Highlights of Tuesday's contests can be found at:

Tuesday's Results

Boys' Basketball

N.J. VOCATIONAL TOURNAMENT

Pennsauken Tech 54, Camden County Tech 49

Westampton Tech 67, Medford Tech 54

COLONIAL CONFERENCE

Woodbury 69, Audubon 44

Lindenwold 56, Gateway 43

Overbrook 55, West Deptford 49

Haddon Heights 73, Collingswood 47

Haddonfield 77, Sterling 54

Paulsboro 61, Haddon Township 58

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Gloucester 65, Pennsville 35

Salem 60, Pitman 54

Wildwood 50, Schalick 49

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Glassboro 47, Woodstown 45

Penns Grove 96, GCIT 74

Deptford 43, Gloucester Catholic 42

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Kingsway 52, Highland 37

Williamstown 55, Cumberland 38

Delsea 54, Clearview 53

NONLEAGUE

Shipley 72, Atlantic Christian 46

Willingboro 57, Rancocas Valley 52

Doane Academy 68, King's Christian 65

Pemberton 44, Northern Burlington 33

Holy Cross 74, Maple Shade 20

New Egypt 60, Delran 46

Cinnaminson 83, Riverside 35

Hun School 52, Trenton Catholic 51

Girls' Basketball

N.J. VOCATIONAL TOURNAMENT

Medford Tech 33, Atlantic County Tech 11

Westampton Tech 52, Pennsauken Tech 26

CAPE-ATLANTIC LEAGUE UNITED

Sacred Heart 72, Pleasantville 32

COLONIAL CONFERENCE

Audubon 46, Woodbury 36

Collingswood 42, Haddon Heights 36

West Deptford 44, Overbrook 13

Haddon Township 43, Paulsboro 29

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Wildwood 50, Schalick 49

Gloucester 58, Pennsville 10

Salem 44, Pitman 41

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Glassboro 47, Woodstown 42 (2 OT)

Gloucester Catholic 39, Deptford 37

Penns Grove 38, GCIT 26

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Kingsway 45, Highland 28

Delsea 39, Clearview 23

Williamstown 55, Cumberland 25

NONLEAGUE

Life Center 56, Hun School 51

King's Christian 50, Doane Academy 19

Northern Burlington 49, Pemberton 25

Rancocas Valley 63, Willingboro 59

Trenton Catholic 54, Delran 41

Wildwood Catholic 42, Hammonton 31

Clayton 42, Riverside 15

Wrestling

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Egg Harbor Township 49, Vineland 19

OLYMPIC CONFERENCE

Washington Township 72, Camden 12

Cherokee 45, Cherry Hill East 20

Eastern 43, Lenape 18

Pennsauken 51, Triton 26

Paul VI 51, Bishop Eustace 18

Seneca 54, Winslow Township 18

NONLEAGUE

Burlington City 61, St. Joseph 5

Boys' Swimming

Pitman 95, Salem 88

Boys' Bowling

Cherry Hill West 3, Camden County Tech 1

Bishop Eustace 4, Gloucester Catholic 0

Shawnee 4, Pennsauken 0

Burlington Township 4, Northern Burlington 0

Cherokee 3, Washington Township 1

Hammonton 3, St. Augustine 1

Girls' Bowling

Lindenwold 3, Collingswood 1

Camden County Tech 4, Cherry Hill West 0

Bishop Eustace 4, Gloucester Catholic 0

Pennsauken 2, Shawnee 2

Burlington Township 4, Northern Burlington 0

Washington Township 4, Cherokee 0

Boys' Basketball Boxscores

N.J. VOCATIONAL TOURNAMENT

Camden County Tech 7 19 12 11 - 49

Pennsauken Tech 11 9 14 20 - 54

CCT: Al-Derae Boyd 8, Devon Ellis 19, Armond Foster 20, Alphonso Pitts 2.

PT: Gabe Cosme 11, Mark Erwin 5 , Daison Long 9, Jerome Powell 5, Brandon Rembert 18, Stacy Thomas 6.

