena, 5:30

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Shipley at Moorestown Friends, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Schalick at Wildwood, 6

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Woodstown at Glassboro, 5:30

Penns Grove at GCIT, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Clearview at Delsea, 7

NONLEAGUE

Life Center at St. Benedict's

Camden Academy Charter at Riverside, 3:45

Sterling at Highland, 4

Haddon Township at Pennsauken Tech, 5:15

Overbrook at Camden County Tech, 6

Gateway at Clayton, 7

Atlantic Christian at Christian Academy, 7

Saturday, Jan. 29

COLONIAL CONFERENCE

Audubon at West Deptford, noon

JEFF CONEY TOURNAMENT

At Rancocas Valley:

Pemberton vs. Williamstown

Moorestown vs. Paulsboro 12:30

Bishop Eustace vs. Medford Tech, 1

Cherry Hill East vs. Northern Burlington, 2:30

Cinnaminson vs. Paul VI, 3:45

Cherokee at Rancocas Valley, 7:30

NONLEAGUE

Trenton Catholic at Atlantic Christian

Westtown vs. Life Center at Villanova

Burlington Township at Eastern, 11:30 a.m.

Collingswood at Clearview, 11:30 a.m.

Lenape at Pitman, noon

Emily Fisher Charter at Cherry Hill West, 1

Woodbury at Kingsway, 1

Pennsauken at Woodrow Wilson, 2

Gloucester Catholic at Gloucester, 6

Haddonfield at New Egypt, 6:45

Sunday, Jan. 30

PRIME TIME SHOOTOUT

At Villanova University:

Friends' Central vs. Trenton Catholic, 1:30

Monday, Jan. 31

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Holy Cross at Delran, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Oakcrest at Egg Harbor Township, 5:30

Hammonton at Atlantic City, 6

Lower Cape May at Vineland, 6

Mainland at Millville, 6

Ocean City at St. Augustine, 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Cape May Tech at Bridgeton, 7

Middle Township at Pleasantville, 7

St. Joseph at Wildwood Catholic, 7

NONLEAGUE

Buena at Pennsville, 5:30

Maple Shade at Gateway, 5:30

Northwest Prep at Burlington Township, 6

Life Center at Emily Fisher Charter, 6:30

Tuesday, Feb. 1

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

New Egypt at Florence, 6:15

Palmyra at Riverside, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Moorestown at Pemberton, 5:15

Burlington Township at Rancocas Valley, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Holy Cross at Northern Burlington, 5:30

Bordentown at Willingboro, 6:30

Cinnaminson at Medford Tech, 6:30

COLONIAL CONFERENCE

Collingswood at West Deptford, 6

Gateway at Haddon Township, 6

Haddon Heights at Overbrook, 6

Haddonfield at Sterling, 6

Woodbury at Lindenwold, 6

Audubon at Paulsboro, 6

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Moorestown Friends at Friends Select, 5:15

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Clayton at Schalick, 5:30

Salem at Gloucester, 5:30

Wildwood at Pitman, 6

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

GCIT at Deptford, 5:15

Gloucester Catholic at Glassboro, 5:30

Penns Grove at Woodstown, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Highland at Clearview, 5:30

Delsea at Cumberland, 5:30

Kingsway at Williamstown, 7

NONLEAGUE

Shawnee at Woodrow Wilson

Pennsauken at Cherry Hill East, 3:45

Eastern at Cherry Hill West, 3:45

Washington Township at Seneca, 5:30

Christian Academy at Gloucester Christian, 5:30

Camden at Winslow Township, 6

Camden Catholic at Cherokee, 6

Lenape at Bishop Eustace, 7

Timber Creek at Paul VI, 7

Wednesday, Feb. 2

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Hammonton at Egg Harbor Township, 5:30

Atlantic City at Oakcrest, 6

St. Augustine at Lower Cape May, 6

Vineland at Ocean City, 6

Mainland at Absegami, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Bridgeton at Holy Spirit, 7

Buena at Sacred Heart, 7

St. Joseph at Cape May Tech, 7

Wildwood Catholic at Pleasantville, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

International Christian at Doane Academy, 5:30

NONLEAGUE

Trenton Catholic at Willingboro, 5

Thursday, Feb. 3

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Maple Shade at Palmyra, 6:30

Riverside at New Egypt, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Westampton Tech at Moorestown, 5:30

Pemberton at Burlington Township, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Delran at Cinnaminson, 6:15

