Saturday's Results

Boys' Basketball

JIMMY V SHOWCASE

Washington Township 68, Delsea 61

Woodstown 60, Haddon Heights 44

Camden 72, Medford Tech 69 (OT)

Haddonfield 56, Rancocas Valley 43

OCEAN CITY PBA TIPOFF WEEKEND

Holy Spirit 78, Pleasantville 37

St. Augustine 64, Pemberton 57

Atlantic City 44, Wildwood Catholic 41

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Riverside 57, Palmyra 42

NONLEAGUE

Audubon 59, GAMP 50 (OT)

Northwest Prep 54, Sterling 47

Winslow Township 78, Notre Dame (N.J.) 72

Cumberland 51, Gloucester 26

West Deptford 84, GCIT 42

Woodrow Wilson 74, Lindenwold 68

Doane Academy 75, Morrisville 61

Clearview 54, Woodbury 48

Vineland 64, Buena 39

Girls' Basketball

FESTIVAL OF THE PHOENIX

Life Center 67, Imhotep Charter 34

OCEAN CITY PBA TIPOFF WEEKEND

Winslow Township 66, Cedar Creek 57

Middle Township 52, Millville 44 (OT)

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Palmyra 43, Riverside 30

NONLEAGUE

Cinnaminson 58, Pennsauken 24

Wildwood Catholic 58, Bridgeton 25

Morrisville 62, Doane Academy 27

Overbrook (N.J.) 59, Pennsauken Tech 20

Kingsway 60, Atlantic County Tech 29

Haddonfield 44, Florence 18

Vineland 66, Buena 63 (OT)

Woodbury 58, Camden 32

Wrestling

PATRIOT DUALS

Burlington City 46, Maple Shade 30

Morristown 45, Burlington City 27

Linden 61, Maple Shade 15

Clayton 44, Bordentown 22

Bordentown 43, Notre Dame (NJ) 30

Pemberton 40, Notre Dame (NJ) 30

Notre Dame (NJ) 48, Maple Shade 25

Linden 48, Pemberton 24

Morristown 36, Clayton 24

NONLEAGUE

Bordentown 43, Notre Dame 30

Boys' Swimming

Cherry Hill West 119, Camden Catholic 51

Haddonfield 102, Washington Township 68

Paul VI 102, Seneca 68

Girls' Swimming

Rancocas Valley 124, Seneca 45

Moorestown Friends 104, Eastern 66

Haddonfield 131, Washington Township 39

Boys' Basketball Boxes

Jimmy V Showcase

Woodstown 15 15 14 16 - 60

Haddon Heights 9 9 14 12 - 44

W: Nick Battle 12, Jayson Hankins 19, Samuel Nowicki 2, Trevor Rosenbaum 6, Tariq Thomas 13, Semaj Thomas 8.

HH: Tre Broadway 10, Lucian Brownlee 12, Pat Cobb 2, Kwame Dokes 7, Bilal Qadar 3, Robert Tindley 10.

Washington Township 15 18 14 21 - 68

Delsea 11 6 18 26 - 61

WT: Julian Jastrzebski 23, Brett Lawrence 7, Christian Madden 10, Dom Nastasi 11, Justin Ortiz 1, John Schoelkopf 6, Jerry Thompson 10.

D: Kris Anderson 9, Keith Braxton 25, Dan McDuffie 2, Kaleb Morton 4, Kwame Morton 14, Ronnie Russell 7.

Camden 11 7 23 25 6 - 72

Medford Tech 16 22 11 17 3 - 69

C: Brad Hawkins 24, Rasool Hinson 16, Jamal Holloway 13, Jamil Maddred 14, William McCants 5.

MT: John Armstead 8, Sidney Harris 11, DeAngelo Hilton 4, Derrick Jones 2, Aziz Parker 3, Dennis Tunstall 6, Shakwel Vincent 16, Isaiah Williams 19.

Ocean City PBA Tipoff

Holy Spirit 26 21 20 11 - 78

Pleasantville 7 12 7 11 - 37

HS: CJ Barnes 4, Justine Cistrunk 2, Uumhad Collier 7, Leon Daniels 12, Tyler Jones 1, Andrew Light 2, Jack Marczyk 2, John Middleton 14, A.J. Russo 2, Junior Saintel 16, Matt Sommers 3, Jordan Taylor 13.

P: Kenny Allen 5, Marquel Bridgers 4, Ayshion Centeno 2, Cha'Quan Hargrose 6, Singleton McNeil 2, Isiah Spencer 2, Nile White 16.

