Friday's Results

Boys' Basketball

BUTCH MCLEAN MEMORIAL

Seneca 63, Triton 36

Haddonfield 61, Delsea 53

CHICKIE LUDMAN MEMORIAL

Germantown Friends 51, Penns Grove 40

Middle Township 34, Mastery North 30

ERNIE TROIANO SR. MEMORIAL

Camden County Tech 53, MaST Charter 50 (OT)

Montgomery Blair (Md.) 28, Lower Cape May 26

GINNY WHITAKER TOURNAMENT

Highland 60, Williamstown 49

Cherry Hill East 81, Woodrow Wilson 36

JAMES G. ATKINSON MEMORIAL

Winslow Township 64, Deptford 41

MAINLAND INVITATIONAL

Barnegat 41, Hammonton 40

Mainland 51, Lindenwold 33

PANTHERS CHRISTMAS SHOWCASE

Camden 73, Pennsauken 56

PRIMETIME ESCIT TOURNAMENT

Frantz Massenat Bracket

Bartram 59, Rancocas Valley 57

Doug Hice Bracket

Trenton Catholic 57, Conwell-Egan 46

RIVERWINDS COACHES VS. CANCER

Bishop Eustace 59, Delran 34

SCORE AT THE SHORE

St. John Vianney 72, Pemberton 67 (OT)

Oakcrest 55, Wall Township 52

Southern Regional 71, Atlantic Tech 47

SPARTAN CLASSIC

Lenape 59, Steinert 30

Doane Academy 93, City Center 23

Florence 42, Olney 24

UNDER ARMOUR HOLIDAY CLASSIC

Senators Division

St. Augustine 63, Kearny (Calif.) 51

NONLEAGUE

Medford Tech 105, C. Jersey College Charter 22

Dover (OH) 59, Cinnaminson 35

Girls' Basketball

BOARDWALK CLASSIC

Big Al Memorial

Mastery North 40, Delsea 37

Dave Lewis Memorial

ACIT 57, Camden County Tech 24

BOARDWALK CLASSIC

Jay Craven Memorial

Winslow Township 53, Cape May Tech 25

Nazareth Academy 44, Egg Harbor Township 31

BURLINGTON TOWNSHIP HOLIDAY

Ewing 49, Burlington Township 19

CAROL STUTZER-HARRIS TOURNAMENT

Paul VI 60, Pemberton 25

Haddon Township 46, Eastern 29

Holy Spirit 54, Pennsauken 22

Sterling 53, Bishop Eustace 29

CEDAR CREEK TOURNAMENT

Cedar Creek 57, Deptford 42

Camden Catholic 73, Atlantic City 53

CHERRY HILL EAST TOURNAMENT

Cherry Hill East 56, St. Hubert 52 (OT)

DISNEY TOURNAMENT

Lenape 47, Lake Travis (TX) 33

Lower Cape May 41, Cold Spring Harbor (NY) 27

Ocean City 54, Bayside (Fla.) 17

HADDONFIELD TOURNAMENT

Delran 44, Hightstown 28

Newark Tech 36, Haddonfield 35

JAMES G. ATKINSON MEMORIAL

Timber Creek 51, Kingsway 44

Paulsboro 42, Glassboro 24

PAUL VI HOLIDAY TOURNAMENT

Rancocas Valley 59, Seneca 39

PITMAN HOLIDAY CLASSIC

Pitman 42, Palmyra 27

Overbrook (N.J.) 50, Moorestown Friends 30

SCORE AT THE SHORE

Southern Regional 78, Oakcrest 17

WEST DEPTFORD HOLIDAY

West Deptford 56, Penns Grove 39

Woodstown 40, St. Joseph 32

Wrestling

NONLEAGUE

Trenton Central 60, Camden 24

Lindenwold 36, Camden 30

Boys' Basketball Boxes

Butch McLean Memorial

Seneca 21 17 7 18 - 63

Triton 15 8 9 4 - 36

S: Brett Barnes 6, Tommy Egan 13, Nahsir Hollingsheed 13, Tyler Jennings 1, Walter Kay 2, Jake Limpert 9, Mike Mulvihill 2, Liam O'Connor 14, Scarpello 3.

T: Darren Aupperle 5, Aaron Bailey 8, Connor Casey 4, Tyrese Dallas 2, Frank Ipri 2, Rasheen Merlin 3, Mike Wright 12.

