Wednesday's Results

Boys' Lacrosse

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Northern Burlington 16, New Egypt 5

OLYMPIC CONFERENCE

Camden Catholic 12, Winslow Township 7

Cherry Hill East 10, Paul VI 6

Clearview 14, Haddonfield 6

NONLEAGUE

Lenape 10, Allentown 6

St. Augustine 11, Malvern Prep 7

Cherokee 12, Egg Harbor Township 2

Girls' Lacrosse

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Northern Burlington 19, New Egypt 4

OLYMPIC CONFERENCE

Seneca 16, Camden Catholic 3

Cherokee 16, Kingsway 6

NONLEAGUE

Lower Cape May 14, Atlantic City 1

Haddonfield 13, Haddon Township 2

Bishop Eustace 19, Moorestown 4

Eastern 20, Egg Harbor Township 1

Oakcrest 12, Southern Regional 5

Thursday's Schedules

Baseball

TRI-COUNTY CONFERENCE

Life Center at Barrack Hebrew, 3:45

Boys' Lacrosse

OLYMPIC CONFERENCE

Cherry Hill West at Williamstown, 4

NONLEAGUE

Nottingham at Delran, 4

Gloucester Catholic at Northern Burlington, 4

Middle Township at Southern Regional, 4

Girls' Lacrosse

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Ocean City at Atlantic City, 4

NONLEAGUE

Rancocas Valley at Lenape, 3:45

Delran at Collingswood, 4

Southern Regional at Middle Township, 4

Williamstown at Cherry Hill West, 4

Gloucester Catholic at Haddonfield, 5:15

Friday's Schedules

Boys' Lacrosse

OLYMPIC CONFERENCE

Bishop Eustace at Eastern, 3:45

Gloucester Catholic at Seneca, 4

NONLEAGUE

Winslow Township at Absegami, 3:45

Cinnaminson at George School, 4

IMG Academy (Fla.) at St. Augustine, 4

West Deptford at Kingsway, 4

Girls' Lacrosse

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Our Lady of Mercy at Absegami, 5:45

