Highlights of Wednesday's contests can be found at:

Wednesday's Results

Boys' Basketball

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Egg Harbor Township 59, Mainland 57

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Ocean City 45, Hammonton 32

St. Augustine 52, Bridgeton 26

NONLEAGUE

Palmyra 42, Moorestown Friends 26

Woodrow Wilson 68, Triton 64

Eastern 74, Pennsauken 65

Washington Township 63, Winslow Township 51

Cape May Tech 55, Glassboro 51

Camden 62, Cherokee 53

Lenape 59, Camden Catholic 58 (OT)

Cherry Hill East 65, Bishop Eustace 55

Shawnee 62, Seneca 50

Girls' Basketball

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Holy Spirit 53, Vineland 40

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Our Lady of Mercy 42, Bridgeton 18

Ocean City 55, Hammonton 13

Lower Cape May 48, Oakcrest 26

COLONIAL CONFERENCE

Sterling 33, Haddonfield 25

NONLEAGUE

Moorestown Friends 38, Palmyra 34

Bishop Eustace 34, Cherry Hill East 30

Eastern 33, Pennsauken 23

Cherokee 57, Camden 36

Bordentown 53, Florence 31

Paul VI 29, Cherry Hill West 16

Seneca 50, Shawnee 34

Woodrow Wilson 72, Triton 30

Washington Township 62, Winslow Township 23

Lenape 50, Camden Catholic 41

Middle Township 51, Millville 21

Wrestling

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Cinnaminson 60, Rancocas Valley 15

Willingboro 42, Pemberton 30

COLONIAL CONFERENCE

West Deptford 61, Lindenwold 18

Paulsboro 38, Collingswood 24

TRI-COUNTY CONFERENCE

Clearview 63, Cumberland 16

Delsea 68, Deptford 10

NONLEAGUE

Moorestown 43, Williamstown 24

Boys' Swimming

Sterling 86, Camden Catholic 84

Cherry Hill East 124, Audubon 46

Boys' Bowling

Pennsauken 4, Seneca 0

Girls' Bowling

Seneca 3, Pennsauken 1

Boys' Basketball Boxscores

Cape-Atlantic American

Mainland 9 15 19 14 - 57

Egg Harbor Township 15 20 12 12 - 59

M: Dionis Gonzalez 5, Darius Jerkins 11, Peyton Kelly 2, Pat Kugel 11, Ted Mazzeio 12, Izyiah Plummer 7, Ken Randall 2, Daron Waller 7.

EHT: Rahim Bunch 17, Tyler Dixon 11, Khari Harley 9, Trey Jones 7, Justin Williams 15.

Cape-Atlantic National

Ocean City 8 5 18 14 - 45

Hammonton 12 3 9 8 - 32

OC: Matt Bosch 27, Kieran Keyser 2, Andrew Kimball 8, Chris Turner 8.

H: Bobby Barbieri 3, Russ Forchion 5, Jon Lopez 6, Christian Mortellite 14, Alex Padbioni 2, Isaiah Pugh 2.

Bridgeton 4 6 4 12 - 26

St. Augustine 17 7 17 11 - 52

B: Christopher Brown 5, Darrell Jackson 2, Tamar Jackson 2, Damien McClough 3, Karma Segers 8, Jeffrey Stevenson 2, Marshawn Sudler 2, Robert Taylor 2.

SA: Brey Brisbane 2, Joe Gatto 4, Mike Greenman 5, Austin Johnson 12, Andrew Nelson 2, Dom Palmieri 9, Blake Russell 8, Brent Slotoroff 4, David Sullivan 6.

Nonleague

Palmyra 12 8 10 12 - 42

Moorestown Friends 2 6 9 9 - 26

P: Berry 5, Best 9, Butler 13, Cannizzaro 11, Wright 4.

MF: Jake Brown 1, Michael Cunningham 11, Stephen Dwyer 12, Nate Riggins 2.

Glassboro 8 16 9 18 - 51

Cape May Tech 7 15 16 17 - 55

G: Tony Hairston 14, David Harmon 9, Kyle Hudson 3, Sam Smith 2, Josh Smith 21, Dawaunn Turner 2.

CMT: Clinton Freeman 24, Jake Heminway 12, Tim Vantrieste 8, Khali Wilson 11.

Pennsauken 12 23 14 16 - 65

Eastern 21 15 21 17 - 74

P: J'Star Allah 11, Montel Bass 9, Stephen Cobb 7, Manny Cortez 10, Julian Diaz 6, Isiah Ingram 4, Kyle Johnston 12, Kelly Joyner 2, Anewdy Salandro 4.

