Wednesday's Results

Girls' Swimming

SOUTH JERSEY SWIM LEAGUE

Cherry Hill West 126, Seneca 44

Bishop Eustace 107, Moorestown 63

Friday's Schedules

Boys' Basketball

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Maple Shade at Bordentown, 5:15

Florence at Burlington City, 5:15

Palmyra at Holy Cross, 6:15

New Egypt at Delran, 6:30

N. Burlington at Westampton Tech, 6:30

Pemberton at Trenton Catholic, 6:30

Willingboro at Rancocas Valley, 6:30

Pennsauken at Burlington Township, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Atlantic City at Mainland, 5:30

Wildwood Catholic at Buena, 5:30

Atlantic Tech at Vineland, 6

Ocean City at St. Augustine, 6

Absegami at Egg Harbor Township, 7

Millville at Holy Spirit, 7

Bridgeton at Middle Township, 7

Oakcrest at Lower Cape May, 7

Cedar Creek at Cape May Tech, 7

Buena at Lower Cape May, 7

Pleasantville at St. Joseph, 7

COLONIAL CONFERENCE

Paulsboro at Lindenwold, 5:30

West Deptford at Overbrook), 5:30

Haddon Township at Woodbury, 5:30

Haddonfield at Sterling, 5:30

Gateway at Haddon Heights, 7

Collingswood at Audubon, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Timber Creek at Eastern, 5:15

Bishop Eustace at Lenape, 6

Camden Catholic at Shawnee, 6

Cherokee at Winslow Township, 6

Cherry Hill West at Washington Township, 7

Cherry Hill East at Paul VI, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

Calvary Christian at Doane Academy, 3:30

NONLEAGUE

Woodstown at Clayton

Baptist High at Moorestown Friends, 5:30

Gloucester Catholic at Highland, 5:30

Pitman at Cumberland, 5:30

Wildwood at Hammonton, 5:30

Gloucester at Triton, 5:30

Salem at Glassboro, 5:30

Penns Grove at Kingsway, 5:30

Clearview at Schalick, 5:30

Woodrow Wilson at Seneca, 5:45

Deptford at GCIT, 7

Delsea at Williamstown, 7

Girls' Basketball

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Bordentown at Maple Shade, 5

Pennsauken at Burlington Township, 5

Burlington City at Florence, 5:15

Holy Cross at Palmyra, 5:15

Westampton Tech at N. Burlington, 5:15

Trenton Catholic at Pemberton, 5:15

Rancocas Valley at Willingboro, 5:15

Delran at Moorestown, 5:30

Cinnaminson at Riverside, 6:15

Medford Tech at New Egypt, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

St. Joseph at Pleasantville

Egg Harbor Township at Absegami, 5:30

Vineland at Atlantic County Tech, 5:30

Middle Township at Bridgeton, 5:30

Lower Cape May at Oakcrest, 5:30

Cape May Tech at Cedar Creek, 5:30

Holy Spirit at Millville, 6

Buena at Wildwood Catholic, 7

COLONIAL CONFERENCE

Haddon Heights at Gateway, 5:30

Overbrook at West Deptford, 5:30

Woodbury at Haddon Township, 5:30

Lindenwold at Paulsboro, 5:30

Audubon at Collingswood, 7

Sterling at Haddonfield, 7

OLYMPIC CONFERENCE

Paul VI at Cherry Hill East, 3:45

Washington Twp at Cherry Hill West, 3:45

Eastern at Timber Creek, 5:15

Lenape at Bishop Eustace, 7

Shawnee at Camden Catholic, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

Doane Academy at Calvary Christian, 4

NONLEAGUE

Doane Academy at Stuart Country Day, noon

Hammonton at Cumberland, 3

Baptist High at Moorestown Friends, 4

Seneca at Woodrow Wilson, 5:30

Penns Grove at Clayton, 5:30

Wildwood at GCIT, 5:30

Glassboro at Salem, 5:30

Highland at Gloucester, 5:30

Schalick at Pitman, 5:30

Cherokee at Winslow Township, 6

Kingsway at Gloucester Catholic, 7

Triton at Delsea, 7

Woodstown at Clearview, 7

Williamstown at Deptford, 7

Saturday's Schedules

Boys' Basketball

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Vineland at Buena, 12:30

Lower Cape May at Cape May Tech, 1

NONLEAGUE

Sterling at Northern Burlington, 10 a.m.

Nottingham at Moorestown, 11:30 a.m.

Camden County Tech at Pennsville, 11:30 a.m.

Pennsauken Tech at Overbrook, noon

Lindenwold at Highland, 1

Cross Christian at Doane Academy, 2

Atlantic Christian at Holy Spirit, 3:30

Girls' Basketball

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Moorestown at Holy Cross, noon

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Vineland at Buena, 11 a.m.

COLONIAL CONFERENCE

Camden at Lindenwold, noon

NONLEAGUE

Overbrook at Pennsauken Tech, 10 a.m.

Sterling at Northern Burlington, 11:30 a.m.

Pennsville at Camden County Tech, 11:30 a.m.

Pitman at Audubon, noon

LEAP Academy Charter at Eastern, noon

Williamstown at Cherokee, 7

Middle Township at Southern Regional, 7