Medford Tech 18 11 16 9 - 54

Westampton Tech 23 12 12 20 - 67

MT: Donte Ali 3, Bradshaw 6, Elijah Cain 15, Kennedy Chukwuocha 15, Myles Powell 2, Kris Shands 13.

WT: Marquel Davis 13, Tyshaun Davis 6, Bazil Jackson 12, Jazmir Miller 12, Awwall Reid 1, Shaun Russell 18, Andrew Whittington 5.

COLONIAL CONFERENCE

West Deptford 15 5 19 10 - 49

Overbrook 10 8 18 19 - 55

WD: Tim Fair 10, Ryan Flaherty 2, Justin Hansen 11, TJ Harcum 3, Tommy Jakubowski 14, Tim Krott 6, Pollard 2, Kyle Redrow 1.

O: James Bullock 14, Mike Diaz 11, Deandre Dredden 13, Devon Dredden 6, Tynir Gale 5, Dom Mapp 6.

Woodbury 17 15 21 16 - 69

Audubon 8 11 15 10 - 44

W: Jeray Demby 6, Cameron Gamble 6, David Hall 2, Mario Joyner 7, Dwuan Martin 8, Mike Smith 22, Daniel Triplett 18.

A: Adin Borden 16, Josh McShane 2, DaSean Mundell 14, Eric Schorr 4, Austin Tassi 4, Trevor Tassi 4.

Gateway 12 5 13 13 - 43

Lindenwold 21 9 13 13 - 56

G: Ryan Gavin 4, Junior Little 11, Joe Palmer 28.

L: Leland Lostin 6, Malik Muldron 3, Cruize Rainey 16, David Robinson 5, Denzel Turbeville 24, Steve Wilford 2.

Haddonfield 13 30 18 16 - 77

Sterling 5 13 22 14 - 54

H: Matt Bigelow 1, James Brong 2, Nick DePersia 2, Robby DePersia 4, Billy Griffin 9, Mike Lacatena 25, Jake Sikkema 30, Mike Zaleski 4.

S: Tyler Clark 9, Jerry Crismond 16, Leon Foxworth 5, Marvin Jones 2, Zach Page 3, Marcus Taylor 10, Makil Waliyyuddin 2, Austin Way 7.

Collingswood 13 7 11 16 - 47

Haddon Heights 17 30 8 18 - 73

C: Copleand 2, Ryan Dick 3, Ibrahim Kargbo 16, Tyree Mann-Barnes 6, Chris Michael 12, Allen Valentine 2, Jordan Wallace 6.

HH: Willie Arthur 6, Zaire Bishop 2, Pat Jermyn 1, Davon Jones 19, Brandon Joyner 16, Nick Lundholm 9, Darrian Pierce 9, Dante Pnickney 7, Sean Sack 4.

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Gloucester 11 22 17 15 - 65

Pennsville 9 3 11 12 - 35

G: Tajee Almon 22, Andrew Boulden 3, Chris DiDomenico 4, Tom Gorman 2, Tom Moore 2, Tom O'Donnell 4, Stefano Okoro 26, Justin Smith 2.

P: Eric Bundy 10, Drew Burdsall 10, Ryan Hawthorne 5, Alec Mortarulo 2, Colin Rieger 6, Brian Servis 2.

Pitman 7 19 9 19 - 54

Salem 13 22 14 11 - 60

P: Jon Boyd 12, Trevor Datz 2, Tim Delaney 18, Torey Langlois 5, Matt Spicer 5, Eric Stafford 12.

S: Amir Cabbell 4, Kyle Howell 19, Ja'Shawn Knight 1, Steve Logan 13, Floyd Nance 5, Charles Seals 18.

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Woodstown 7 11 12 15 - 45

Glassboro 9 9 14 15 - 47

W: Asher Kaithern 4, L.J.Stanford 10, Zack Smick 13, Nick Sottile 5, Semaj Thomas 9, Tariq Thomas 2, Chris Washington 2.

G: Tony Hairston 4, David Harmon 11, Kyle Hudson 1, Juwan Johnson 5, Sam Smith 17, Josh Smith 8, Jared Victor 1.

Penns Grove 20 29 24 23 - 96

GCIT 15 14 24 21 - 74

PG: Daquan Chase 18, GeShawn Davis 22, Lee 6, Tristen Lloyd 9, Perry 2, Dankim Seals 6, Dominique Ware 20, Wilson 13.

