Highlights of Thursday's contests can be found at:

Thursday's Results

Indoor Track and Field

ROBERT BURDETTE CLASSIC

At Lehigh University.

Boys' Events

60 meters: 1, T.J. Elliott, Central Dauphin, 7.01. 2, Eddie Burgess, Great Valley, 7.02. 3, Scott Catalano, Lansdale Catholic, 7.07.

60 hurdles: 1, Chris Williams, Strath Haven, 8.15. 2, Eric Futch, Penn Wood, 8.18. 3, Chris Alamo, Girard College, 8.46.

200: 1, Matt Gilmore, Cheltenham, 22.37. 2, Yini Donnie, Northeast, 22.79. 3, Trey Washington, Central Dauphin, 23.07.

400: 1, Matt Gilmore, Cheltenham, 50.49. 2, Manny Collins, Strath Haven, 51.08. 3, Will Taylor, Abington, 52.32.

800: 1, Hong Cho, Wissahickon, 1:58.50. 2, Tommy Timmins, Phoenixville, 1:59.67. 3, Bernard England, Easton, 2:02.04.

Mile: 1, Brett Kelly, Boyertown, 4:28.31. 2, Drew Magaha, Upper Moreland, 4:31.47. 3, Austin Gregor, Central Bucks South, 4:33.71.

3,000: 1, Ned Willig, Great Valley, 9:00.61. 2, Ryan Callahan, Cheltenham, 9:18.91. 3, Jack Macauley, North Penn, 9:20.47.

High jump: 1, Jean-Luc Twyman, Coatesville, 6-4. 2, Rich DiAmbrosio, Malvern Prep, 6-3. 3, Nick Swan, North Penn, 6-2.

Triple jump: 1, Jared Posey, William Penn, 44-91/2. 2, Harley LaCroix, Cheletnham, 43-111/2. 3, Brad Najac, Schuylkill Valley, 42-111/2.

Shot put: 1, Praduman Singh, Upper Darby, 51-3/4. 2, Mike Smith, Coatesville, 48-8. 3, Ryan Hart, Downingtown, 45-71/2.

Pole vault: 1, Beau Whitman, Germantown Academy, 14-6. 2, Chris Williams, Strath Haven, 14-0. 3, Donny Scatena, Central Columbia, 13-6.

4x200 relay: 1, Cheltenham, 1:32.57. 2, Penn Wood, 1:33.76. 3, Strath Haven, 1:34.50.

4x400 relay: 1, Cheltenham, 3:28.24. 2, Abington, 3:28.69. 3, Penn Wood, 3:29.64.

4x800 relay: 1, Easton, 8:25.06. 2, Wissahickon, 8:26.97. 3, North Penn, 8:33.20.

Sprint medley: 1, Cardinal O'Hara, 3:45.52. 2, Wissahickon, 3:50.07. 3, Paul Robeson, 3:52.40.

Distance medley: 1, Boyertown, 10:56.83. 2, C.B. South, 11:01.09. 3, Chestnut Hill, 11:04.17.

Girls' Events

60 meters: 1, Tymerah Burgess, Simon Gratz, 7.97. 2, Courtney Mitchell, Central Dauphin, 7.98. 3, Ke'von Lumb, Bishop McDevitt, 8.00.

60 hurdles: 1, Leah Nugent, Abington, 8.87. 2, Emerald Walden, Plymouth Whitemarsh, 9.30. 3, Georgia Mason, Upper Darby, 9.41.

200: 1, Tymerah Burgess, Simon Gratz, 26.69. 2, Taylor Ellis-Watson, Springside, 26.75. 3, Alicia Minella, Unionville, 26.87.

400: 1, Jordan Matthews, Abington, 58.82. 2, Deme'shia Davis, Central Dauphin, 59.89. 3, Imani Harris-Quillen, Swenson, 1:00.28.

800: 1, Natalie Bates, Springside, 2:25.25. 2, Sarah Black, Downingtown, 2:26.84. 3, Emma Mahony, Villa Joseph Marie, 2:27.41.

Mile: 1, Katelyn Callaghan, Downingtown, 5:29.26. 2, Shannon Palmer, Methacton, 5:30.73. 3, Lacey Serletti, Lower Merion, 5:32.33.