Pemberton 15 11 17 14 - 57

St. Augustine 13 21 16 14 - 64

P: Shaun Brooks 19, Dennis Clark 5, I'Javion Ivory 7, Tyrae Johnson 3, Tyler Meshea 2, Jaquan Pitts 11, Antoine Wilson 10.

SA: Nate Aldrich 4, Justyn Mutts 8, Sa'eed Nelson 12, Nate Segal 7, Brian Seward 18, Mike Vasturia 15.

Wildwood Catholic 11 3 9 18 - 41

Atlantic City 10 12 8 14 - 44

WC: George Cook 8, Malcolm Darby 2, Clint Freeman 8, Ed McWade 3, Jordan Robertson 17, Trey Smith 3.

AC: Kevin Allen 7, Jerome Chayee 2, Isaiah Graves 8, Bryan Nolan 2, Jamir Prevard 7, Tashad Reynolds 1, Lamar Thomas 9, Dennis White 8.

Burlington County Freedom

Riverside 18 12 18 9 - 57

Palmyra 12 8 15 7 - 42

R: Dakota Fenton 10, Josh Graham 8, Jake Graham 20, Sam Guckin 9, Claudius Lefond 10.

P: Kameron Kennedy 3, Jomo Percell 2, Jaubri Shehee 11, Max Smyth 2, Angel Torres 2, Davon Whitfield-Gaines 22.

Nonleague

GAMP 16 6 9 17 2 - 50

Audubon 13 16 3 16 11 - 59

A: Brian Furlong 9, Shawn McKee 6, Rob Mecca 2, Eric Schorr 13, Dillon Tassi 18, Zack Thomas 11.

GCIT 9 12 9 12 - 42

West Deptford 20 17 35 12 - 84

G: Rob Brown 4, Steve Bujnowski 6, Kevin Collins 1, Sean Gahagan 19, CJ Garcia 5, Amir McCray 6, Ed Merenda 1.

WD: Mike Gardner 11, Justin Hansen 7, Preston Harcum 18, Tyler Leonhardt 6, Walker Luck 2, Luke McKeown 11, Marquise Owens 17, Zach Peterson 2, James Taylor 7, Drew Wilden 3.

Morrisville 3 17 23 18 - 61

Doane Academy 26 16 15 18 - 75

DA: Tyler Allen 2, Marcos Baez 15, Matt Czyzewski 5, Cameron Flamm 3, Titus Flowers 4, Tyler Heupel 10, Hayden Johnson 14, Sam Punzi 1, Chris Scott 3, Jeffrey Sterling 18.

Buena 8 12 16 3 - 39

Vineland 18 11 19 16 - 64

B: Sean Agosto 3, Jordan Akers 10, Love Scott 11, Mak Sngn 3, Pat Spear 2, Jamal Tilman 6, Daniel Velazquez 4.

V: Jola Babalola 2, James Coates 6, Shawn Douglas 2, Chris Louis 2, Joquan Porter 2, Alphonso Smith 14, Eddie Thomas 22, Steve Tobolski 14.

Clearview 10 13 15 16 - 54

Woodbury 12 4 16 16 - 48

C: Gavin Bright 9, Mike Heim 8, Adam Herman 9, Anthony Martin 15, Sterling Sheffield 7, Mark Wilhelm 6.

W: Jalen Bundy 9, Jeray Demby 15, Ronald Gaskins 2, Elijah Grant 9, Will Harris 3, Ivan Randalls 2, CJ Rochester 6, James Trumbo 2.

Woodrow Wilson 14 29 14 17 - 74

Lindenwold 20 9 18 21 - 68

WW: Carter 30, Cruz 8, Plonden 23, Sanchez 7, Taplin 3, Villa 3.

L: Rakim Bryant 17, Myles Council 9, Bryce Hill 2, James Hines 2, Eric Hughes 19, Malik Muldrow 10, Ernest Schuler 9.

Notre Dame (N.J.) 20 20 17 15 - 72

Winslow Township 16 23 19 20 - 78

ND(: Cronin 4, Dixon 14, Haytaian 7, Hoggs 9, Lafferty 4, Plutino 3, Preston 13, Ricci 17, Walley 2.

WT: Masner Beauplan 38, Elijah Campbell 2, Michael Cubbage 10, Devon Jones 2, Olicee Jones 2, Kenton Munn 2, Devon Robinson 19.