Delsea 8 14 9 22 - 53

Haddonfield 19 15 12 15 - 61

D: Keith Braxton 30, Will Conrey 4, Kaleb Morton 10, Kamel Morton 3, Kwame Morton 6.

H: Rich Bond 3, Nick DePersia 18, Robby Depersia 25, Tommy Kadar 3, Luke Leverick 4, Jae Robinson 7, Matt Smart 2.

Chickie Ludman Memorial

Penns Grove 10 11 12 7 - 40

Germantown Friends 13 15 14 9 - 51

PG: Davon Davis 8, Kyle Goodson 4, Jyair Jackson 3, Jason James 3, Allan Killiebrew 4, Eli Richardson 5, Ky'Lee Ridgeway 6, Mark Wilson 7.

GF: Andrew Aldridge 14, Mike Buckmire 6, Ray Leon 18, Jalil Pines-Elliott 4, Jamil Pines-Elliott 9.

Middle Township 10 2 9 13 - 34

Mastery North 14 6 6 4 - 30

MT: Marty Caron 6, Michael Feraco 4, Trai Greer 6, Corey Greer 12, Tim Toney 6.

MN: Fred Farris 6, Daequon Plowden 6, Asa Ritchen 5, Rodney Ross 9, Eriq Washington 4.

Ernie Troiano Sr. Memorial

Camden County Tech 10 18 10 10 5 - 53

MaST Charter 7 16 14 11 2 - 50

CCT: Zafir Brower 3, Michael English 2, Nakee King 2, Jalen Mickles 2, Earon Trowery 12, Najee Watson 1, Ray Young 31.

MC: Colin Dever 6, Luke Harrington 2, Shane Henehan 8, Tim Kaelin 2, Bryan Kaelin 9, Jordan Telesford 17, Calvin White 6.

Montgomery Blair (Md.) 6 5 7 10 - 28

Lower Cape May 7 9 5 5 - 26

MB(: Danny Canary 7, Jordan Cobb 8, Kendall Douglas 2, Christian Flaherty 4, Jordan Johnson 5, Ismaeil Sangare 2.

LCM: Kevin Bryson 7, Mike DiCave 2, Tony Genaro 5, Pat Holden 8, Shane Szubski 4.

Ginny Whitaker Tournament

Woodrow Wilson 13 5 12 6 - 36

Cherry Hill East 19 21 20 21 - 81

WW: D. Bowers 2, Tymere Carter 10, Tyrelle King 2, Dante Owens 2, Nigel Sanchez 15, Hymid Taplin 5.

CHE: Mike Ariza 3, Josh Brown 4, Pierce Elliot 3, Mitchell Finkelstein 4, Olin McClendon 12, Colin O'Donnell 7, Tom Perry 26, Jake Silpe 22.

Williamstown 10 18 7 14 - 49

Highland 16 14 10 20 - 60

W: Hudson Etienne 13, Eriq Johnson 3, Onani Moore 12, Marquan Palmer 3, Lamar Parker 5, Mike Patterson 3, Isaiah Perkins 9, Victor Ruggiano 1.

H: Naquan Council 29, Gibesi 3, Harden 2, Jones 13, Darius Kinnel 2, Christian Scarfidi 11.

James G. Atkinson Memorial

Winslow Township 21 9 18 16 - 64

Deptford 12 9 3 17 - 41

WT: Jared Bennett 4, Gianni Butler 1, Elijah Campbell 11, Dennis Clark 4, Mike Cubbage 15, Juan Hemingway 14, Emmanuel Love 4, Devon Robinson 11.

D: Glenn Abbott 12, D'Andre Blue-Eli 12, Zach Chapman 3, Pacicco 3, Robinson 2.

Mainland Invitational

Barnegat 7 10 12 12 - 41

Hammonton 7 11 13 9 - 40

B: D. Anderson 10, N. Camerato 15, David Erasco 5, M. Revello 2, Xavier Young 9.

H: Marquise Bassett 4, Peyton Mortellite 10, Kelvin Rivera 19, Josh Troche 7.

Lindenwold 10 8 10 5 - 33

Mainland 14 6 14 17 - 51

L: Rakim Bryant 11, James Hines 8, Eric Hughes 1, Malik Muldrow 13.

M: Drew Dalzell 23, Dean Deveney 18, Sam Jackson 6, Matt McLaughlin 4.