3,000: 1, Biz Weiler, Downingtown, 10:51.94. 2, Courtney Kern, North Penn, 10:55.46. 3, Molly Davies, Lower Moreland, 11:17.77.

High jump: 1, Katherine Gross, Mount St. Joseph, 5-0. 2, (tie) Ali Thomas, Phoenixville; Elena House-Hay, Perkiomen Valley, 4-10.

Triple jump: 1, Gabby Becattini, Methacton, 37-111/2. 2, Maddie Eustache, Upper Darby, 36-3/4. 3, Alisa Fornwald, Girls High, 35-91/2.

Shot put: 1, Tayler Harkins, North Penn, 33-1/2. 2, Amanda Hughes, Arch. Prendergast, 32-9. 3, Leah DiGiacobbe, Villa Joseph, 31-21/2.

Pole vault: 1, Grace Giampetro, Villa Maria, 10-0. 2, Emma Sullivan, Methacton, 10-0. 3, Haley Gorenflo, Plymouth Whitemarsh, 9-6.

4x200 relay: 1, Abington, 1:47.71. 2, Swenson, 1:49.70. 3, Paul Robeson, 1:50.32.

4x400 relay: 1, Radnor, 4:12.31. 2, Upper Darby, 4:13.72. 3, Easton, 4:15.22.

4x800 relay: 1, Archbishop Wood, 10:02.18. 2, Methacton, 10:04.72. 3, North Penn, 10:07.71.

Sprint medley: 1, Downingtown East, 4:18.46. 2, Villa Joseph Marie, 4:22.27. 3, North Penn, 4:27.83.

Distance medley: 1, North Penn, 12:58.81. 2, Mount St. Joseph, 13:26.16. 3, Villa Maria, 13:43.42.

Boys' Basketball Boxes

Athletes Helping Athletes Tournament

Central Bucks South 16 7 11 17 7 - 58

Archbishop Ryan 7 17 13 14 13 - 64

CBS: Jake Cramer 5, James Delgato 11, Eichorn 2, Dave Knox 13, Steve Schneider 24, John Staman 3.

AR: Nick Augenbaugh 9, Tyler Donnelly 2, Eric Fleming 20, Brian Okolo 10, Christian Rivera 12, Mike Rymal 11.

Cheltenham 15 10 20 8 - 53

Council Rock North 15 19 17 17 - 68

C: Travis Bennett 2, Kareek Best 7, Jarrell Haywood 8, Aaron McGlawn 3, Lamont McLaurin 12, Nafis Walker 16, Wynder 3, Avery Young 2.

CRN: Charlie Anastasi 7, Aaron Goodman 18, Matt McCloskey 5, Aaron Morgan 15, John Raymon 19, Hunter Stevens 4.

Boardwalk Atlantic Cup Bracket

Phila. Electrical 17 13 18 10 - 58

Pennsauken 22 10 12 15 - 59

PE: Hakeem Baxter 10, Emmanuel Brown 4, Devante Chance 6, David George 9, Khaleem Taylor 6, Carrington Ward 17, Jai Williams 6.

P: Dwight Davis 2, Isiah Ingram 2, Kyle Johnson 10, Malcolm Johnson 8, Elijah Maxwell 1, Frank Small 17, Myles Truitt 15, Jordan Williams 4.

Boardwalk Classic Showcase

Woodbury 14 20 12 10 - 56

Archbishop Wood 13 10 21 15 - 59

W: Anthony Averett 8, Martin Dwaun 2, Larry Gaines 2, Paul Hughes 14, Nick Lawson 13, Aamir Petrose 7, Mike Smith 6, Terrance Tolbert 4.

AW: Kyle Adkins 6, Colin Davis 2, Joe Getz 18, Joe LoStracco 8, Shane Neher 6, Tom Rush 2, Jack Walsh 17.

Boardwalk George Betz Bracket

Communications Tech 6 8 15 13 - 42

La Salle 19 18 12 13 - 62

CT: Chris Burney 5, Rich Hoskins 4, David Johnson 2, Vasil Malik 5, Tony Parker 8, Terrell Parker 2, Antonio Stokes 4, Gameel Strange 12.

L: Joe Brown 9, Steve Collins 7, Mike Glatz 2, Eddie Mitchell 20, Mike Poncia 12, Amar Stukes 1, Brennan Woods 11.

