Friday

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Florence at Riverside, 5:15

Medford Tech at Pemberton, 5:15

Palmyra at Burlington City, 6:30

New Egypt at Maple Shade, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Burlington Township at Westampton Tech, 6:30

Moorestown at Trenton Catholic, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Willingboro at Northern Burlington, 5:30

Holy Cross at Delran, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Ocean City at Hammonton, 5:30

Oakcrest at Mainland, 5:30

Absegami at Millville, 6

Egg Harbor Township at Atlantic City, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Pleasantville at Our Lady of Mercy

Cape May Tech at Cedar Creek, 4

Buena at Bridgeton, 5:30

Holy Spirit at St. Joseph, 7

Wildwood Catholic at Sacred Heart, 7

COLONIAL CONFERENCE

West Deptford at Haddon Heights, 6

Haddon Township at Woodbury, 6

Haddonfield at Overbrook, 6

Lindenwold at Paulsboro, 6

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Schalick at Salem, 5:30

Clayton at Gloucester, 7

Pennsville at Pitman, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Gloucester Catholic at Penns Grove, 4

Glassboro at Deptford, 5:30

GCIT at Woodstown, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Delsea at Kingsway, 4

Cumberland at Clearview, 7

Highland at Williamstown, 7

NONLEAGUE

Camden at Eastern, 3:45

Lenape at Cherry Hill West, 3:45

Villa Victoria at Moorestown Friends, 4

Bordentown at Collingswood, 5

Cherokee at Woodrow Wilson, 5:15

Cherry Hill East at Timber Creek, 5:15

Triton at Paul VI, 5:15

Winslow Township at Seneca, 5:15

Bishop Eustace at Pennsauken, 5:30

Middle Township at Vineland, 6

Rancocas Valley at Cinnaminson, 6:15

Shawnee at Washington Township, 7

Saturday

COLONIAL CONFERENCE

Gateway at Audubon, 11:30 a.m.

OCEAN CITY PBA TIPOFF WEEKEND

At Ocean City:

Bridgeton vs. Willingboro, noon

Atlantic City vs. Sacred Heart, 5:15

NONLEAGUE

Buena at Maple Shade, 11 a.m.

Pennsauken Tech at Lindenwold, noon

Schalick at West Deptford, 1

Sunday

OCEAN CITY PBA TIPOFF WEEKEND

At Ocean City:

Mainland vs. Our Lady of Mercy, noon

Middle Township at Ocean City, 5:15

Monday, Dec. 20

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Pleasantville at Cape May Tech, 5:30

Cedar Creek at Middle Township, 7

COLONIAL CONFERENCE

Collingswood at Sterling, 6

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Gloucester at Pennsville, 5:30

Pitman at Salem, 5:30

Schalick at Wildwood, 6

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Woodstown at Glassboro, 5:30

Penns Grove at GCIT, 5:30

Deptford at Gloucester Catholic, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Kingsway at Highland, 4

Williamstown at Cumberland, 5:30

Clearview at Delsea, 7

N.J. VOCATIONAL TOURNAMENT

Medford Tech at Westampton Tech, 5:15

NONLEAGUE

Haddon Township at Camden Academy, 3:45

Moorestown Friends at Baptist High, 3:45

Camden at Lenape, 5:15

New Egypt at Hamilton West, 5:15

Eastern at Winslow Township, 5:30

Delran at Palmyra, 6:30

Woodrow Wilson at Maple Shade, 6:30

Triton at Bishop Eustace, 7

Timber Creek at Camden Catholic, 7

Shawnee at Cherokee, 7

Pennsauken at Washington Township, 7

Tuesday, Dec. 21

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Oakcrest at Egg Harbor Township, 5:30

Hammonton at Atlantic City, 6

Lower Cape May at Vineland, 6

Mainland at Millville, 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

St. Joseph at Buena, 5:30

Holy Spirit at Wildwood Catholic, 7

N.J. VOCATIONAL TOURNAMENT

At Westampton Tech:

Medford Tech vs. Pennsauken Tech, 5:15

NONLEAGUE

Moorestown Friends at Palmyra, 3:45

LEAP Academy Charter at Haddonfield, 4

Atlantic Christian at Pleasantville, 4

Neumann-Goretti at Burlington Township, 5

Northern Burlington at Pemberton, 5

Rancocas Valley at Willingboro, 5:15

Bordentown at Moorestown, 5:30

Holy Cross at Burlington City, 5:30

Gateway at Pennsville, 5:30

Camden Academy at Haddon Heights, 5:30

Cinnaminson at Riverside, 6:30

Wednesday, Dec. 22

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Clayton at Schalick, 5:30

Wildwood at Pitman, 5:30

Salem at Gloucester, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

GCIT at Deptford, 5:30

Gloucester Catholic at Glassboro, 5:30

Penns Grove at Woodstown, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Highland at Clearview, 5:30

Delsea at Cumberland, 5:30

Kingsway at Williamstown, 7

NONLEAGUE

Camden at Cherokee, 3:45

Cedar Creek at Woodbury, 4

Burlington Township at Delran, 5:15

Woodrow Wilson at Triton, 5:15

Eastern at Pennsauken, 5:30

Washington Township at Winslow Twp., 5:30

Our Lady of Mercy at Lower Cape May, 6

Cherry Hill East at Bishop Eustace, 7

Lenape at Camden Catholic, 7

Cherry Hill West at Paul VI, 7

Seneca at Shawnee, 7

Thursday, Dec. 23

NONLEAGUE

Pennsauken Tech at Cherry Hill West, 1:30

Buena at GCIT, 2

Gateway at Camden Academy Charter, 2

Central Regional at Paulsboro, 3

Holy Cross at Palmyra, 6:30

Monday, Jan. 3

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Sacred Heart at Cedar Creek, 4

Middle Township at Pleasantville, 4

Cape May Tech at Bridgeton, 5:30

Holy Spirit at Our Lady of Mercy, 7

St. Joseph at Wildwood Catholic, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

