Saturday's Results

Boys' Basketball

BENEDICTINE CLASSIC

Archbishop Wood 88, Greenfield School (N.C.) 70

BOYERTOWN HOLIDAY TOURNAMENT

Pennridge 68, Boyertown 52

BRAWL BEHIND THE WALL

Sacred Heart (N.Y.) 66, Frankford 58

CACTUS JAM

Conestoga 54, Archbishop Spalding (Md.) 49

CHARM CITY TOURNAMENT

Penn Wood 62, Evangel Christian (Va.) 57

CHICKIE LUDMAN MEMORIAL

Germantown Friends 51, Penns Grove 40

Middle Township 34, Mastery North 30

ERNIE TROIANO SR. MEMORIAL

Camden County Tech 53, MaST Charter 50 (OT)

HAVERFORD COACHES VS. CANCER

Cardinal O'Hara 54, Springfield (D) 53

Bonner-Prendergast 34, Haverford High 28

KOBEBRYANT CLASSIC

Episcopal Academy 64, Academy Park 54

Plymouth Whitemarsh 58, Friends' Central 55

St. Joseph's Prep 62, Abington 45

Parkland 70, Lower Merion 49

MARPLE NEWTOWN HOLIDAY

Phoenixville 73, Marple Newtown 70

OVER THE RIVER TOURNAMENT

New Hope-Solebury 63, Freedom Prep Charter 19

PENNCREST HOLIDAY TOURNAMENT

W.C. Henderson 53, Calvary Christian 50

Penncrest 66, Sun Valley 42

PRIMETIME ESCIT TOURNAMENT

Bartram 59, Rancocas Valley 57

St. Benedict's (N.J.) 54, Phila. Electrical 45

Trenton Catholic 57, Conwell-Egan 46

SLAM DUNK TO THE BEACH

Neumann-Goretti 59, Gill St. Bernard's 50

SPARTAN CLASSIC

Florence 42, Olney 24

STRATH HAVEN HOLIDAY SHOOT-OUT

Downingtown West 68, Chichester 52

Pottsgrove 55, Strath Haven 50

TROJAN HOLIDAY CLASSIC

Souderton 45, Wissahickon 40

VARSITY CLUB TOURNAMENT

Downingtown East 70, Lansdale Cath. 61 (3 OT)

Garnet Valley 50, Polytech (Del.) 41

WARRIOR HOLIDAY CLASSIC

Solebury School 57, Raritan 51

WILLIAMSPORT TOURNAMENT

Williamsport 82, Math, Civics and Sciences 76

NONLEAGUE

Council Rock North 62, Spring-Ford 30

Girls' Basketball

BOARDWALK CLASSIC

Mastery North 40, Delsea 37

Haverford High 32, Robbinsville 31

BOARDWALK CLASSIC

Nazareth Academy 44, Egg Harbor Twp. 31

BOYERTOWN HOLIDAY TOURNAMENT

Boyertown 44, Downingtown East 32

CAROLINA INVITATIONAL

Merion Mercy 61, First Baptist (SC) 49

CHERRY HILL EAST TOURNAMENT

Cherry Hill East 56, St. Hubert 52 (OT)

DAYTONA BEACH CLASSIC

Bonner-Prendergast 51, Brewbaker (Al.) 49

DIAMOND STATE CLASSIC

Council Rock South 69, Delaware Military Academy 32

GARNET VALLEY TOURNAMENT

Garnet Valley 61, W.C. Henderson 34

GERMANTOWN HOLIDAY CLASSIC

Pope John Paul II 61, Shipley 58

Germantown Academy 65, Louis Dieruff 43

HOLIDAY HOOPLA

St. Basil 43, East Alamance (NC) 40

KSA HOLIDAY CLASSIC

Spring-Ford 62, North Side (Tenn.) 12

MARPLE NEWTOWN TOURNAMENT

Marple Newtown 45, Bishop Shanahan 43 (OT)

