Friday's Schedules

Boys' Basketball

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Palmyra at Riverside, 6:15

Florence at Burlington City, 6:30

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Maple Shade at Holy Cross, 6:15

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Burlington Township at Moorestown

Northern Burlington at Cinnaminson, 5:15

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Willingboro at Pemberton, 5:15

Medford Tech at Bordentown, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Vineland at Millville, 5:30

Oakcrest at Hammonton, 5:30

Atlantic City at Egg Harbor Township, 5:30

Ocean City at St. Augustine, 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Bridgeton at Middle Township, 7

Wildwood Catholic at Sacred Heart (N.J.), 7

COLONIAL CONFERENCE

Paulsboro at Woodbury, 4

Haddon Heights at Collingswood, 5:30

Lindenwold at Gateway, 5:30

Haddon Township at Audubon, 5:30

Overbrook (N.J.) at West Deptford, 7

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Seneca at Paul VI, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Pitman at Salem, 5:30

Clayton at Wildwood, 6

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Deptford at Gloucester Catholic, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Clearview at Kingsway, 5:30

Delsea at Highland, 5:30

NONLEAGUE

Camden at Washington Township, 3:45

Gloucester at Penns Grove, 4

Gloucester County Tech at Pennsville, 5:30

Cedar Creek at Buena, 5:30

George School at Doane Academy, 5:30

GCIT at Pennsville, 5:30

Schalick at Glassboro, 5:30

King's Christian at Christian Academy, 5:30

Winslow Township at Eastern, 6

Lower Cape May at Absegami, 6

Cherokee at Shawnee, 6

Trenton Catholic at Pennsauken, 6:30

Cherry Hill West at Camden Catholic, 7

Lenape at Bishop Eustace, 7

Cherry Hill East at Timber Creek, 7

Mainland at Holy Spirit, 7

Triton at Williamstown, 7

Cumberland at Woodstown, 7

Girls' Basketball

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Riverside at Palmyra

Burlington City at Florence, 5:15

Holy Cross at Maple Shade, 6:15

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Moorestown at Burlington Township, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Bordentown at Medford Tech, 5:15

Cinnaminson at Northern Burlington, 6:15

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Vineland at Millville, 4

Holy Spirit at Mainland, 5:30

Egg Harbor Township at Atlantic City, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Our Lady of Mercy at Ocean City

Middle Township at Bridgeton, 5:30

Hammonton at Oakcrest, 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE UNITED

Sacred Heart (N.J.) at Wildwood Catholic, 7

COLONIAL CONFERENCE

Woodbury at Paulsboro, 5:30

Overbrook (N.J.) at West Deptford, 5:30

Audubon at Haddon Township, 5:30

Gateway at Lindenwold, 6

Collingswood at Haddon Heights, 7

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Paul VI at Seneca, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Gloucester at Penns Grove, 5:30

Clayton at Wildwood, 6

Pitman at Salem, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Cumberland at Woodstown, 4

Schalick at Glassboro, 5:30

Deptford at Gloucester Catholic, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Clearview at Kingsway, 5:30

Delsea at Highland, 6

NONLEAGUE

Camden Catholic at Cherry Hill West, 3:45

Timber Creek at Cherry Hill East, 3:45

St. Joseph at Pleasantville, 4:30

Pemberton at Willingboro, 5:15

Eastern at Winslow Township, 5:15

GCIT at Pennsville, 5:30

Shawnee at Cherokee, 6

Westampton Tech at Delran, 6:30

Pennsauken at Trenton Catholic, 6:30

Absegami at Lower Cape May, 7

Boys' Swimming

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Moorestown at Rancocas Valley, 3:15

Northern Burlington at Cinnaminson, 4:30

Pemberton at Holy Cross, 5:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Millville at Egg Harbor Township, 4

Oakcrest at Absegami, 4

TRI-COUNTY CONFERENCE

Kingsway at Clearview, 3:30

Gloucester at Pitman, 5

Deptford at Gloucester Catholic, 6:15

Triton at Williamstown, 7:30

Delsea at Highland, 7:30

NONLEAGUE

Schalick at Salem, 3:30

Haddonfield at Cherry Hill East, 6:15

Girls' Swimming

Kingsway at Clearview, 3:30

Millville at Egg Harbor Township, 4

Oakcrest at Absegami, 4

Pitman at Gloucester, 5

GCIT at Cumberland, 5

Williamstown at Gloucester Catholic, 7:30

Delsea at Highland, 7:30

Wrestling

Moorestown at Allentown, 5:30

Maple Shade at Cherry Hill East, 7:30