Doane Academy at Mercy Vocational, 3:45

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Pennsville at Salem, 5:30

NONLEAGUE

Life Center at International Christian, 3

Audubon at Pennsauken Tech, 3:45

Overbrook at Medford Tech, 5:15

Moorestown Friends at Camden Academy, 5:15

Cumberland Christian at Buena, 5:30

Tuesday, Jan. 4

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Medford Tech at Palmyra, 5:15

Maple Shade at Florence, 6:15

Burlington City at New Egypt, 6:30

Pemberton at Riverside, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Burlington Township at Trenton Catholic, 6:30

Westampton Tech at Rancocas Valley, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Cinnaminson at Holy Cross, 6:15

Delran at Bordentown, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Hammonton at Egg Harbor Township, 5:30

Mainland at Absegami, 6

Atlantic City at Oakcrest, 6

Vineland at Ocean City, 6

COLONIAL CONFERENCE

Audubon at Paulsboro, 4

West Deptford at Collingswood, 6

Gateway at Haddon Township, 6

Haddon Heights at Overbrook, 6

Haddonfield at Sterling, 6

Woodbury at Lindenwold, 6

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Lenape at Cherry Hill East, 3:45

Washington Township at Cherokee, 7

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Camden at Paul VI, 5:15

Bishop Eustace at Camden Catholic, 7

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Cherry Hill West at Triton, 5:15

Shawnee at Pennsauken, 5:30

Timber Creek at Winslow Township, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Schalick at Pennsville, 5:30

Gloucester at Wildwood, 6

Pitman at Clayton, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Deptford at Penns Grove, 4

Glassboro at GCIT, 5:30

Woodstown at Gloucester Catholic, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Clearview at Kingsway, 4

Cumberland at Highland, 4

Williamstown at Delsea, 7

NONLEAGUE

Eastern at Willingboro, 5:15

Moorestown at LEAP Academy Charter, 5:30

Wednesday, Jan. 5

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Our Lady of Mercy at Cedar Creek, 4

Wildwood Catholic at Pleasantville, 4

St. Joseph at Cape May Tech, 5:30

Bridgeton at Holy Spirit, 7

Buena at Sacred Heart, 7

NONLEAGUE

Moorestown Friends at Pa. School for Deaf, 3:45

Stuart Country Day at Northern Burlington, 4

Kohelet Yeshiva at Doane Academy, 4:30

Thursday, Jan. 6

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Burlington City at Medford Tech, 5:15

Maple Shade at Pemberton, 5:15

New Egypt at Florence, 6:15

Palmyra at Riverside, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Burlington Township at Rancocas Valley, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Bordentown at Willingboro, 5

Holy Cross at Northern Burlington, 5:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Millville at Lower Cape May

Hammonton at Mainland, 5:30

Ocean City at Absegami, 6

Atlantic City at Vineland, 6

COLONIAL CONFERENCE

Haddonfield at Gateway, 5:30

Overbrook at Audubon, 6

Woodbury at Collingswood, 6

Paulsboro at Haddon Heights, 6

Sterling at Haddon Township, 6

Lindenwold at West Deptford, 7

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Cherokee at Cherry Hill East, 3:45

Eastern at Washington Township, 7

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Seneca at Bishop Eustace, 7

Paul VI at Camden Catholic, 7

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Cherry Hill West at Timber Creek, 5:15

Winslow Township at Pennsauken, 5:30

Triton at Shawnee, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Clayton at Pennsville, 5:30

Gloucester at Pitman, 5:30

Salem at Wildwood, 6

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Deptford at Woodstown, 5:30

Penns Grove at Glassboro, 5:30

GCIT at Gloucester Catholic, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Kingsway at Cumberland, 5:30

Clearview at Williamstown, 7

Highland at Delsea, 7

NONLEAGUE

Life Center at Blair Academy, 5

Oakcrest at Atlantic Christian, 5:30

Cinnaminson at Trenton Catholic, 6:30

Westampton Tech at Delran, 6:30

Friday, Jan. 7

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Pemberton at Medford Tech, 5:15

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Wildwood Catholic at Bridgeton, 5:30

Holy Spirit at Buena, 5:30

Middle Township at Cape May Tech, 5:30

Cedar Creek at St. Joseph, 6

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Moorestown Friends at George School, 7:30

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Wildwood at Clayton, 5:30

NONLEAGUE

Audubon at Camden Academy Charter, 3:45

Triton at Pennsauken Tech, 3:45

Camden at Pleasantville, 4

Willingboro at Burlington Township, 5:15

Seneca at Cherokee, 5:15

Timber Creek at Eastern, 5:30

Moorestown at Gateway, 5:30

Woodbury at Schalick, 5:30

Christian Academy at King's Christian, 5:30

Bordentown at Palmyra, 6:30

Saturday, Jan. 8

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Pitman at Schalick, 1

NONLEAGUE

Winslow Township at Bishop Eustace, 11:30 a.m.

Kingsway at Deptford, 11:30 a.m.

Highland at Haddon Heights, 11:30 a.m.

Trenton Catholic at Holy Cross, 11:30 a.m.

Rancocas Valley at Northern Burlington, 11:30

Burlington City at Lindenwold, noon

Shawnee at Camden, noon

Delsea at West Deptford, noon

Washington Township at Cherry Hill West, 1

Williamstown at Gloucester Catholic, 1

Pennsauken at Lenape, 1

Woodrow Wilson at Cherry Hill East, 2

St. Joseph at Hammonton, 2

LEAP Academy Charter at Life Center, 5:30

Monday, Jan. 10

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Absegami at Egg Harbor Township, 5:30

Lower Cape May at Hammonton, 5:30

Vineland at Millville, 6

Mainland at Atlantic City, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Pleasantville at Bridgeton, 4

Buena at Cedar Creek, 4

Holy Spirit at Middle Township, 7

Our Lady of Mercy at Wildwood Catholic, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

Doane Academy at Solebury School, 4

NONLEAGUE

Penns Grove at Highland, 4

Camden Academy Charter at Pitman, 4

New Beginnings at Life Center, 4

Medford Tech at Audubon, 5:30

Cumberland Christian at Christian Academy, 5:30

Cape May Tech at Wildwood, 6

Tuesday, Jan. 11

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Medford Tech at Florence, 5:15