G: Clarke 6, Sean Gahagan 10, Kevin Krowicki 9, Brian Lawrence 11, Kevin Smith 28, A.J. Stephens 10.

Deptford 9 13 7 14 - 43

Gloucester Catholic 10 10 10 12 - 42

D: C.J. Bernardo 6, Kendall Chapman 3, Daron Curry 8, Nick Lawson 17, Brandon West 9.

GC: Robbie Alessandrine 19, Tim Holder 1, Fran Kinsey 2, Chris Sacchetti 5, Ryan Schoppy 5, Mike Shawaryn 10.

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Kingsway 15 10 13 14 - 52

Highland 16 4 8 9 - 37

K: Kevin Barr 4, Brad Fagan 15, Shannon Johnson 4, Ray Lawry 17, Brendan Pollick 2, Julian Tention 10.

H: Marvin Ayi-Bamah 22, Tim Brown 8, Aaron Canty 2, Juwan Morgan 2, Steve Trinh 3.

Williamstown 11 22 14 8 - 55

Cumberland 12 4 10 12 - 38

W: T.J. Booth 2, Kali Boyce 2, Dan Collins 10, Kyle Kahlbom 3, Chris Leary 3, Dave Mikanda 12, Marques Riddle 12, Aaron Rose 9, John Williams 2.

C: Blake Boswell 4, Shelton Farrow 1, Raquan Loatman 14, Joe Ordille 2, Kevin Pierce 3, Wesley Savage 2, Patrae Thomas 12.

Clearview 9 11 10 23 - 53

Delsea 18 9 11 16 - 54

C: Heim 4, Herman 3, Brian Lukacsy 17, McNichols 10, Reim 14, Dave Summerton 5.

D: Ryan Colone 4, Cedric Elleby 16, Joe Ingram 5, Bobby Lanzolotti 13, Kyle McCulley 9, Tre Parker 6, Ronnie Russell 1.

NONLEAGUE

Rancocas Valley 15 8 13 16 - 52

Willingboro 11 20 8 18 - 57

RV: Erik Collins 5, Ben Hills 12, Tariq Jett 22, Dom Twitty 13.

W: Maurice Counts 4, Rashoun Houston 7, Tyrell Maloney 5, Mike Owens 3, Ronny Paden 25, Joseph Ricks 13.

Doane Academy 11 21 18 18 - 68

King's Christian 11 19 11 24 - 65

DA: Idris Ali 7, Matthew Czyewski 9, Davis Graham 19, Stephen Marshall 10, Malijah Pearson 9, Chris Scott 11, John Victor 3.

KC: Dan Crawford 2, Aaron Pangotopulos 2, Kristien Reed 17, Tim Renzi 21, Mario Rivera 11, Jon Rosilli 12.

Maple Shade 1 7 6 6 - 20

Holy Cross 27 18 24 5 - 74

MS: Nick Burke 9, Joe Fed 2, Lindric 3, Nazeer Linton 1, John Sivilis 2, Brennan Taylor 3.

HC: John Adryan 11, Chris Campbell 1, Phil Cunha 2, Justin Dornisch 15, Jimmy Hoff 2, Shamus Keegan 8, Dillon Keegan 6, Jaquee Munger 7, Steve Noworyta 10, Brandon Rowe 2, Danny Schmid 3, Lloyd Smith 7.

Northern Burlington 7 10 8 8 - 33

Pemberton 18 10 4 12 - 44

NB: Frank Bilancio 3, Carlos Cruz 7, Treyvon Gadiare 3, Stephon Gadiare 2, Alex Irvin 2, Joey Montalvo 2, Fred Young 14.

P: Aston Austin 9, DayQuan Davis 2, Marcus Hubbard 8, Latee Ivory 8, Marlon Kelsey 3, Malcolm Mason 14.

Delran 11 9 10 16 - 46

New Egypt 11 13 10 26 - 60

D: Kennedy 12, Kiney 4, Macey 5, Mitchell 16, Solanki 5, Tallver 4.

