Monday's Results

Boys' Swimming

OLYMPIC CONFERENCE

Cherry Hill West 87, Cherokee 82

Lenape 111, Haddon Heights 59

Boys' Bowling

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Medford Tech 3, Burlington Township 1

COLONIAL CONFERENCE

GCIT 4, Gloucester Catholic 0

OLYMPIC CONFERENCE

Cherry Hill West 4, Washington Township 0

NONLEAGUE

Atlantic County Tech 3, Collingswood 1

Shawnee 3, West Deptford 0

Westampton Tech 3, Pennsauken 0

Lenape 3, Bishop Eustace 0

Ewing 4, Northern Burlington 0

Girls' Bowling

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Medford Tech 4, Burlington Township 0

OLYMPIC CONFERENCE

Cherry Hill West 2, Washington Township 2

NONLEAGUE

Collingswood 4, Atlantic Tech 0

West Deptford 3, Shawnee 0

Gloucester Tech 3, Gloucester Catholic 0

Ewing 4, Northern Burlington 0

Pennsauken 3, Westampton Tech 0

Colonial Conference Patriot All-Stars

Girls' Tennis

FIRST TEAM

Quinette Awa, Lindenwold, Singles

Sarah Bruno, Haddon Township, Singles

Sione Jones, Haddon Heights, Singles

Sam Scalia, Haddon Township, Doubles

Emily McHugh, Haddon Township, Doubles

Katey Griese, Haddon Township, Doubles

Nicole Wakely, Haddon Township, Doubles

SECOND TEAM

Julie Earhardt, Haddon Township, Singles

Danielle Lemma, Haddon Township, Singles

Vicki Wohlforth, Gateway, Doubles

Rose Malfitano, Gateway, Doubles

Field Hockey

FIRST TEAM

Madison Raws, Haddon Heights, F

Claudia Bowman, Haddon Heights, F

Nancia Holmes, Paulsboro, F

Regan Dougherty, Haddon Township, F

Megan Hoopes, Haddon Township, F

Tirzah McMullen, Woodbury, M

Myranda Christy, Haddon Heights, M

Paige Landgraf, Haddon Township, M

Brie Lynch, Haddon Township, M

Maura Power, Gateway, M

Cameron Teague, Haddon Township, D

Kristen Hornedd, Haddon Heights, D

Mikaela Lightcap, Gateway, D

Jillian Caputo, Haddon Township, G

SECOND TEAM

Jessica Minitti, Gateway

Ellis Asadi-Wright, Lindenwold

Kristin Freas-Papa, Gateway

Mia Dokes, Haddon Heights

Hannah Furey, Haddon Township

Dana Arevalo, Lindenwold

Football

FIRST TEAM DEFENSE

Malik Muldrow, Lindenwold, P

Kahleel Pettey, Lindenwold, DB

RJ McCullough, Haddon Township, DB

Tariq Miller, Haddon Heights, DB

Steven Baylor, Paulsboro, DB

Nathan Harris-Norton, Lindenwold, LB

Kyle Pierce, Haddon Heights, LB

Dustin Herrera, Paulsboro, LB

Kapone Brown, Woodbury, LB

Zach Ready, Gateway, DL

Darius Triplett, Woodbury, DL

Jahfari Jackson, Lindenwold, DL

DaVontae Randall, Paulsboro, DL

FIRST TEAM OFFENSE

Clayton Pfettscher, Haddon Township, K

Carlton Aiken, Paulsboro, QB

Roman Massi, Haddon Heights, RB

DeShawn Burgess, Paulsboro, RB

Troy Shorts, Woodbury, RB

Nick Smith, Haddon Heights, WR

Bryant Geddes, Lindenwold, WR

John Pelligrini, Paulsboro, WR

Mike Austin, Haddon Township, OL

Billy Ray, Haddon Heights, OL

Niko Savaiinaea, Paulsboro, OL

Kyle Scull, Gateway, OL

Deonte Moore, Woodbury, OL

SECOND TEAM

Theo Holloway, Paulsboro

Neeb McClure, Paulsboro

Zaire Giles, Lindenwold

Josh Davis, Gateway

Eric DeCrescenzo, Haddon Township

Anthony Nessaeo-Moten, Woodbury

Eric Wood, Haddon Heights

Girls' Soccer

FIRST TEAM

Rebecca Rossett, Woodbury, F

Alex Pease, Haddon Heights, F

Mackell Schultes, Gateway, F

Kim Gaskill, Haddon Township, F

Sarah Zuzulock, Gateway, M

Emily Driver, Haddon Heights, M

Raylyn Straubmuller, Haddon Township, M

Hailey Myers, Haddon Heights, M

Lisa Atkinson, Woodbury, M

Erin Rust, Haddon Township, D

Kacie Pisani, Haddon Heights, D

Geena DiRugeris, Woodbury, D

Devon Burkett, Gateway, D

Caitlyn Magliocco, Lindenwold, G

SECOND TEAM

Sarah Getzinger, Haddon Township

Leah Palo, Haddon Township

Riley Conover, Gateway

Sarah Pellegrino, Gateway

Kiersten Pease, Haddon Heights

Jamie Esters, Woodbury

Boys' Soccer

FIRST TEAM

Jesse Weick, Haddon Heights, F

Oumar Sylla, Lindenwold, F

Bah Moo, Haddon Township, F

Elzo Dunn, Haddon Township, F

Mario Mandescu, Haddon Township, M

Andrew Hicks, Haddon Heights, M

Tyler Kizitaff, Gateway, M

Chris Kobsar, Haddon Township, M

Jake Mulroy, Haddon Township, D

Jake Sanborn, Haddon Heights, D

Tyler Selby, Haddon Heights, D

Kevin Bonilla, Lindenwold, D

Casey Sharp, Woodbury, G

Kieran Burns, Haddon Township, G

SECOND TEAM

Jesus Cardenes, Lindenwold

Oliver Parker, Haddon Township

Javier Ramirez, Lindenwold

Greg Sesko, Gateway

Zach Chenault, Paulsboro

Jake Roselle, Jake Roselle

Colonial Conference Liberty All-Stars

Girls' Tennis

FIRST TEAM

Arpie Senopoulos, Haddonfield, Singles

Chelsea Brown, Haddonfield, Singles

Jen Cotton, Collingswood, Singles

Katie Pileggi, Haddonfield, Doubles

Sarah Smith, Haddonfield, Doubles

Kelly MacCluen, Haddonfield, Doubles

Madisyn Zadjeika, Haddonfield, Doubles

SECOND TEAM

Holly Hoover, Haddonfield, Singles

Anna Kipp, West Deptford, Singles

Gillian Purvenas, West Deptford, Singles

Danielle Melvin, West Deptford, Doubles

Mia Forbes, West Deptford, Doubles