Pemberton at Burlington City, 6:30

Maple Shade at Palmyra, 6:30

Riverside at New Egypt, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Westampton Tech at Moorestown, 5:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Delran at Cinnaminson, 6:15

Northern Burlington at Bordentown, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

St. Joseph at Sacred Heart, 7

COLONIAL CONFERENCE

Audubon at Haddon Township, 6

Collingswood at Haddon Heights, 6

Gateway at Lindenwold, 6

Overbrook at Sterling, 6

Paulsboro at Woodbury, 6

Haddonfield at West Deptford, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Moorestown Friends at Westtown, 4

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Clayton at Salem, 5:30

Schalick at Gloucester, 5:30

Pennsville at Wildwood, 6

NONLEAGUE

Triton at Cherry Hill East, 3:45

Glassboro at Highland, 4

Gloucester Catholic at Kingsway, 4

LEAP Academy Charter at Pennsauken, 4

Cherry Hill West at Pennsauken Tech, 5:15

Lenape at Woodrow Wilson, 5:15

Cherokee at Winslow Township, 5:30

Deptford at Clearview, 5:30

GCIT at Cumberland, 5:30

Camden Catholic at Eastern, 6

Burlington Township at Holy Cross, 6:15

Bishop Eustace at Washington Township, 7

Woodstown at Delsea, 7

Shawnee at Paul VI, 7

Wednesday, Jan. 12

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Egg Harbor Township at Vineland, 6

Lower Cape May at Ocean City, 6

Absegami at Atlantic City, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Pleasantville at Sacred Heart

Cedar Creek at Holy Spirit, 4

Cape May Tech at Buena, 5:30

Wildwood Catholic at Middle Township, 7

St. Joseph at Our Lady of Mercy, 7

NONLEAGUE

Doane Academy at Jackson Liberty, 4

Moorestown Friends at LEAP Academy Charter, 5

Pitman at GCIT, 5:30

Thursday, Jan. 13

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Florence at Pemberton, 5

Maple Shade at Medford Tech, 5:15

Burlington City at Riverside, 6:30

Palmyra at New Egypt, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Moorestown at Burlington Township, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Cinnaminson at Willingboro, 5:15

Holy Cross at Bordentown, 6:30

Delran at Northern Burlington, 7

COLONIAL CONFERENCE

Lindenwold at Audubon, 6

Gateway at Woodbury, 6

Sterling at Haddon Heights, 6

Paulsboro at Haddon Township, 6

West Deptford at Overbrook, 6

Collingswood at Haddonfield, 7

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Cherry Hill East at Washington Township, 7

Eastern at Lenape, 7

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Woodrow Wilson at Bishop Eustace, 3:45

Camden Catholic at Camden, 5:15

Seneca at Paul VI, 7

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Pennsauken at Timber Creek, 5:15

Triton at Winslow Township, 5:30

Cherry Hill West at Shawnee, 7

NONLEAGUE

Pitman at Penns Grove, 4

Life Center at Shipley, 4:30

Camden Academy Charter at Clayton, 5:30

Delsea at Schalick, 5:30

Kingsway at Salem, 5:30

Pennsville at Woodstown, 5:30

Rancocas Valley at Gloucester Catholic, 7

Williamstown at Gloucester, 7

Friday, Jan. 14

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Atlantic City at Millville, 6

Hammonton at Vineland, 6

Oakcrest at Ocean City, 6

Mainland at Lower Cape May, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Cedar Creek at Wildwood Catholic, 4

Holy Spirit at Pleasantville, 4

Our Lady of Mercy at Cape May Tech, 5:30

Buena at Middle Township, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Ac. of New Church at Moorestown Friends, 5:30

NONLEAGUE

Palmyra at Doane Academy, 4

Cherokee at Triton, 5:15

Eastern at Seneca, 5:15

Moorestown at Willingboro, 5:15

Highland at Pennsville, 5:30

Salem at Paulsboro, 5:30

Cumberland at Wildwood, 6

Bordentown at Riverside, 6:30

Cinnaminson at New Egypt, 6:30

Baptist High at Christian Academy, 6:30

Clearview at Clayton, 7

Saturday, Jan. 15

TRENTON CATHOLIC CLASSIC

Nazareth Academy at Trenton Catholic, 2:30

NONLEAGUE

Hammonton at Overbrook, 11 a.m.

Burlington Twp. at Northern Burlington, 11:30

Camden at Pennsauken, 11:30 a.m.

Cherry Hill East at Shawnee, 11:30 a.m.

Hillside at Lindenwold, 11:30 a.m.

Audubon at Schalick, noon

Holy Cross at Florence, noon

West Deptford at Kingsway, noon

Bishop Eustace at Cherry Hill West, 1

Camden Catholic at Haddonfield, 1

Neumann-Goretti at Cherokee, 1

Paul VI at Lenape, 1

Woodbury at Pitman, 2:30

Solebury School at Atlantic Christian, 4

Monday, Jan. 17

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Delran at Holy Cross, noon

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Buena at Our Lady of Mercy, 5:30

Cape May Tech at Sacred Heart, 5:30

NONLEAGUE

Cherry Hill West at Camden Academy, 3:45

Tuesday, Jan. 18

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Medford Tech at Riverside, 5:15

Maple Shade at Burlington City, 6:15

Florence at Palmyra, 6:30

Pemberton at New Egypt, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Rancocas Valley at Moorestown, 5:30

Westampton Tech at Trenton Catholic, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Willingboro at Holy Cross, 5

Northern Burlington at Cinnaminson, 6:15

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Vineland at Absegami, 6

Egg Harbor Township at Lower Cape May, 6

Hammonton at Oakcrest, 6

Ocean City at Millville, 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Pleasantville at Cedar Creek, 4

Wildwood Catholic at Holy Spirit, 6

St. Joseph at Middle Township, 7

COLONIAL CONFERENCE

Overbrook at Lindenwold, 4:15

Collingswood at Audubon, 6

Gateway at Haddon Heights, 6

Woodbury at Sterling, 6

Haddon Township at Haddonfield, 7

Paulsboro at West Deptford, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Germantown Friends at Moorestown Friends, 4

