Thursday's Results

Boys' Lacrosse

OLYMPIC CONFERENCE

Cherry Hill West 13, Williamstown 2

NONLEAGUE

Notre Dame 16, Rancocas Valley 2

Gloucester Catholic 9, Northern Burlington 7

Lenape 18, Rancocas Valley 7

Girls' Lacrosse

NONLEAGUE

Cherry Hill West 20, Williamstown 7

Haddonfield 19, Gloucester Catholic 2

Friday's Schedules

Boys' Lacrosse

OLYMPIC CONFERENCE

Bishop Eustace at Eastern, 3:45

Gloucester Catholic at Seneca, 4

NONLEAGUE

Winslow Township at Absegami, 3:45

Cinnaminson at George School, 4

IMG Academy (Fla.) at St. Augustine, 4

West Deptford at Kingsway, 4

Girls' Lacrosse

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Our Lady of Mercy at Absegami, 5:45

OLYMPIC CONFERENCE

Eastern at Bishop Eustace, 3:45

Winslow Twp at Gloucester Catholic, 3:45

Woodstown at Collingswood, 4

Kingsway at West Deptford, 4

NONLEAGUE

Cherry Hill East at Holy Cross, 3:45

Seneca at Northern Burlington, 3:45

Mainland at Sterling, 4

Robbinsville at Paul VI, 4

Saturday's Schedules

Boys' Lacrosse

OLYMPIC CONFERENCE

Cherry Hill West at Cherry Hill East, 7

NONLEAGUE

Egg Harbor Twp at Southern Regional, 10 a.m.

Oakcrest at W. Windsor-Plainsboro S., 11 a.m.

Bishop Eustace at Oratory, 11 a.m.

Notre Dame at Ocean City, noon

Moorestown at Hillsborough, noon

Bridgewater-Raritan at Cherokee, 12:30

Girls' Lacrosse

OLYMPIC CONFERENCE

Woodstown at Camden Catholic, 11 a.m.

NONLEAGUE

Mountain Lakes at Moorestown, 11 a.m.

Cherokee at Egg Harbor Township, 11 a.m.

Millville at Williamstown, 11 a.m.

Cherry Hill East at Ocean City, 11 a.m.