MARPLE NEWTOWN TOURNAMENT

Norristown 51, Phoenixville 36

OVER THE RIVER TOURNAMENT

New Hope-Solebury 54, Bristol 26

QUAKERTOWN TOURNAMENT

William Tennent 52, Quakertown 23

SALISBURY HOLIDAY TOURNMENT

Freedom 39, Hatboro-Horsham 32

STUART COUNTRY DAY TOURNAMENT

Germantown Friends 44, Princeton 35

THE HOOPFEST

Neumann-Goretti 66, Elizabeth Forward 25

THE ROCK HOLIDAY CLASSIC

Cardinal O'Hara 56, Seminole (Fla.) 45

TROJAN HOLIDAY CLASSIC

Souderton 52, Wissahickon 27

Perkiomen Valley 75, Truman 56

VARSITY CLUB TOURNAMENT

Archmere (Del.) 52, Academy Park 47

WEST CHESTER CHRISTMAS CLASSIC

Allentown Central Catholic 39, Penn Charter 37

Episcopal Academy 45, Notre Dame (N.Y.) 23

Boys' Basketball Boxes

Benedictine Classic

Greenfield School (N.C.) 13 16 18 23 - 70

Archbishop Wood 31 23 15 19 - 88

GS: Dante Bush 6, Will Crandell 17, A.J Sanders 13, Dwanya Sutton 17, Jake Taylor 2, Isaiah White 2, Coby White 13.

AW: Jason Babb 13, Luke Connaghan 27, Cody Fitzpatrick 8, Tom Funk 7, Collin Gillespie 2, James Gillespie 3, Ryan Neher 5, Tyree Pickron 21, Tom Trainor 2.

Boyertown Holiday

Pennridge 19 11 20 18 - 68

Boyertown 10 15 10 17 - 52

P: Dan Long 19, Stephen Lowry 8, Joe Molettiere 32, Joe Unangst 6, Kyle Yoder 3.

B: Kyle Dennin 5, Jerry Kapp 13, David Kreis 2, Ben Longacre 15, Kevin McAteer 4, Rob Merwath 2, Colton Moyer 4, Christian Smith 5, Eric Spohn 2.

Cactus Jam

Archbishop Spalding 14 19 12 4 - 49

Conestoga 11 18 13 12 - 54

AS: Anthony 5, Aspec 15, Kane 21, Schemmel 2, Skaggs 2, Walker 2, Williams 2.

C: Daryl Caldwell 15, Martin Dorsey 10, Jack Lambert 2, M.J. Lezanic 10, Charles Martin 3, Dan Vila 14.

Charm City Tournament

Evangel Christian (Va.) 6 10 15 26 - 57

Penn Wood 16 15 21 10 - 62

PW: Pernell Ghee 2, Malik Jackson 24, Kwadriem Jenkins 2, Jordan Johnson 5, Javon Lindsey-Terrell 7, Calvin Melton 6, Addison Scott 12, Vincent Smalls 4.

Chickie Ludman Memorial

Penns Grove 10 11 12 7 - 40

Germantown Friends 13 15 14 9 - 51

PG: Davon Davis 8, Kyle Goodson 4, Jyair Jackson 3, Jason James 3, Allan Killiebrew 4, Eli Richardson 5, Ky'Lee Ridgeway 6, Mark Wilson 7.

GF: Andrew Aldridge 14, Mike Buckmire 6, Ray Leon 18, Jalil Pines-Elliott 4, Jamil Pines-Elliott 9.

Middle Township 10 2 9 13 - 34

Mastery North 14 6 6 4 - 30

MT: Marty Caron 6, Michael Feraco 4, Trai Greer 6, Corey Greer 12, Tim Toney 6.

MN: Fred Farris 6, Daequon Plowden 6, Asa Ritchen 5, Rodney Ross 9, Eriq Washington 4.

