Tuesday's Results

Boys' Bowling

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Pennsuaken 3, Cinnaminson 1

Girls' Bowling

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Pennsuaken 4, Cinnaminson 0

Boys' Swimming

NONLEAGUE

Lenape 124, Sterling 46

Haddon Heights 110, Bishop Eustace 51

Highland 117, Deptford 53

Williamstown 111, Pitman 54

Rancocas Valley 114, Holy Cross 56

Cape-American All-Stars

Boys' Cross-Country

FIRST TEAM

Daniel Do, Absegami

Vincent Del Conte, Egg Harbor Township

Rich Heim, Mainland

Dustin Sutton, Millville

Brandon Hadtke, Ocean City

Brett Johnson, Ocean City

Evan Schmeizer, Ocean City

Jessie Schmeizer, Ocean City

SECOND TEAM

Ryan Grant, Egg Harbor Township

Austin Henry, Egg Harbor Township

Aditya Joshi, Egg Harbor Township

Nick Savio, Mainland

Mitch Berrios, Millville

Patrick Cusack, Ocean City

Korey Greene, Ocean City

Gus Jurasinski, Ocean City

HONORABLE MENTION

Robert Maguire, Absegami

Freddy Maul, Absegami

Michael Meschum, Atlantic City

Sam Brog, Atlantic City

Kenny Hunter, Bridgeton

Angelo Pellegrini, Egg Harbor Township

Blake Pappas, Egg Harbor Township

John DiNofrio, Mainland

Matt Dodds, Mainland

Jomalier Viera-Martinez, Millville

Shawn Hogan, Millville

Kean Samaroo, Oakcrest

Joe Fraone, Oakcrest

Nick Flukey, Ocean City

Taylor Pagano, Ocean City

Harrison Mayo, Vineland

Alex Salinski, Vineland

Branden Wright, St. Augustine

Dale Shober, St. Augustine

Girls' Cross-Country

FIRST TEAM

Emily Maul, Absegami

Alyssa Aldridge, Mainland

Emma Bean, Mainland

McKenzie Springsteadah, Millville

Emma Bergman, Ocean City

McKenzie Greene, Ocean City

Devon Grisbaum, Ocean City

Rachel Stremme, Ocean City

SECOND TEAM

Marielle Indyg, Absegami

Molly Kinghorn, Atlantic City

Morgan Schick, Egg Harbor Twp.

Kelly Glenn, Mainland

Klea Kalia, Mainland

Taylor Phy, Oakcrest

Maddie Brady, Ocean City

Kayla Jackson, Vineland

HONORABLE MENTION

Kathleen Ngo, Absegami

Erin Foley, Absegami

Alex Chakov, Atlantic City

Katie Cavanaugh, Atlantic City

Guadalupe Bautista, Atlantic City

Rachel Paduani, Egg Harbor Township

Alina Roell, Egg Harbor Township

Quinteria Allen-Armstead, Millville

Rachell Armstead, Millville

Pamela Myers, Oakcrest

Aisha Muhammad, Oakcrest

Alexa Weber, Ocean City

Meredith Steele, Ocean City

Jordan Tobolski, Vineland

Kayla Garcia, Vineland

Football

FIRST TEAM

Offense

Knikeem Lewis, St. Joseph's, OL

Blaine Fox, St. Augustine, OL

Adrian Jacquet, Millville, OL

Noah Lyles, Atlantic City, OL

Thomas McGrail, Egg Harbor Township, OL

Dougie Deberry, Atlantic City, WR

Jeremiah Atoki, Vineland, WR

Lamont Harris, St. Augustine, RB

Ryquell Armstead, Millville, RB

A'Laam Horne, St. Joseph's, RB

Jamir Prevard, Atlantic City, QB

Mike Juliano, Mainland, K

Salaam Horne, St. Joseph's, QB

Defense

Bill Lyons, St. Augustine, DL

Justin Kennedy, St. Joseph's, DL

Vance Cottrell, Mainland, DL

Christian Snowden, St. Joseph's, DL

Jim Brady, St. Augustine, LB

C.J. LaFragola, St. Joseph's, LB

Willard Woody, Millville, LB

Victor O'Farriel, Egg Harbor Township, DB

R.J. D'Amico, St. Augustine, DB

Aaron Jackson, Atlantic City, DB

Chris Harris, Millville, DB

Javier Lora, Atlantic City, P

Angelo Branca, Egg Harbor Township, DL

SECOND TEAM

Offense

Nick Lyon, Absegami, OL

Trent Seibert, St. Augustine, OL

Donovan Bennett, Vineland, OL

Joe Greer, St. Joseph's, OL

Doug Shallcross, Ocean City, OL

Vinnie Nelson, Absegami, WR

Bryce Edmunds, Mainland, WR

Rocco Ordille, St. Joseph's, RB

Dante Moore, Egg Harbor Township, RB

Aquan Conaway, Atlantic City, RB

Jose Tabora, St. Augustine, QB

Bill Tizol, Egg Harbor Township, K

Defense

Curtis Jones, Millville, DL

Lamar Copeland, Vineland, DL

Tyler Capille, St. Augustine, DL

Mike Merlino, St. Joseph's, DL

John Searight, Absegami, LB

Deon Davis, Atlantic City, LB

Dietrich Trumbauer, Egg Harbor Township, LB

Ricky Quirindongo, St. Joseph's, DB

Tyler Welch, Absegami, DB

Ryan Swenson, Mainland, DB

Daivon Seymore, Vineland, DB

Kyreem Loatman, Millville, P

HONORABLE MENTION

Santiago Gonzalez, Atlantic City

Francisco Reyes, Atlantic City

Mike Barillo, Atlantic City

Jeff St. Juste, Atlantic City

Austin Shiner, Absegami

Alex Walk, Absegami

Antwine Loper, Absegami

Ibn Wilkerson, Absegami

Cooper Fiadino, Egg Harbor Township

Michael Aberman, Egg Harbor Township

Spencer LaSure, Egg Harbor Township

Robert Coursey, Egg Harbor Township

Nick Droboniku, Mainland

Kolin Roberts, Mainland

George Morton, Mainland

Mike Kennedy, Mainland

Javon Wiggins, Millville

Stephen Haynes, Millville

Zach Douglas, Millville

Will Pelhamus, Millville

Owen Diefolf, Ocean City

Zac Williams, Ocean City

Garrett Jones, Ocean City

Joe Walkowiak, Ocean City

Bill Bailey, St. Augustine

A.J. Baxter, St. Augustine

John O'Brien, St. Augustine

Chad Penny, St. Augustine

Zach McGuckin, St. Joseph's

Chris Carey, St. Joseph's

Derek Lomax, St. Joseph's

Rhasun Tapp, St. Joseph's

Isaih Pacheco, Vineland

Jarrett Banks, Vineland

Eric Villar, Vineland

Delontay Jones, Vineland