Harrisburg Slamfest

Pocono Mountain East 14 26 12 10 - 62

West Chester Rustin 20 16 15 17 - 68

PME: Bursis 7, Escobar 3, Garcia 14, Grotevang 2, Munson 1, Richards 12, Tillery 23.

WCR: Corey Blake 23, Zach Butcher 16, Anthony Nash 15, Ethan Ridgeway 3, Latrell Shelton 9, Cordario Taylor 2.

Jack Schott Tournament

Conwell-Egan 7 14 14 20 - 55

Holy Ghost Prep 9 6 12 19 - 46

C: Kyle Bonner 17, Sean McCarthy 9, Jamal Nwaniemeka 10, Ryan Pepito 7, Carlton Whitehead 12.

HGP: Jeff Ainsley 2, Mike DeStefano 12, Tom Heston 3, Tyler Juchno 10, Ryan Lantzy 16, Tim Lazorko 2, Jim McDade 1.

Jameer Nelson/Pete Nelson Classic

Princeton Day (Md.) 5 18 10 16 - 49

Academy of New Church 16 11 24 20 - 71

ANC: Rakeem Christmas 12, Marcus Gilbert 12, Malcolm Gilbert 3, Savon Goodman 19, Daniel Pittman 7, Jon Riles 4, Dinjiyl Walker 14.

Life Center 13 4 18 32 - 67

Friends' Central 19 17 28 22 - 86

LC: Rashawn Cunningham 2, Andre Horne 22, John Johnson 13, Jayson Johnson 9, Matt Johnson 4, Andy Mims 2, B.J. Odita 2, LaQuinton Ross 13.

FC: Conrad Chambers 11, Devin Coleman 15, Karonn Davis 8, Franz Hueber 4, Amile Jefferson 28, Richard Jennings 2, Malique Killing 16, Shea Norcini 2.

Dobbins 14 15 12 15 - 56

Constitution 21 19 10 25 - 75

D: Daquan Brown 15, Basir Fulmore 9, Lamar Harrison 2, Dequan Jackson 1, Fred Jones 2, Tate 2, Kiwuan Trawick 4, Jerrell Wright 21.

C: Tamir Bolger 4, Marvin Champ 11, Mamadou Diakite 4, Xavier Harris 17, Amonie Holloman 5, Abdul King 10, Erik Raleigh 7, Daiquan Walker 17.

Scranton 21 25 11 15 - 72

Prep Charter 16 13 17 17 - 63

S: Devine 2, Dixon 17, Drake 6, Fische 24, McCarthy 2, Quiller 6, Turner 15.

PC: Kevin Brown 5, Raheem Liggins 4, John Longo 2, Abraham Massaley 5, Jalil Myers 6, Laquan Stephens 14, Byron Whiting 6, Mark Wilmer 21.

Neshaminy 16 12 24 18 - 70

Archbishop Carroll 11 15 13 26 - 65

N: Ryan Arcidiacono 33, Dave Baron 1, Tyler Katz 18, B. Marterella 2, Michael McGarry 7, Richie Schafer 2, Dwight Williams 7.

AC: Jay Donovan 9, Juan'ya Green 32, Tracy Peal 14, Shane Randall 4, Alec Stavetski 4, Yosef Yacob 2.

Lenape Board 34 Showcase

Malvern Prep 12 7 14 28 - 61

Lenape 15 11 18 23 - 67

MP: James Demopoulos 5, Alex Dentinger 2, Sean Gordon 4, Brendan Kilpatrick 25, Mike Louden 2, Steve Perpiglia 11, Tom Pitt 12.

L: Ben Cunningham 9, Dinich 5, Sean Kelly 11, Will Kelly 12, Nace 7, Brad Robertson 16, Ward 7.

Lewistown Tournament

Somerset 12 5 21 6 - 44

Octorara 22 16 23 20 - 81

S: Ed Buck 4, Jake Close 17, Brett Darron 8, Devin Pitts 4, Nick Roth 1, Brendan Urban 2, Jordan Willkow 8.

O: Ian Apgar 4, James Brown 12, Lamont Clark 16, Charles Cooper 11, Richon Dixon 5, Jeremy McKim 5, Mike Navarro 4, Dequan Newton 12, Mauriece Powers 8, Mike Turner 4.