Panthers Christmas Showcase

Pennsauken 11 8 18 19 - 56

Camden 19 15 22 17 - 73

P: Deion Cassel 6, Anthony Dadson 14, McNair 4, Branden Mosely 5, Oxedine 4, Joshua Paulous 4, Jaylen Robinson 13, Rahshawn Thomas 6.

C: Brad Hawkins 22, Rasool Hinson 5, Jamal Holloway 23, Sheron Johnson 7, Myles Thompson 16.

Primetime ESCIT

Rancocas Valley 13 15 14 15 - 57

Bartram 15 15 13 16 - 59

RV: Shaun Bradley 8, Jordan Cole 14, Darius Dooley 5, Aaron Little 3, Adam Perry 10, Brendan Ruby 17.

B: Cameron Arrington 7, Shawn Bailey 13, Lymier Banks 3, Martin Fischer 13, Jameel Hester-Bey 5, Maurice Waters 18.

Riverwinds Coaches vs. Cancer

Bishop Eustace 11 20 9 19 - 59

Delran 7 14 9 4 - 34

BE: Brandon Cazan 30, Mike Cohen 14, Brian Keller 3, Jack McCaffery 2, Conor McLaughlin 3, Saul 3, Walter 4.

D: Hunt 16, Kennedy 3, Murphy 1, Romero 7, Zataveski 7.

Score at the Shore

St. John Vianney 14 13 8 22 15 - 72

Pemberton 16 15 15 11 10 - 67

SJV: John Michael Broderick 19, Matt DeBrizzi 12, Grant Goode 13, Zach Howarth 25.

P: Taro Gaither 11, Jordan Heck 7, I'Javion Ivory 31, Dezmen Johnson 1, Ty'rae Johnson 5, Zion Powe 3, Antoine Wilson 9.

Wall Township 8 12 17 15 - 52

Oakcrest 10 16 15 14 - 55

WT: Brendon 9, Joe 3, Matt 2, Mike 2, Rj 6, Ryan 20, Trent 10.

O: Vernon Burch 10, LaShawn Elliott 14, Trevor Little 21, Eddy Perez 9, Pierce Smith 1.

Atlantic Tech 6 9 15 17 - 47

Southern Regional 13 24 22 12 - 71

AT: Nill Akins 8, Bausoum 2, Damien Collins 2, Jovins Condry 4, Tim Jackson 1, Dantae Jenkins 11, Kandall Rose 9, Marcus Watson 10.

SR: Ethan Dubois 7, Jake Logue 5, Eric Ray 17, Valeriani 2, Peyton Wejnert 30.

Spartan Classic

Steinert 10 6 5 9 - 30

Lenape 16 22 13 8 - 59

S: Jeff Cohen 2, Jean-Mary 3, Chris LaBelle 3, Steve Loney 3, Marrero 3, Garrett Mazur 12, David Stec 4.

L: Josh Gilmore 1, Kelsey Gray 11, Garrett Mahon 7, Ryan McMahon 6, Kyle Mulroy 4, Dan Robostello 3, Jordan Russell 12, Joseph Samanns 2, Andrew Sims 4, Matthew Snyder 4, Dylan Yerkes 5.

City Center 4 10 8 1 - 23

Doane Academy 22 20 21 30 - 93

CC: Jordan Freeland 9, John Horn 6, Joseph Horn 3, Carl Watts 5.

DA: Tyler Allen 5, Riccardo Dale 2, Bryce Green 21, Hayden Johnson 5, Chase Lane 12, Elija Pettis 29, David Rodriguez 2, Damon Wall 17.

Florence 18 8 9 7 - 42

Olney 2 8 7 7 - 24

F: Adebohalp 2, Jabril Enmonds 8, Marquise Gehin 10, Michael Morgan 1, Michael Muchowski 13, Kyle Ryan 4, Tanzani 4.

Under Armour Holiday Classic-Senators Division

Kearny (Calif.) 9 12 12 18 - 51

St. Augustine 17 16 11 19 - 63

K(: Xavier Browne 5, Takoda Browne 13, Perry Davis 7, Joseph Davis 12, Austin Knock 4, George Ramirez 2, Robby Robinson 8.

SA: Nate Aldrich 4, Ryan Brown 2, Walt Harvey 4, Austin Kennedy 13, Justyn Mutts 23, Sa'eed Nelson 14, Mike Toner 3.