Gloucester 5 3 8 10 - 26

Cumberland 18 12 13 8 - 51

G: Tony Bultron 3, Andrew Burkhart 10, Vinny DiGiacomo 2, Trey Thompson 2, Chris Wamsley 9.

C: Banks 6, Boose 2, Raekown Loatman 4, Jules Marinduque 5, Marinduque 5, Ordille 16, Parker 9, Denmark Spence 4.

Girls' Basketball Boxes

Festival of the Phoenix

Imhotep Charter 11 9 10 4 - 34

Life Center 7 21 21 18 - 67

IC: B. Dunham 4, Shadera Jenkins 2, Maya Kitchen 8, Ashley Murray 8, Taylor Scruggs 10, Deja Travis 2.

LC: Steph Chiarolanza 1, Honesty Grayson 11, Ashley Jeune 8, Aliyah Jeune 12, Nicole Parriski 8, Grace Simmons 2, Isis Young 25.

Ocean City PBA Tipoff

Middle Township 13 8 16 5 10 - 52

Millville 11 14 7 10 2 - 44

MT: Lauryn Fields 20, Lauren Legler 11, Holly McKaig 12, Marianna Peterson 3, Oliva Salvo 6.

M: Lexi Bruno 20, Katrina Gaskins 5, Amanda Smith 9, Kaila Smith 4, McKenzie Taylor 6.

Winslow Township 13 15 16 22 - 66

Cedar Creek 15 19 8 15 - 57

WT: Kyanna Filmore 4, Jazmine Henderson 4, Jocelynne Jones 26, Jada Matthews 21, Amiayah Melvins 6, Ashli Stinnett-Cheek 5.

CC: Jahneice Jaffe 15, Morgan Stefanski 3, Mercina Stefanski 12, Mikila Stefanski 13, Casey Thomas 14.

Burlington Freedom

Palmyra 15 8 12 8 - 43

Riverside 5 11 7 7 - 30

R: Damaje Anderson 5, Taylor DeJoseph 2, Sammy Jalkowski 1, Joannah Lim 5, Lyndsay Micucci 4, Carley Newman 5, Jessica Starke 1, Alix VanSciver 7.

Nonleague

Buena 9 15 14 19 6 - 63

Vineland 11 16 15 15 9 - 66

B: Brown 11, Jen Cimino 17, Dani Defeo 21, Alaina Seyer 13, Stephanie Walsh 1.

V: Destiny Esquilin 13, Aalyiah Harold 13, Sara Mazzeo 10, Tanasia Russell 30.

Morrisville 11 23 14 14 - 62

Doane Academy 8 2 8 9 - 27

M: Gabrielle Fogg 13, Harper 4, Howard 2, Lozado 7, Mena 16, Maya Onley 6, Denise Sacco 12, Shafi 2.

DA: Kelsey Doell 3, Carly Hall 2, Mona Lisa Hyppolite 5, Zaniya Lewis 16, Maddie Miller 1.

Atlantic County Tech 9 2 10 8 - 29

Kingsway 26 16 13 5 - 60

ACT: Destefano 6, Hartman 2, Kidman 2, Nelson 19.

K: Allie Gallagher 14, Maddie Hahn 3, Zoe Hahn 10, Renee Hersperger 4, Jessica Lail 5, Tiana Morgan 4, Rachel Rivell 20.

Bridgeton 8 4 3 10 - 25

Wildwood Catholic 21 7 19 11 - 58

B: Sadaiah Robbins 11, Jadesia Stafford 2, Symone Sweazie 4, Destiny Thompson 8.

WC: Becky Andress 3, Kennedy Johnson 22, Katie McCallion 6, Morgan Mulholland 7, Olivia Rulon 6, Naiy Sabb 3, Danielle Sanderlin 11.

Pennsauken 2 5 9 8 - 24

Cinnaminson 17 18 9 14 - 58

P: Destiny Campbell-Scott 3, Aleyah Dupree 12, Briana Roberts 4, Tenille Stewart 2, Tait 2, Velez 1.

C: Allison Axelrod 8, Sabrina Axelrod 4, DiLeo 15, Runyen 11, Treadwell 16, Vanek 4.

Haddonfield 8 18 15 3 - 44

Florence 4 3 8 3 - 18

H: Briana Gess 12, Juliana Kadar 2, Ali LaMaina 1, C.C. Mooney 2, Hayley Raymond 15, Taylor Sehdev 8, Arpie Senopoulos 4.

