Sunday's Results

Baseball

DIAMOND CLASSIC SEMIFINALS

Washington Township 14, Vineland 2

Camden Catholic 4, Bishop Eustace 3

DIAMOND CLASSIC FINAL

Washington Township 14, Camden Catholic 1

Monday's Schedules

Baseball

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Pleasantville at Bridgeton, 4

NONLEAGUE

LEAP Academy at Medford Tech, 3:45

Vineland at Salem, 4

Camden Academy Charter at Clayton, 4

Oakcrest at St. Joseph, 4

Woodstown at Highland, 4

Wildwood Catholic at Wildwood, 7

S. JERSEY GROUP 1 FIRST ROUND

Gateway at Pennsville

Salem at Haddon Township, 4

Penns Grove at Glassboro, 4

Schalick at Woodbury, 4

Paulsboro at Haddon Heights, 4

Gloucester at Pitman, 4

Riverside at Maple Shade, 4

Palmyra at Audubon, 4

S. JERSEY GROUP 2 FIRST ROUND

Deptford at Woodstown, 4

Lower Cape May at Middle Township, 4

Cedar Creek at Manchester Township, 4

Atlantic County Tech at Buena, 4

Collingswood at Haddonfield, 4

Barnegat at Cinnaminson, 4

Overbrook (N.J.) at West Deptford, 4

Pemberton at Sterling, 4

S. JERSEY GROUP 3 FIRST ROUND

Winslow Township at Cumberland, 4

Oakcrest at Burlington Township, 4

Woodrow Wilson at Moorestown, 4

Seneca at Hammonton, 4

Timber Creek at Delsea, 4

Kingsway at Highland, 4

Camden County Tech at Ocean City, 4

Central Regional at GCIT, 4

S. JERSEY GROUP 4 FIRST ROUND

Cherokee at Toms River North, 4

Atlantic City at Vineland, 4

Egg Harbor Township at Lenape, 4

Toms River East at Cherry Hill West, 4

Millville at Eastern, 4

Absegami at Williamstown, 4

Toms River South at Washington Township, 4

Clearview at Shawnee, 4

Softball

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Burlington City at Florence, 3:45

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

St. Joseph at Holy Spirit, 4

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Shawnee at Cherokee, 3:45

NONLEAGUE

Highland at Gloucester Catholic, 3:45

Riverside at Burlington Township, 3:45

LEAP Academy Charter at Medford Tech, 3:45

Lower Cape May at Wildwood, 4

S. JERSEY GROUP 2 FIRST ROUND

Haddonfield at Overbrook (N.J.), 4

Girls' Lacrosse

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Oakcrest at Egg Harbor Township, 4

NONLEAGUE

Gateway at Gloucester Catholic, 3:45

S. JERSEY GROUP 1 QUARTERFINALS

Haddonfield at Shore Regional, 4

Camden Catholic at Pingry, 4

Cinnaminson at Bishop Eustace, 4

S. JERSEY GROUP 3 QUARTERFINALS

Ocean City at Moorestown, 4

Seneca at Toms River South, 4

Colts Neck at Clearview, 4

Mainland at Notre Dame (N.J.), 4

Boys' Volleyball

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Millville at Middle Township, 4

Boys' Tennis

S. JERSEY GROUP 1 CHAMPIONSHIP

Pitman at Haddon Heights, 3

S. JERSEY GROUP 2 CHAMPIONSHIP

Middle Township at Haddonfield, 3

S. JERSEY GROUP 3 CHAMPIONSHIP

Hammonton at Moorestown, 3

S. JERSEY GROUP 4 CHAMPIONSHIP

Toms River North at Shawnee, 3

Golf

NONLEAGUE

Atlantic City at Millville, 4