Cape-Atlantic United All-Stars

Boys' Basketball

FIRST TEAM

BJ Mitchell, St. Joseph

Kevin McWade, Wildwood Catholic

Trey Smith, Wildwood Catholic

Lavelle Davis, Cedar Creek

Chequan Hargrose, Pleasantville

SECOND TEAM

DJ Smith, Wildwood Catholic

Ryan Legler, Wildwood Catholic

Vincent Davis, Cedar Creek

DJ Velazquez, Buena

Val Vadino, St. Joseph

HONORABLE MENTION

Will Aikens, Atlantic City Tech

Marcus Watson, Atlantic City Tech

Jordan Aikens, Buena

Jamal Tillman, Buena

Cam Freeman, Cape May Tech

Mark Ehrhardt, Cape May Tech

Jalil Burrell, Cedar Creek

Louie Pitale, Cedar Creek

Malik Morgan, Pleasantville

Phil Polanco, Pleasantville

Drew Hohman, St. Joseph

Jordan Herin, St. Joseph

Caleb Fields, Wildwood Catholic

Charles Fields, Wildwood Catholic

Girls' Basketball

FIRST TEAM

Dana DiRenzo, St. Joseph

Olivia Rulon: Wildwood Catholic

Casey Thomas, Cedar Creek

Yasmeen Nelson, Atlantic County Tech

Kelsey Kruger, Cedar Creek

SECOND TEAM

Shannon Fletcher, Cedar Creek

Lynn Brown, Buena

Maddie Tomasello, Cedar Creek

Krissy Kozachyn, St. Joseph

Courtney Hartman, Atlantic County Tech

HONORABLE MENTION

Becky Andress, Wildwood Catholic

Caitlin McMullan, Wildwood Catholic

Alyssa Fabrizio, St. Joseph

Nicole Fox, St. Joe

Danielle Defeo, Buena

Aysiah Cintron, Buena

Maribel Liddel, Pleasantville

Lovely Octavius, Pleasantville

Alissa Reeves, Cedar Creek

Amanda Tanko, Cedar Creek

Haley Elias, Atlantic County Tech

Tamia Taylor, Atlantic County Tech

Jacqui Schumucker, Cape May Tech

Aras Walker, Cape May Tech

Cape-Atlantic American All-Stars

Boys' Basketball

FIRST TEAM

John Middleton, Holy Spirit

Jordan Taylor, Holy Spirit

Kevin Allen, Atlantic City

Lamar Thomas, Atlantic City

Quanif Ames, Egg Harbor Township

SECOND TEAM

Tyler Jones, Holy Spirit

Dean Deveney, Mainland

Jamir Prevard, Atlantic City

Leon Daniels, Atlantic City

Steve Ferebee, Absegami

HONORABLE MENTION

Laceon Redfern, Atlantic City

Greg Edelback, Atlantic City

Vinny Nelson, Absegami

Drew Dalzell, Mainland

Matthew McLaughlin, Mainland

Carmine Fiore, Egg Harbor Township

Shemar Williams, Egg Harbor Township

CJ Barnes, Holy Spirit

Matt Sommers, Holy Spirit

Jordan Fitchett, Millville

Carlton Lawrence, Millville

Stephen Tobolski, Vineland

Alphonso Smith, Vineland

Girls' Basketball

FIRST TEAM

Eva Sodaitis, Absegami

Alexis Harris, Atlantic City

Audrey Wilson, Holy Spirit

Meagan Stafford, Mainland

Amanda Smith, Millville

SECOND TEAM

Sara Pietropola, Absegami

Julia Dolan, Absegami

Alyvia Essex, Atlantic City

Cassidy Gallagher, Holy Spirit

Shea Scannell, Mainland

HONORABLE MENTION

Brielle Clarke, Absegami

Mary Riggs, Absegami

Lajerah Wright, Atlantic City

Haley Drinks, Egg Harbor Township

Meaghan Mahana, Egg Harbor Township

Amanda Reale, Holy Spirit

Natalie Neiderhofer, Holy Spirit

Maddie Williscroft, Mainland

Melenie Malcolm, Mainland

Kaila Smith, Millville

Ki-Jana Shockley, Millville

Destiny Esquilin, Vineland

Nosaja Echevarria, Vineland

Boys' Swimming

FIRST TEAM

Mark Novatorskiy, Vineland

Brian McGroarty, Mainland

Andrew Burr, At. Augustine

Eddie Parks, Vineland

Luke Snyder, St. Augustine

Zack Washart, St. Augustine

Colin McHugh, St. Augustine

Robert Fralinger, St. Augustine

Bill Lyons, St. Augustine

Nick Fondacaro, St. Augustine

Bill Rodgers, St. Augustine

John Gregory, St. Augustine

Vince Dragone, St. Augustine

Robert Griffith, St. Augustine

Chris Durbin, St. Augustine

Christian Bell, Egg Harbor Township

Dominic Merighi, Vineland

Mark Bennett, Vineland

Eddie Parks, Vineland

Derek Kneisel, Mainland

Brandon Truong, Mainland

Justin Liu, Mainland

Rich Richmond, Mainland

Greyson Franz, Egg Harbor Township

SECOND TEAM

Mike Toy, Atlantic City

Justin Yin, Absegami

Tom Duff, Egg Harbor Township

Mike Courter, Atlantic City

Glenn Lasco, Mainland

Kevin Gill, Ocean City

Andrew Duff, Egg Harbor Township

Andrew Gallagher, Ocean City

Eric Lam, Ocean City

Mike Fiscus, Ocean City

Bill Cundiff, Ocean City

Steven Nguyen, Absegami

Mike Juliano, Mainland

Colt Lacovara, Mainland

Chris Bradley, Mainland

James Gallagher, Mainland

Joe Ianelli, Atlantic City