E: Devon Bell 15, Melvin Ford 12, Jordan Ifill 4, Matt Klinewski 4, Steve Schneider 6, Avery Walker 10, Mike Wilson 23.

Woodrow Wilson 13 24 15 16 - 68

Triton 20 13 12 19 - 64

WW: Coryne Brickhouse 4, Dyson 2, Mikal Harris 17, Mills 1, Joseph Taylor 13, Sean Walters 13, Jerome Walters 18.

T: Isaiah Baylor 9, John Bowers 4, Nick Concepcion 11, Dylan Daniluk 10, Brian Keller 22, Donte Vaughan 8.

Camden 24 14 10 14 - 62

Cherokee 11 12 13 17 - 53

C: Maliq Bryant 3, Kelvin Davis 3, Josh Devine 5, Thomas Harper 25, Tavaris Headen 12, Kirk Johnson 3, Ajwan Leaming 11.

C: Rasheen Ellis 10, Anthony Fiovanti 5, Jared Jordan 6, Kyle Kahriger 10, Conor Kelly 12, Shaquille Simmons 7, Kevin Wixted 3.

Washington Township 16 18 17 12 - 63

Winslow Township 16 8 11 16 - 51

WT: Mike Bach 13, Chris Bosnjak 2, Wesley Lowber 11, Ryan Maiden 9, Marquise McCormick 14, Cody Morrone 5, Shawn Smith 4, John Williams 5.

WT: Masner Beauplan 5, Billy Johnson 9, Phil Mayhue 4, Brandon McGrath 1, Adonius Melvins 16, Isaac Merriel 5, Joe Scurti 6, Chris Williams 5.

Seneca 17 10 9 14 - 50

Shawnee 11 17 14 20 - 62

S: Jay Daunoras 9, Kent Dimmig 9, Carter Gimbel 5, Jake Limpert 6, Efthimios Mastrokyriakos 13, Nick Rapagna 8.

S: Ryan Bodnar 16, Josh Borelli 14, Jake Dean 7, Frank Destito 6, Donny DiVirgilio 12, Tristan Polnitz 7.

Cherry Hill East 7 21 18 19 - 65

Bishop Eustace 16 12 15 12 - 55

CHE: Hank Davis 3, Jesse Gold 2, Jake Gurkin 16, Garry Hettinger 11, Brett Roseman 2, Marc Schlessel 17, Jake Silpe 9, Austin Wetzler 5.

BE: Ryan Bland 6, Sho Dasilva 12, Dexter Harris 1, Scott Hyland 3, Trevor Norton 16, Carson Puriefoy 17.

Girls' Basketball Boxscores

Cape-Atlantic American

Vineland 4 11 10 15 - 40

Holy Spirit 10 13 14 16 - 53

V: Clarke 2, Gaines-Hunt 1, Jamesion 7, Moses 5, Russell 20, Stokes 2, Tollinicini 3.

HS: Summer Crilley 2, Val Garofalo 13, Emily Higbee 5, Gina Lewis 7, Brianne Long 2, Krissy Pallitto 8, Sarah Shields 5, Annie Wenz 11.

Cape-Atlantic National

Hammonton 2 4 5 2 - 13

Ocean City 12 11 19 13 - 55

H: Paige Mortellitte 4, Andrea Olsen 7, Heather Visco 2.

OC: Julia Duggan 24, Emily Duggan 13, Natalie Landi 2, Reilly Larkin 13, MaryKate Mateer 3.

Our Lady of Mercy 10 14 16 2 - 42

Bridgeton 1 5 8 4 - 18

OLMA: Anne Brewer 4, Caitlyn Covella 8, Ali Dandrea 6, Karli Ernst 8, Sedona Hill 2, Mariya Ruban 14.

B: Childers 5, Mosley 1, Pantaleon 2, Robbins 3, Smith 6, Sweazie 1.

Oakcrest 0 8 3 15 - 26

Lower Cape May 12 12 14 10 - 48

O: Burnett 2, Highsmith 6, Majias 8, Naylor 3, Santiago 7.

LCM: Maddie Gibson 12, Lauren Holden 7, Marissa McCorkel 8, Jessica McDowell 1, Nicole Sangillo 8, Sarah Stadnicar 1, Megan Turner 3, Jillian Vandermark 8.

Colonial Conference

Sterling 11 8 7 7 - 33

Haddonfield 7 5 10 3 - 25

S: Hoffman 5, Naone-Carter 3, Anyssa Sanchez 12, Tyra Satchell 9, Scully 4.

H: Maddie Betley 13, Maddie Kiep 6, Meghan Knecht 1, Hayley Raymond 5.

Nonleague

Palmyra 11 3 10 10 - 34

Moorestown Friends 10 15 7 6 - 38

P: Bearint 1, Best 13, Forman 8, Haggerty 4, Jeffries 2, Perkins 6.