Ernie Troiano Sr. Memorial

Camden County Tech 10 18 10 10 5 - 53

MaST Charter 7 16 14 11 2 - 50

CCT: Zafir Brower 3, Michael English 2, Nakee King 2, Jalen Mickles 2, Earon Trowery 12, Najee Watson 1, Ray Young 31.

MC: Colin Dever 6, Luke Harrington 2, Shane Henehan 8, Tim Kaelin 2, Bryan Kaelin 9, Jordan Telesford 17, Calvin White 6.

Haverford High Coaches vs. Cancer

Springfield (D) 12 26 7 8 - 53

Cardinal O'Hara 0 16 17 21 - 54

S(: Jordan Collins 2, Mike Conrad 3, Nick Fox 3, Ryan McCloskey 11, Kevin McCormick 17, Jack Schott 6, Dan Wasson 7, Quideer Wimes 4.

CO: Zakee Griffin 7, Jaye'Lyn Peebles 4, Liutauras Repsys 3, Tip Swartz 21, Ahmad Williams 12, Ahmin Williams 6.

Bonner-Prendergast 12 0 10 12 - 34

Haverford High 4 8 5 11 - 28

B: Tyler Higgins 5, Marques Jackson 13, Tom McLoone 7, Keith Washington 9.

HH: Ryan Brown 4, Joe Ghisu 9, Connor Guilfoil 5, Sean McClatchy 3, Jimmy Roe 7.

Kobe Bryant Classic

Academy Park 8 13 12 21 - 54

Episcopal Academy 14 16 13 21 - 64

AP: Rich Caldwell 6, Jawan Collins 24, De'Andre Covert 8, Travis Smith 13, Brandon Stadey 3.

EA: Nick Alikakos 19, Conner Delaney 3, Mike Hinckley 7, Mike Jolaoso 25, Matt Woods 10.

Plymouth Whitemarsh 15 7 16 20 - 58

Friends' Central 13 11 8 23 - 55

PW: Mike Lotito 3, Xzavier Malone 10, Andre Mitchell 21, Jimmy Murray 24.

FC: Steven Folwell 7, De'Andre Hunter 32, Jonathan Lawton 12, Antone Walker 4.

Abington 9 5 19 12 - 45

St. Joseph's Prep 12 13 17 20 - 62

A: Brian Close 1, Brendan Gallagher 2, Robby Heath 15, Amir Hinton 12, Matt Penecale 11, Jack Steinman 4.

SJP: Brendan Burns 5, Chris Clover 16, Pete Gayhardt 12, Jack Henkels 18, James McGovern 11.

Parkland 16 23 14 17 - 70

Lower Merion 10 7 23 9 - 49

P: Barr 2, Brouse 2, Cross 11, Dreisbach 7, Durloie 2, Iroio 21, Jones 6, Stout 11, Yebo 8.

LM: Asher Barry 4, Jule Brown 16, KJ Helton 6, Jeremy Horn 2, Steve Pendleton 4, Corey Sherman 17.

Marple Newtown Tournament

Phoenixville 15 16 22 20 - 73

Marple Newtown 11 19 15 25 - 70

P: Mike Anthony 12, DeAndre Gadsden 18, Christian Kelly 33, Marquise McDuffee 2, Phil Meszaros 6, Ryan Mia 2.

MN: Nick Giordano 33, Matt Hahn 5, Jake McGee 25, Marcus Weathers 7.

Over the River Tournament

Freedom Prep Charter 0 8 7 4 - 19

New Hope-Solebury 22 19 15 7 - 63

FPC: Bethea 6, Boyd 2, Davis 5, Scott 6.

NH: Kevin Dougherty 4, Nick Garritano 2, Pat Ginple 3, Blake Hildebrandt 4, Mays Lane 3, Ryan Shadle 1, Spencer Tinkel 21, Anthony Vlahovic 4, Max Wagner 17, Dylan Waterman 4.

