Tomorrow

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

New Egypt at Burlington City, 6:30

Florence at Palmyra, 6:30

Riverside at Maple Shade, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Westampton Tech at Pemberton, 5:15

Trenton Catholic at Northern Burlington, 5:30

Moorestown at Rancocas Valley, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Willingboro at Cinnaminson, 6:15

Burlington Township at Bordentown, 6:30

Medford Tech at Delran, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Hammonton at Vineland, 6

Millville at Ocean City, 6

St. Augustine at Oakcrest, 6

Absegami at Egg Harbor Township, 7

Mainland at Atlantic City, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Lower Cape May at Holy Spirit, 7

Wildwood Catholic at Middle Township, 7

Sacred Heart at Pleasantville, 7

COLONIAL CONFERENCE

Haddon Township at Overbrook, 5:30

Audubon at Haddonfield, 7

Collingswood at Lindenwold, 7

West Deptford at Gateway, 7

Haddon Heights at Woodbury, 7

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Lenape at Cherry Hill East, 7

Washington Township at Pennsauken, 7

Cherokee at Eastern, 7:45

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Woodrow Wilson at Paul VI, 3:30

Camden at Bishop Eustace, 3:45

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Shawnee at Triton, 5:15

Cherry Hill West at Seneca, 7

Timber Creek at Winslow Township, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Wildwood at Salem, 6

Clayton at Pitman, 7

Gloucester at Schalick, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Pennsville at Penns Grove, 4

GCIT at Woodstown, 5:30

Glassboro at Gloucester Catholic, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Kingsway at Cumberland, 5:30

Williamstown at Clearview, 7

Highland at Deptford, 7

NONLEAGUE

Camden Co. Tech at Moorestown Friends, 5:15

Northwest Prep at Sterling, 7

Saturday

COLONIAL CONFERENCE

Lindenwold at Overbrook, 12

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Gloucester Catholic at Pennsville, 1

OCEAN CITY PBA TIPOFF WEEKEND

At Ocean City:

Pleasantville vs. Willingboro, 1:45

Lower Cape May vs. Atlantic Christian, 5:15

Atlantic City vs. Cape May Tech, 7

NONLEAGUE

Holy Cross at Moorestown, 11:30 a.m.

Clayton at West Deptford, 12

Maple Shade at Buena, 12:30

GAMP at Audubon, 1

Gateway at Camden Academy Charter, 1

Delsea at Hammonton, 1

Moorestown Friends at Robbinsville, 2

Rancocas Valley at Williamstown, 7

Sunday, Dec. 20

OCEAN CITY PBA TIPOFF WEEKEND

At Ocean City:

Absegami vs. Bridgeton, 1:45

Shawnee at Ocean City, 7

Monday, Dec. 21

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Pleasantville at Lower Cape May, 6

Middle Township at Buena, 7

St. Joseph at Sacred Heart, 7

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Winslow Township at Washington Township, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Schalick at Clayton, 5:30

Salem at Gloucester, 5:30

Pitman at Wildwood, 6

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Penns Grove at GCIT, 5:30

Woodstown at Glassboro, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Clearview at Kingsway, 5:30

Cumberland at Highland, 7

Delsea at Williamstown, 7

NEW JERSEY VOCATIONAL TOURNAMENT

At Westampton Tech:

Medford Tech vs. Camden County Tech, 3:45

NONLEAGUE

Riverside at Moorestown Friends, 3:45

Haddon Township at Camden Academy, 3:45

Florence at Burlington Township, 5

Lenape at Woodrow Wilson, 5

Sterling at Triton, 5:15

Gateway at Pennsville, 5:30

Northern Burlington at Holy Cross, 6:30

Steinert at New Egypt, 6:30

Haddonfield at LEAP Academy Charter, 7

Cherry Hill East at Bishop Eustace, 7

Timber Creek at Camden Catholic, 7

Eastern at Cherry Hill West, 7

Shawnee at Paul VI, 7

Pennsauken at Seneca, 7

Tuesday, Dec. 22

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Mainland at Millville, 6

Oakcrest at Ocean City, 6

Vineland at St. Augustine, 6

Absegami at Hammonton, 7

Atlantic City at Egg Harbor Township, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Cape May Tech at Wildwood Catholic, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Penns Grove at Gloucester Catholic, 7