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Cherokee at Lenape, 5:15

Cherry Hill East at Eastern, 6

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Camden at Seneca, 5:15

Camden Catholic at Woodrow Wilson, 5:15

Bishop Eustace at Paul VI, 7

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Pennsauken at Cherry Hill West, 3:45

Timber Creek at Triton, 5:15

Shawnee at Winslow Township, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Cumberland at Williamstown, 7

NONLEAGUE

Salem at Deptford, 4

Pitman at Highland, 4

Pennsville at Penns Grove, 4

Wildwood at Woodstown, 5

Mainland at Cape May Tech, 5:30

Clayton at GCIT, 5:30

Gloucester at Clearview, 5:30

Schalick at Glassboro, 5:30

Bordentown at Burlington Township, 6:30

Wednesday, Jan. 19

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Our Lady of Mercy at Pleasantville, 4

Bridgeton at Middle Township, 7

NONLEAGUE

Buena at Pennsville, 5:30

Delsea at Gateway, 5:30

Delsea at Glassboro, 5:30

Princeton Day at Moorestown Friends, 5:30

Thursday, Jan. 20

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

New Egypt at Medford Tech, 5:15

Burlington City at Florence, 6:15

Riverside at Maple Shade, 6:30

Pemberton at Palmyra, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Rancocas Valley at Trenton Catholic, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Delran at Willingboro, 5:15

Bordentown at Cinnaminson, 6:15

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Ocean City at Egg Harbor Township, 5:30

Millville at Hammonton, 5:30

Oakcrest at Absegami, 6

Mainland at Vineland, 6

Lower Cape May at Atlantic City, 7

COLONIAL CONFERENCE

Woodbury at Audubon, 6

Overbrook at Collingswood, 6

Gateway at Paulsboro, 6

Lindenwold at Haddon Township, 6

Haddon Heights at Haddonfield, 7

Sterling at West Deptford, 7

NONLEAGUE

Seneca at Cherry Hill West, 3:45

Timber Creek at Woodrow Wilson, 3:45

Kingsway at Penns Grove, 4

Cherry Hill East at Camden, 5:15

Winslow Township at Paul VI, 5:15

Cumberland at Deptford, 5:30

Holy Cross at Moorestown, 5:30

Pennsauken Tech at Pennsauken, 5:30

Camden Academy Charter at Salem, 5:30

Williamstown at Woodstown, 5:30

Bishop Eustace at Cherokee, 7

Camden Catholic at Washington Township, 7

Clearview at Gloucester Catholic, 7

Shawnee at Lenape, 7

Northern Burlington at Steinert, 7

Friday, Jan. 21

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Millville at Oakcrest, 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Cedar Creek at Bridgeton, 4

St. Joseph at Pleasantville, 4

Wildwood Catholic at Buena, 5:30

Holy Spirit at Cape May Tech, 5:30

Sacred Heart at Middle Township, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Friends' Central at Moorestown Friends, 6:30

NONLEAGUE

Doane Academy at City Center, 3:45

Burlington Township at Pemberton, 5

Overbrook at Pennsauken Tech, 5:15

Cumberland at Pitman, 5:30

GCIT at Schalick, 5:30

Triton at Seneca, 5:30

Cinnaminson at Palmyra, 6:30

Gloucester Catholic at Clayton, 7

Moorestown at Northern Burlington, 7

Saturday, Jan. 22

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Washington Township at Lenape, 1

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Camden at Woodrow Wilson, noon

NONLEAGUE

Florence at Bordentown, 10:45 a.m.

Cherry Hill West at Hammonton, 11:30 a.m.

Glassboro at Gloucester, 11:30 a.m.

Lower Cape May at Wildwood Catholic, noon

West Deptford at GCIT, noon

Shawnee at Haddon Township, 12:30

Deptford at Wildwood, 1

Holy Cross at New Egypt, 1

Rancocas Valley at Sterling, 1

Delsea at Cherry Hill East, 2

Lindenwold at Camden Academy Charter, 2

Pennsauken at Haddon Heights, 3:30

Collingswood at Ocean City, 6

At Community College of Philadelphia:

St. Hubert vs. Willingboro, 4:30

Penn Charter vs. Winslow Township, 6:30

Monday, Jan. 24

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Medford Tech at Burlington City, 5:15

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Northern Burlington at Willingboro, 5:15

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Ocean City at Mainland, 5:30

Lower Cape May at Absegami, 6

Egg Harbor Township at Millville, 6

Vineland at Oakcrest, 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

St. Joseph at Bridgeton, 5:30

Pleasantville at Buena, 5:30

Cape May Tech at Wildwood Catholic, 7

Holy Spirit at Sacred Heart, 7

Our Lady of Mercy at Middle Township, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

N.J. United Christian at Doane Academy, 4:30

NONLEAGUE

Pennsauken Tech at Pitman, 3:45

Camden Academy Charter at Triton, 3:45

Audubon at Woodstown, 4

Villa Victoria at Life Center, 4

Gateway at GCIT, 5:30

Penns Grove at Salem, 5:30

Cinnaminson at Burlington Township, 6:30

Washington Township at Williamstown, 7

Tuesday, Jan. 25

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Riverside at Florence, 5:15

Burlington City at Palmyra, 6:30

Maple Shade at New Egypt, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Trenton Catholic at Moorestown, 5:30

Westampton Tech at Burlington Township, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Northern Burlington at Delran, 3:45

COLONIAL CONFERENCE

Audubon at Gateway, 5:30

Sterling at Collingswood, 6

Woodbury at Haddon Township, 6

Paulsboro at Lindenwold, 6

Haddon Heights at West Deptford, 7

Overbrook at Haddonfield, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Abington Friends at Moorestown Friends, 5:15

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Cherokee at Eastern, 3:45

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Camden at Bishop Eustace, 3:45

Seneca at Camden Catholic, 3:45

Paul VI at Woodrow Wilson, 5:15

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Winslow Township at Cherry Hill West, 3:45

Timber Creek at Shawnee, 3:45

Triton at Pennsauken, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Pitman at Pennsville, 5:30

Salem at Schalick, 5:30

Gloucester at Clayton, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Deptford at Glassboro, 5:30