NE: Tyler Barnes 25, Connor Lindsay 13, Bill Rabb 12, Josh Reed 2, Jamel Smith 4, Sheldon Stephens 4.

Shipley 19 19 15 19 - 72

Atlantic Christian 7 17 9 13 - 46

S: Isaiah Baker 14, Malik Ellison 11, Steve Gentry 6, Josh Gorrell 6, Shawn Harvey 12, Chima Nwakpuda 19, Ron Ridgway 2, Will Todd 2.

AC: Ben Chapman 13, Ken Mercadante 4, Jon Picking 2, Jordan Vargas 26, Dan Vogel 1.

Cinnaminson 24 28 16 15 - 83

Riverside 11 14 4 6 - 35

C: Rashone Damon 4, Alex Danko 5, Matt Gono 4, Dan Haddon 21, Terrel Hall 3, Tim Kemmerle 12, Chris Kirby 11, Jackson Merget 5, Kevin Sotell 5, Xavier Wilson 11, Matt Wood 2.

R: Harry Frake 2, Jake Graham 13, Heller 1, Bobby Hozier 10, Pat Rossi 9.

Girls' Basketball Boxscores

N.J. VOCATIONAL TOURNAMENT

Atlantic County Tech 4 5 2 0 - 11

Medford Tech 4 9 7 13 - 33

ACT: Suany Chavez 2, Megan Peterson 9.

MT: Sherryl Burg 12, Morgan Colbridge 5, Jasmine Davis 7, Deborah Haynes 2, Sasha Roswell 2, Dyshay Smogacz 5.

Westampton Tech 12 16 15 9 - 52

Pennsauken Tech 5 9 6 6 - 26

WT: Jhanee Copeland 1, Rebecca Hall 18, B. Jones 2, L. Motola 11, Michelle Smith 5, Keina Thorpe 2, Dina Tunstall 13.

PT: Soliela Brito 2, Amber Brown 2, Maria DeJesus 4, Jocelyn Nieves 2, Georgeann Randall 4, Kelyn Sequcira 5, Jennifer Ventura 7.

CAPE-ATLANTIC LEAGUE UNITED

Sacred Heart 26 13 23 10 - 72

Pleasantville 7 12 7 6 - 32

SH: Lexi Bruno 11, Mandy Buirch 10, Ciani Carter 2, Brittany Harden 14, Tay-Tay Loatman 19, Megan Petuskey 8, Alexa Plitt 5, Gabbi Sorantino 3.

P: Mya Alston 5, Mia Alston 3, Sabrina Brown 4, Barbara Gedeon 2, Aniiyah Hare-Jones 5, Zyhara Lewis 2, Drucilla Ogelsby 5, Miesha Reeves 6.

COLONIAL CONFERENCE

Haddon Heights 6 12 5 13 - 36

Collingswood 10 12 5 15 - 42

HH: Devon Catts 10, Katie Harns 3, Madison McCleery 1, Taylor Nichols 5, Sharonda Outterbridge 1, Shatavia Prescott 1, Nadja Riggs 9, Desiree Rountree 6.

C: Courtney Carsillo 5, Ellie O'Neill 19, Molly O'Neill 6, Ilana Podwojniak 5, Firelle Torres 2, Erica Witherbee 3, Morgan Worthington 2.

Audubon 12 16 5 13 - 46

Woodbury 4 11 8 13 - 36

A: Allie Borden 1, Tyler Frankowski 18, Maddie Lord 14, Erica Lord 2, Valerie Pineiro 9, Hunter Urban 2.

W: Zeanna Brackett 10, Taylor Graham 2, Dacia Holmes 4, Bianca Joyner-Vila 5, Maddie Stebich 6, Cassidy Swanson 4, Danesha Triplett 5.

Overbrook 2 4 3 4 - 13

West Deptford 10 14 12 8 - 44

O: Joann Bodanza 2, Jenna Hohenberger 2, Rachael McClaskey 2, Amanda Stein 3, Taylor Venore 4.

WD: Michelle Bower 4, Tarryn Bundy 8, Daijah Diggs 4, Tina Furfari 2, Megan Kirschling 14, Megan Knoblock 2, Danielle McKeown 2, Gabby Minnite 7, Paige Paratore 1.