Penncrest Tournament

W.C. Henderson 14 15 14 10 - 53

Calvary Christian 5 8 21 16 - 50

WH: Colin Costello 19, Matt Dinacci 4, Tyler Ramirez 11, Wes Smith 9, Adrien Tiel 2, Andy Vermeil 8.

CC: Sam Bair 11, Ben Brophy 8, Brett Kikendall 8, Braydon Ruiz 2, Joel Thibodeau 15, Josiah Thompson 6.

Sun Valley 9 12 11 10 - 42

Penncrest 17 18 13 18 - 66

SV: Ahmad 1, Shair Brown-Morris 4, Anthy Coota 6, Crawford 5, Ryan Hall 2, Coby Herestora 6, Kyle Ryan 12, Tom Steppke 4, Rohnas Williams 2.

P: Nolan Carroll 10, Mike Doyle 15, Drew Hanna 4, Chandler Henry 7, Nick Ladd 9, Mike Mallon 2, John Nichols 12, Tyler Norwood 5, Sean Norwood 2.

Primetime ESCIT

Rancocas Valley 13 15 14 15 - 57

Bartram 15 15 13 16 - 59

RV: Shaun Bradley 8, Jordan Cole 14, Darius Dooley 5, Aaron Little 3, Adam Perry 10, Brendan Ruby 17.

B: Cameron Arrington 7, Shawn Bailey 13, Lymier Banks 3, Martin Fischer 13, Jameel Hester-Bey 5, Maurice Waters 18.

St. Benedict's (N.J.) 11 11 18 14 - 54

Phila. Electrical 10 4 10 21 - 45

SB(: E. Cummings 4, T. Duval 8, T. Flater 2, K. Hamlet 10, M. Ottey 6, N. Pierre-Louis 18, A. Toro 6.

PE: Jihad Barnes 8, Blair Bowes 10, Mike Cooper 13, Justin Davis 5, Jakwon McQueen 4, Devonta Peterie 5.

Slam Dunk to the Beach

Gill St. Bernard's 20 10 11 9 - 50

Neumann-Goretti 12 17 11 19 - 59

GSB: DeMarest 9, DeMaria 6, Mea 3, Mitola 6, Stakiliunas 15, Stomas 11.

N: Rasheed Browne 3, Dhamir Cosby-Roundtree 5, Vaughn Covington 3, Quade Green 27, Lamarr Kimble 12, Zane Martin 9.

Strath Haven Holiday

Pottsgrove 18 6 15 16 - 55

Strath Haven 19 8 11 12 - 50

P: Curnew 3, D. Doctor 6, Michael Fowler 7, Louie Gibbs 8, Nazhir Goldston 8, Hedgepath 8, Jared Mayes 7, Jaden Wade 8.

SH: Nick Fender 10, Kyree Fuller 10, John Harrar 6, Alex Ischiropoulos 11, Tyler Lashly 2, Josh Singleton 6, Jahmeir Springfield 5.

Trojan Holiday Classic

Souderton 11 9 13 12 - 45

Wissahickon 9 6 9 16 - 40

S: Tim Markow 4, Ty Salone 10, Tracy Simsick 12, Evan Slone 15, Steve Sosnowicz 3, Ben Wonderling 1.

W: Todd Bentley 14, Ron Brundage 4, Steve Driscoll 7, Tre Holcomb 5, Mike Howard 4, Brandon Pace 4, Zach Reiner 2.

Varsity Club Tournament

Down. E. 6 15 19 5 12 2 11 - 70

Lansdale Cat. 10 8 13 14 12 2 2 - 61

DE: Cary Angeline 37, Ryan Cahill 1, Jaret Cooper 11, Marquan Gallimore 4, Gary Grove 8, Will Peiffer 6, Jake Truchan 3.

LC: Ryan Braun 3, Tyler Grant 6, Nick Maloney 8, Colin McGuire 13, Dan Modestine 11, Mike Ottoman 2, Ryan Quigley 13, Jake Saba 5.