Woodstown at GCIT, 5:30

Penns Grove at Gloucester Catholic, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Williamstown at Highland, 4

Clearview at Cumberland, 5:30

Kingsway at Delsea, 6

NONLEAGUE

Pemberton at Lenape

Academy of New Church at Life Center, 3:45

Bordentown at Rancocas Valley, 6:30

Wednesday, Jan. 26

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Mainland at Egg Harbor Township, 5:30

Absegami at Hammonton, 6

Atlantic City at Ocean City, 6

Oakcrest at Lower Cape May, 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Cedar Creek at Cape May Tech, 4

Bridgeton at Buena, 5:30

St. Joseph at Holy Spirit, 7

Sacred Heart at Wildwood Catholic, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

Villa Victoria at Doane Academy, 4

NONLEAGUE

Millville at Pleasantville, 4

LEAP Academy Charter at Moorestown Friends, 4

Thursday, Jan. 27

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Palmyra at Medford Tech, 5:15

Riverside at Pemberton, 5:15

New Egypt at Burlington City, 6:30

Florence at Maple Shade, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Burlington Township at Trenton Catholic, 5

Rancocas Valley at Westampton Tech, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Bordentown at Delran, 5:15

Holy Cross at Cinnaminson, 6:15

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Cape May Tech at Pleasantville, 4

COLONIAL CONFERENCE

West Deptford at Gateway, 5:30

Audubon at Sterling, 6

Collingswood at Lindenwold, 6

Haddon Heights at Haddon Township, 6

Haddonfield at Woodbury, 6

Paulsboro at Overbrook, 6

PENN-JERSEY LEAGUE

Doane Academy at Katzenbach, 4

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Pennsville at Gloucester, 5:30

Salem at Pitman, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Gloucester Catholic at Deptford, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Highland at Kingsway, 4

NONLEAGUE

Camden at Cherry Hill West, 3:45

Camden Catholic at Cherry Hill East, 3:45

Pennsauken Tech at Triton, 3:45

Bridgeton at Vineland, 4

Timber Creek at Seneca, 5:15

Clayton at Glassboro, 5:30

Lenape at Winslow Township, 5:30

Pennsauken at LEAP Academy Charter, 5:30

Eastern at Bishop Eustace, 7

Cherokee at Williamstown, 7

Washington Township at Paul VI, 7

Camden Academy Charter at Shawnee, 7

Friday, Jan. 28

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Atlantic City at Egg Harbor Township, 5:30

Millville at Absegami, 6

Hammonton at Ocean City, 6

Mainland at Oakcrest, 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Middle Township at Cedar Creek, 4

Buena at St. Joseph, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Moorestown Friends at Shipley, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Wildwood at Schalick, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

GCIT at Penns Grove, 4

Glassboro at Woodstown, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Delsea at Clearview, 7

NONLEAGUE

Riverside at Camden Academy Charter, 3:45

Atlantic Christian at Christian Academy, 5:30

Camden at Haddon Township, 6

Northern Burlington at Westampton Tech, 6:30

Saturday, Jan. 29

NONLEAGUE

New Egypt at Bordentown, 10:30 a.m.

Emily Fisher Charter at Cherry Hill West, 11 a.m.

Holy Cross at Stuart Country Day, 11 a.m.

Moorestown at Pemberton, 11:30 a.m.

Haddon Heights at Moorestown Friends, noon

Pennsauken at Woodrow Wilson, noon

Vineland at Sacred Heart, 12:30

Paul VI at Cherokee, 1

Gloucester at Gloucester Catholic, 1

Kingsway at Woodbury, 1

Lenape at Sterling, 1

Atlantic Christian at Ac. of New Church, 1:30

Clearview at Collingswood, 3

Highland at Lindenwold, 3

Monday, Jan. 31

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Atlantic City at Hammonton, 5:30

Millville at Mainland, 5:30

Egg Harbor Township at Oakcrest, 6

Vineland at Lower Cape May, 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Cedar Creek at Sacred Heart, 4

Bridgeton at Cape May Tech, 5:30

Our Lady of Mercy at Holy Spirit, 7

Pleasantville at Middle Township, 7

NONLEAGUE

Hun School at Paulsboro, 4:30

Gateway at Maple Shade, 6:30

Tuesday, Feb. 1

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Florence at New Egypt, 6:30

Pemberton at Maple Shade, 6:30

Riverside at Palmyra, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Rancocas Valley at Burlington Township, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Northern Burlington at Holy Cross, 6:15

Willingboro at Bordentown, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Ocean City at Vineland, 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Wildwood Catholic at St. Joseph, 7

COLONIAL CONFERENCE

Paulsboro at Audubon, 6

Haddon Township at Gateway, 6

Overbrook at Haddon Heights, 6

Lindenwold at Woodbury, 6

Collingswood at West Deptford, 7

Sterling at Haddonfield, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Moorestown Friends at Friends Select, 5:15

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Gloucester at Salem, 5:30

Pitman at Wildwood, 6

Schalick at Clayton, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Woodstown at Penns Grove, 4

Deptford at GCIT, 5:30

Glassboro at Gloucester Catholic, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Clearview at Highland, 4

Williamstown at Kingsway, 4

Cumberland at Delsea, 6

NONLEAGUE

Cherry Hill West at Eastern, 3:45

Camden Academy at Burlington City, 5:15

Winslow Township at Camden, 5:15

Paul VI at Timber Creek, 5:15

Cherry Hill East at Pennsauken, 5:30

Medford Tech at Moorestown, 5:30

Seneca at Washington Township, 5:30

Gloucester Christian at Christian Academy, 5:30

Westampton Tech at Cinnaminson, 6:15

Little Flower at Life Center, 7

Bishop Eustace at Lenape, 7

Cherokee at Camden Catholic, 7

Woodrow Wilson at Shawnee, 7

Wednesday, Feb. 2

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Absegami at Mainland, 5:30

Egg Harbor Township at Hammonton, 5:30

Oakcrest at Atlantic City, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Cedar Creek at Our Lady of Mercy, 4