Haddon Township 10 11 9 13 - 43

Paulsboro 7 6 6 10 - 29

HT: Katie Burns 2, Alayxiah Carr 11, Corrine Clements 7, Sara DeCinque 8, Bella Preziosi 11, Kelly Roche 4.

P: Stephanie Bowman 2, Dazhane Davis 1, Tiaja Harrold 19, Tia Scott 7.

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Pennsville 1 3 4 2 - 10

Gloucester 29 7 11 11 - 58

P: Tayler Henze 8, Kassidy White 2.

G: Taylor Blackiston 2, Amanda Boulden 1, Rayanne Castagna 2, Paddie Cooney 4, Mackenzie Cooper 4, Kylee Hirst 2, Johanna James 11, Madison McClintock 12, Sydney Thompson 13, Kathleen Velez 7.

Wildwood 8 6 21 15 - 50

Schalick 8 12 12 17 - 49

W: Jessica Freeman 30, Adaejha Lewis 2, Gina Long 4, Tori Null 2, Leishly Reyes 5, Serena Seijo 7.

S: Nikki Adams 12, Kendall Bernardini 9, Kristen Jacob 4, Alissa Long 2, Joyce Perry 13, Giselle Ramos 9.

Salem 14 9 10 11 - 44

Pitman 3 11 15 12 - 41

S: Kayla Chapman 13, Autumn Johnson 9, Ariana Slaughter 10, Aja Taylor 2, Lauren Turner 1, Kenya Woods 9.

P: Kaileen Banks 5, Rachel Cressman 7, Karlie Crispin 3, Maura Godfrey 6, Beth Patrick 14, Rebecca Williams 6.

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Glassboro 6 12 10 8 3 8 - 47

Woodstown 9 4 19 4 3 3 - 42

G: Vanessa Brown 4, Rebecca Donnelly 4, Maria Mancini 3, Shannon Reardigan 8, Chelsea Schmidt 14, Beth Shivers 14.

W: Dallas Baldwin 12, Alex Battle 2, Brooke Caldwell 2, Kayla Mayers 13, Steph Philbey 4, Tori Smick 9.

Gloucester Catholic 11 15 8 5 - 39

Deptford 3 9 13 12 - 37

GC: Rachel Barlage 8, Nicole Fallon 7, Cara McHenry 18, Abby Murphy 2, Christie Ordera 2, Carly Todd 2.

D: Immane Bussie 10, Kayla Callaway 3, Simiyha Carter 4, Cheyenne Clark 8, Gianna DeVietro 2, Samantha Shockey 10.

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Highland 7 13 2 6 - 28

Kingsway 19 7 14 5 - 45

H: Melissa Blevins 2, Amber Buck 2, Autumn Buck 2, Lea Johnson 2, Shannon Keeley 2, Jasmine Miranda 2, Morgan Reid 4, Lisa Spain 2, Joanna Torres 4, Ayanna Williams 6.

K: Allie Bradian 6, Caitlun Collins 7, Maddie Flynn 12, Christie Pence 4, Rachel Rivell 14, Erica Smith 2.

Delsea 5 11 11 12 - 39

Clearview 2 7 8 6 - 23

D: Nicole Carney 8, Taylor Christina 9, Dominique Hassinger 12, Falyn Kirby 4, Tori Levari 6.

C: Megan Carchidi 2, Chanteie Clark 4, Laura Coughlan 4, Liz Cramer 2, Danielle St. John 5, Sara Kramer 2, Paige Settar 2, Kennedi Thompson 2.

Cumberland 6 9 8 2 - 25

Williamstown 13 13 12 17 - 55

C: Felicite Diorio 6, Katie McCormick 3, Brittany McNair 6, Emily Pettit 2, Lauren Whelan 8.

W: Taylor Abbott 2, Taylor Bynoe 5, Raven Coleman 14, Dayna Fyffe 5, Denisha Green 6, Haley Parks 9, Karlin Sylvester 3, Taylor Walker 8, Kiana Ye 3.

