Wednesday's Schedules

Football

COLONIAL CONFERENCE LIBERTY

Collingswood at Sterling, 7

WEST JERSEY LEAGUE DIAMOND

Glassboro at Deptford, 6

NONLEAGUE

Rancocas Valley at Burlington Township, 5

Pennsauken at Bishop Eustace, 6

Schalick at Cumberland, 6

Cherry Hill East at Cherry Hill West, 6

Penns Grove at Pennsville, 6

Thursday's Schedules

Football

CAPE-ATLANTIC AMERICAN

Mainland at Egg Harbor Township, 10 a.m.

Vineland at Millville, 10:30 a.m.

CAPE-ATLANTIC NATIONAL

Middle Township at Lower Cape May, 10 a.m.

COLONIAL CONFERENCE PATRIOT

Woodbury at Gateway, 10:30 a.m.

WEST JERSEY LEAGUE AMERICAN

Washington Twp. at Williamstown, 10:30 a.m.

WEST JERSEY LEAGUE CLASSIC

Pitman at Clayton, 10:30 a.m.

WEST JERSEY LEAGUE FREEDOM

Palmyra at Burlington City, 10 a.m.

Riverside at Florence, 11 a.m.

WEST JERSEY LEAGUE LIBERTY

Cinnaminson at Delran, 11 a.m.

WEST JERSEY LEAGUE NATIONAL

Clearview at Kingsway, 10:30 a.m.

WEST JERSEY LEAGUE ROYAL

Camden at Woodrow Wilson, 11 a.m.

NONLEAGUE

Shawnee at Lenape, 10 a.m.

Triton at Timber Creek, 10 a.m.

New Egypt at Bordentown, 10 a.m.

Pemberton at Northern Burlington, 10 a.m.

Oakcrest at Absegami, 10 a.m.

Holy Spirit at Atlantic City, 10 a.m.

Pleasantville at Ocean City, 10 a.m.

Cedar Creek at St. Augustine, 10 a.m.

Paul VI at Camden Catholic, 10:30 a.m.

Gloucester Catholic at Gloucester, 10:30 a.m.

Salem at Woodstown, 10:30 a.m.

Audubon at Haddon Township, 10:30 a.m.

Overbrook at Lindenwold, 10:30 a.m.

Cherokee at Seneca, 11 a.m.

Haddonfield at Haddon Heights, 11 a.m.

Saturday's Schedules

Football

NONLEAGUE

West Deptford at Paulsboro, 11 a.m.

Football History

2014 Champions

South Jersey Group 1: Paulsboro

South Jersey Group 2: Haddonfield

South Jersey Group 3: Delsea

South Jersey Group 4: Shawnee

South Jersey Group 5: Cherokee

Central Jersey Group 1: Shore Regional

Central Jersey Group 2: Rumson-Fair Haven

Central Jersey Group 3: Matawan

Central Jersey Group 4: Jackson Memorial

Central Jersey Group 5: Manalapan

New Jersey Non-Public 1: St. Joseph

New Jersey Non-Public 2: DePaul

New Jersey Non-Public 3: Red Bank Catholic

New Jersey Non-Public 4: St. Peter's Prep

2013 Champions

South Jersey Group 1: Glassboro

South Jersey Group 2: Haddonfield

South Jersey Group 3: Delsea

South Jersey Group 4: Shawnee

South Jersey Group 5: Cherokee

Central Jersey Group 1: Point Pleasant Beach

Central Jersey Group 2: Rumson

Central Jersey Group 3: Hopewell Valley

Central Jersey Group 4: Brick

Central Jersey Group 5: Hunterdon Central

New Jersey Non-Public 1: St. Joseph (Hamm.)

New Jersey Non-Public 2: DePaul

New Jersey Non-Public 3: St. Joseph (Mont.)

New Jersey Non-Public 4: Paramus Catholic

2012 Champions

South Jersey Group 1: Penns Grove

South Jersey Group 2: West Deptford

South Jersey Group 3: Delsea

South Jersey Group 4: Timber Creek

South Jersey Group 5: Williamstown

Central Jersey Group 1: Florence

Central Jersey Group 2: Carteret

Central Jersey Group 3: Nottingham

Central Jersey Group 4: Sayreville

Central Jersey Group 5: South Brunswick

New Jersey Non-Public 1: St. Joseph (Hamm.)