Polytech (Del.) 15 6 7 13 - 41

Garnet Valley 11 8 13 18 - 50

P(: Chapel 2, Gray 8, Hicks 15, Mallory 16.

GV: Jack Diggory 5, Austin Klenotiz 7, Austin Laughlin 4, Andrew Louden 30, Griffin Morandini 1, Carl Tienabeso 3.

Warrior Holiday Classic

Raritan 11 18 11 11 - 51

Solebury School 19 10 14 14 - 57

R: Nicholl 6, Pewysockie 3, Ponuzi 6, K. Rodriguez 5, Smith 10, Strand 17, Tynion 4.

SS: Justin Berger 3, Keson Brown 2, Malik Harvey 4, Darvin Johnson 15, Milo Luciano 3, Devin Matchett 19, Curtis Thompson 11.

Nonleague

Spring-Ford 6 8 9 7 - 30

Council Rock North 15 12 23 12 - 62

S: Ryan Corcoran 3, Brent Corcoran 4, Jake Freedman 4, Matt Gnias 10, Liam Matthews 1, Cam Reid 6, Charles Scalies 2.

CRN: Matt Baniewicz 2, Matt Chandlee 2, Will Desautelle 9, Noah Ehlin 2, Drew Glenn 9, David Hills 4, Matt Margolis 10, Tyler Nowmos 2, Steve Nowmos 14, Riley Thompson 8.

Girls' Basketball Boxes

Boardwalk Classic

Delsea 11 8 3 15 - 37

Mastery North 3 12 10 15 - 40

D: Asya Alba 4, Wykira Johnson 2, Shelby McCarty 5, Haley Parks 23, Hannah Seabert 3.

MN: Dezjah Davis 2, Kayla Lewis 4, Shaquida Matthews 12, Stephanie Reed 15, Nia Reid 2, Cilah Womack 5.

Haverford High 9 5 12 6 - 32

Robbinsville 10 10 6 5 - 31

HH: Amanda Battista 4, Jess Lyons 3, Ashley Murphey 9, Rosie O'Halloran 7, Mollie Reynolds 9.

R: Courtney Allen 9, Fiona Aromando 7, Kaitlyn Herbert 12, Sara Motusesky 1, Peyton Walters 2.

Egg Harbor Township 6 8 9 8 - 31

Nazareth Academy 14 5 17 8 - 44

EHT: Haley Drinks 4, Alexis Knox 8, Meaghan Mahana 12, Amber Pappas 4, Ariyana Wilkes 3.

NA: Becca Rhoades 12, Marissa Sylvester 18, Alexis Vega 2, Bridget Watson 12.

Boyertown Holiday

Downingtown East 6 10 6 10 - 32

Boyertown 15 11 12 6 - 44

DE: Aryah Aungst 2, Lindsay Kent 6, Elise Person 1, Paige Warfel 23.

B: Ali Bauman 8, Sam Brensinger 2, Maria Garafolo 8, Hannah Jaskuta 3, Abby Kapp 9, Taylor Landis 2, Allie Marcus 4, Megan Thristman 2, Sarafina Valenti 6.

Carolina Invitational

First Baptist (SC) 16 5 10 18 - 49

Merion Mercy 16 20 15 10 - 61

FB: Bates 4, Grant 6, Peters 7, Planter 12, Rhodes 20.

MM: Caroline Corzel 13, Hannah Crilley 5, Gabby Heinsinger 11, Valez Jackson 3, Kristen Konieczny 4, Allie Lee 6, Bernadette McGeever 2, Elizabeth McMonagle 5, Jada Smith 12.

Cherry Hill East Holiday

St. Hubert 12 17 10 11 2 - 52

Cherry Hill East 5 16 17 12 6 - 56

SH: Courtney Hoffman 9, Meghan Matthews 16, Megan O'Connell 3, Sam Patterson 8, Emily Smith 7, Celine Tobin 7.