NONLEAGUE

Atlantic Christian at Shipley, 3:30

Moorestown Friends at Haddon Township, 3:45

Maple Shade at Bordentown, 5

Willingboro at Pemberton, 5:15

Moorestown at Emily Fisher Charter, 5:30

Camden Ac. Charter at Haddon Heights, 5:30

Triton at Overbrook, 5:30

Burlington City at Cinnaminson, 6:15

Rancocas Valley at Burlington Township, 6:30

Delran at Palmyra, 6:30

Northwest Prep at Collingswood, 7

Seneca at Lenape, 7

Wednesday, Dec. 23

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Buena at St. Joseph, 6

COLONIAL CONFERENCE

Sterling at Paulsboro, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Clayton at Salem, 5:30

Pitman at Schalick, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Pennsville at Woodstown, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Williamstown at Deptford, 4

Highland at Clearview, 7

Kingsway at Delsea, 7

NONLEAGUE

Cherry Hill West at Emily Fisher Charter, 2:30

Florence at Allentown, 3

Camden Catholic at Eastern, 3

Woodrow Wilson at Timber Creek, 3:30

Truman at Cherry Hill East, 3:45

Camden at Washington Township, 3:45

Winslow Township at Cherokee, 3:45

Atlantic Christian at Holy Spirit, 5

Gateway at GCIT, 5:15

Paul VI at Pennsauken, 5:30

Cumberland at Lower Cape May, 6

New Egypt at Holy Cross, 6:30

Saturday, Jan. 2

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

GCIT at Glassboro, 1

NONLEAGUE

Buena at Pennsville, noon

Phila. Electrical at Egg Harbor Township, 1

Triton at Haddon Township, 1

Capital Prep Charter at Woodrow Wilson, 1

Timber Creek at Rancocas Valley, 6:30

Monday, Jan. 4

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Wildwood Catholic at Bridgeton, 7

Buena at Cape May Tech, 7

Sacred Heart at Middle Township, 7

Pleasantville at St. Joseph, 7

NONLEAGUE

Moorestown Friends at Camden Promise, 3:45

Cinnaminson at Northern Burlington, 5:30

Delran at Audubon, 7

New Egypt at Hamilton West, 7

Tuesday, Jan. 5

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Maple Shade at Florence, 6:15

Burlington City at Riverside, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Pemberton at Moorestown, 5:30

Rancocas Valley at Trenton Catholic, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Cinnaminson at Burlington Township

Holy Cross at Willingboro, 5:15

Bordentown at Medford Tech, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Absegami at St. Augustine, 6

Millville at Oakcrest, 6

Ocean City at Vineland, 6

Hammonton at Atlantic City, 7

Mainland at Egg Harbor Township, 8

COLONIAL CONFERENCE

Paulsboro at Woodbury, 4

Linden at Audubon, 7

Collingswood at Haddonfield, 7

Gateway at Haddon Township, 7

Sterling at Haddon Heights, 7

Lindenwold at Audubon, 7

West Deptford at Overbrook, 7

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Cherry Hill East at Cherokee, 7

Eastern at Washington Township, 7

Pennsauken at Lenape, 7

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Camden Catholic at Camden, 3:45

Camden County Tech at Woodrow Wilson, 5

Bishop Eustace at Paul VI, 7

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Shawnee at Cherry Hill West, 3:45

Triton at Winslow Township, 5:30

Timber Creek at Seneca, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Gloucester at Clayton, 7

Salem at Pitman, 7

Schalick at Wildwood, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Woodstown at Penns Grove, 4

Glassboro at Pennsville, 5:30

Gloucester Catholic at GCIT, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Deptford at Kingsway, 5:30