NONLEAGUE

Hun School 9 16 11 15 - 51

Life Center 16 10 17 13 - 56

HS: Anya Burnett 10, Johnnah Johnson 9, Carey Millian 12, Jackie Mullen 7, Ashley Ravelli 13.

LC: Bose Aiyalogbe 9, Elo Edeforioka 2, Liz Harrison 3, Nicole Parriski 8, Crystal Simmons 13, Sandra Udobi 21.

Delran 7 15 9 10 - 41

Trenton Catholic 13 10 21 10 - 54

D: Tara Ballay 6, Crystal Cleveland 12, Aliyah Murray 10, Taylor Umbrell 13.

TC: Marquasia Aiken 5, Okpara 3, Perkins 12, Raysor 7, Worel 8, Isis Young 19.

Pemberton 16 2 7 0 - 25

Northern Burlington 14 9 21 5 - 49

P: Jada Champion 2, Mercedes Granberry 2, Jasmine Poole 18, Jasmine Smith 3.

NB: Brianna Coit 7, Shelby Dolan 7, Rachel Dortch 11, Tyler Jones 2, Jackie Laurenti 6, Keila Rivera 1, Marissa Rivera 6, Amirah Terry 4, Gabby VanMater 5.

Doane Academy 5 4 0 10 - 19

King's Christian 12 14 18 6 - 50

DA: MonaLisa Hyppolite 11, Magdeline Striluk 2, Laure Walker 6.

KC: Ashli Cooper 12, Nicole Figueroa 2, Michala Georgedti 8, Christy Lamastra 6, Kelsey Lyon 2, Courtney Novak 4, Isabelle Paulliano 2, Chelsea Titus 14.

Hammonton 10 4 10 7 - 31

Wildwood Catholic 3 13 12 14 - 42

H: Lauren Berger 5, Ferris Ellington 1, Paige Mortellitte 18, Andrea Olsen 4, Taylor Payton 3.

WC: Becky Andress 2, Sarah-Jo Ballman 6, Kimberly Gawarzewski 2, Gabby Gillespie 10, Jenna Long 3, Katie McCallion 5, Morgan Mulholland 9, Olivia Ruion 5.

Riverside 7 4 4 0 - 15

Clayton 15 6 10 11 - 42

R: George 2, Hemingway 3, McFadden 2, Newman 2, Perimutter 2, Snow 4.

C: Tasia Brooks 6, Jewel Brown 16, Morgan Durham 2, Kelly Mills 6, Ally Moore 4, Taylor Reed 4, Stephanie Williams 4.

Wednesday's Schedule

Boys' Basketball

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Mainland at Egg Harbor Township, 5:30

Holy Spirit at Vineland, 5:30

Absegami at Atlantic City, 7

Ocean City at Hammonton, 6

Bridgeton at St. Augustine, 7

Cape May Tech at Cedar Creek, 7

NONLEAGUE

Palmyra at Moorestown Friends, 5:15

Woodrow Wilson at Triton, 5:15

Eastern at Pennsauken, 5:30

Washington Township at Winslow Township, 5:30

Glassboro at Cape May Tech, 5:30

Camden at Cherokee, 6

Seneca at Shawnee, 7

Cherry Hill East at Bishop Eustace, 7

Lenape at Camden Catholic, 7

Cherry Hill West at Paul VI, 7

Girls' Basketball

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Egg Harbor Township at Mainland, 5:30

Atlantic City at Absegami, 7

Vineland at Holy Spirit, 7

Our Lady of Mercy at Bridgeton, 5:30

Hammonton at Ocean City, 6

Oakcrest at Lower Cape May, 6

NONLEAGUE

Palmyra at Moorestown Friends, 3:45

Bishop Eustace at Cherry Hill East, 3:45

Pennsauken at Eastern, 3:45

Cherokee at Camden, 4:15

Bordentown at Florence, 5

Paul VI at Cherry Hill West, 5:15

Shawnee at Seneca, 5:15

Triton at Woodrow Wilson, 5:15

Winslow Township at Washington Township, 5:30

Camden Catholic at Lenape, 6

Millville at Middle Township, 7

Wrestling

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Rancocas Valley at Cinnaminson, 6