Nonleague

Dover (OH) 19 18 19 3 - 59

Cinnaminson 6 10 8 11 - 35

D(: Tyler Bardall 3, Blake Blair 12, Tyler Brass 2, Cory Contini 9, Micah Keith 2, Austin Laughlin 6, Christian Randazzo 2, Zach Ravine 2, Calahan Ross 5, Evan Snyder 16.

C: Allen Barrett 2, Conor Breshana 3, Ryan Hanratty 10, Jack Hart 7, Pat McCarthy 5, Devon Taylor 8.

C.J. College Charter 4 6 12 0 - 22

Medford Tech 26 28 29 22 - 105

MT: John Armstead 19, Troy Baynum 11, Nathan Conyer 4, Ronald Gaskin 14, Isaiah Holden 10, Josiah Jones 8, Derrick Jones 3, Aziz Parker 19, Alexander Watkis 2, Bryan Isaiah Williams 15.

Girls' Basketball Boxes

Boardwalk Classic

Big Al Memorial

Delsea 11 8 3 15 - 37

Mastery North 3 12 10 15 - 40

D: Asya Alba 4, Wykira Johnson 2, Shelby McCarty 5, Haley Parks 23, Hannah Seabert 3.

MN: Dezjah Davis 2, Kayla Lewis 4, Shaquida Matthews 12, Stephanie Reed 15, Nia Reid 2, Cilah Womack 5.

Boardwalk Classic

Dave Lewis Memorial

Atlantic County Tech 12 15 16 14 - 57

Camden County Tech 2 5 11 6 - 24

ACT: Haley Elias 6, Hannah Gargel 6, Takyyah Harrell-James 8, Lilly Kinman 2, Yasmeen Nelson 19, Tamia Taylor 10, Savannah Witmer 6.

CCT: Alexa Blackwell 2, Serenity Dicone 3, Tiffany Richardson 5, Genesis Sanchez 9, Destiny Sesay 5.

Boardwalk Classic

Jay Craven Memorial

Winslow Township 6 24 8 15 - 53

Cape May Tech 2 4 8 11 - 25

WT: Danielle Breen 6, Nadja Brown 4, Ashli Cheek 20, Jaida Davis 9, Aliyah Jones 3, Amaiya Melton 11.

CMT: Clancy Larkin 2, Philicia London 2, Danielle Pennington 8, Aras Walker 2, Jen Woolley 11.

Egg Harbor Township 6 8 9 8 - 31

Nazareth Academy 14 5 17 8 - 44

EHT: Haley Drinks 4, Alexis Knox 8, Meaghan Mahana 12, Amber Pappas 4, Ariyana Wilkes 3.

NA: Becca Rhoades 12, Marissa Sylvester 18, Alexis Vega 2, Bridget Watson 12.

Burlington Township Holiday

Ewing 4 18 11 16 - 49

Burlington Township 4 3 4 8 - 19

E: Chiburo Amonu 3, Azja Brown 3, Claire Ehret 4, Charitie Kelley 4, Kiyla Peterson 7, Rayanna Peterson 14, MyLeisha Richardson 4, Anna Samayoa 10.

BT: Jess Aragona 4, Breanna Carter 2, Darian Francisco 7, Tamecia Ransom 3, Yasmin Sherrod-Singletary 3.

Carol Stutzer-Harris

Holiday Tournament

Holy Spirit 8 11 24 11 - 54

Pennsauken 6 2 7 7 - 22

HS: Kamryn Englert 2, Cass Gallagher 9, Francesca Geromini 9, Kealei Light 1, Kira McCully 4, Natalie Neidutofer 7, Amanda Reale 11, Aubrey Wilson 11.

P: Sharlize Burgos 4, Destiny Campbell-Scott 2, Briana Roberts 8, Tenille Stewart 3, Shayla Sweeney 5.

Eastern 9 7 5 8 - 29

Haddon Township 17 17 2 10 - 46

E: Molly Fendrick 5, Emily Fendrick 6, Leah Manchel 5, Alex Manchel 4, Sam Mlkvy 9.

HT: Katie Burns 2, Alayxiah Carr 8, Sarah Getzinger 9, Karlee Hart 2, Morgan Lenahan 11, Bella Preziosi 14.