OLYMPIC CONFERENCE

Eastern at Bishop Eustace, 3:45

Winslow Twp at Gloucester Catholic, 3:45

Woodstown at Collingswood, 4

Kingsway at West Deptford, 4

NONLEAGUE

Cherry Hill East at Holy Cross, 3:45

Seneca at Northern Burlington, 3:45

Mainland at Sterling, 4

Robbinsville at Paul VI, 4

Olympic American All-Stars

Boys' Basketball

FIRST TEAM

Paul Bellamy, Cherokee

Spencer Cook, Washington Township

Ryan McMahon, Lenape

Timmy Perry, Cherry Hill East

Maliq Sanders, Eastern

Jake Silpe, Cherry Hill East

SECOND TEAM

Justin Fendrick, Eastern

Kelsey Gray, Lenape

Tyler Tobin,Cherokee

Girls' Basketball

FIRST TEAM

Isabella Therien, Cherokee

Maddie Sims, Lenape

Yamalis Villega, Cherry Hill East

Brianna Capacchione, Washington Township

Alex Seedes, Lenape

Shaye McGoey, Cherokee

SECOND TEAM

Taylor McGlashan, Cherokee

Torie Eggers, Washington Township

Mackenzi McErlean, Lenape

Wrestling

FIRST TEAM

Collin Wickramaratna, Cherokee

Dominic Pataky, Washington Township

Nick Passarella, Washington Township

Evan Fisler, Washington Township

Brandon Barbella, Eastern

Joseph Gaspari, Washington Township

Isaiah Bryant, Shawnee

Ronald Barbella, Eastern

Brock Worrell, Eastern

Jesse Streb, Cherokee

Jordan Krug, Cherokee

Samer Younes, Eastern

Izzy Brooks, Eastern

Ryan Swenson, Cherry Hill East

Kyle McIntyre, Lenape

Chris Pardoe, Cherokee

SECOND TEAM

Alex Baisch, Washington Township

Connor Cosgrove, Cherokee

Ryan Manahan, Cherokee

Rafael Melendez, Eastern

Mike VanHorn, Washington Township

Richard Smith, Lenape

Noah Bell, Cherokee

Noah Snively, Lenape

Kyle Fisler, Washington Township

Sal DelPalazzo, Eastern

Connor Gross, Shawnee

Dy'Melle Parker, Camden

Guillermo Miranda, Camden

Mike Kringler, Cherokee

Matt Higgins, Shawnee

Keenan Rodger, Cherokee

Olympic National All-Stars

Boys' Basketball

FIRST TEAM

Courtney Cubbage, Bishop Eustace

Brandon Cazan, Bishop Eustace

Brendan Crawford, Camden Catholic

Brad Hawkins, Camden

Rasool Hinson, Camden

Jamal Holloway, Camden

SECOND TEAM

Mike Cohen, Bishop Eustace

Will McCants, Camden

Connor McLaughlin, Bishop Eustace

Lonnie Moore, Paul VI

Jamal Parker, Camden Catholic

Jimmy Robinson, Camden Catholic

Girls' Basketball

FIRST TEAM

Ly'Aysia Stevens, Woodrow Wilson

Taiah Thornton, Camden Catholic

Aliyah Stephens, Paul VI

Brittany Garner, Camden Catholic

Alexis Santarelli, Bishop Eustace

Julia Braungart, Camden Catholic

SECOND TEAM

Elizabeth Radley, Bishop Eustace

Ciarah Bennett, Woodrow Wilson

Sierra Taylor, Camden Catholic

Tamara Sellers, Woodrow Wilson

Lauren Lewis, Paul VI

Wrestling

FIRST TEAM

Joe Manchio, Seneca

Dom Augello, Timber Creek

Alex Tran, Timber Creek

John Gibson, Cherry Hill West

Jarrett Ziegler, Camden Catholic

Roosevelt Jordan, Seneca

Mark McCormick, Camden Catholic

Keshawn Branham, Winslow Township

Thomas McNeill, Winslow Township

Bob McKechney, Camden Catholic

Christian Darling, Winslow Township

James Potts, Cherry Hill West

Eric Barnett, Cherry Hill West

Brandon Moore, Cherry Hill West

Cliff Owens, Winslow Township

Kashon Gordon, Timber Creek

SECOND TEAM

Brooks Warren, Paul VI

Jack Graff, Seneca

Liam Kelleher, Paul VI

James Towson, Paul VI

Matt Howe, Cherry Hill West

Mike Martin, Camden Catholic

Connor Roeovich, Cherry Hill West

Shawn Stone, Camden Catholic

Jordan Sciamana, Paul VI

Kyle Umbehauer, Seneca

Jayson Peralta, Cherry Hill West

Timothy Miles, Winslow Township

Liam Casey, Seneca

George Parker, Winslow Township

Sam Jordan, Seneca

Jake Stillings, Camden Catholic

Olympic Patriot All-Stars

Boys' Basketball

FIRST TEAM

Randy Bell, Timber Creek

Elijah Bey, Cherry Hill West

Danny Buckwalter, Cherry Hill West

Michael Cubbage, Winslow Township

Can Oztamur, Cherry Hill West

Alec Warren, Shawnee

SECOND TEAM

Dikemba Amugo, Timber Creek

Caleb Bowser, Timber Creek

Luke Cooper, Shawnee

Tommy Egan, Seneca

Juan Hemmingway, Winslow Township

Devon Robinson, Winslow Township

Patriot Girls' Basketball