Northern Burlington at Bordentown, 6:30

Medford Tech at Holy Cross, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Middle Township at Cape May Tech, 7

COLONIAL CONFERENCE

Paulsboro at Woodbury, 5

Collingswood at Haddon Heights, 6

Gateway at Lindenwold, 6

Audubon at Haddon Township, 6

Haddonfield at West Deptford, 6

Overbrook at Sterling, 6

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Schalick at Pennsville, 5:30

Gloucester at Wildwood, 6

Pitman at Clayton, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Deptford at Penns Grove, 4

Glassboro at GCIT, 5:30

Woodstown at Gloucester Catholic, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Clearview at Kingsway, 5:30

Cumberland at Highland, 5:30

Williamstown at Delsea, 6

NONLEAGUE

Winslow Township at Cherry Hill East, 3:45

Woodrow Wilson at Eastern, 3:45

Camden at Triton, 5:15

Moorestown Friends at Camden Academy, 5:15

Florence at Emily Fisher Charter, 5:30

Christian Academy at Atlantic Christian, 5:30

Camden Catholic at Cherry Hill West, 7

Cherokee at Pennsauken, 7

Seneca at Lenape, 7

Timber Creek at Washington Township, 7

Friday, Feb. 4

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Hammonton at Mainland, 5:30

Atlantic City at Vineland, 6

Egg Harbor Township at St. Augustine, 6

Ocean City at Absegami, 7

Millville at Lower Cape May, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Holy Spirit at Buena, 5:30

Wildwood Catholic at Bridgeton, 7

NONLEAGUE

Overbrook at Pennsauken Tech, 3:45

Cherry Hill East at Seneca, 5:15

Clearview at Clayton, 5:30

GCIT at Pennsville, 5:30

Doane Academy at Tri-County Homeschool, 5:30

Haddon Township at Schalick, 6

Bordentown at Palmyra, 6:30

Medford Tech at Trenton Catholic, 6:30

Our Savior (N.Y.) at Life Center, 6:30

Bishop Eustace at Timber Creek, 7

Eastern at Paul VI, 7

Saturday, Feb. 5

BATTLE BY THE BAY

At Atlantic City:

Life Center vs. Harrisburg, 12:30

Holy Spirit vs. Rancocas Valley, 6

NONLEAGUE

Holy Cross at Notre Dame

Delsea at Gloucester, 11:30 a.m.

Lenape at Pemberton, 11:30 a.m.

Northern Burlington at Steinert, 11:30 a.m.

Camden at Washington Township, noon

Highland at Pitman, noon

Gateway at Riverside, 12:30

Cinnaminson at Burlington City, 1

Paulsboro at Gloucester Catholic, 1

Moorestown at Williamstown, 1

Salem at Kingsway, 1:30

Lawrence at New Egypt, 1:30

West Deptford at Allentown, 1:30

Woodrow Wilson at Winslow Township, 2

Camden Catholic at Pennsauken, 7

Vineland at Sacred Heart, 7

Sunday, Feb. 6

BATTLE BY THE BAY

Pleasantville at Atlantic City

NEW JERSEY CLASSIC

At Burlington County College:

Haddonfield vs. Rancocas Valley, noon

Bishop Eustace vs. Willingboro, 1:45

Pemberton vs. Burlington City, 3:30

Monday, Feb. 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Wildwood Catholic at Middle Township, 7

NONLEAGUE

Schalick at Highland, 4

Triton at Overbrook, 6

Millville at Cape May Tech, 7

St. Augustine at Holy Spirit, 7

Tuesday, Feb. 8

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Burlington City at Riverside, 6:30

Palmyra at New Egypt, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Trenton Catholic at Pemberton, 5:15

Moorestown at Burlington Township, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Cinnaminson at Willingboro, 5:15

Delran at Northern Burlington, 5:30

Holy Cross at Bordentown, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Vineland at Millville, 4

Lower Cape May at Hammonton, 5:30

Oakcrest at St. Augustine, 6

Absegami at Egg Harbor Township, 7

Mainland at Atlantic City, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Bridgeton at Pleasantville, 5:30

St. Joseph at Sacred Heart, 7

COLONIAL CONFERENCE

Paulsboro at Collingswood, 6

Gateway at Overbrook, 6

Woodbury at Haddon Heights, 6

Haddon Township at West Deptford, 6

Haddonfield at Audubon, 6

Sterling at Lindenwold, 6

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Lenape at Cherry Hill East, 3:45