Sterling 6 13 19 15 - 53

Bishop Eustace 6 7 6 10 - 29

S: Dom Budd 8, Brennah Lambert 11, Ke'alohilani Naone-Carter 8, Shanell Robinson 4, Jordan Wallace 14, Leila Zapata 8.

BE: Natalie Alleva 5, Paulina Boyer 5, Elizabeth Radley 14, Alexis Santarelli 5.

Paul VI 9 14 26 11 - 60

Pemberton 3 4 7 11 - 25

PV: Celine Assis 4, Sekya Campbell 5, Isabel Caruso 11, Molly Gallagher 2, Payton Greene 7, Lauren Lewis 5, Marykate McLaughlin 4, Simone Small 4, Aliyah Stephens 18.

P: Anissa Champion 5, Kaitlin Champion 4, Jo Jo Jean Jacques 4, Lynette Medina 2, Lexus Phillips 4, Breana Phillips 6.

Rancocas Valley 13 19 17 10 - 59

Seneca 3 13 13 10 - 39

RV: Nijera Addison 5, Briana Boyd 7, De'Ja Brown 14, Julie Foering 2, I. Hanks 2, Staci Jett 3, Jonise Ledbetter 5, Katie McShea 6, Kristin Smith 11, Tremil Trotter 4.

S: Kaitlyn Birnbohm-Kaminiski 2, Lauren Bogardus 3, Jenna Daunoras 3, Adrianna Girado 6, Emily Metzger 3, Rachel Roseboro 15, Sam Scarpello 4, Maddy Schultey 3.

Cedar Creek Christmas Tournament

Deptford 7 8 14 13 - 42

Cedar Creek 18 14 19 6 - 57

D: NaOnna Brown 9, Immane Bussie 4, Brianna Jankaukas 6, Ayriana Steele 10, Juliette Tobin 13.

CC: Fatimah Blackwell 12, Kelsey Kruger 10, Alissa Reeves 10, Amanda Tanko 6, Erika Tanko 12, Casey Thomas 2, Maddy Tomasello 5.

Atlantic City 8 11 18 16 - 53

Camden Catholic 19 22 19 13 - 73

AC: Essex 9, Glass 6, Glaze 6, Harris 19, Serrano 7, White 4, Wright 2.

CC: Julia Braungart 8, Erin Campbell 1, Kate Deutsch 6, Brittany Garner 28, Sierra Taylor 13, Taiah Thorton 17.

Cherry Hill East Holiday Tournament

St. Hubert 12 17 10 11 2 - 52

Cherry Hill East 5 16 17 12 6 - 56

SH: Courtney Hoffman 9, Meghan Matthews 16, Megan O'Connell 3, Sam Patterson 8, Emily Smith 7, Celine Tobin 7.

CHE: Kendall Boardman 2, Aliyah Godwin 11, Zoe Peterzel 10, Emily Reisman 7, Yamalis Villegas 24.

Disney Tournament

Cold Spring Harbor (NY) 4 10 8 5 - 27

Lower Cape May 6 11 9 15 - 41

CSH(: Atkinson 5, Jensen 4, Kiernan 10, Logan 5, Teglish 3.

LCM: Madison Gibson 6, Lauren Holden 22, Magee 9, Sulecki 4.

Lake Travis (TX) 12 9 6 6 - 33

Lenape 11 13 14 9 - 47

L: Alicia Hampton 4, Shane Holmes 6, Kendall Keyes 2, Caroline Kovacs 6, Amanda McGrogan 6, Gianna Risica 1, Alex Seedes 13, Maddie Sims 9.

Haddonfield Holiday Tournament

Newark Tech 16 7 8 5 - 36

Haddonfield 10 6 15 4 - 35

NT: Dayjah Anderson 4, Ny-Asia Anderson 16, Nicole Johnson 8, Abbey Lawrence 3, Ashley McKinnon 5.

H: Julianna Kabar 4, Mary Kelly 6, C.C Mooney 8, Taylor Sehdev 7, Arpie Senopoulous 4, Meg Smart 4, Annie Stanton 2.

Hightstown 7 2 11 8 - 28

Delran 9 6 17 12 - 44

H: Megan Byrd 3, Allison Lewis 13, Jessica Marcus 9, Nina Mason 2, Liz Weissenbergen 1.