FIRST TEAM

Brittany Martin, Timber Creek

Nikola Williams, Shawnee

Amiaya Melvins, Winslow Township

Taylor Ryan, Shawnee

Summer Pierce, Timber Creek

Karissa Mansure, Shawnee

SECOND TEAM

Fatimah Williams, Timber Creek

Joie Brittingham, Timber Creek

Jen Byrne, Shawnee

Libby Dougherty, Cherry Hill West

Maddy Schulte, Seneca

Ashli Cheek, Winslow Township

Cape-Atlantic American All-Stars

Wrestling

FIRST TEAM

Terrell Coleman, Egg Harbor Township

Steven Schwab, St. Augustine

Reid White, St. Augustine

Isaiah Ocasio, Vineland

Colin Donahue, St. Augustine

Kenny Kleshick, Egg Harbor Township

Justin Bishop, Mainland

Zach Nealis, Vineland

Jarred Hodges, St. Augustine

Vinny Levin, Ocean City

Nick Clark, St. Augustine

Jose Tabora, St. Augustine

Ryan Lynd, St. Augustine

Jim Brady, St. Augustine

Curtis Jones, Millville

SECOND TEAM

George Coleman, St. Augustine

Josh Forand, Millville

Joham Garcia, Vineland

Mason Bechler, St. Augustine

Sam Cohen, Atlantic City

John Rizzo, Vineland

Dillon Taylor, St. Augustine

Yusuf Yilmaz, Vineland

Zach Goranson, Millville

Andrew Morrill, Ocean City

Dietrick Trumbauer, Egg Harbor Township

Kolin Roberts, Mainland

Erik Gonzalez, Vineland

Tai Cosby, Vineland

Tom Lynd, St. Augustine

HONORABLE MENTION

James Geigold, Absegami

Ryan Martin, Absegami

Ben Maggio, Absegami

Amary Ortiz, Atlantic City

Omar Hyatt, Atlantic City

John Geese, Atlantic City

Hunter Thomas, Egg Harbor Township

Caleb Justis, Egg Harbor Township

Connor Agostino, Egg Harbor Township

John DiNofrio, Mainland

Sean Lenzsch, Mainland

Mike Kennedy, Mainland

Jose Soto, Millville

Keith Mahoney, Millville

Jose Galindez, Millville

Luke Demore, Ocean City

Jeremy Grund, Ocean City

Jeff Payne, Ocean City

Brandon Cirillo, St. Augustine

Bordley Treh, Vineland

Tyrek Cosby, Vineland

Elijah Corbett, Vineland

Cape-Atlantic National All-Stars

Boys' Basketball

FIRST TEAM

Nazir Williams, Bridgeton

Conner Laverty, Ocean City

Saeed Nelson, St. Augustine

Justyn Mutts, St. Augustine

Nate Aldrich, St. Augustine

SECOND TEAM

Ty'Trel Stubbs, Bridgeton

Corey Greer, Middle Township

Mike Feraco, Middle Township

Trevor Little, Oakcrest

Austin Kennedy, St. Augustine

HONORABLE MENTION

Marquis Wilson, Bridgeton

Stefon Bowman, Bridgeton

Mike Dicave, Lower Cape May

Pat Holden, Lower Cape May

Tim Toney, Middle Township

Marty Caron, Middle Township

Lashawn Elliott, Oakcrest

Edward Perez, Oakcrest

Zach Alteiri, Ocean City

Michael Toner, St. Augustine

George Steffa, St. Augustine

Girls' Swimming

FIRST TEAM

Erin Welsh, Holy Spirit

Leah Kelleher, Cape May Tech

Khushbu Patel, Middle Township

Andrea Battistelli, Cedar Creek

Taylor Phy, Oakcrest

Jaclyn Gehring, Cape May Tech

Lauren Kelly, Cedar Creek

Haley Crispell, Oakcrest

D'Anna Sydow, Oakcrest

Logan Day, Oakcrest

Amber Juzwiak, Oakcrest

Danielle Scardino, Oakcrest

Miranda Targum, Middle Township

Urvi Patel, Middle Township

Abby Thompson, Middle Township

Jenna Sittineri, Middle Township

Julianna Snider, Cedar Creek

Savanna Wilkinson, Cedar Creek

Gianna Canale, Cedar Creek

Cayla Sydow, Cedar Creek

Danille LaRotonda, Holy Spirit

Wrestling

FIRST TEAM

Alex Pruzinski, Lower Cape May

Junior LaPortez, Buena

Erik Pruzinski, Lower Cape May

Luis Rivera, Buena

Patrick D'Arcy, Holy Spirit

Justin Inman, Buena

Tim Suter, Buena

Chaz Bramble, Buena

Mason Brestle, Buena

Jake Mazwell, Buena

Anthony Casera, Oakcrest

CJ LaFragola, St. Joseph

Jose Quinones, Cedar Creek

John Schuler, Buena

Antonia Rodriguez, Buena

SECOND TEAM

Kevin Thomas, Holy Spirit

Rafael Rodriguez, Middle Township

Alec Harper, Holy Spirit

Andrew Solomon, Cedar Creek

Callisto Kraus, Oakcrest

Mile Townsend, Oakcrest

Aaron Solomon, Cedar Creek

Carlos Rivera, Cedar Creek

Elvin Davila, Middle Township

Aver Lindholm, Middle township

Chris Giordano, Buena

James Rodriguez, Buena

Musah Ali, Oakcrest

Will Sandman, Lower Cape May

Christian Snowden, St. Joseph