Tuesday's Results

Boys' Bowling

NONLEAGUE

West Deptford 4, Bishop Eustace 0

Lindenwold 3, Gloucester Tech 1

New Egypt 3, Pennsauken 1

Girls' Bowling

NONLEAGUE

West Deptford 3, Bishop Eustace 1

Pennsauken 4, New Egypt 0

Boys' Swimming

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Camden County Tech 89, Buena 81

TRI-COUNTY CONFERENCE

Gloucester 93, Salem 75

Olympic American All-Stars

Boys' Soccer

First Team

For.: Joe Casaletto, Washington Township

For.: Kevin Slusarz, Cherokee

For.: Andrew Adler, Cherry Hill East

For.: Scott Gillman, Eastern

Mid.: Eric Jordan, Washington Township

Mid.: Garrett McVeigh, Cherry Hill East

Mid.: Steve Scian, Cherokee

Mid.: Reed Rech, Shawnee

Def.: Jonathan Tarzy, Cherokee

Def.: John Abdallah, Washington Township

Def.: Evan Dannenbaum, Eastern

Def.: Evan Larson, Cherokee

Goal.: Cory Brodkin, Eastern

At Large: Stephen Meixner, Lenape

Second Team

For.: Zach Steinbock, Cherry Hill East

For.: Burak Ozdemir, Washington Township

For.: Ryan Proebstle, Lenape

For.: Carlos Valle, Eastern

For.: Dan Hampton, Cherokee

Mid.: Matt McLeod, Washington Township

Mid.: Zach Porter, Eastern

Mid.: Adam Cohler, Cherry Hill East

Mid.: Brandon Illigan, Cherokee

Def.: Matt Meunch, Cherry Hill East

Def.: Jason Clapper, Lenape

Def.: Vince Guzzo, Washington Township

Def.: Andrew Fryer, Shawnee

Goal.: James Jackson, Washington Township

Goal.: Joe Lubonski, Washington Township

Field Hockey

First Team

Att.: Austyn Cuneo, Eastern

Att.: Emma Johansson, Eastern

Att.: Kasey Morano, Eastern

Att.: Haley Canuso, Shawnee

Mid.: Carly Celkos, Eastern

Mid.: Karlee Spirit, Eastern

Mid.: Marissa Cutry, Shawnee

Mid.: Devin Muracco, Washington Township

Def.: Brooke Hunt, Cherokee

Def.: Erin Hoag, Eastern

Def.: Stephanie Byrne, Eastern

Def.: Gianna Perrone, Eastern

Def.: Sophia Miller, Shawnee

Goal.: Elina Pereira, Shawnee

Second Team

Att.: Lauren Thomas, Cherokee

Att.: Jade Dixon, Eastern

Att.: Meredith Kalberer, Eastern

Att.: Hunter Gray, Lenape

Att.: Shea McGee, Washington Township

Att.: Jill Wanielista, Washington Township

Mid.: Taylor Janney, Cherry Hill East

Mid.: Madison Morano, Eastern

Mid.: Jill Chiachetti, Shawnee

Mid.: Annette Palladino, Washington Twp.