Southern Regional at Middle Township, 4

Cape-Atlantic National All-Stars

Boys' Swimming

FIRST TEAM

Joseph Rogers, Cedar Creek

Curtis Librizzi, Cedar Creek

Mitchell Ianneillo, Wildwood Catholic

Eliot Dingler, Middle Township

Mico Manalang, Cedar Creek

Geena DeFoor, Buena

Eric Sorenson, Wildwood Catholic

Alfonso Roque, Oakcrest

Eric Sorenson, Wildwood Catholic

Dan Moses, Wildwood Catholic

Jackson Rogers, Wildwood Catholic

Andrew Shee, Cedar Creek

Mike Baldwin, Cedar Creek

Mike DeLuca, Cedar Creek

William Librizzi, Cedar Creek

Brandon Jiannotti, Buena

Karl Hurban, Buena

Anthony Santoro, Buena

SECOND TEAM

Tom Sykes, Middle Township

Noah Dellas, Cape May Tech

Dylan Horsey, Oakcrest

James Bevill, Cape May Tech

Zack Hurtado, Middle Township

Kyle Reese, Oakcrest

Jack Barrone, Holy Spirit

Joe Landis, Lower Cape May

Stephen Bosacco, Middle Township

Sean Geary, Middle Township

Zach Sykes, Middle Township

Nick Robbio, Middle Township

Kyle Bailey, Holy Spirit

Justin Koch, Holy Spirit

Sean Moore, Holy Spirit

Logan Spicer, Lower Cape May

Brandon Bauer, Lower Cape May

Stanley Ziemba, Lower Cape May

WILD CARD

Scott Nelson, Oakcrest

Alfonso Roque, Oakcrest

Ryan Kelly, Oakcrest

Dylan Horsey, Oakcrest

HONORABLE MENTION

Leon Winters, Buena

Victoria D'Angelo, Buena

Chaselymm Jiannotti, Buena

Eddie Kane, Cape May Tech

Jack Gombar, Cape May Tech

Riley Hofmann, Cape May Tech

Pat Lynch, Cape May Tech

Justin Deissler, Cedar Creek

Lakota Ade, Cedar Creek

Stephen Kozlowski, Cedar Creek

Daniel Librizzi, Cedar Creek

Josh Moses, Holy Spirit

Walter Bryz-Gornia, Holy Spirit

Oliver Theil, Holy Spirit

Noah Barrett, Middle Township

Nate Stahler, Middle Township

Chase Deegan, Middle Township

Tathya Modi, Middle Township

Adam Geoff, Oakcrest

Alec Gullo, Oakcrest

Sean McBride, Wildwood Catholic

Isabel O'Keefe, Wildwood Catholic

Dillon Barry, Wildwood Catholic

Lily Bradshaw, Wildwood Catholic

Olympic National All-Stars

Boys' Bowling

FIRST TEAM

Zachary Young, Bishop Eustace

Praveen Vulimiri, Bishop Eustace

Max Kistner, Collingswood

TJ DeWitt   . Bishop Eustace

Chris House, Lindenwold

Eddie LeDoux, Collingswood

Desmond Holloway, Lindenwold

SECOND TEAM

Dan Mullins, Bishop Eustace

Nick LoBosco, Bishop Eustace

Ryan Monaghan, West Deptford

Alijah Fontanez, Collingswood

Mike Saler, Lindenwold

Mike Gigliotti, West Deptford

Jeremiah Rucker, Pennsauken Tech

Girls' Bowling

FIRST TEAM

Maddie Miller, West Deptford

Caitlyn Sorelle,   Bishop Eustace

Ashley Sorelle, Bishop Eustace

Kelly Philips, Bishop Eustace

Shelby Monaghan, West Deptford

Deanna Miceli, Bishop Eustace

Karley Friel, West Deptford

SECOND TEAM

Mary Rose Olimpo, West Deptford

Deja Marie Jackmon, Collingswood

Ava Engstrom, Collingswood

Selina Neris, Collingswood

Brianna Fisher, West Deptford

Astrid Duarte, Lindenwold

LyLy Troung, Pennsauken Tech

Wrestling

FIRST TEAM

Joe Manchio, Seneca

Dom Augello, Timber Creek

Alex Tran, Timber Creek

John Gibson, Cherry Hill West

Jarrett Ziegler, Camden Catholic

Roosevelt Jordan, Seneca

Mark McCormick, Camden Catholic

Keshawn Branham, Winslow Township

Thomas McNeill, Winslow Township

Bob McKechney, Camden Catholic

Christian Darling, Winslow Township

James Potts, Cherry Hill West

Eric Barnett, Cherry Hill West

Brandon Moore, Cherry Hill West

Cliff Owens, Winslow Township

Kashon Gordon, Timber Creek

SECOND TEAM

Brooks Warren, Paul VI

Jack Graff, Seneca

Liam Kelleher, Paul VI

James Towson, Paul VI

Matt Howe, Cherry Hill West

Mike Martin, Camden Catholic

Connor Roeovich, Cherry Hill West