Pleasantville at Wildwood Catholic, 4

Sacred Heart at Buena, 5:30

Holy Spirit at Bridgeton, 7

Cape May Tech at St. Joseph, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

International Christian at Doane Academy, 4

NONLEAGUE

Trenton Catholic at Willingboro, 4

Thursday, Feb. 3

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Burlington City at Pemberton, 5

Florence at Medford Tech, 5:15

Palmyra at Maple Shade, 6:30

New Egypt at Riverside, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Moorestown at Westampton Tech, 5:15

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Cinnaminson at Delran, 5:15

Bordentown at Northern Burlington, 7

COLONIAL CONFERENCE

Lindenwold at Gateway, 5:30

Haddon Township at Audubon, 6

Haddon Heights at Collingswood, 6

Sterling at Overbrook, 6

Woodbury at Paulsboro, 6

West Deptford at Haddonfield, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Clayton at Pitman, 5:30

Pennsville at Schalick, 5:30

Wildwood at Gloucester, 6

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Penns Grove at Deptford, 5:30

GCIT at Glassboro, 5:30

Gloucester Catholic at Woodstown, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Highland at Cumberland, 5

Kingsway at Clearview, 5:30

Delsea at Williamstown, 7

NONLEAGUE

Eastern at Woodrow Wilson, 3:45

Solebury School at Life Center, 4

Christian Academy at Atlantic Christian, 4

Triton at Camden, 5:15

Camden Academy at Moorestown Friends, 5:15

Washington Township at Timber Creek, 5:15

Cherry Hill East at Winslow Township, 5:30

Holy Cross at Rancocas Valley, 6:30

Burlington Township at Hamilton West, 7

Cherry Hill West at Camden Catholic, 7

Pennsauken at Cherokee, 7

Friday, Feb. 4

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Mainland at Hammonton, 5:30

Absegami at Ocean City, 6

Lower Cape May at Millville, 6

Vineland at Atlantic City, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

St. Joseph at Cedar Creek, 4

Bridgeton at Wildwood Catholic, 7

Buena at Holy Spirit, 7

Cape May Tech at Middle Township, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

Doane Academy at Tri-County Homeschool, 4

NONLEAGUE

Life Center at Medford Tech, 3:45

Clayton at Highland, 4

Burlington City at Bordentown, 5

Gloucester at Cumberland, 5:30

Pennsville at GCIT, 5:30

Triton at Audubon, 6

Paul VI at Eastern, 6

Moorestown Friends at Villa Victoria, 6

Pennsauken Tech at Overbrook, 6

Seneca at Sterling, 6

Saturday, Feb. 5

NONLEAGUE

Trenton Catholic at Northern Burlington, 9 a.m.

Delran at Moorestown, 11:30 a.m.

Salem at Delsea, 11:30 a.m.

Washington Township at Camden, noon

Schalick at Kingsway, noon

West Deptford at Allentown, noon

Winslow Township at Woodrow Wilson, noon

Seneca at Cherry Hill East, 12:30

Timber Creek at Bishop Eustace, 1

Pemberton at Holy Cross, 1

Rancocas Valley at Lenape, 1

Atlantic Christian at Egg Harbor Township, 2

Pennsauken at Camden Catholic, 7

Monday, Feb. 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Cedar Creek at Buena, 4

Wildwood Catholic at Our Lady of Mercy, 7

SOUTH JERSEY INVITATIONAL

Winslow Township at Kingsway, 4

Bishop Eustace vs. Cinnaminson, 6

New Egypt at Sterling, 6

Florence at Timber Creek, 7

NONLEAGUE

Haddonfield at Willingboro, 4

Triton at Overbrook, 4:15

Burlington Township at Medford Tech, 5:15

Cape May Tech at Millville, 6

Gateway at Riverside, 6

Lower Cape May at Wildwood, 6

Absegami at Williamstown, 7

Audubon at Clayton, 7

Tuesday, Feb. 8

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Pemberton at Florence, 6:15

Riverside at Burlington City, 6:30

New Egypt at Palmyra, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Burlington Township at Moorestown, 5:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Willingboro at Cinnaminson, 6:15

Bordentown at Holy Cross, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Atlantic City at Mainland, 5:30

Hammonton at Lower Cape May, 6

Millville at Vineland, 6

Egg Harbor Township at Absegami, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Bridgeton at Pleasantville, 4

Middle Township at Holy Spirit, 7

Sacred Heart at St. Joseph, 7

COLONIAL CONFERENCE

Collingswood at Paulsboro, 6

Overbrook at Gateway, 6

Haddon Heights at Woodbury, 6

West Deptford at Haddon Township, 6

Lindenwold at Sterling, 6

Audubon at Haddonfield, 7

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Cherokee at Washington Township, 7

Cherry Hill East at Lenape, 7

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Paul VI at Camden, 5:15

Camden Catholic at Bishop Eustace, 7

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Triton at Cherry Hill West, 3:45

Winslow Township at Timber Creek, 5:15

Pennsauken at Shawnee, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Gloucester at Pitman, 5:30

Wildwood at Salem, 5:30

Pennsville at Clayton, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Glassboro at Penns Grove, 4

Woodstown at Deptford, 5:30

Gloucester Catholic at GCIT, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Cumberland at Kingsway, 4

Delsea at Highland, 4

SOUTH JERSEY INVITATIONAL

Eastern at Delran, 5:15

NONLEAGUE

King's Christian at Christian Academy, 5:30

Cedar Creek at Oakcrest, 6

Life Center at Westampton Tech, 6

Schalick at Maple Shade, 6:30

Peddie School at Trenton Catholic, 6:30

Wednesday, Feb. 9

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Sacred Heart at Cape May Tech, 5:30

SOUTH JERSEY INVITATIONAL

Bordentown at Williamstown, 5:30

Thursday, Feb. 10

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

New Egypt at Pemberton, 5

Riverside at Medford Tech, 5:15

Palmyra at Florence, 6:15

Burlington City at Maple Shade, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Trenton Catholic at Westampton Tech, 5:30

Moorestown at Rancocas Valley, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Holy Cross at Willingboro, 5:15

Cinnaminson at Northern Burlington, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Vineland at Egg Harbor Township, 5:30