Washington Township at Cherokee, 7

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Camden at Paul VI, 5:15

Bishop Eustace at Camden Catholic, 7

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Cherry Hill West at Triton, 5:15

Shawnee at Pennsauken, 7

Timber Creek at Winslow Township, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Clayton at Pennsville, 5:30

Gloucester at Pitman, 5:30

Salem at Wildwood, 6

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Penns Grove at Glassboro, 5:30

Deptford at Woodstown, 5:30

GCIT at Gloucester Catholic, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Kingsway at Cumberland, 5:30

Highland at Delsea, 6

Clearview at Williamstown, 7

NONLEAGUE

Florence at Moorestown Friends, 5:15

Maple Shade at Schalick, 5:30

Christian Academy at King's Christian, 5:30

New Beginnings at Life Center, 7

Wednesday, Feb. 9

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Middle Township at Holy Spirit, 7

NONLEAGUE

Camden County Tech at Buena, 5:30

Atlantic City at Wildwood Catholic, 6

Thursday, Feb. 10

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Maple Shade at Burlington City, 6:30

Florence at Palmyra, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Rancocas Valley at Moorestown, 5:30

Westampton Tech at Trenton Catholic, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Northern Burlington at Cinnaminson, 6:15

Willingboro at Holy Cross, 6:15

Medford Tech at Delran, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

St. Augustine at Mainland, 5:30

Egg Harbor Township at Vineland, 6

Lower Cape May at Ocean City, 6

Millville at Oakcrest, 6

Absegami at Atlantic City, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Bridgeton at St. Joseph, 7

COLONIAL CONFERENCE

Collingswood at Haddonfield, 6

Gateway at Woodbury, 6

Sterling at Haddon Heights, 6

Paulsboro at Haddon Township, 6

Lindenwold at Audubon, 6

Overbrook at West Deptford, 6

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Cherokee at Cherry Hill East, 3:45

Eastern at Washington Township, 7

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Seneca at Bishop Eustace, 7

Paul VI at Camden Catholic, 7

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Cherry Hill West at Timber Creek, 7

Winslow Township at Pennsauken, 7

Triton at Shawnee, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Pennsville at Salem, 5:30

Pitman at Schalick, 5:30

NONLEAGUE

Solebury School at Camden, 4

Gloucester at GCIT, 5:15

Clayton at Woodstown, 5:30

Kingsway at Deptford, 5:30

Wilmington Friends at Moorestown Friends, 5:30

Princeton Day at Bordentown, 6:30

Cumberland Christian at Christian Academy, 6:30

Cumberland at Glassboro, 7

Adelphi Academy (N.Y.) at Life Center, 7

Friday, Feb. 11

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Cape May Tech at Buena, 4

Pleasantville at Sacred Heart, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Wildwood at Clayton, 7

NONLEAGUE

Bishop Eustace at Pennsauken Tech, 3:45

Highland at Penns Grove, 4

Delsea at Woodstown, 5:30

Camden County Tech at Gateway, 5:30

Woodbury at Lenape, 5:30

Audubon at Moorestown, 5:30

Delran at Riverside, 6:15

Bordentown at New Egypt, 6:30

Burlington Township at LEAP Academy, 6:30

Cinnaminson at Maple Shade, 6:30

Williamstown at Pitman, 7

At Kean University:

Middle Township vs. Plainfield, 6:30

Saturday, Feb. 12

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Woodrow Wilson at Camden, 2

NONLEAGUE

Pennsville at Delsea, 11:30 a.m.

Robbinsville at West Deptford, noon

Kingsway at Haddonfield, 1

Holy Cross at Hammonton, 1

Mainland at St. Joseph, 1

Pemberton at Sterling, 1

Williamstown at Collingswood, 3

At Kean University:

Life Center vs. Quality Education (N.C.), 4:30

Sunday, Feb. 13

NONLEAGUE

Lenape at St. Augustine, 7

Monday, Feb. 14

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Atlantic City at Millville, 6

Hammonton at Vineland, 6

Mainland at Lower Cape May, 6

Oakcrest at Ocean City, 6

St. Augustine at Absegami, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Buena at Middle Township, 7

Holy Spirit at Pleasantville, 7

NONLEAGUE

Moorestown Friends at Moorestown, 5:30

Burlington City at Holy Cross, 6:15

Willingboro at New Egypt, 6:30

Overbrook at Clayton, 7

Trenton Catholic at Neptune, 7

Tuesday, Feb. 15

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Burlington City at Florence, 3:45