Shawn Stone, Camden Catholic

Jordan Sciamana, Paul VI

Kyle Umbehauer, Seneca

Jayson Peralta, Cherry Hill West

Timothy Miles, Winslow Township

Liam Casey, Seneca

George Parker, Winslow Township

Sam Jordan, Seneca

Jake Stillings, Camden Catholic

Olympic Patriot All-Stars

Boys' Bowling

FIRST TEAM

Glenn Trace, Cherry Hill West

Jacob Boris, Seneca

Chris Pagliuso,   Shawnee

Andrew Abbonizio, Shawnee

Gage Kroljic, Camden County Tech

Leonard Mellwig, Cherry Hill West

Mason Weems, Atlantic Tech

SECOND TEAM

Derrick Sickler, Atlantic Tech

Gary Coates, Cherry Hill West

Eric Freeman, Shawnee

Dean Bongiovanni, Cherry Hill West

Nick DiNunzio, St. Augustine

Spencer Eckstein, Seneca

Kevin Barbour,   Seneca

Girls' Bowling

FIRST TEAM

Erin Welling, Seneca

Megan Sloan, Seneca

Gianna Guarracino, Cherry Hill West

Kiara Gundy-Williams,   Camden Tech

Emma Rimbeck, Seneca

Sophia Ferraro, Atlantic Tech

Danielle King, Cherry Hill West

SECOND TEAM

Danielle Kitchenman, Cherry Hill West

Amanda Sheehan, Camden County Tech

Maggie Swartz   , Atlantic Tech

Miranda Fennimore, Shawnee

Delaney Duca, Shawnee

Amy Kitchenman, Cherry Hill West

Mary Gibson, Shawnee

Olympic American All-Stars

Boys' Bowling

FIRST TEAM

Matt Frei Funk, Lenape

Matt Young, Eastern

Dean Klimek, Lenape

Mike Uhl, Lenape

Matt Loeber, Cherry Hill East

Tyler Rea,    Washington Township

Mike Lewandowski,   Eastern

SECOND TEAM

Sam Miller, Washington Twp

Adam Wright, Lenape

Ethan Zeigler, Eastern

Gabe Left, Cherry Hill East

Cheyenne Spence, Cherry Hill East

Kyle Winter, Cherry Hill East

Emerson Levy, Cherry Hill East

Girls' Bowling

FIRST TEAM

Kristina Scimone, Eastern

Anna Hileman, Eastern

Gabby Mills, Lenape

Rachael Ettore, Cherry Hill East

Samantha Ettore, Cherry Hill East

Patrizia Messineo, Washington Township

Maria Neiswender, Lenape

SECOND TEAM

Kara Staffieri, Washington Township

Anna Florkiewicz, Washington Township

Elena Zytynski, Washington Township

Molli Baruch, Eastern

Lisa Lee, Eastern

Stephanie Pluck, Eastern

Gabby Bakshi,   Eastern

American Wrestling

FIRST TEAM

Collin Wickramaratna, Cherokee

Dominic Pataky, Washington Township

Nick Passarella, Washington Township

Evan Fisler, Washington Township

Brandon Barbella, Eastern

Joseph Gaspari, Washington Township

Isaiah Bryant, Shawnee

Ronald Barbella, Eastern

Brock Worrell, Eastern

Jesse Streb, Cherokee

Jordan Krug, Cherokee

Samer Younes, Eastern

Izzy Brooks, Eastern

Ryan Swenson, Cherry Hill East

Kyle McIntyre, Lenape

Chris Pardoe, Cherokee

SECOND TEAM

Alex Baisch, Washington Township

Connor Cosgrove, Cherokee

Ryan Manahan, Cherokee

Rafael Melendez, Eastern

Mike VanHorn, Washington Township

Richard Smith, Lenape

Noah Bell, Cherokee

Noah Snively, Lenape

Kyle Fisler, Washington Township

Sal DelPalazzo, Eastern

Connor Gross, Shawnee

Dy'Melle Parker, Camden

Guillermo Miranda, Camden

Mike Kringler, Cherokee

Matt Higgins, Shawnee

Keenan Rodger, Cherokee

Colonial Patriot All-Stars

Boys' Basketball

FIRST TEAM

Lucian Brownlee, Haddon Heights

Kwame Dokes, Haddon Heights

Theo Holloway, Paulsboro

Saleem Little, Paulsboro

Malik Muldrow, Lindenwold

Jazere Noel, Woodbury

SECOND TEAM

Rakim Bryant, Lindenwold

Brandon Hamilton, Paulsboro

Darius Triplett, Woodbury

Girls' Basketball

FIRST TEAM

Morgan Lenahan, Haddon Township

Alayxiah Carr, Haddon Township

Ashley Reynolds, Haddon Heights

Zeaenna Brackett, Woodbury

Alexis McKeithan, Paulsboro

Bella Preziosi, Haddon Township

SECOND TEAM

Jynazha Davis, Haddon Heights

Mackell Schultes, Gateway

Sarah Getzinger, Haddon Township