MF: Sophia Aguilar 12, Jasmine Brown 1, Kelcie Evans 15, Lauren Lowe 2, Danielle Magaziner 8.

Pennsauken 7 4 1 11 - 23

Eastern 10 8 3 12 - 33

P: Tanel Lewis 5, Tatiana Paris 1, Dominque Roberts 7, Lati Stafford 10.

E: Danielle Genay 11, Miranda Konstantinide 2, Megan Parker 11, Jewel Wilson 1, Cari Winiarski 8.

Cherokee 18 11 13 15 - 57

Camden 13 7 10 6 - 36

C: Ally Balcolm 3, Monica DeCicco 2, Maddie Etkins 8, Maddie McDonald 4, Taylor McGlashan 18, Courtney Rowan 2, Meg Wallace 8, Jess Woodard 12.

C: Siani Blackston 13, Heaven Fillmore 2, Alexus Garrison 2, Jaimera Jackson 2, Tiara Maldonado 2, Claudia Sunkett 15.

Paul VI 8 6 9 6 - 29

Cherry Hill West 4 2 2 8 - 16

PV: Alli Bigos 2, Gabby Brown 2, Jacky Carty 2, Sarah Fontro 4, Morgan Harris 10, Cassie Nicholas 3, Adrienne Small 6.

CHW: Stephanie Emore 2, Christiana Ogunsami 4, Yaz Villegas 6, Kendyl Williams 2, Sasha Williams 2.

Shawnee 10 9 3 12 - 34

Seneca 7 12 14 17 - 50

S: Olivia Askin 10, Lexi Basantis 5, Rice Fazio 4, Nicole Gault 3, Kelsey Kennedy 3, Erin Molina 4, Taylor Ryan 5.

S: Emily Auwarter 2, Molly Garthwaite 4, Johanna Metzger 5, Kim Richer 2, Brittany Snow 21, Erica Snow 3, Taylor Watson 13.

Triton 8 9 1 12 - 30

Woodrow Wilson 19 19 22 12 - 72

T: Paige Bergman 1, Dominique Budd 6, Deja Bullock 12, Brittany Hartlow 4, Samantha Kelly 2, Marisa Martucci 5.

WW: Shanyah Allen 4, Ciarah Bennett 2, Dishel Briggs 11, Tamara English 4, Chanelle Perry 22, Lyayshia Stevens 5, Kamari Talley 24.

Camden Catholic 10 10 10 11 - 41

Lenape 8 11 13 18 - 50

CC: Nicole Angelo 11, Kelsey Kilpatrick 9, Kelly Lineman 2, Kendashia Myles 9, Michelle Obasi 6, Cara Racabaldo 2, Liz Rodgers 2.

L: Rena Carabases 6, Nicole Donnelly 7, Taylor Holmes 17, Cierra Magana-Nichols 4, Jamie White 2, Brianna Wylie 14.

Winslow Township 12 5 2 4 - 23

Washington Township 10 22 17 13 - 62

WT: Sage Bennette 2, Kyanna Filmore 6, Jasmine Henderson 1, Jocelynne Jones 4, Aisha Medley 2, Gara Medley 6, Ranisha Robinson 2.

WT: Paige Anastasi 6, Morgan Cosgrove 3, Maureen Fleming 2, Kylie Giedemann 17, Kelly Giedemann 17, Jessica Monte 5, Kaylyn Pellegrino 2, Isabella Siravo 8, Paije White 2.

Bordentown 21 18 5 9 - 53

Florence 4 8 10 9 - 31

B: Michelle Ansong 2, Jackie Ansong 6, Kaylee Creegan 4, Melanie Hazlett 8, Alexia McTamney 13, Schenck 2, Wait 4, Kelly Yanucil 14.

F: Heather Horner 5, Diamond James 6, Rachael LeVach 3, Kaitlyn Poretti 12, Naomi Watkins-Granville 5.

Bishop Eustace 7 13 4 10 - 34

Cherry Hill East 5 6 9 10 - 30

BE: Jackie Brown 12, Alyssa Cirrucci 2, Taylor Hudspeth 9, Kelly Quinn 10, Nicolette Wilkins 1.

CHE: Jasmine Burke 9, Caitlin Delaney 8, Darby Festa 10, Chis Goins 1, Rachel Rivera 2.

Millville 4 5 4 8 - 21

Middle Township 19 14 11 7 - 51

M: Devona Bates 2, Amanda Smith 6, Ashli Weems 11, Krysten Woods 2.

MT: Vanessa Clark 2, Lauren Legler 3, Holly McHaig 8, Julianna Riggitano 2, Sarah Roberts 7, Olivia Schwartz 13, Kristina Startare 16.