Riverside at Maple Shade, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Pemberton at Westampton Tech, 6:30

Rancocas Valley at Trenton Catholic, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Delran at Willingboro, 5:30

Bordentown at Cinnaminson, 6:30

Northern Burlington at Medford Tech, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Wildwood Catholic at St. Joseph, 7

COLONIAL CONFERENCE

Overbrook at Collingswood, 6

Gateway at Paulsboro, 6

Haddon Heights at Haddonfield, 6

Lindenwold at Haddon Township, 6

Sterling at West Deptford, 6

Woodbury at Audubon, 6

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Cherry Hill East at Washington Township, 7

Eastern at Lenape, 7

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Camden Catholic at Camden, 5:15

Woodrow Wilson at Bishop Eustace, 7

Seneca at Paul VI, 7

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Triton at Winslow Township, 5:30

Cherry Hill West at Shawnee, 7

Pennsauken at Timber Creek, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Clayton at Salem, 5:30

Schalick at Gloucester, 5:30

Pennsville at Wildwood, 6

NONLEAGUE

Penns Grove at Clearview, 5:30

GCIT at Cumberland, 5:30

Glassboro at Highland, 5:30

Kingsway at Woodstown, 5:30

Gloucester Catholic at Delsea, 6

Burlington Township at Palmyra, 6:30

Deptford at Williamstown, 7

Wednesday, Feb. 16

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Atlantic City at St. Augustine, 6

Egg Harbor Township at Lower Cape May, 6

Hammonton at Oakcrest, 6

Ocean City at Millville, 6

Vineland at Absegami, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Cape May Tech at Sacred Heart, 6

St. Joseph at Middle Township, 7

NONLEAGUE

Moorestown Friends at Pennsauken Tech, 4

Thursday, Feb. 17

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Mainland at Vineland, 6

Lower Cape May at Atlantic City, 7

COLONIAL CONFERENCE

Collingswood at Gateway, 6

Audubon at Haddon Heights, 6

Haddon Township at Overbrook, 6

Haddonfield at Lindenwold, 6

Paulsboro at Sterling, 7

Woodbury at West Deptford, 7

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Cherry Hill East at Eastern, 3:45

Lenape at Cherokee, 7

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Camden Catholic at Woodrow Wilson, 5:15

Bishop Eustace at Paul VI, 7

Camden at Seneca, 7

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Shawnee at Winslow Township, 7

Timber Creek at Triton, 7

LIFE CENTER CLASSIC

At Life Center:

Westampton Tech vs. Burlington City, 4

Pitman vs. Willingboro, 4

Trenton Catholic vs. Newark Tech, 5:45

Pennsauken vs. Trenton Central, 5:45

Rancocas Valley vs. St. Anthony, 7:15

New Egypt at Life Center, 9

NONLEAGUE

Gloucester at Highland, 4

Salem at Cumberland, 5

Cinnaminson at Moorestown, 5:30

Clayton at Kingsway, 5:30

Pennsville at Clearview, 5:30

Schalick at Woodstown, 5:30

Wildwood at Delsea, 6

Riverside at Westampton Tech, 6:30

Florence at Northern Burlington, 7:30

Friday, Feb. 18

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Ocean City at Egg Harbor Township, 5:30

Millville at Hammonton, 5:30

Absegami at Oakcrest, 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Wildwood Catholic at Buena, 5:30

Holy Spirit at Cape May Tech, 7

Sacred Heart at Middle Township, 7

St. Joseph at Pleasantville, 7

NONLEAGUE

Life Center at National Christian (D.C.)

Delran at Pennsauken Tech, 3:45

Washington Township at Highland, 4

Eastern at Timber Creek, 5:15

Lenape at Triton, 5:15

Williamstown at Woodbury, 6

Saturday, Feb. 19

CHERRY HILL EAST TOURNAMENT

Cinnaminson vs. Middle Township, 11:30 a.m.

Cherry Hill West at Cherry Hill East, 2:30

Pitman vs. Timber Creek, 4

Kingsway vs. Bishop Eustace, 5:30

NONLEAGUE

Delsea at Seneca, 11:30 a.m.

West Deptford at Northern Burlington, 11:30 a.m.