D: Brenna Cloud 4, Bri Gizzi 2, Kaitlyn Hancock 2, Cassie Kennedy 2, Jess Larson 25, Morgan Ryan 4, Shayna Wiggins 5.

James G. Atkinson Memorial Holiday Classic

Glassboro 7 7 6 4 - 24

Paulsboro 7 13 6 16 - 42

G: Maci Mazzeo 8, Morgan Ramagli 3, Solona Reyes 13.

P: Aniyah Bagby 8, Shakara Burgess 4, Mykala DeBerry 2, Nancia Holmes 7, Katirah Howell 2, Alexus McKeithan 19.

Kingsway 7 15 10 12 - 44

Timber Creek 13 15 16 7 - 51

K: Zoe Hahn 22, Maddie Hahn 2, Deja Lowry 2, Tiana Morgan 18.

TC: Joie Brittingham 10, Kayla Cade 9, Kirsten Flournoy 4, Brittany Martin 17, Summer Pierce 4, Fatimah Williams 7.

KSA Disney Tournament

Bayside (Fla.) 4 4 6 3 - 17

Ocean City 23 5 10 16 - 54

B(: Boyer 2, Damas 6, Grady 3, Palacio 2, Payton 2, Reid 2.

OC: Michaela Baker 3, Karissa Bourbeau 9, Olivia Briggs 4, Rosalia Daddi 1, N. Fenton 4, Sadie Ford 5, Nicole Piergross 12, Grace Sacco 7, Sierra Schoenwald 4.

Pitman Holiday Classic

Palmyra 5 11 5 6 - 27

Pitman 3 14 14 11 - 42

P: Sharmaine Belton 5, Jessica Goldschmidt 2, Damaris King 16, Vanessa Livingstone 4.

P: Olivia Amwake 20, Anna Hopkins 4, Brenna Lindner 7, Allison Sanders 7, Julia Sanders 2, Katie Sayer 2.

Overbrook 12 11 21 6 - 50

Moorestown Friends 7 9 10 4 - 30

O: Alyssa Cavallaro 3, Raquel Harris-Scott 3, JaKhira Legoskey 5, Govanna Parker 2, Shainazia Peterson 8, Imani Peterson 4, Taylor Vanore 25.

MF: Samantha Ghazal 4, Sarah Henig 3, Alyssa Runyan 9, Alaina Shivers 6, Charlotte Stern 8.

Score at the Shore

Oakcrest 2 2 3 10 - 17

Southern Regional 26 21 19 12 - 78

O: Olivia Aires 15, Kaitlin Nguyen 2.

SR: Vicki Caiazzo 2, Lauren Cruse 6, Gabby Davis 6, Tierney Guetz 8, Morgan Henderson 6, Shauna McHale 6, Bianca Nicolini 25, Anna Spaschack 10, Amy Titus 1.

West Deptford Holiday Tournament

West Deptford 10 12 24 10 - 56

Penns Grove 13 4 5 17 - 39

WD: Nina Berry 4, Lexi Boehm 8, Kelsey Brown 3, Samantha Budd 21, Ally Gordon 13, Liz McShane 1, Rita Prinz 6.

PG: Vineese Hill 6, Tiaja Jackson 9, Amber Mclean 3, Rashira Nichols 4, Danica Pratta 7, Tori Ransome 4, Rayana Roher 6.

Woodstown 10 5 13 12 - 40

St. Joseph 6 4 11 11 - 32

W: Chardae Booker 3, Paige Caldwell 14, Brittany Carroll 2, Kayla Mayers 18, Carlie Rieck 3.

SJ: Dana DiRenzo 20, Alyssa Fabrizio 2, Nicole Fox 3, Krissy Kozachyb 5, Jana Martini 2.

Sunday's Schedules

Boys' Basketball

ART DIPATRI TOURNAMENT

At Paul VI

Eastern vs. Del-Val Charter, 1

St. Joseph vs. aul VI, 2:30

BOARDWALK CLASSIC

At Wildwoods Convention Center

Bernie McCracken Memorial

Devon Prep vs. Wildwood, 11:30 a.m.