Thursday's Schedule

Boys' Basketball

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Lower Cape May at Oakcrest, 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE UNITED

Wildwood Catholic at Buena, 5:30

Cape May Tech at Cedar Creek, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Clayton at Schalick, 5:30

Salem at Gloucester, 5:30

Wildwood at Pitman, 6

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

GCIT at Deptford, 5:30

Penns Grove at Woodstown, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Highland at Clearview, 5:30

Delsea at Cumberland, 5:30

Kingsway at Williamstown, 7

NONLEAGUE

New Egypt at Barnegat

Haddon Township at Maple Shade, 3:45

Overbrook at Pennsauken Tech, 3:45

Middle Township at Millville, 4

Camden County Tech at Riverside, 5:15

Camden Ac. Charter at Haddon Heights, 5:30

Gateway at Pennsville, 5:30

Pleasant Valley at Woodbury, 5:30

Rancocas Valley at Northern Burlington, 5:30

Pleasantville at Woodbury, 5:30

St. Joseph at Lindenwold, 6

Moorestown at Cinnaminson, 6:15

Holy Cross at Burlington Township, 6:30

Florence at Haddonfield, 7

Girls' Basketball

CAPE-ATLANTIC LEAGUE UNITED

Cedar Creek at Cape May Tech, 5:30

Buena at Wildwood Catholic, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Schalick at Clayton, 5:30

Gloucester at Salem, 5:30

Pitman at Wildwood, 6

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Woodstown at Penns Grove, 4

Deptford at GCIT, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Clearview at Highland, 4

Williamstown at Kingsway, 4

Cumberland at Delsea, 6

NONLEAGUE

Haddon Heights at Camden Academy Charter, 4

Pleasantville at Woodbury, 4

Pennsville at Gateway, 5:30

Lindenwold at Glassboro, 5:30

Cinnaminson at Moorestown, 5:30

Burlington Township at Holy Cross, 6:30

Northern Burlington at Rancocas Valley, 6:30

Wrestling

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Atlantic City at Vineland, 6

Buena at Egg Harbor Township, 6

OLYMPIC CONFERENCE

Washington Township at Eastern, 4

Cherokee at Lenape, 5:30

Camden at Cherry Hill East, 6

Triton at Cherry Hill West, 6

Winslow Township at Shawnee, 6

Camden Catholic at Pennsauken, 6:30

Bishop Eustace at Seneca, 7

Paul VI at Timber Creek, 7

NONLEAGUE

Raritan at Lower Cape May, 5

Princeton at Westampton Tech, 6

Ewing at Moorestown, 6

Palmyra, Camden at Cherry Hill East, 6:30

Haddonfield at Absegami, 7

Boys' Swimming

Lenape at Cherokee, 3:15

Holy Spirit at Mainland, 4

Haddonfield at Shawnee, 5:15

Girls' Swimming

Holy Spirit at Mainland, 4

Lenape at Cherokee, 4:15

Haddonfield at Shawnee, 5:15

Boys' Bowling

Gloucester at GCIT, 3:30

Seneca at Gloucester Catholic, 3:30

St. Augustine at Shawnee, 3:30

Cherry Hill East at Kingsway, 3:45

Camden County Tech at Lenape, 3:45

Pennsauken at Washington Township, 3:45

West Deptford at Collingswood, 3:45

Hammonton at Lindenwold, 4

Girls' Bowling

Gloucester at GCIT, 3:30

Seneca at Gloucester Catholic, 3:30

Cherry Hill East at Kingsway, 3:45

Camden County Tech at Lenape, 3:45

Pennsauken at Washington Township, 3:45

West Deptford at Collingswood, 3:45

Hammonton at Lindenwold, 4

Ice Hockey

Steinert at Paul VI, 6:15

Friday's Schedule

Boys' Basketball

NONLEAGUE

Delran at Palmyra, 3:45

New Egypt at South Hunterdon, 6

St. Joseph at Father Judge (Pa.), 7

Girls' Basketball

NONLEAGUE

South Hunterdon at New Egypt, 6

Wrestling

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Millville at St. Joseph, 2:30

COLONIAL CONFERENCE

Collingswood at Gateway, 2

TRI-COUNTY CONFERENCE

Pitman at Deptford, 4

NONLEAGUE

Gloucester at Maple Shade, 2

Cinnaminson at Sterling, 3:30

St. Augustine at Camden Catholic, 3:45

Cherry Hill West, Ocean City, Pitman, West Deptford at Deptford, 4

Ice Hockey

Jackson Liberty at St. Joseph, 5

At Canlan Ice Arena:

St. Augustine vs. Gloucester Catholic, 5