S. Jersey Scoreboard
Monday's Schedules Boys' Lacrosse OLYMPIC CONFERENCE Lenape at Seneca, 3:45 Haddonfield at Washington Township, 4 NONLEAGUE
Monday's Schedules
Boys' Lacrosse
OLYMPIC CONFERENCE
Lenape at Seneca, 3:45
Haddonfield at Washington Township, 4
NONLEAGUE
Holy Cross at Cherry Hill West, 3:45
Lower Cape May at Winslow Township, 3:45
Rancocas Valley at Cherry Hill East, 4
Woodstown at Absegami, 4
Cedar Creek at Atlantic City, 4
Williamstown at Egg Harbor Township, 4
Middle Township at Gloucester Catholic, 4:15
Girls' Lacrosse
NONLEAGUE
Delran at Cherry Hill East, 3:45
Collingswood at Northern Burlington, 4
CAPE-ATLANTIC LEAGUE
Atlantic City at Cedar Creek, 4
OLYMPIC CONFERENCE
Eastern at Camden Catholic, 3:45
NONLEAGUE
Cherry Hill West at Holy Cross, 3:45
Rancocas Valley at Moorestown, 3:45
Maple Shade at Sterling, 4
Absegami at Seneca, 4
Southern Regional at Middle Township, 4
Bishop Eustace at Princeton, 4
Lenape at Haddonfield, 5:15
Tuesday's Schedules
Boys' Lacrosse
NONLEAGUE
St. Augustine at Penn Charter, 4:30
Girls' Lacrosse
CAPE-ATLANTIC LEAGUE
Holy Spirit at Atlantic City, 4
OLYMPIC CONFERENCE
Paul VI at Woodstown, 4
NONLEAGUE
Moorestown at Rumson-Fair Haven, 6
Wednesday's Schedules
Baseball
BURLINGTON COUNTY LEAGUE
Pemberton at Riverside, 3:45
CAPE-ATLANTIC LEAGUE
Bridgeton at St. Joseph, 4
Atlantic City at Vineland, 4
Cedar Creek at Pleasantville, 4
Egg Harbor Township at St. Augustine, 4
Cape May Tech at Middle Township, 4
Mainland at Millville, 4
Absegami at Oakcrest, 4
Holy Spirit at Ocean City, 4
Atlantic County Tech at Wildwood Catholic, 4
COLONIAL CONFERENCE
Woodbury at Gateway, 3:45
West Deptford at Overbrook, 3:45
Sterling at Audubon, 3:45
Paulsboro at Lindenwold, 3:45
Haddon Township at Haddon Heights, 4
Collingswood at Haddonfield, 4
FRIENDS SCHOOLS LEAGUE
Moorestown Friends at Acad. of New Church, 3:45
OLYMPIC CONFERENCE
Bishop Eustace at Shawnee, 3:45
Cherry Hill East at Winslow Township, 3:45
Eastern at Camden Catholic, 3:45
Seneca at Washington Township, 4
Timber Creek at Lenape, 5
NONLEAGUE
Medford Tech at Doane Academy, 3:45
LEAP Academy at Delran, 3:45
Paul VI at Holy Cross, 3:45
Pennsauken Tech at Palmyra, 3:45
Triton at Northern Burlington, 3:45
Deptford at Clayton, 4
Moorestown at Buena, 4
Gloucester Catholic at Clearview, 4
Pennsville at Highland, 4
Pitman at Schalick, 4
Wildwood at Woodstown, 4
Delsea at GCIT, 4
Glassboro at Hammonton, 4
Penns Grove at Williamstown, 4
Softball
BURLINGTON COUNTY LEAGUE
Burlington Township at Holy Cross, 3:45
Riverside at Delran, 3:45
CAPE-ATLANTIC LEAGUE
Oakcrest at Absegami, 4
Pleasantville at Cedar Creek, 4
Vineland at Atlantic City, 4
St. Joseph at Bridgeton, 4
Lower Cape May at Buena, 4
Wildwood Catholic at Atlantic County Tech, 4
Middle Township at Cape May Tech, 4
Ocean City at Holy Spirit, 4
Millville at Mainland, 4
COLONIAL CONFERENCE
Audubon at Sterling, 3:45
Gateway at Woodbury, 3:45
Lindenwold at Paulsboro, 3:45
Haddonfield at Collingswood, 4
Haddon Heights at Haddon Township, 4
OLYMPIC CONFERENCE
Shawnee at Bishop Eustace, 3:45
Cherry Hill East at Winslow Township, 3:45
Eastern at Camden Catholic, 3:45
Timber Creek at Lenape, 3:45
Seneca at Washington Township, 4
TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL
Highland at Glassboro, 4
NONLEAGUE
Medford Tech at Doane Academy, 3:45
Pennsauken Tech at Palmyra, 3:45
Manalapan at Moorestown, 4
Clayton at Penns Grove, 4
Williamstown at Gloucester Catholic, 4
Triton at Pennsville, 4
Pitman at Deptford, 4
GCIT at Delsea, 4
Woodstown at Salem, 4
Boys' Lacrosse
BURLINGTON COUNTY LEAGUE
Holy Cross at Cinnaminson, 3:30
Rancocas Valley at Delran, 3:45
New Egypt at Northern Burlington, 4
CAPE-ATLANTIC LEAGUE
Vineland at Cedar Creek, 4
Egg Harbor Township at Middle Township, 4
Ocean City at Lower Cape May, 4
Mainland at Oakcrest, 4
OLYMPIC CONFERENCE
Lenape at Cherry Hill East, 3:45
Cherry Hill West at Clearview, 3:45
West Deptford at Woodstown, 3:45
Washington Township at Shawnee, 4
Gloucester Catholic at Bishop Eustace, 6
Paul VI at Camden Catholic, 6
NONLEAGUE
Williamstown at Absegami, 4
Eastern at West Windsor-Plainsboro North, 4:30
Hunterdon Central at Moorestown, 4:30
Girls' Lacrosse
BURLINGTON COUNTY LEAGUE
Cinnaminson at Holy Cross, 3:45
Delran at Rancocas Valley, 3:45
Northern Burlington at New Egypt, 4
CAPE-ATLANTIC LEAGUE
Holy Spirit at Atlantic City
Egg Harbor Township at Middle Township, 4
Oakcrest at Mainland, 4
Lower Cape May at Ocean City, 4
OLYMPIC CONFERENCE
Gloucester Catholic at Camden Catholic, 3:45
Washington Township at Cherry Hill East, 3:45
Eastern at Seneca, 3:45
Shawnee at Cherry Hill West, 3:45
Paul VI at Woodstown, 4
Lenape at Clearview, 4:15
NONLEAGUE
Pennsauken at Williamstown, 3:30
Bishop Eustace at Collingswood, 3:45
Cedar Creek at Millville, 4
West Deptford at Allentown, 4
Thursday's Schedules
Baseball
BURLINGTON COUNTY LEAGUE
Riverside at Westampton Tech, 11 a.m.
