Baseball Leaders

Through Saturday.

 PITCHING WINS

5 - Joe Palmer, Gateway

4 - Andrew Biggs, Millville; Andrew Schorr, Audubon; Billy Grubb, Washington Township; Justin Smith, Hammonton; Andrew Fisher, Cherry Hill West; Connor Walsh, Sterling; Beau Hall, Ocean City.

3 - Jon Mackie, Holy Cross; John Adryan, Holy Cross; CJ Hertz, Sterling; Andrew Fisher; Kyle Grim, Williamstown; Ridge Herman, Pennsville; Brandon Triantos, Sacred Heart; Aaron Cox, Millville; Mark Scarpa, Washington Township; Zach Kulikowski, Pitman; Matt Ennis, Pitman; Dave Young, Clearview; Kevin Baxter, St. Augustine; Chris Guinta, GCIT; Kevin Griese, Haddon Township; Pat Burns, Haddon Township; Matt Curry, Cherokee, Steve Priolo, Eastern; Mike Campisano, Paul VI; Kevin Boswick, Shawnee.

HOME RUNS

7 - Alex Polanco, Pennsauken

5 - Keith Michalski, Audubon; Ismael Tejeda, Pleasantville.

4 - Paschal Petrongolo, Paul VI; Joe Hummel, Holy Cross; Chris Scarlett, Holy Spirit; Doug Young, Audubon; Jon Gonzales, Winslow Township.

3 - John Adryan, Holy Cross; Chris Burns, Holy Cross; Jarrett DeHart, Shawnee; Pete Galiano, Camden Catholic; Aaron Cox, Millville; Anthony Lopez, Buena.

2 - Brett Virnelson, Williamstown; Jordan Rizzo, Williamstown; Tim Macey, Delran; Manny Colon, Buena; Andrew Lisa, Moorestown; Chance Embler, Moorestown; Colin Meandro, Millville; Joey Craig, Camden Catholic; James Schroth, Audubon; Pat Doheny, Gateway; Vinnie Nocella, Washington Township; Bobby Isopi, Lenape; John Brue, Gloucester Catholic; Pat Kane, Gloucester Catholic; Brett Tenuto, Gloucester Catholic; Isaiah Hall, Burlington Township; Mike McLaughlin, Haddonfield; Anthony Casterioto, Overbrook; Zach Welsher, Audubon; Niko Celia, Lenape; Brian Almand, Paul VI.

TRIPLES

4 - Ryan Long, Washington Township; John Adryan, Holy Cross; Andrew Schorr, Audubon; Tovine Potts, Sacred Heart.

3 - Rob Taylor, Cherry Hill East; Zach Funk, GCIT; Brenden Del Monte, Cherry Hill West; Keith Wallace, Bishop Eustace

DOUBLES

12 - Derek Wickersham, Audubon.

9 - Anthony Sweet, Pennsauken; Jon Gonzales, Winslow Township.

8 - Jon McGugan, Cinnaminson; Justin Healey, Ocean City.

7 - Barry Buchowski, St. Augustine; Mike Macaluso, GCIT.

6 - Nick DeFrank, Clearview; Ridge Herman, Pennsville; Aaron Cox, Millville; Andrew Schorr, Audubon; Shaine Hughes, Washington Township.

5 - John Adryan, Holy Cross; Galen Turner, Rancocas Valley; Brenden Del Monte, Cherry Hill West; Brett Virnelson, Williamstown; Mike Pollastrelli, Williamstown; Nick Sciortino, Haddon Heights; Shane Graham, Overbrook; Andrew Biggs, Millville; Ryan Long, Washington Township; Joe Palmer, Gateway; Connor Arsenault, Shawnee; Brian Lawler, Shawnee; Dave Young, Clearview; Keith Michalski, Audubon; Devin Ruiz, Paul VI; Cameron Bahr, Seneca; Jake Danner, GCIT.

Coaches or athletic directors should send additions or corrections to panastasia@phillynews.com.