Midd-West Tournament

Middleburg 13 18 12 5 - 48

Freire Charter 26 19 28 12 - 85

M: Travis Fisher 3, Eric Frederick 9, Austin Gardner 6, Mike Idarosa 2, Jeremy Payne 11, David Rodriguez 6, Brady Shiffer 6, Sam Wray 5.

FC: LaQuan Alston 1, Zaphir Dozier 2, Jahyde Gardner 29, Darryn Harden 2, Chris Lawhorn 6, Andrew Stewart 4, Malik Wesley 29, Carlton Wright 12.

Paul VI Tournament

Washington 13 21 17 17 - 68

Camden Catholic 22 19 27 30 - 98

W: Brown 2, Kawaun Chavis 4, Nafeece Edwards 6, Wanya Ferguson 2, Courtland Gilliam 6, Darnell Green 8, Ken Rankins 2, Keith Richardson 18, Kendall Truitt 17, Robert Wilkerson 3.

CC: Keith Arline 4, Amir Armstrong 9, Jackson Callahan 2, Mike Crawford 2, Dave Cuneo 6, Tom Fisher 8, Kyle Green 26, Garrett Kashmer 19, Matt McElhatton 18, Racobaldo 2, Tom Westcott 2.

West Catholic 12 16 15 13 0 - 56

Paul VI 9 19 17 11 9 - 65

WC: Chris Dixon 3, Anthony Fleet 2, Christen Gibbs 9, Doug Hatcher 5, Julian Lee 2, Mark Perez 16, Jaleel Reed 6, Sahmir Thomas 13.

PV: Khaaliq Burroughs 5, Roosevelt Cubbage 8, Ron Curry 24, Jay Howard 2, Kris O'Connor 10, Rob Poole 16.

Penncrest Tournament

W.C. Henderson 14 14 19 15 - 62

Penncrest 21 10 14 9 - 54

WH: Briheem Agder 3, Desmond Austin 16, Austin Constable 5, Declan Kane 5, Jason McCormick 2, Chas McCormick 14, Tim Ramirez 5, T.J. White 12.

P: Andy Ayars 10, Ed Baxter 2, Ian Campbell 19, Ben Davis 10, Alex Graham 9, Al Mercer 4.

Ridley Tournament

Solanco 9 14 12 18 - 53

Downingtown West 12 13 8 11 - 44

S: Brown 11, Eberly 12, Glackin 2, S. Glackin 12, Stitz 6, Temple 10.

DW: Andrew Bargman 19, Tony Calamarro 1, JaShawn Fontanez 18, Mark Nelson 6.

Souderton 11 19 7 12 - 49

Ridley 10 9 8 14 - 41

S: Ryan Connolly 2, Dan Falenki 3, John Kanas 7, Luke Moyer 20, Anthony Sergio 4, Mark Wonderling 9, Ry Yozallinas 4.

R: Sean Church 21, Derek Dawson 4, Kevin Garling 9, Tom Manning 2, Dan Staiber 5.

Valley Forge Christian College Tournament

Timothy Christian 13 9 8 6 - 36

International Christian 13 8 6 11 - 38

TC: Decker 15, Gray 2, Parker 3, Swendsen 16.

IC: Jordan Clark 6, Phil Gladden 2, Kaseem Hart 6, Antwan Laster 10, Justin Robinson 14.

Nonleague

FitzSimons 4 16 17 9 - 46

Northeast 16 12 11 11 - 50

F: Dionte Blackman 1, Nature Boyer 9, Jack Burris 10, Brandon Jiles 4, Mike Majett 10, Greg Sharp 12.

N: Walt Archer 2, Ernest Gartei 2, Jaimee Llano 9, Corey Morris 4, Joe Patriarca 7, William Rampasard 5, Yusef Savage 12, Jamel Wright 9.

Perkiomen Valley 12 12 9 20 - 53

Monsignor Bonner 12 15 10 19 - 56

PV: Brett Davis 6, Andrew Kenney 27, Chris Stewart 12, Terrance Thinna 6, Marcus Williams 2.

MB: Billy Cassidy 11, Josh Hoho 14, Anthony Jackson 4, Shawn McCafferty 2, Paul Pfeffinger 2, Nick Ransone 5, Craig Slade 10, Scott Slade 8.