Moorestown at Bordentown, 3:45
Burlington Township at Holy Cross, 3:45
Rancocas Valley at Delran, 3:45
Florence at Medford Tech, 3:45
Maple Shade at Trenton Catholic, 3:45
Pennsauken at Pemberton, 3:45
New Egypt at Willingboro, 3:45
Northern Burlington at Cinnaminson, 3:45
Burlington City at Palmyra, 3:45
CAPE-ATLANTIC LEAGUE
Ocean City at Absegami, 4
Vineland at Egg Harbor Township, 4
Lower Cape May at Atlantic County Tech, 4
Oakcrest at Mainland, 4
Pleasantville at Buena, 4
St. Augustine at Holy Spirit, 4
COLONIAL CONFERENCE
Paulsboro at Gateway, 3:45
Overbrook at Audubon, 3:45
Lindenwold at Haddon Township, 3:45
Haddon Heights at Woodbury, 4
Haddonfield at Sterling, 4
OLYMPIC CONFERENCE
Lenape at Cherry Hill West, 3:45
Washington Township at Eastern, 3:45
TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC
Salem at Gloucester Catholic, 4
Wildwood at Pennsville, 4
TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND
Schalick at Deptford, 3:45
TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL
Hammonton at Highland, 3:45
NONLEAGUE
Moorestown at Doane Academy, 3:45
Woodrow Wilson at Winslow Township, 3:45
LEAP Academy at Clayton, 4
St. Joseph at Glassboro, 4
Woodstown at Gloucester, 4
Pitman at GCIT, 4
Cherry Hill East at Williamstown, 4
Girls' Lacrosse
CAPE-ATLANTIC LEAGUE
Ocean City at Absegami, 4
NONLEAGUE
Winslow Township at Pennsauken, 3:45
Maple Shade at Collingswood, 4
Sterling at Haddon Township, 4
Shawnee at Ridge (N.J.), 7
Boys' Lacrosse
OLYMPIC CONFERENCE
Seneca at Woodstown, 4
Shawnee at Haddonfield, 5:30
NONLEAGUE
Winslow Township at Vineland, 3:30
Northern Burlington at Mainland, 4
Softball
BURLINGTON COUNTY LEAGUE
Palmyra at Burlington City, 3:45
Burlington Township at Florence, 3:45
Northern Burlington at Cinnaminson, 3:45
New Egypt at Delran, 3:45
Maple Shade at Trenton Catholic, 3:45
Westampton Tech at Medford Tech, 3:45
Rancocas Valley at Pemberton, 3:45
Holy Cross at Pennsauken, 3:45
Riverside at Willingboro, 3:45
CAPE-ATLANTIC LEAGUE
Absegami at Ocean City, 4
Glassboro at Atlantic City, 4
Buena at Pleasantville, 4
Atlantic County Tech at Lower Cape May, 4
Cedar Creek at St. Joseph, 4
Egg Harbor Township at Vineland, 4
Mainland at Oakcrest, 4
Bridgeton at Middle Township, 4
COLONIAL CONFERENCE
Audubon at Overbrook, 3:45
Gateway at Paulsboro, 3:45
Haddon Township at Lindenwold, 3:45
Sterling at Haddonfield, 4
OLYMPIC CONFERENCE
Lenape at Cherry Hill West, 3:45
TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC
Gloucester Catholic at Salem, 4
Pennsville at Wildwood, 4
TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND
Deptford at Schalick, 3:45
NONLEAGUE
Clearview at Seneca, 3:45
West Deptford at Collingswood, 4
LEAP Academy Charter at Clayton, 4
GCIT at Pitman, 4
Cherry Hill East at Williamstown, 4
Camden Academy Charter at Woodstown, 4
CAMDEN COUNTY INVITATIONAL
Cherry Hill East vs. Delsea at Eastern, 3:45
CAMDEN COUNTY TOURNAMENT
Haddon Heights at Eastern, 5:45
Friday's Schedules
Baseball
NONLEAGUE
Camden at Lindenwold, 3:45
Girls' Lacrosse
Williamstown at Sterling, 4
Boys' Lacrosse
Middle Township at West Deptford, 10 a.m.
Haddon Township at Williamstown, 4
Softball
COLONIAL CONFERENCE
West Deptford at Overbrook (N.J.), 10 a.m.
NONLEAGUE
Camden at Lindenwold, 3:45
EASTERN TOURNAMENT
Triton vs. Audubon at Eastern, 5:45