Def.: Mackenzie Mlkvy, Eastern

Def.: Casey Jones, Lenape

Def.: Corrine Baliga, Shawnee

Def.: Shannon Cowles, Washington Township

Goal.: Amanda Cohen, Lenape

Girls' Soccer

First Team

For.: Madison Tiernan, Eastern

For.: Shannon Nugent, Shawnee

For.: Caitlyn Delaney, Cherry Hill East

For.: Rachel Ross, Lenape

Mid.: Erin Smith, Shawnee

Mid.: Tori Prager, Lenape

Mid.: Devon Cummings, Cherokee

Mid.: Katie Buoni, Washington Township

Def.: Rachel Johnson, Lenape

Def.: Miranda Konstantinides, Eastern

Def.: Kristin Sullivan, Cherokee

Def.: Taylor Ryan, Shawnee

Goal.: Courtney Simpson, Cherokee

Goal.: Glade Nugent, Shawnee

Second Team

For.: Marissa Topolski, Lenape

For.: Ashley Koester, Cherokee

For.: Allegra Ondreska, Washington Township

For.: Jaylyn Thompson, Eastern

Mid.: Christina Padovani, Eastern

Mid.: Alex Manofu, Cherry Hill East

Mid.: Alex Palladino, Shawnee

Mid.: Keni Wright, Lenape

Mid.: Kylie Calandra, Washington Township

Mid.: Sarah Kane, Eastern

Def.: Jamee Simone, Eastern

Def.: Erica Hansen, Cherry Hill East

Def.: Courtney Norton, Lenape

Def.: Vanessa Earley, Cherry Hill East

Def.: Sarah Jackson, Cherokee

Def.: Maggie Sande, Shawnee

Goal.: Imani Taylor, Eastern

Goal.: Nicki Zaso, Cherry Hill East

Olympic National All-Stars

Boys' Soccer

First Team

For.: Alec Koukanis, Timber Creek

For.: Tom Coyne, Seneca

For.: Gabe Watkins, Cherry Hill West

For.: Alec Palmieri, Bishop Eustace

Mid.: Dan Walsh, Cherry Hill West

Mid.: Jake Heyser, Bishop Eustace

Mid.: Gian Duclos, Timber Creek

Mid.: Joseph Sundermeir, Paul VI

Def.: Alex McGrainer, Seneca

Def.: Jeff Tanski, Timber Creek

Def.: Connor McFadden, Cherry Hill West

Def.: Nick Hanusein, Bishop Eustace

Goal.: Trevor Tierno, Timber Creek

At Large: Sean Mularkey, Cherry Hill West

Second Team

For.: Steve Ersing, Timber Creek

For.: Nick Minkwicz, Camden Catholic

For.: Andrea Papadourakis, Bishop Eustace

For.: Pat Biche, Bishop Eustace

Mid.: Trevor Hatton, Timber Creek

Mid.: Vinnie Palmucci, Timber Creek

Mid.: Shane Hollimon, Winslow Township

Mid.: Nick Gallo, Paul VI

Def.: Mark Montinaro, Bishop Eustace

Def.: Tom Lange, Paul VI

Def.: Christian Morgan, Timber Creek

Def.: Ernie DiVencenzo, Bishop Eustace

Goal.: Vince Maiorano, Bishop Eustace

Goal.: Ryan Oyola, Seneca

Girls' Soccer

First Team

For.: Catherine Fiore, Paul VI

For.: Jenny Mosely, Timber Creek

For.: Ashley Gault, Bishop Eustace

For.: Sarah McGlinn, Cherry Hill West

Mid.: Jacki Carty, Paul VI

Mid.: Taylor Baranowsky, Bishop Eustace

Mid.: Elise Pratt, Timber Creek

Mid.: Nicolette Wilkins, Bishop Eustace

Def.: Sarah Obvchowski, Camden Catholic

Def.: Ally Fiato, Bishop Eustace

Def.: Sarah Harris, Paul VI

Def.: Hannah Hoffman, Seneca

Goal.: Christina Ogunsami, Cherry Hill West

At Large: Brianna McGrath, Winslow

Second Team

For.: Lauren Bogarous, Seneca

For.: Kelsey Vick, Paul VI

Mid.: Shannon McCormick, Camden Catholic

Mid.: Meg Dumser, Cherry Hill West

Mid.: Molly Gartwaite, Seneca

Mid.: Kristen Morawski, Paul VI

Def.: Kim Richer, Seneca

Def.: Colleen Collins, Timber Creek

Def.: Tracey Cadogan, Camden Catholic

Def.: Alyssa Boyle, Winslow

Def.: Erin McBride, Cherry Hill West

Goal.: Kristen McShane, Paul VI

Goal.: Jackie Ibarguen, Winslow

Wednesday's Schedules

Boys' Swimming

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

St. Augustine at Absegami, 4

TRI-COUNTY CONFERENCE

Cinnaminson at GCIT, 5:30

Girls' Swimming

NONLEAGUE

Our Lady of Mercy at Absegami, 4