New Jersey Non-Public 2: Holy Spirit

New Jersey Non-Public 3: St. Joseph (Mont.)

New Jersey Non-Public 4: Paramus Catholic

2011 Champions

South Jersey Group 1: Glassboro

South Jersey Group 2: West Deptford

South Jersey Group 3: Timber Creek

South Jersey Group 4: Pennsauken

Central Jersey Group 1: Asbury Park

Central Jersey Group 2:

Central Jersey Group 3: Neptune

Central Jersey Group 4: Sayreville

New Jersey Non-Public 1: St. Joseph

New Jersey Non-Public 2: Holy Spirit

New Jersey Non-Public 3: St. Joseph-Montvale

New Jersey Non-Public 4: Don Bosco Prep

2010 Champions

South Jersey Group 1: Glassboro

South Jersey Group 2: Haddonfield

South Jersey Group 3: Lacey Township

South Jersey Group 4: Cherokee

Central Jersey Group 1: Shore Regional

Central Jersey Group 2: Rumson-Fair Haven

Central Jersey Group 3: Freehold Borough

Central Jersey Group 4: Sayreville

New Jersey Non-Public 1&2: St. Joseph

New Jersey Non-Public 3: Holy Spirit

New Jersey Non-Public 4: Don Bosco Prep

2009 Champions

South Jersey Group 1: Woodbury

South Jersey Group 2: Delsea

South Jersey Group 3: Hammonton

South Jersey Group 4: Cherokee

New Jersey Non-Public 1: Paterson Catholic

New Jersey Non-Public 2: St. Joseph

New Jersey Non-Public 3: St. Joseph-Montvale

New Jersey Non-Public 4: Don Bosco Prep

2008 Champions

South Jersey Group 1: Glassboro

South Jersey Group 2: Delsea

South Jersey Group 3: Shawnee

South Jersey Group 4: Mainland

New Jersey Non-Public 1: Paterson Catholic

New Jersey Non-Public 2: Holy Cross

New Jersey Non-Public 3: St. Joseph-Montvale

New Jersey Non-Public 4: Bergen Catholic

2007 Champions

South Jersey Group 1: Glassboro

South Jersey Group 2: West Deptford

South Jersey Group 3: Shawnee

South Jersey Group 4: Toms River North

New Jersey Non-Public 1: Paterson Catholic

New Jersey Non-Public 2: Holy Cross

New Jersey Non-Public 3: Holy Spirit

New Jersey Non-Public 4: Don Bosco Prep

2006 Champions

South Jersey Group 1: Paulsboro

South Jersey Group 2: Manasquan

South Jersey Group 3: Lacey Township

South Jersey Group 4: Absegami

New Jersey Parochial 1: St. Mary's-Rutherford

New Jersey Parochial 2: St. Joseph

New Jersey Parochial 3: Immaculata

New Jersey Parochial 4: Don Bosco Prep

2005 Champions

South Jersey Group 1: Paulsboro

South Jersey Group 2: Point Pleasant Boro

South Jersey Group 3: Delsea

South Jersey Group 4: Cherokee

New Jersey Parochial 1: Paterson Catholic

New Jersey Parochial 2: St. Joseph

New Jersey Parochial 3: St. Joseph-Montvale

New Jersey Parochial 4: St. Peter's

2004 Champions

South Jersey Group 1: Schalick

South Jersey Group 2: West Deptford

South Jersey Group 3: Deptford

South Jersey Group 4: Shawnee

New Jersey Parochial 1: St. Joseph

New Jersey Parochial 2: Queen of Peace

New Jersey Parochial 4: Bergen Catholic

2003 Champions

South Jersey Group 1: Schalick

South Jersey Group 2: West Deptford

South Jersey Group 3: Deptford

South Jersey Group 4: Eastern

New Jersey Parochial 1: Paterson Catholic

New Jersey Parochial 2: St. Joseph-Hammonton

New Jersey Parochial 3: St. Joseph-Montvale

New Jersey Parochial 4: Don Bosco Prep

2002 Champions

South Jersey Group 1: Paulsboro

South Jersey Group 2: West Deptford

South Jersey Group 3: Mainland

South Jersey Group 4: Shawnee

New Jersey Parochial 1: St. Joseph

New Jersey Parochial 2: Pope John XVIII

New Jersey Parochial 3: St. Joseph-Montvale

New Jersey Parochial 4: Don Bosco Prep