Through Saturday.

PITCHING WINS

5 - Andrew Fisher, Cherry Hill West; Beau Hall, Ocean City; Andrew Schorr, Audubon; Joe Palmer, Gateway; Kevin Baxter, St. Augustine; Ridge Herman, Pennsville.

4 - Pat Burns, Haddon Township; Andrew Biggs, Millville; Aaron Cox, Millville; Billy Grubb, Washington Township; Mark Scarpa, Washington Township; Justin Smith, Hammonton; Connor Walsh, Sterling; Brandon Triantos, Sacred Heart; Jason Cavanaugh, Haddonfield; Max Bell, Mainland; Ryan Bell, Burlington Township; Pete Perez, Burlington City; Steve Priolo, Eastern; Jon Mackie, Holy Cross; John Adryan, Holy Cross; Justin Smith, Hammonton.

3 - CJ Hertz, Sterling; Kyle Grim, Williamstown; Zach Kulikowski, Pitman; Matt Ennis, Pitman; Dave Young, Clearview; Chris Guinta, GCIT; Jake Danner, GCIT; Kevin Griese, Haddon Township; Matt Curry, Cherokee; Ryan Kelley, Cherokee; Mike Campisano, Paul VI; Kevin Boswick, Shawnee; Greg Santora, Seneca; Ryan McGoldrick, Sterling; Steve Noll, Haddonfield; Brenden Del Monte, Cherry Hill West; Zach Youngberg, Delran; Anthony Lopez, Buena; Justin Geri, Buena; Dan Schurer, Moorestown; Steve Mondile, Gloucester Catholic; John Murphy, Gloucester Catholic; Kevin Kraemer, Audubon; Matt Long, Washington Township; Joe Shapley, Deptford; Kyle Andrews, Ocean City; T.J. Dezzi, Clearview.

HOME RUNS

7 - Alex Polanco, Pennsauken; Pete Galiano, Camden Catholic.

6 - John Adryan, Holy Cross.

5 - Keith Michalski, Audubon; Doug Young, Audubon; Chris Burns, Holy Cross; Ismael Tejeda, Pleasantville.

4 - Paschal Petrongolo, Paul VI; Joe Hummel, Holy Cross; Chris Scarlett, Holy Spirit; Jon Gonzales, Winslow Township; Manny Colon, Buena.

3 - Jarrett DeHart, Shawnee; Aaron Cox, Millville; Anthony Lopez, Buena; Josh Shimp, Pennsville; Jason Renna, Seneca; Isaiah Hall, Burlington Township; Holvin Figeroa, Sacred Heart; Dan George, Delran; Vinny Paola, Bishop Eustace; Mike Krusinski, Bishop Eustace; Brian Almand, Paul VI; Brett Tenuto, Gloucester Catholic; John Brue, Gloucester Catholic; Jordan Rizzo, Williamstown.

2 - Brett Virnelson, Williamstown; Tim Macey, Delran; Justin McFadden, Delran; Andrew Lisa, Moorestown; Chance Embler, Moorestown; Colin Meandro, Millville; Joey Craig, Camden Catholic; James Schroth, Audubon; Pat Doheny, Gateway; Vinnie Nocella, Washington Township; Bobby Isopi, Lenape; Pat Kane, Gloucester Catholic; Mike McLaughlin, Haddonfield; Anthony Casterioto, Overbrook; Zach Welsher, Audubon; Zach Hemler, Holy Cross; Kyle Gallagher, Holy Cross; Niko Celia, Lenape; Brian Almand, Paul VI; Rob Taylor, Cherry Hill East.

TRIPLES

4 - Ryan Long, Washington Township; John Adryan, Holy Cross; Andrew Schorr, Audubon; Tovine Potts, Sacred Heart.

3 - Rob Taylor, Cherry Hill East; Zach Funk, GCIT; Brenden Del Monte, Cherry Hill West; Keith Wallace, Bishop Eustace; Justin Healey, Ocean City; Nick DeFrank, Clearview.

DOUBLES

13 - Boomer Wickersham, Audubon.

10 - Jon Gonzales, Winslow Township.

9 - Anthony Sweet, Pennsauken; Kevin McGugan, Cinnaminson; Ridge Herman, Pennsville.

8 - Mike Macaluso, GCIT, John Adryan, Holy Cross; Justin Healey, Ocean City.

7 - Barry Buchowski, St. Augustine; Brenden Del Monte, Cherry Hill West; Connor Arsenault, Shawnee; Keith Michalski, Audubon; Trevor Datz, Pitman; Lou Rodriguez, Camden Catholic; Nick DeFrank, Clearview.

6 - Aaron Cox, Millville; Andrew Schorr, Audubon; Shaine Hughes, Washington Township; Mike Marchitto, Eastern; Anthony Canavatchel, Cherry Hill West; Brett Virnelson, Williamstown; Holvin Figeroa, Sacred Heart; Mike McLaughlin, Haddonfield; Ned Kerr, Paul VI; Eric Teesdale, Sterling; Jake Danner, GCIT.

Coaches or athletic directors should send additions

or corrections to panastasia@phillynews.com.