CHE: Kendall Boardman 2, Aliyah Godwin 11, Zoe Peterzel 10, Emily Reisman 7, Yamalis Villegas 24.

Daytona Beach Classic

Brewbaker (Al.) 11 13 11 14 - 49

Bonner-Prendergast 11 12 17 11 - 51

B(: M. Fluellen 22, A. Free 7, A. Grant 5, F. Holley 1, S. Thomas 6, C. Wellington 8.

B: Amber Ballinger 15, Nyah Garrison 7, Lynette Laboy 7, Shalina Miller 20, Mary Anne Young 2.

Diamond State Classic

Delaware Military 5 9 6 12 - 32

Council Rock South 18 15 21 15 - 69

DMA: Foley 1, Furguson 4, L'Italian 10, McLaughlin 5, Nevels 3, Quirk 7, Wolfe 2.

CRS: Cara Barlow 9, Christina Deo 9, Jones 2, Carly Rizzo 6, Payton Spadaccino 5, Allison Taub 23, Shannon Taub 15.

Garnet Valley Christmas Tournament

W.C. Henderson 6 9 14 5 - 34

Garnet Valley 21 8 18 14 - 61

WH: Emma Bertrando 9, Brynn Cullinan 2, Maddie DePrisco 5, Shannon Duffy 3, Julie Jones 5, Vicki Kneis 4, Jenna Maratea 2, Morgan Maturani 2, Abbie Shea 2.

GV: Sydney Fail 4, Macy Goldbach 18, Jordan Ireland 21, Maddie Ireland 11, Michelle Koscinski 2, Emily Mathewson 1, Sam Tomasetti 4.

Germantown Ac. Classic

Pope John Paul II 13 9 22 17 - 61

Shipley 13 15 14 16 - 58

PJPI: Susan Bossler 17, Lauren Dao 12, Shannon Mullen 2, Stephanie Petery 2, Gabby Troisi 7, Jenna Widdicome 19, Dahlia Wilson 2.

S: Yndiah Bobo 7, Martine Fortune 10, Holland 9, Meredith Maguire 5, Overham 5, Tenisha Pressley 12, Courtney Redcross 8, Talluto 2.

Louis Dieruff 7 9 17 10 - 43

Germantown Academy 10 22 14 19 - 65

LD: Lexii Anderson 30, Tytiona Goodwin 4, Cheri Lacey 1, Leeann Paulino 3, Miranda Slater 1, Vanessa Slater 4.

GA: Olivia Gorman 15, Kendall Grasela 11, Leena Kardaze 1, Erin Lindahl 12, Alexa Naessens 15, Lauren Oeth 4, Cat Polisano 4, Abby Starzecky 3.

Holiday Hoopla

East Alamance (NC) 0 11 9 20 - 40

St. Basil 7 12 10 14 - 43

EA: Lindsey Barker 1, Shakira Boswell 3, Keneya Chambers 12, Deja Durm 7, Blake Everman 9, Kerry Lee 3, Midori Long 5.

SB: Lindsay Joyce 4, Natalie Kucowski 20, Karen Lapkiewicz 11, Liz Napierkowski 6, Ally Sloan 2.

KSA Holiday Classic

North Side (Tenn.) 10 0 2 0 - 12

Spring-Ford 28 18 8 8 - 62

NS(: Dilworth 2, Harris 2, Owen 2, Perkins 6.

S: Juliana Alessandroni 6, Abby Beyer 6, Alyssa Conway 5, Kali Gill 2, Maddie Haney 6, Molly Hynes 4, Maggie Locke 12, Delaney Lynam 3, Jill Mariani 2, Lauren Mensch 2, Lexi Nugent 2, Julia Roshelli 6, Amy Roth 4, Sydney Wagner 2.

Marple Newtown Tournament

Bishop Shanahan 4 13 15 6 5 - 43

Marple Newtown 6 10 11 11 7 - 45

BS: Devon Adams 5, Kelly Basile 1, Ciara Forde 22, Mikayla Maxwell 2, Rachel Parker 4, Grace Phillips 9.

