Thursday's Results

Boys' Bowling

OLYMPIC CONFERENCE

Cherry Hill West 3, Eastern 1

TRI-COUNTY CONFERENCE

Gloucester Catholic 4, Gloucester 0

Hammonton 3, GCIT 1

NONLEAGUE

St. Augustine 4, Collingswood 0

Girls' Bowling

OLYMPIC CONFERENCE

Eastern 3, Cherry Hill West 1

TRI-COUNTY CONFERENCE

GCIT 4, Hammonton 0

Girls' Swimming

SOUTH JERSEY SWIM LEAGUE

Moorestown 106, Washington Township 64

Saturday's Schedules

Football

CENTRAL JERSEY GROUP 1 FINAL

Shore Regional at Palmyra, 4

SOUTH JERSEY GROUP 1 FINAL

Pennsville vs. Clayton at Rowan, 11 a.m.

SOUTH JERSEY GROUP 5 FINAL

Williamstown vs. Toms River North at Rowan, 6

STATE JERSEY GROUP 3 FINAL

Delsea vs. Camden at Rowan, 2:30

Sunday's Schedules

Football

NON-PUBLIC GROUP 2 FINAL

Hudson Catholic at St. Joseph, 2:30

SOUTH JERSEY GROUP 2 FINAL

West Deptford vs. Cedar Creek at Rowan, 11 a.m. SOUTH JERSEY GROUP 4 FINAL

Shawnee vs. Timber Creek at Rowan, 6

Cape-Atlantic League American All-Stars

Football

FIRST TEAM

QB, Jose Tabora, St. Augustine

QB, Salaam Horne, St. Joseph

RB, Kyle Dobbins, St. Augustine

RB, Alaam Horne, St. Joseph

WR, Spencer LaSure, Egg Harbor Township

WR, Justin Bishop, Mainland

WR, Christian Baumgardner, Ocean City

OL, Nick Young, Absegami

OL, Stephen Hayes, Millville

OL, Trevor Malaszecki, St. Augustine

OL, Blaine Fox, St. Augustine

OL, Derek Lomax, St. Joseph

K, Mike Juliano, Mainland

DL, Alex Walk, Absegami

DL, Noah Harris-Lyles, Atlantic City

DL, Joe Walkowiak, Ocean City

DL, Quinn Dolan, St. Augustine

DL, Chris Carey, St. Joseph

LB, Dietrich Trumbauer, Egg Harbor Township

LB, Zach Douglas, Millville

LB, Jim Brady, St. Augustine

LB, Rha-Sun Tapp, St. Joseph

DB, Aaron Jackson, Atlantic City

DB, Ryan Swenson, Mainland

DB, Ezekiel Ennis, St. Augustine

P, Juan Gonzalez, Vineland

SECOND TEAM

QB, Andrew Donohue, Ocean City

RB, Dante Moore, Egg Harbor Township

RB, Daivon Seymore, Vineland

WR, Austin Shiner, Absegami

WR, Vinny Nelson, Absegami

WR, Dapree Wright, Atlantic City

OL, Chris Marsh, Atlantic City

OL, Dave Evans, Mainland

OL, Tyler White, Egg Harbor Township

OL, Mike Mascioli, St. Joseph

OL, Ryan Banks, Vineland

K, Zack Sterr, Absegami

DL, Austin Smith, Egg Harbor Township

DL, Mike Kennedy, Mainland

DL, Antonio Drakes, Millville

DL, Joshua Daids, St. Augustine

DL, Nihym Anderson, Vineland

LB, John Searight, Absegami

LB, Dean Deveney, Mainland

LB, Clayton Scott, Millville

DB, Bryant Harris, Millville

DB, A.J. Baxter, St. Augustine

DB, Rodney Melton, Vineland

P, Christian Ireland, Egg Harbor Township

HONORABLE MENTION

Ibn Wilerson, Absegami

Jerris Breitzman, Absegami

Franco Ruiz, Absegami

Chris Dolan, Absegami

Sean McCabe, Atlantic City

Justin Hawes, Atlantic City

Jake Alton, Atlantic City

Douglass DeBerry, Atlantic City

Sam Jackson, Mainland

Taylor Dirkes, Mainland

Ty Coffey, Mainland

Dom Perna, Mainland

Fred Jackson, Millville

Marcal Ramos, Millville

DaJour Brown, Millville

Will Palhamus, Millville

Garret Jones, Ocean City

Jared Jones, Ocean City

Jack Stoerrie, Ocean City

Dan Henderson, Ocean City

Dante Enos, St. Augustine

Paul Meduri, St. Augustine

Dean Kolonich, St. Augustine

Shamere Collins, St. Augustine

Ed Testa, St. Joseph

Sencere Tapp, St. Joseph

Keagan Harvin, St. Joseph

DaQuan Cosby, Vineland

Isaiah Jones, Vineland

Jarred Banks, Vineland

Isaiah Pachero, Vineland

Connor Agostion, Egg Harbor Township

D.J. Ellis, Egg Harbor Township

Seth Wagner, Egg Harbor Township

Juwan Moore, Egg Harbor Township

Boys' Cross-Country

FIRST TEAM

Daniel Do, Absegami

Rich Heim, Mainland

Patrick Cusack, Ocean City

David Millar, Ocean City

Korey Greene, Ocean City

Evan Schmeizer, Ocean City

Jesse Schmeizer, Ocean City

Harrison Mayo, Vineland

SECOND TEAM

Nick Berenotto, Mainland

Tiger Carey, Mainland

Keanu Samaroo, Oakcrest

Brett Johnson, Ocean City

Ryan Fisher, Ocean City

Nick Flukey, Ocean City

Evan Monteith, Ocean City

Jake Davis, Ocean City

HONORABLE MENTION

Robert Maguire, Absegami

Alejandro Velazquez, Absegami

Bradford Cress, Atlantic City

Michael Mesham, Atlantic City

Kilmer Gabriel, Bridgeton

Miseal Mendieta, Bridgeton

Aditya Joshi, Egg Harbor Township

Jordan Callahan, Egg Harbor Township

Nick Cupo, Mainland

Lennon Morgan, Mainland

Shawn Hogan, Millville

Cody Bowles, Millville

Tyler Barrett, Oakcrest

Joseph Fraone, Oakcrest

Chris Delgande, Ocean City

Taylor Pagano, Ocean City

Jordan Pitt, Vineland

Blaise Collins, St. Augustine

Connor Melko, St. Augustine