Touchdowns scored

38: Jahmiere Van Kline, Bordentown.

32: Jake Parola, Shawnee.

27: Lamont Harris, St. Augustine.

26: A'Laam Horne, St. Joseph.

25: Nick Thevanayagam,

Cinnaminson.

24: Ronnie James, Glassboro.

21: De'Shaun Burgess, Paulsboro; Cappadonna Miller, Bridgeton.

20: Davon Tucker, Sterling; Ahmir Mitchell, Cedar Creek; Ryquell Armstead, Millville.

18: Kelvin Harmon, Palmyra; Stefon Bowman, Bridgeton; Quadir Albright, Buena.

17: Isaiah Spencer, Delsea; Brad Hawkins, Camden.

16: C.J. LaFragola, St. Joseph; Shaun Bradley, Rancocas Valley.

15: Marc Woodard, Cherokee; Kevin DeCaesar, West Deptford; Chris Liggio, Holy Cross; Justin Graves, Gloucester.

14: Andrew Light, Holy Spirit; Juwan Carr, Clayton.

13: Jake Klaus, Haddonfield; Mike Welsh, Shawnee; Malik Johnson, Camden Catholic; Josh VanBlarcom, Pennsville; Dione Alston, Salem; Troy Shorts, Woodbury.

12: Stefone Moore-Green, Paul VI; Mike DeFeo, Haddonfield; Lawrence Garner, Northern Burlington; Sam Crouch, Buena; Jamal Parker, Camden Catholic.

Touchdown Passes

32: Max Smyth, Palmyra.

27: Khalil Williams, Camden.

21: Khalil Trotman, Timber Creek; Mike Maldonado, Glassboro; Matt Vitale, Paul VI; Charlie Davis, Maple Shade.

20: Tyree Rodgers, Camden Catholic; Brandon Simmons, Holy Cross.

19: Mike Alberto, Haddonfield; Jesse Milza, Cedar Creek.

18: Carlton Aiken, Paulsboro; Matt Widmaier, Pennsville.

17: Joe Durso, Middle Twp.

16: Isaiah Easterling, West Deptford.

15: Mike Welsh, Shawnee.

14: Salaam Horne, St. Joseph.

Touchdown Catches

16: Kelvin Harmon, Palmyra.

14: Cedric Baker, Maple Shade.

12: Ahmir Mitchell, Cedar Creek; Ja'Mir Washington, Camden.

11: Brad Hawkins, Camden.

10: Irvin Charles, Paul VI; Jeremy Boucher, Pennsville.

9: Juwan Johnson, Glassboro; Jake Robinson, Haddonfield; Preston Harcum, West Deptford.

8: Brandon Anderson, Holy Cross; Kevin Williams, Maple Shade.

7: Shaquese McInytre, Timber Creek; Cameron Chambers, Timber Creek; De'Shaun Burgess, Paulsboro; Matt Correnti, Holy Cross; Jim Versage, Middle Twp.; Erik Arenberg, Middle Twp.; Elijah Rehm, Clayton.

6: Ricky Quirindongo, St. Joseph; Theo Holloway, Paulsboro; Jordan Taylor, Holy Spirit; D.J. Velasquez, Buena; Nick Smith, Haddon Hts.; Lonnie Moore, Paul VI; Alan Butler, Timber Creek; Chris Pascall, Cherry Hill West; Vinny Papale, Bishop Eustace.

Coaches or athletic directors should send corrections or additions to panastasia@phillynews.com