Delran at Maple Shade, 6

Willingboro at Pemberton, 6:15

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Middle Township at Buena, 7

COLONIAL CONFERENCE

Overbrook at Gateway, 6

Lindenwold at West Deptford, 7

Paulsboro at Collingswood, 7

Haddon Heights at Audubon, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE

Clearview at Cumberland, 6:30

Woodstown at Gloucester, 6:30

Schalick at Penns Grove, 7

Clayton at Pennsville, 7

Pitman at Gloucester Catholic, 7

Highland at Kingsway, 7

Deptford at Delsea, 7

NONLEAGUE

Williamstown at Ocean City, 6:30

New Egypt at Red Bank Catholic, 7

Swimming

Moorestown at St. Augustine, 4

Oakcrest at Egg Harbor Township, 4:30

Bowling

Lenape at Deptford, 3:45

Ice Hockey

Wash. Twp. vs. Williamstown at Hollydell, 7:45

Boys' Basketball Standings

Through Monday.

BURLINGTON COUNTY League   Overall   

Liberty Division W   L   W   L

Westampton Tech. . . 1   0   2   0

Rancocas Valley. . . 1   0   1   0

Trenton Catholic. . . 0   0   1   1

Moorestown. . . 0   0   0   1

Burlington Township. . . 0   1   2   1

Pemberton. . . 0   1   0   1

League   Overall   

Patriot Division W   L   W   L

Medford Tech. . . 1   0   2   0

Willingboro. . . 1   0   2   0

Holy Cross . . . 1   0   1   0

Cinnaminson. . . 0   0   1   0

Northern Burlington. . . 0   1   1   1

Delran. . . 0   1   0   1

Bordentown. . . 0   1   0   2

League   Overall   

Freedom Division W   L   W   L

Burlington City. . . 1   0   2   0

Florence. . . 1   0   1   0

New Egypt. . . 1   0   1   0

Palmyra. . . 0   1   1   1

Riverside. . . 0   1   0   1

Maple Shade. . . 0   1   0   2

COLONIAL CONFERENCE League   Overall   

Liberty Division W   L   W   L

West Deptford. . . 2   0   2   0

Haddon Heights. . . 1   0   1   0

Haddonfield. . . 1   0   1   0

Overbrook. . . 0   1   0   1

Sterling. . . 0   1   0   1

Collingswood. . . 0   1   0   2

League   Overall   

Patriot Division W   L   W   L

Haddon Township. . . 1   0   2   0

Woodbury. . . 1   0   1   0

Paulsboro. . . 1   0   1   0

Gateway. . . 0   1   0   1

Lindenwold. . . 0   1   0   2

Audubon. . . 0   2   0   2

OLYMPIC CONFERENCE League   Overall   

American Division W   L   W   L

Cherry Hill East. . . 0   0   2   0

Eastern. . . 0   0   2   0

Lenape. . . 0   0   2   0

Washington Township. . . 0   0   1   1

Cherokee. . . 0   0   0   2

League   Overall   

Patriot Division W   L   W   L

Shawnee. . . 0   0   3   0

Cherry Hill West. . . 0   0   1   2

Winslow Township. . . 0   0   1   2

Pennsauken. . . 0   0   0   2

Timber Creek. . . 0   0   0   2

Triton. . . 0   0   0   2

League   Overall   

National Division W   L   W   L

Camden Catholic. . . 1   0   3   0

Bishop Eustace. . . 0   0   3   0

Paul VI. . . 0   0   2   0

Woodrow Wilson. . . 0   0   1   0

Camden. . . 0   0   0   2

Seneca. . . 0   1   0   2

TRI-COUNTY CONFERENCE League   Overall   

Royal Division W   L   W   L

Clearview. . . 1   0   1   0

Highland. . . 1   0   1   0

Kingsway. . . 1   0   1   1

Cumberland. . . 0   1   0   1

Delsea. . . 0   1   0   1

Williamstown. . . 0   1   0   1

League   Overall   

Diamond Division W   L   W   L

Gloucester Catholic. . . 1   0   1   0

Woodstown. . . 1   0   1   0