F: Claudia Cosenzo 1, Lacey Olaff 2, Asia Robertson 2, Michelle Taylor 13.

Overbrook (N.J.) 12 18 11 18 - 59

Pennsauken Tech 7 3 4 6 - 20

O(: Joann Bodanza 3, Alyssa Cavallaro 2, Lauren Gervasi 1, Raquel Harris-Scott 12, Jakhira Legosky 6, Rachael McClaskey 2, Imani Peterson 4, Shainazia Peterson 8, Jade Pinto 6, Veronica Ulatowski 1, Taylor Vanore 12, Brielle Volpe 2.

PT: Amber Brown 7, Xiomara Colon 4, Jayvonne Henderson 2, Sierra Patterson 2, Georgiann Randall 3, Michelle Rivera 2.

Camden 4 9 8 11 - 32

Woodbury 20 14 13 11 - 58

C: Ballance 1, Justina Brent 5, Alexis Garrison 1, Tiara Maldonado 4, Artesia Owens 2, Domonique Owens 7, Christina Sunkett 12.

W: Zeaenna Bracket 5, Taylor Graham 18, Angela Hayes 7, Daria Holmes 4, Chanel Martin 10, Sabrina Pantoja 1, Maddie Stebich 13.

Sunday's Schedules

Boys' Basketball

CAPE-ATLANTIC LEAGUE UNITED

Shawnee at St. Joseph, 3:30

OCEAN CITY PBA TIPOFF WEEKEND

NONLEAGUE

Cedar Creek vs. Willingboro at Ocean City, noon

St. Joseph vs. Shawnee at Ocean City, 3:30

Mainland at Ocean City, 7

Girls' Basketball

Mainland at Ocean City, 5:15

Olympic National All-Stars

Boys' Bowling

FIRST TEAM

Brandon Miller, West Deptford

Kyle Pippet, Deptford

Mike Carbona, St. Augustine

Max Turner, Deptford

Matt Novak, West Deptford

Zach Orginos, Seneca

Kevin Bangs, GCIT

SECOND TEAM

Jimmy Albert, West Deptford

Thomas Smyth, Deptford

Corey Boyer, Deptford

Alex Arnold, Seneca

Kevin Barbour, Seneca

Girls' Bowling

FIRST TEAM

Morgan Brown, West Deptford

Sammie Willis, Deptford

Maddie Miller, West Deptford

Tori Bombardt, Deptford

Sam Foster, Seneca

Steph Rahinsky, Seneca

Helena Franchi, Deptford

SECOND TEAM

Sam Marrone, GCIT

Rhonnie Jones, Deptford

Erin Wellings, Seneca

Kellina Gallagher, Seneca

Megan Sloan, Seneca

Nancy Cruz, Pennsauken Tech

Brook Chisholm, GCIT

Boys' Cross-Country

FIRST TEAM

Kyle Kirk, Camden Catholic

Shawn Hutchison, Bishop Eustace

Anthony Morelli, Bishop Eustace

George Balzer, Paul VI

Tim Slack, Camden Catholic

Alex Hull, Bishop Eustace

Nicholas Rivera, Camden

SECOND TEAM

Praveen Vulimiri, Bishop Eustace

Michail Duran, Pennsauken Tech

Ryan Giarraputo, Bishop Eustace

Stephen Conte, Paul VI

Jake Durante-Koller, Paul VI

Tyler O'Donnell, Bishop Eustace

Jared Deffler, Bishop Eustace

Girls' Cross-Country

FIRST TEAM

Stephanie Hiester, Paul VI

Kelly McHugh, Camden Catholic

Michaela Urbach, Paul VI

Ann Foley, Paul VI

Emma Cerveny, Paul VI

Haley Karcher, Paul VI

Kelsey Crouse, Camden Catholic

SECOND TEAM

Natalia Marrone, Bishop Eustace

Molly Gallagher, Paul VI

Sarah DiDomenico, Bishop Eustace

Meghan Giordano, Camden Catholic

Lisa Jordan, Bishop Eustace

Samantha Zanetti, Paul VI

Karrsen Aron, Bishop Eustace

Field Hockey

FIRST TEAM

Off. Stephanie D'Angelo, Timber Creek

Off. Lauren Crudele, Bishop Eustace

Off. Elizabeth Love, Bishop Eustace

Off. Kelli Connolly, Camden Catholic

Mid. Sarah Furey, Bishop Eustace

Mid. Tara Vittese, Camden Catholic

Mid. Jamie Robertson, Cherry Hill West