Ocean City at Lower Cape May, 6

Oakcrest at Millville, 6

Atlantic City at Absegami, 6:30

COLONIAL CONFERENCE

Woodbury at Gateway, 5:30

Audubon at Lindenwold, 6

Haddonfield at Collingswood, 6

Haddon Heights at Sterling, 6

Haddon Township at Paulsboro, 6

Overbrook at West Deptford, 7

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Washington Township at Eastern, 6

Cherry Hill East at Cherokee, 7

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Bishop Eustace at Seneca, 7

Camden Catholic at Paul VI, 7

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Timber Creek at Cherry Hill West, 3:45

Shawnee at Triton, 5:15

Pennsauken at Winslow Township, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Salem at Pennsville, 5:30

Schalick at Pitman, 5:30

NONLEAGUE

Moorestown Friends at Wilmington Friends, 4

Penns Grove at Clearview, 5:30

Gloucester Catholic at Cumberland, 5:30

Woodstown at Hammonton, 5:30

Deptford at Delsea, 6

Christian Acad. at Cumberland Christian, 6:30

Friday, Feb. 11

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Holy Spirit at Cedar Creek, 4

Sacred Heart at Pleasantville, 4

Buena at Cape May Tech, 5:30

Middle Township at Wildwood Catholic, 7

Our Lady of Good Council at St. Joseph, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Clayton at Wildwood, 6

NONLEAGUE

Woodbury at Highland, 4

Cherokee at Timber Creek, 5:15

Haddon Township at Salem, 5:30

Moorestown at Audubon, 6

Collingswood at Rancocas Valley, 6:30

Bordentown at Trenton Catholic, 6:30

Lenape at Williamstown, 7

Saturday, Feb. 12

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Woodrow Wilson at Camden, noon

SHOOTOUT AT THE SHORE

At Mainland:

Camden Catholic at Mainland, 11:45 a.m.

Ocean City vs. Seneca, 1:30

Cedar Creek vs. Lower Cape May, 3

Oakcrest vs. Central Regional, 4:45

St. Joseph vs. Atlantic City, 6:30

Absegami vs. Middle Township, 8:15

NONLEAGUE

Burlington City at Northern Burlington, 11:30 a.m.

Cherry Hill East at Westampton Tech, noon

Lindenwold at Pemberton, noon

Paulsboro at Gloucester Catholic, 1

Hammonton at Holy Cross, 1

Prep Charter at Life Center, 3:30

Sunday, Feb. 13

SHOOTOUT AT THE SHORE

At Mainland:

Bishop Eustace vs. Williamstown, 10:15 a.m.

Cherokee vs. Trenton Catholic, noon

Willingboro vs. Piscataway, 1:45

Clearview vs. Washington Township, 3:30

Sacred Heart vs. Holmdel, 5:15

Monday, Feb. 14

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Vineland at Hammonton, 5:30

Lower Cape May at Mainland, 5:30

Ocean City at Oakcrest, 6

Millville at Atlantic City, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Wildwood Catholic at Cedar Creek, 4

Middle Township at Buena, 5:30

Cape May Tech at Our Lady of Mercy, 7

Pleasantville at Holy Spirit, 7

NONLEAGUE

Trenton Catholic at Neptune, 5

Cumberland at Overbrook, 5:30

Moorestown Friends at West Deptford, 5:30

Rancocas Valley at Paulsboro, 5:30

Haddon Township at Gloucester Catholic, 5:30

Holy Cross at Westampton Tech, 6:30

Tuesday, Feb. 15

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Florence at Burlington City, 5:15

Palmyra at Pemberton, 5:15

Maple Shade at Riverside, 6:30

Medford Tech at New Egypt, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Willingboro at Delran, 5:15

Cinnaminson at Bordentown, 6:30

COLONIAL CONFERENCE

Paulsboro at Gateway, 5:30

Audubon at Woodbury, 6

Collingswood at Overbrook, 6

Haddonfield at Haddon Heights, 6

West Deptford at Sterling, 6

Haddon Township at Lindenwold, 7

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Washington Township at Cherry Hill East, 5:30

Lenape at Eastern, 6

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Bishop Eustace at Woodrow Wilson, 5:15

Camden at Camden Catholic, 7

Paul VI at Seneca, 7

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Shawnee at Cherry Hill West, 3:45

Winslow Township at Triton, 5:15

Timber Creek at Pennsauken, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Gloucester at Schalick, 5:30

Wildwood at Pennsville, 6

Salem at Clayton, 7

NONLEAGUE

Cumberland at Penns Grove, 4

Woodstown at Kingsway, 4

Life Center at New Beginnings, 4

Clearview at Glassboro, 5:30

Highland at Deptford, 5:30

Delsea at Gloucester, 7

Delsea at Gloucester Catholic, 7

Moorestown at Montgomery, 7

Wednesday, Feb. 16

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Lower Cape May at Egg Harbor Township, 5:30

Oakcrest at Hammonton, 5:30

Absegami at Vineland, 6

Millville at Ocean City, 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Cedar Creek at Pleasantville, 4

Our Lady of Mercy at Buena, 5:30

Middle Township at St. Joseph, 7

NONLEAGUE

Atlantic Christian at Cape May Tech, 5:30

New Egypt at Moorestown Friends, 5:30

Thursday, Feb. 17

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Medford Tech at Maple Shade, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Vineland at Mainland, 5:30

Atlantic City at Lower Cape May, 6

COLONIAL CONFERENCE

Haddon Heights at Audubon, 6

Gateway at Collingswood, 6

Overbrook at Haddon Township, 6

Lindenwold at Haddonfield, 6

Sterling at Paulsboro, 6

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Eastern at Cherry Hill East, 3:45

Lenape at Cherokee, 5:15

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Seneca at Camden, 5:15

Paul VI at Bishop Eustace, 7

Woodrow Wilson at Camden Catholic, 7

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Triton at Timber Creek, 5:15