Camden at Lindenwold, noon

Pemberton at Florence, noon

Moorestown at New Egypt, 12:30

Cherokee at Paul VI, 1

Collingswood at Pennsauken, 1

Haddon Heights at Gloucester Catholic, 1

Haddon Township at Gloucester, 1

Sunday, Feb. 20

CHERRY HILL EAST TOURNAMENT

Holy Spirit vs. Lenape

Paul VI vs. Trenton Catholic

Paulsboro vs. Atlantic City

St. Augustine vs. Winslow Township, 7

NONLEAGUE

Haddonfield at Shawnee, 11:30 a.m.

Monday, Feb. 21

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Vineland at Oakcrest, 6

Hammonton at St. Augustine, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Pleasantville at Buena, 5:30

St. Joseph at Bridgeton, 7

Cape May Tech at Wildwood Catholic, 7

NONLEAGUE

Pennsville at GCIT, 5:30

Pennington at Trenton Catholic, 6:30

Tuesday, Feb. 22

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Medford Tech at Willingboro, 5:15

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Egg Harbor Township at Millville, 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Holy Spirit at Sacred Heart, 7

COLONIAL CONFERENCE

Collingswood at Haddon Township, 6

Gateway at Sterling, 6

Lindenwold at Haddon Heights, 6

Paulsboro at Haddonfield, 6

Overbrook at Woodbury, 6

West Deptford at Audubon, 7

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Cherokee at Eastern, 6

Washington Township at Lenape, 7

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Camden at Bishop Eustace, 3:45

Paul VI at Woodrow Wilson, 5:15

Seneca at Camden Catholic, 7

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Winslow Township at Cherry Hill West, 3:45

Triton at Pennsauken, 5:30

Timber Creek at Shawnee, 7

NONLEAGUE

Deptford at Gloucester, 5:30

Penns Grove at Clayton, 5:30

Clearview at Schalick, 5:30

New Egypt at Northern Burlington, 5:30

Woodstown at Salem, 5:30

Glassboro at Wildwood, 6

Upper Room Christian (N.C.) at Life Center, 6

Moorestown at Delran, 6:30

Delsea at LEAP Academy Charter, 6:30

Holy Cross at Westampton Tech, 6:30

Gloucester Catholic at Pitman, 7

Highland at Middle Township, 7

Rancocas Valley at Williamstown, 7

Wednesday, Feb. 23

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Hammonton at Absegami, 5:30

Mainland at Egg Harbor Township, 5:30

Ocean City at Atlantic City, 6

Oakcrest at Lower Cape May, 6

St. Augustine at Millville, 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Bridgeton at Middle Township, 7

NONLEAGUE

Nottingham at Moorestown Friends, 4

New Egypt at Cinnaminson, 5

Pinelands at Buena, 5:30

Wildwood Catholic at Cherry Hill East, 5:30

Cumberland at Paulsboro, 6

Spotswood at Florence, 6:15

Thursday, Feb. 24

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Lower Cape May at Absegami, 7

NONLEAGUE

Delsea at Penns Grove, 4

Cinnaminson at Pemberton, 5:15

Washington Township at Winslow Township, 5:15

Woodbury at Bridgeton, 5:30

Clearview at Glassboro, 5:30

Pleasantville at Southern Regional, 5:30

Shawnee at Eastern, 6

Gloucester at Haddon Heights, 6

Pitman at Holy Spirit, 6

St. Joseph at Sterling, 6

Haddonfield at Palmyra, 6:30

Holy Cross at Rancocas Valley, 6:30

Northern Burlington at Riverside, 6:30

Cherokee at Cherry Hill West, 7

Cumberland at Deptford, 7

Kingsway at Gloucester Catholic, 7

Timber Creek at Lenape, 7

Medford Tech at St. Anthony, 7

Williamstown at Woodstown, 7

Friday, Feb. 25

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Ocean City at Mainland, 5:30

NONLEAGUE

Paulsboro at Highland, 4

Trenton Central at Woodrow Wilson, 5:30

Burlington Township at Riverside, 6:30

Moorestown at Medford Tech, 6:30

Moorestown Friends at Northern Burlington, 7

Millville at St. Joseph, 7

Triton at Washington Township, 7

Saturday, Feb. 26

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Holy Cross at Willingboro, noon

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Pennsauken at Cherry Hill West, 1

NONLEAGUE

New Egypt at Allentown, 11 a.m.

Delsea at Glassboro, 12:30

Pitman at Haddon Heights, 12:30

Gloucester Catholic at Camden Catholic, 1

Deptford at Woodbury, 1

Cherry Hill East at Paul VI, 2