Mid. Caroline Haeffner, Paul VI

Mid. Colleen Kazokas, Seneca

Def. Nicole Melchiorre, Timber Creek

Def. Eileen Dzwill, Bishop Eustace

Def. Alyssa Olenick, Camden Catholic

Def. Laura Giordano, Cherry Hill West

Goal. Caroline Hearn, Camden Catholic

SECOND TEAM

Off. Rebekah Alter, Timber Creek

Off. Katie Stetser, Cherry Hill West

Off. Carly Murphy, Paul VI

Off. Kayla Raparelli, Seneca

Mid. Cara Hardy, Camden Catholic

Mid. Holly Kiffer, Seneca

Mid. Kate Taylor, Seneca

Def. Francesca Benitiez, Cherry Hill West

Def. Alldona DiSandro, Paul VI

Goal. Caley Talbot, Seneca

Boys' Soccer

FIRST TEAM

For. Alex Koaurahanis, Timber Creek

For. Gabe Watkins, Cherry Hill West

For. Steve Ersing, Timber Creek

For. Brian Keller, Bishop Eustace

Mid. Vinnie Palmucci, Timber Creek

Mid. Colin McBride, Cherry Hill West

Mid. Nick LeSaint, Seneca

Mid. Jim DelRocini, Paul VI

Def. Michael Clauss, Cherry Hill West

Def. Christian Morgan, Timber Creek

Def. Carson Spering, Paul VI

Def. James McLaughlin, Bishop Eustace

Goal. Justin Smith, Timber Creek

At-Large Tyler Diorio, Paul VI

SECOND TEAM

For. Ji Park, Paul VI

For. Nick Krake, Cherry Hill West

For. Matt Perkins, Seneca

For. Andreas Papadourakis, Bishop Eustace

Mid. Chris Cappuccio, Bishop Eustace

Mid. Stephen Karakitsios, Timber Creek

Mid. Devin Crouch, Cherry Hill West

Mid. Ryan Irving, Camden Catholic

Def. Ryan Kelly, Paul VI

Def. Matt Hershey, Timber Creek

Def. Matt Moore, Seneca

Def. Dan Park, Winslow Township

Goal. Hayden Remphrey, Cherry Hill West

Goal. Gus Valeriano, Seneca

Girls' Soccer

FIRST TEAM

For. Brianna Magana, Timber Creek

For. Jessica Iannetta, Cherry Hill West

For. Cayla Barry, Bishop Eustace

For. Kelsey Vick, Paul VI

Mid. Kristen Morawski, Paul VI

Mid. Sarah McGlinn, Cherry Hill West

Mid. Taylor Tralie, Bishop Eustace

Mid. Jaclyn Carty, Paul VI

Def. Ally Fiato, Bishop Eustace

Def. Brooke Palmieri, Paul VI

Def. Erin McBride, Cherry Hill West

Def. Julia Green, Seneca

Goal. Christiana Ogunsami, Cherry Hill West

At-Large Paige Chladek, Seneca

SECOND TEAM

For. Megan Reardigan, Paul VI

For. Shannon Farrell, Timber Creek

For. Emily Meale, Seneca

For. Lauren Rogardus, Seneca

For. Tziarra King, Winslow Township

Mid. Juliette Esposito, Camden Catholic

Mid. Colleen Collins, Timber Creek

Def. Taylor Gentile, Cherry Hill West

Def. Taiah Thornton, Camden Catholic

Def. Sara Guzman, Seneca

Def. Lexi Karakitsios, Timber Creek

Def. Sarina Jones, Timber Creek

Goal. Kristen McShane, Paul VI

Goal. Ellise Sullivan, Bishop Eustace

Goal. Jenna Tolen, Timber Creek

Girls' Tennis

FIRST TEAM

Singles: Stephanie Yanosov, Bishop Eustace; Caitlyn Sorella, Bishop Eustace; Natalie Yanosov, Bishop Eustace; Alexandria Felt, Seneca.

Doubles: Angela Errigo/Katie O'Brian, Seneca; Julia Rosen/Julia Bidie, Bishop Eustace.

SECOND TEAM

Singles: Amanda Riff, Timber Creek; Aarynn Crawley, Timber Creek; Amanda Ritter, Seneca; Jordan Meyer, Seneca.

Doubles: Krysta Lapinski/Amanda Del Rossi, Bishop Eustace; Angela Deklerk/McKenzie McGlone, Seneca.