Glassboro. . . 0   0   0   1

Deptford. . . 0   0   0   2

GCIT. . . 0   1   0   1

Penns Grove. . . 0   1   0   1

League   Overall   

Classic Division W   L   W   L

Gloucester. . . 1   0   1   0

Pitman. . . 1   0   1   0

Schalick. . . 1   0   1   0

Wildwood. . . 0   0   1   0

Salem. . . 0   1   0   1

Clayton. . . 0   1   0   2

Pennsville. . . 0   1   0   2

CAPE-ATLANTIC AMERICAN League   Overall   

W   L   W   L

Holy Spirit. . . 1   0   1   0

Mainland. . . 1   0   2   1

Atlantic City. . . 1   0   1   1

Absegami. . . 0   0   1   0

Millville. . . 0   1   0   1

Vineland. . . 0   1   0   1

Egg Harbor Township. . . 0   1   0   2

CAPE-ATLANTIC NATIONAL League   Overall   

W   L   W   L

Ocean City. . . 1   0   2   0

St. Augustine. . . 1   0   2   0

Middle Township. . . 1   0   1   0

Lower Cape May. . . 0   0   2   0

Bridgeton. . . 0   1   1   1

Hammonton. . . 0   1   0   1

Oakcrest. . . 0   1   0   1

CAPE-ATLANTIC UNITED League   Overall   

W   L   W   L

St. Joseph. . . 1   0   2   0

Pleasantville. . . 1   0   1   0

Wildwood Catholic. . . 1   0   1   1

Cedar Creek. . . 0   0   0   3

Buena. . . 0   1   2   1

Sacred Heart. . . 0   1   1   1

Cape May Tech. . . 0   1   0   1

INDEPENDENTS Overall

W   L

Moorestown Friends. . . 1   0

Camden County Tech. . . 1   1

Pennsauken Tech. . . 1   1

Camden Academy Charter. . . 0   2

Doane Academy. . . 0   2

Girls' Basketball Standings

Through Monday.

BURLINGTON COUNTY League   Overall   

Liberty Division W   L   W   L

Burlington Township. . . 1   0   2   0

Trenton Catholic. . . 1   0   2   0

Rancocas Valley. . . 0   0   1   0

Moorestown. . . 0   1   1   1

Westampton Tech. . . 0   1   1   1

League   Overall   

Patriot Division W   L   W   L

Delran. . . 1   0   1   0

Willingboro. . . 1   0   1   1

Bordentown. . . 0   0   0   1

Cinnaminson. . . 0   0   0   1

Holy Cross. . . 0   1   1   1

Northern Burlington. . . 0   1   0   1

League   Overall   

Freedom Division W   L   W   L

Florence. . . 1   0   1   0

Burlington City. . . 1   0   1   1

Maple Shade. . . 1   0   1   2

Pemberton. . . 0   0   0   0

Medford Tech. . . 0   0   0   1

Palmyra. . . 0   1   0   1

Riverside. . . 0   1   0   1

New Egypt. . . 0   1   0   2

COLONIAL CONFERENCE League   Overall   

Liberty Division W   L   W   L

Haddon Heights. . . 1   0   1   0

Haddonfield. . . 1   0   1   0

Sterling. . . 1   0   1   0

West Deptford. . . 0   1   1   1

Collingswood. . . 0   1   0   1

Overbrook. . . 0   1   0   2

League   Overall   

Patriot Division W   L   W   L

Gateway. . . 2   0   2   0

Haddon Township. . . 1   0   2   0

Paulsboro. . . 1   0   1   0

Audubon. . . 0   1   1   1

Woodbury. . . 0   1   0   1

Lindenwold. . . 0   2   0   2

OLYMPIC League   Overall   

American Division W   L   W   L

Cherry Hill East. . . 0   0   2   0

Eastern. . . 0   0   2   0

Lenape. . . 0   0   2   0

Cherokee. . . 0   0   1   1

Washington Township. . . 0   0   1   1

League   Overall   

Patriot Division W   L   W   L

Shawnee. . . 0   0   2   0

Cherry Hill West. . . 0   0   1   2

Pennsauken. . . 0   0   0   2

Timber Creek. . . 0   0   0   2

Triton. . . 0   0   0   2

Winslow Township. . . 0   0   0   2