MN: Danielle Collins 2, Carley Hamilton 10, Megan Lynch 5, Holly Nicolardi 3, Rylee Power 21, Nicole Smyth 4.

Norristown 11 12 7 21 - 51

Phoenixville 16 2 15 3 - 36

N: Tatiana Dewalt 4, Patti Fortesque 17, Lauren Fotesque 14, James 2, Brianna Schools 14.

P: Gabby Duda 8, Bridget Gibbons 7, Mackenzie Smith 4, Angelina Tedesco 2, Nomi Washington 15.

Over the River Tournament

Bristol 2 4 10 10 - 26

New Hope-Solebury 8 16 19 11 - 54

B: Tiana Brewington 7, Olivia Onal 7, Kate Santana 3, Janirel Wooten 9.

NH: Bella DeVito 18, Kela DiChristano 2, Maggie Dougherty 2, Julianna Holland 7, Kelley Hyland 6, Bailey Jaronski 4, Toni Suler 10, Sarah Wilson 5.

Quakertown Tournament

William Tennent 12 8 20 12 - 52

Quakertown 4 2 5 12 - 23

WT: Alyssa Christiansen 1, Braylin Dougherty 5, Rachael Ebert 2, Kyla Gibson 13, Nicole Long 3, Angela Pomponio 16, Sarah Richie 2, Kelly Scipione 10.

Q: Alwine 1, Cooke 2, Gray 4, Klee 3, Kressley 2, Lynn 1, Martin 6, Morano 1, Simeu 3.

Stuart Counrty Day Tourn.

Princeton 6 5 11 13 - 35

Germantown Friends 11 13 6 14 - 44

P: Bryanna Blue 4, Catherine Curran-Groome 11, Mia Levy 1, Julia Ryan 10, Mary Sutton 4, Zoe Tesone 3, Crystal Wang 2.

GF: Schuyler Alig 7, Lizzie Becker 3, Julia Mankoff 3, Imani Ross 24, Nikki Williams 7.

The Hoopfest

Elizabeth Forward 5 4 8 8 - 25

Neumann-Goretti 11 26 15 14 - 66

EF: Barkley 11, Brinson 2, LaBell 3, Mikus 2, Mitchell 2, Palady 5.

N: Christina Aborowa 5, Felicia Aiyeotan 11, Erica Brown 6, Ciani Cryor 8, Alicia Kebbe 9, Sianni Martin 7, Melanie Schoolfield 3, Kimayah Smalls 6, A.J. Timbers 11.

The Rock Holiday Classic

Seminole (Fla.) 8 11 14 12 - 45

Cardinal O'Hara 15 13 16 12 - 56

S: Crowley 6, Lakeland 7, McClendon 12, Sanchez 3, Smith 5, Spindler 2, Watts 10.

CO: Mackenzie Gardler 13, Maura Hendrickson 5, Bridgette Hoy 6, Hannah Nihill 22, Mary Sheehan 10.

Trojan Holiday Classic

Souderton 15 13 14 10 - 52

Wissahickon 8 1 7 11 - 27

S: Alana Cardona 11, Tori Dowd 12, Sami Falencki 13, Noelle Noble 2, Krista Schneider 8, Mia Sherer 6.

W: D. Earland 10, B. Gelman 5, A. Kelly 11, A. Morgan 1.

West Chester Classic

Notre Dame (N.Y.) 6 9 0 8 - 23

Episcopal Academy 7 0 17 21 - 45

ND(: Kasey Altoff 8, Halet Fitzpatrick 3, Leanne Forsyth 2, Erin Fredrick 1, Jackie Kali 1, Julia Kali 5, Sarah Lilley 1, Elena Sanchez 2.

EA: Elodie Furey 12, Dylan Higgins 9, Maria Kilcullen 9, Luca Mamula 8, Meghan Pickell 2, Reilly Wright 5.