Girls' Volleyball

FIRST TEAM

Ashley McGinn, GCIT

Eile Harris, Seneca

Jasmine McLaurin, Kingsway

Chelsea Holiday, Cherry Hill West

Emma Patterson, GCIT

Janet Mitchell, GCIT

Lauren Perry, Pennsauken

Myiah Gatting, Kingsway

SECOND TEAM

Meg Carrol, Kingsway

Olivia Summerville, Pennsauken

Caitlin Lange, Seneca

Amanda Vercase, Cherry Hill West

Sierra Machinski, Cherry Hill West

Peyton Nugent, Kingsway

Lindee Janzer, GCIT

Riley Bednar, Seneca

Olympic American All-Stars

Boys' Bowling

FIRST TEAM

John Schellenger, Washington Township

Aaron Wolf, Cherry Hill East

Jason Pavlinko, Washington Township

Dom Greisamer, Lenape

DJ Swerdloff, Cherry Hill East

SECOND TEAM

Matt Frei-Funk, Lenape

Matt Loeber, Cherry Hill East

Tim Welte, Lenape

Dante Watkins, Cherry Hill East

Joe DelRossi, Washington Township

Dean Klimek, Lenape

Jon Leonard, Eastern

Girls' Bowling

FIRST TEAM

Melissa Pliskin, Cherry Hill East

Jill Baxter, Eastern

Courtney Klukiewski, Cherokee

Shannon Mackler, Washington Township

Ashley Wittje, Washington Township

Kim Keys, Eastern

Alex Peipher, Cherry Hill East

SECOND TEAM

Noelle Schllinger, Cherokee

Karen Hileman, Eastern

Andi Leff, Cherry Hill East

Skylar Jeremias, Cherokee

Rachel Tavani, Eastern

Fora Ruth, Eastern

Patrizia Messeneo, Washington Township

Boys' Cross-Country

FIRST TEAM

Aaron Groff, Cherry Hill East

Ben Dillon, Cherry Hill East

Kaleb Burch, Cherokee

Anthony Mills, Washington Township

Dan Helfand, Cherry Hill East

Dan O'Leary, Lenape

Christian Mele, Cherry Hill East

SECOND TEAM

Jack Shea, Cherokee

Jeff Braun, Cherry Hill East

Justin DeTone, Cherokee

Vipul Bhat, Eastern

Nichol Maccariella, Cherokee

Nick Falk, Cherokee

Matt Zubrzycki, Lenape

Girls' Cross-Country

FIRST TEAM

Lexie Taylor, Washington Township

Camille Franklin, Lenape

Maddy Berman, Cherry Hill East

Melanie Edwards, Eastern

Ally Moraschi, Cherokee

Monica Lee, Cherry Hill East

Emily McGee, Lenape

SECOND TEAM

Carly Kenselaar, Eastern

Taegan Field, Cherry Hill East

Breanna Gleason, Cherokee

Gabby Vassalotti, Cherokee

Kassie Kromish, Cherokee

Kiersten Montenero, Cherokee

Emily Davidson, Eastern

Field Hockey

FIRST TEAM

Off. Jessica Havers, Cherokee

Off. Julie Duncan, Shawnee

Off. Austyn Cuneo, Eastern

Off. Jade Dixon, Eastern

Off. Kasey Morano, Eastern

Mid. Sarah Nowak, Cherokee

Mid. Taylor Nesnay, Lenape

Mid. Sophia Miller, Shawnee

Mid. Shea McGee, Washington Township

Mid. Madison Morano, Eastern

Def. Corrine Baliga, Shawnee

Def. Karlee Spirit, Eastern

Def. Mackenzie Mlkvy, Eastern

Goal. Sam Rubin, Cherokee

SECOND TEAM

Off. Casey Eck, Shawnee

Off. Megan Thompson, Cherry Hill East

Off. Colleen McAninley, Washington Township

Mid. Krista Hoffman, Shawnee

Mid. Leah Singer, Cherry Hill East

Mid. Megan Martin, Cherry Hill East

Mid. Kaitlyn Hatch, Washington Township

Mid. Ashley Thomas, Eastern

Def. Lily Argyle, Shawnee

Def. Lindsay Engle, Shawnee

Def. Alisa Verratti, Cherry Hill East

Def. Alexis Pettisani, Eastern

Def. Kristina Castagnola, Eastern

Goal. Gianna Glatz, Shawnee