Ocean City vs. King's Christian, 1

Chickie Ludman Memorial

Penns Grove vs. Mastery North

Middle Township vs. Germantown Friends

John Carlson Memorial

Schalick vs. Cherokee , 6:15

MAINLAND INVITATIONAL

Hammonton vs. Lindenwold at Mainland, noon

Barnegat at Mainland, 1:30

RIVERWINDS COACHES VS. CANCER

Bishop Eustace vs. Delran at

Riverwinds Community Center, 4

SLAM DUNK TO THE BEACH

Haverford School vs. Roselle Catholic at

Cape Henlopen (Lewes, DE), 1:30

Girls' Basketball

BOARDWALK CLASSIC

Dave Lewis Memorial

At Wildwoods Convention Center

Haverford High vs. Atlantic County Tech, 2:15

BOARDWALK CLASSIC -

Kaitlin Anzelone Memorial

Upper Merion vs. Pleasantville, 12:30

BOARDWALK CLASSIC

Ray Martin Memorial

Middle Township vs. Brandywine (Del.), 7:15

Wrestling

NONLEAGUE

Williamstown vs. Absegami at Hammonton

Williamstown vs. Oakcrest at Hammonton

Upcoming Holiday Tournaments

Boys

AUDUBON HOLIDAY TOURNAMENT

At Audubon

Dec. 29

Holy Cross vs. Moorestown Friends, 11 a.m.

Gloucester vs. Audubon, 2

Dec. 30

Consolation, 11

Championship, 2

BOARDWALK CLASSIC

At Wildwoods Convention Center

Frank McAlarnen Memorial

Dec. 29

Conrad Sci. (Del.) vs. Wildwood Catholic, 12:30

Lower Moreland vs. Glasgow (Del.), 2:15

Dec. 30

Consolation, 11:30 a.m.

Championship, 1

Bill Osborn Memorial

Dec. 29

Woodbury vs. Cedar Creek, 7:15

Penn Charter vs. Polytech (Del.), 8:45

Dec. 30

Consolation, 2:45

Championship, 4:15

BUENA HOLIDAY TOURNAMENT

At Buena

Dec. 29

Clayton vs. LEAP Academy, 2

Buena vs. Vineland Prep, 6

Dec. 30

Consolation, 2

Championship, 6

COLLINGSWOOD HOLIDAY TOURNAMENT

At Collingswood

Dec. 29

GCIT vs. Collingswood, 2

Salem vs. New Foundations, 4

Dec. 30

Consolation, 12

Championship, 4

PENNSVILLE HOLIDAY TOURNAMENT

At Pennsville

Dec. 29

Pennsville vs. Camden County Tech, 10:30

Gateway vs. Maple Shade, 1:30

Dec. 30

Consolation, 9

Championship, 12

PITMAN CLASSIC

At Pitman

Dec. 29

Shawnee vs. Glassboro, 5

Overbrook vs. Pitman, 7

Dec. 30

Consolation, 5

Championship, 7

WOODSTOWN CHRISTMAS TOURNAMENT

At Woodstown

Dec. 29

Haddon Township vs.

Camden Academy Charter, 10 a.m.

Woodstown vs. Triton, 12

Dec. 30

Consolation, 10 a.m.

Championship, noon

Girls

AUDUBON HOLIDAY TOURNAMENT

At Audubon

Dec. 29

Holy Cross vs. Cinnaminson, 12:30

Gloucester vs. Auduon, 3:30

Dec. 30

Consolation, 12:30

Championship, 3:30

BOARDWALK CLASSIC

At Wildwoods Convention Center

Dec. 29

Council Rock North vs. Springfield (D), 12:30

Owen J. Roberts vs. Cherokee, 2:15

Dec. 30

Consolation, 11:30

Championship, 1

Boardwalk Cup

Dec. 29

North Penn vs. Methacton, 7:15

Cape May Tech vs. Mifflin County, 8:45

Dec. 30

Consolation, 2:45

Championship, 4:15

BUENA HOLIDAY TOURNAMENT

At Buena

Dec. 29

Woodbury vs. GCIT, 12

Maple Shade vs. Buena, 4

Dec. 30

Consolation, 12

Championship, 4

COLLINGWOOD TOURNAMENT

At Collingswood

Dec. 29

Clearview vs. Northern Burlington, 10

Collingswood vs. Moorestown, 12

Dec. 30

Consolation, 10

Championship, 12

RIVERSIDE HOLIDAY CLASSIC

At Riverside

Dec. 29

Haddon Heights vs. Cherry Hill West, noon

Riverside vs. Salem, 1:30

Dec. 30

Consolation, noon

Championship, 1:30