Cherry Hill West at Pennsauken, 5:30

Winslow Township at Shawnee, 7

NONLEAGUE

Life Center at Hun School, 4

Cumberland at Clayton, 5:30

Glassboro at Pitman, 5:30

Kingsway at Gloucester, 5:30

Williamstown at Salem, 5:30

Woodstown at Schalick, 5:30

Clearview at Wildwood, 6

Florence at Northern Burlington, 6

West Deptford at Woodbury, 6

Moorestown at Cinnaminson, 6:15

Burlington Township at Burlington City, 6:30

Palmyra at Burlington Township, 6:30

Pemberton at Rancocas Valley, 6:30

Westampton Tech at Riverside, 6:30

Friday, Feb. 18

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Absegami at Oakcrest, 6

Egg Harbor Township at Ocean City, 6

Hammonton at Millville, 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Bridgeton at Cedar Creek, 4

Buena at Wildwood Catholic, 7

Cape May Tech at Holy Spirit, 7

Middle Township at Sacred Heart, 7

Pleasantville at St. Joseph, 7

NONLEAGUE

Washington Township at Gloucester Catholic, 5

Triton at Lenape, 7

Saturday, Feb. 19

PRIME EVENTS SHOOTOUT

At Holy Spirit:

Oakcrest vs. Wildwood Catholic, noon

Gloucester Catholic vs. Vineland, 1:45

Willingboro vs. Trenton Catholic, Spirit, 3:30

Christ The King (N.Y.) at Holy Spirit, 5:15

Atlantic City vs. Our Lady of Mercy, 7

NONLEAGUE

Delsea at Summit

Camden Catholic at Shawnee, 11:30 a.m.

Pennsauken Tech at Haddon Heights, 11:30 a.m.

Haddon Township at Gloucester, 11:30 a.m.

Westampton Tech at Pemberton, 11:30 a.m.

Lindenwold at Camden, noon

Gateway at Pitman, noon

Glassboro at Burlington City, 12:30

Cherry Hill East at Cherry Hill West, 1

Woodbury at Paul VI, 4:30

Sunday, Feb. 20

PRIME EVENTS SHOOTOUT

At Holy Spirit:

Bridgeton vs. Central Regional, noon

Mainland vs. Sacred Heart, 1:45

Absegami vs. Cedar Creek, 3:30

Egg Harbor Township vs. Middle Township, 5:15

Ocean City vs. St. Peter's, 7

Monday, Feb. 21

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Millville at Egg Harbor Township, 5:30

Oakcrest at Vineland, 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Wildwood Catholic at Cape May Tech, 5:30

Middle Township at Our Lady of Mercy, 7

PRIME EVENTS SHOOTOUT

Trenton Catholic vs. St. Peter's at Holy Spirit, 1

Cherry Hill East vs. St. Joseph at Holy Spirit, 2:45

Trenton Central at Holy Spirit, 6:15

NONLEAGUE

Westampton Tech at Hammonton, 5:30

GCIT at Pennsville, 5:30

Tuesday, Feb. 22

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Trenton Catholic at Rancocas Valley, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Buena at Pleasantville, 4

Bridgeton at St. Joseph, 5:30

COLONIAL CONFERENCE

Sterling at Gateway, 5:30

Haddon Township at Collingswood, 6

Haddon Heights at Lindenwold, 6

Haddonfield at Paulsboro, 6

Woodbury at Overbrook, 6

Audubon at West Deptford, 7

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Eastern at Cherokee, 7

Lenape at Washington Township, 7

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Bishop Eustace at Camden, 5:15

Woodrow Wilson at Paul VI, 5:15

Camden Catholic at Seneca, 7

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Pennsauken at Triton, 5:15

Shawnee at Timber Creek, 5:15

Cherry Hill West at Winslow Township, 5:30

NONLEAGUE

Schalick at Penns Grove, 4

Wildwood at GCIT, 4:30

Medford Tech at Holy Cross, 5

Clayton at Woodstown, 5:30

Pitman at Clearview, 5:30

Gloucester at Deptford, 5:30

Pennsville at Glassboro, 5:30

Salem at Gloucester Catholic, 5:30

Highland at Moorestown, 5:30

Delran at Riverside, 6:15

Northern Burlington at New Egypt, 6:30

Wednesday, Feb. 23

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Egg Harbor Township at Mainland, 5:30

Hammonton at Absegami, 6

Atlantic City at Ocean City, 6

Lower Cape May at Oakcrest, 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Middle Township at Bridgeton, 5:30

Sacred Heart at Holy Spirit, 6

NONLEAGUE

Spotswood at Florence, 5

Thursday, Feb. 24

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Absegami at Lower Cape May, 6

NONLEAGUE

Gloucester Catholic at Highland, 4

Pennsauken at Kingsway, 4

Camden Catholic at Triton, 5:15

Lenape at Timber Creek, 5:15

Winslow Twp. at Washington Township, 5:15

Woodstown at Clearview, 5:30

Glassboro at Cumberland, 5:30

Delran at Seneca, 5:30

Highland at Schalick, 5:30

Overbrook at Moorestown, 5:30

Bridgeton at Paulsboro, 6

Gloucester at Collingswood, 6

Penns Grove at Delsea, 6

Holy Cross at Haddon Township, 6

Moorestown Friends at Woodbury, 6

Pemberton at Cinnaminson, 6:15

Burlington City at Millville, 6:30

Cherry Hill West at Cherokee, 7

Paul VI at Cherry Hill East, 7

Deptford at Williamstown, 7

Eastern at Shawnee, 7

Riverside at Northern Burlington, 7

Sterling at St. Joseph, 7

Friday, Feb. 25

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Mainland at Ocean City, 6

NONLEAGUE

West Deptford at Glassboro, 4

New Egypt at Willingboro, 5:15

Pitman at Westampton Tech, 5:15

Washington Township at Triton, 5:15

Woodstown at Gloucester, 5:30

Northern Burlington at Collingswood, 6

Riverside at Burlington Township, 6:30

Saturday, Feb. 26

NONLEAGUE

Woodbury at Deptford, 10:30 a.m.

Haddon Heights at Cherry Hill West, 11:30 a.m.

Moorestown at Shawnee, 11:30 a.m.

New Egypt at Allentown, 1

Paul VI at Gloucester Catholic, 2:30

Rancocas Valley at Camden Catholic, 6