Swenson 12 14 17 14 - 57

Phila. Academy Charter 12 13 10 13 - 48

S: Da'Quan Ballenger 20, Dervin Buckery 5, Zack Finch 2, Will Gordon 4, Jay Hardy 10, Haneef Muhammad 4, D'Andre Parmley 4, Marcus Tillery 8.

PAC: Aaron Ball 10, Elijah Crandall 20, Joseph Flynn 2, Jamiel Hines 10, Mike Sullivan 4, Marcielle Wallace 2.

Haverford School 20 9 18 10 - 57

Cardinal O'Hara 7 7 7 15 - 36

HS: Andrew Acker 11, Eric Anderson 4, Benjamin Bentil 2, Rashaan Hollman 13, Conor Kelly 5, Sema'j Reed 8, Zach Thomas 12, Darren Watson 2.

CO: Edward Allen 4, Joel Davidson 6, Chris Duffin 2, Terrell Grobes 4, Pat Hagenbach 2, Ray Harris 2, Cameron Hilaire 2, Sean Mayo 5, Jared Richardson 1, Brandon Wassel 2, Lamotte Williams 6.

Girls' Basketball Boxes

Boardwalk Classic Showcase

Scotch Plains 11 4 4 13 - 32

Council Rock North 13 17 15 13 - 58

SP: Katie Harper 6, Evie Klotz 7, Rebecca Kryer 2, Aysia Peterson 10, Alyssa Riporti 5, Taylor Sebolao 2.

CRN: Megan Cunningham 2, Alyssa Dumont 9, Helena Gemmell 2, Lauren Gold 15, Devin Gold 8, Emily Grundman 14, Ally Mangogna 3, Dana Storjohann 5.

Boardwalk Ocean Cup Bracket

Vineland 4 18 6 8 - 36

Neshaminy 14 10 9 10 - 43

V: Alicia Cox 15, Figueroa 2, Kyra Lunsford 5, Ardena Moses 4, Priscilla Pagan 8, Arianna Stokes 2.

N: Shannon Barlow 10, Jackie Gerth 8, Jade Kent 2, Amanda Lally 9, Lori Paulits 4, Amy Paulits 1, Megan Schafer 7, Jen Slivka 2.

Fort Myers Tournament

Santaluces (Fla.) 9 6 15 21 - 51

Archbishop Ryan 14 21 13 13 - 61

S: Brown 2, Dameus 5, Dexter 2, Pierre 18, L. Rathel 16, Rathell 2, Smith 4, Williams 2.

AR: Colleen Coffey 13, Kelsey Dale 2, A. Gospodarek 2, Rachel Kelly 4, Nymira Nelson 7, Helen O'Kane 3, Megan Wolf 6, Brittany Wood 24.

Tenoroc 11 7 10 8 - 36

St. Basil 14 7 7 11 - 39

T: Abram 7, Bell 6, Broachnax 8, Robinson 12, Smith 3.

SB: Annie Buckley 6, Annisa Flores 6, Jill Forst 2, Katie Gallagher 5, Jill Lynch 7, Jackie Thompson 13.

Mount Holly Rotary Tournament

Notre Dame 4 7 4 10 - 25

Delran 11 12 12 18 - 53

ND: DeAngelis 2, Dimon 3, Dobrowski 2, Dykeman 2, Golden 4, King 3, Learner 4, Miller 2, Tobin 3.

D: April Cleveland 1, Crystal Cleveland 6, Haley Cullen 5, Lea Enoch 2, Colleen Hughes 11, Ashley McKeon 6, Aliyah Murray 8, Taylor Umbrell 14.

Naples Shootout

Oakton (Va.) 8 10 11 13 - 42

Archbishop Wood 7 12 9 8 - 36

O: Kate Coyer 6, Caroline Coyer 14, Cummins 1, Davis 4, Manner 6, Marquis 3, Stevenson 8.

AW: Victoria Arnao 6, Alex Heck 3, Steph Keyes 10, Caitlin McCartney 6, Lauren Nealon 3, Jenna Swope 2, Christine Verrelle 6.

Prime Time ESCIT Tournament

Steinert 5 4 2 4 - 15

Penn Charter 25 10 13 3 - 51

S: Breanna Dougherty 2, Lauren Matrisciano 2, Lindsay Usarzewicz 9, Taylor Wright 2.

PC: Brianna Butler 13, Kristina Kubach 2, MaryKate O'Brien 5, Katie O'Malley 2, Aleesha Powell 13, Danielle Sienko 2, Kendall Stokes 2, Dianna Thomas 12.

Spring-Ford Tournament

Daniel Boone 27 10 12 17 - 66

Central Bucks South 18 8 12 8 - 46

DB: Nicole Baro 1, Sam Baro 10, Liama Goodrich 2, Alana Greene 15, Kaitlyn Hampton 5, Erin Hughes 8, Kelsey Hultz 2, Kelli Lubinsky 2, Aly York 21.

CBS: Ginny Edwards 2, Kimmy Green 6, Kelsey Herrmann 5, Brittany Kaewell 5, Alysha Lofton 7, Kate McMenamin 10, Madi Vitelli 3, Tyler Vitelli 8.

Hempfield 4 8 7 13 4 - 36

Downingtown West 8 10 9 5 5 - 37

H: Denlinger 2, Kelly 7, Larson 4, Lenz 2, Neal 7, Newsome 10, Soders 4.

DW: Kelsey Chattin 2, Devin Difranks 1, Lindsay Galczynski 8, Emily Kuhlman 2, Brittany Sicinski 13, Caitlin Walsh 11.

Parkland 10 9 10 20 - 49

Great Valley 6 9 9 9 - 33

P: Anthony 2, Berther 1, Fritsche 9, Hagenaure 9, Hassler 4, Oertner 2, Persichetti 15, Pierce 6, Robertson 1.

GV: Logan Curley 6, Amanda Germer 7, Tiffany Govan 9, Rachel Kalick 7, Kelsey Walsh 4.

Conestoga 4 0 5 7 - 16

Spring-Ford 14 12 17 18 - 61

C: Ali Grundy 3, Taylor Kenan 4, Niger Lively 2, Kate Nalevanko 2, Caroline Scherer 3, Katie Schofield 2.

S: Chelsea Davis 2, Sammi Haas 10, Courtney Hinnant 4, Nikki Lynch 6, Brittany Moore 4, Shelby Mueller 4, Sarah Payonk 14, Haley Puckett 2, Sammy Stipa 9, Meg Yates 6.

State College Tournament

Strath Haven 13 4 10 11 - 38

State College 15 10 11 14 - 50

SH: Hart Clements 4, Shannon Dunn 4, Jamie Henry 2, Jamie Morris 12, Gina Powers 5, Bridget Scott 9, Dana Taub 2.

SC: Eden 2, Mellis 20, Tillotson 12, Torretti 16.

Nonleague

Owen J. Roberts 6 5 4 5 - 20

William Tennent 12 3 14 12 - 41

OJR: Bri Benton 6, Caroline DeAngelo 2, Anna Janisch 6, Moccia 1, Julia Sbat 5.

WT: Ashley Alden 4, Allison Chatburn 2, Melissa Horn 4, Liz Koval 4, Alison Malatesta 12, Rachel Mueller 8, Emily O'Donnell 7.

Shipley 9 17 12 17 - 55

Radnor 15 12 12 9 - 48

S: Sox Alexander 19, Aja Ellison 4, Celeste Golub 7, Meredith MaGuire 2, Colleen Walsh 16, Ilana Wolfson 7.

R: Jesse Cunilio 4, Leah Gallagher 2, Chandler Lally 17, Hannah Rose Nussbaum 5, Lindsay Price 1, Jackie Price 3, Hannah Schug 2, Myonie Williamson 14.

Kennett 7 7 9 10 - 33

Penncrest 12 10 14 10 - 46

K: Emily Badis 2, Taylor DeVoe 4, Sophie duPhily 4, Kristina Gallivan 2, Katherine Hanick 2, Alessandra Piscitelli 6, Brittany Skodzinski 3, Rebecca Welcher 10.

P: Mackenzie Baxter 4, Charlotte Beebe 27, Liz Chiocco 5, Christy Sassaman 6, Courtney Williams 4.

The Kings Academy (Fla.) 8 8 6 2 - 24

Delco Christian 25 13 15 4 - 57

TKA: Burt 10, Loe 2, Patel 2, Seitz 2, Urso 4, Wiggs 4.

DC: Jocelyn Chavous 8, Hannah Ellsworth 2, Anna Evans 8, Emily Evans 3, Emily Homan 18, Stacey MacArthur 15, Carley Neal 1, Neily Thompson 2.