Cumberland at Williamstown, 7

Delsea at Highland, 7

NONLEAGUE

Cumberland Christian at Buena, 4

Doane Academy at Tri-County Homeschool, 5:30

Gloucester Christian at Christian Academy, 5:30

New Egypt at Westampton Tech, 6:30

Wednesday, Jan. 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Pleasantville at Bridgeton, 5:30

Cape May Tech at St. Joseph, 7

Middle Township at Lower Cape May, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

Doane Academy at Pine Forge, 4

NONLEAGUE

Moorestown Friends at LEAP Academy, 6:30

Thursday, Jan. 7

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Florence at Burlington City, 6:30

New Egypt at Palmyra, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Pemberton at Trenton Catholic, 4

Westampton Tech at Northern Burlington, 7

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Medford Tech at Cinnaminson, 6:15

Burlington Township at Holy Cross, 6:30

Willingboro at Delran, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Mainland at Hammonton, 5:30

Absegami at Ocean City, 6

Egg Harbor Township at Millville, 6

Vineland at Oakcrest, 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Holy Spirit at Sacred Heart, 7

Middle Township at Cape May Tech, 7

COLONIAL CONFERENCE

Haddon Township at Lindenwold, 5:30

Woodbury at Audubon, 7

Overbrook at Collingswood, 7

Paulsboro at Gateway, 7

Haddon Heights at Haddonfield, 7

Sterling at West Deptford, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Schalick at Salem, 5:30

Wildwood at Clayton, 7

Pitman at Gloucester, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

GCIT at Pennsville, 5:30

Penns Grove at Glassboro, 7

Gloucester Catholic at Woodstown, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Kingsway at Highland, 5:15

Delsea at Clearview, 7

Cumberland at Deptford, 7

NONLEAGUE

Riverside at Camden Academy Charter, 3:45

Bishop Eustace at Cherry Hill West, 3:45

Triton at Pennsauken Tech, 3:45

Seneca at Woodrow Wilson, 5

Maple Shade at Camden County Tech, 5:15

Bordentown at Rancocas Valley, 6:30

Camden at Lenape, 7

Camden Catholic at Cherokee, 7

Shawnee at Pennsauken, 7

Washington Township at Williamstown, 7

Friday, Jan. 8

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Atlantic City at St. Augustine, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

St. Joseph at Bridgeton, 7

Middle Township at Cape May Tech, 7

Pleasantville at Holy Spirit, 7

Lower Cape May at Wildwood Catholic, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Acad. New Church at Moorestown Friends, 5:15

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Camden County Tech at Camden Catholic, 3:45

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Clearview at Cumberland, 5:30

NONLEAGUE

Mariana Bracetti at LEAP Academy, 3:30

Pennsauken Tech at Bishop Eustace, 3:45

Florence at Delran, 5

Morrisville at Doane Academy, 5:30

Bordentown at Riverside, 6:30

Moorestown at Burlington Township, 6:30

Medford Tech at Rancocas Valley, 6:30

Christian Acad. at Atlantic Christian, 6:30

Saturday, Jan. 9

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Woodrow Wilson at Camden, 2

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Deptford at Delsea, 1

Williamstown at Kingsway, 1

ATLANTIC CHRISTIAN SPBP CLASSIC

Southern at Atlantic Christian, 8

NONLEAGUE

Maple Shade at Northern Burlington, 11:30 a.m.

Haddon Heights at Pennsauken, 11:30 a.m.

Hammonton at Overbrook, 11:30 a.m.

Woodstown at Gloucester, 11:30 a.m.

Westampton Tech at Willingboro, noon

Pennsville at Clayton, noon

GCIT at Schalick, noon

Pemberton at Palmyra, 12:30

Cinnaminson at New Egypt, 1

St. Joseph at Holy Cross, 1

Woodbury at Timber Creek, 1

Southern Regional at Cherry Hill East, 1

Glassboro at Eastern, 1

Gloucester Catholic at Pitman, 1

Penns Grove at Salem, 1:30

Lindenwold at Hillside, 2

Egg Harbor Township at Hightstown, 2

Moorestown at West Windsor South, 4

Wildwood at Jenkintown, 7

Winslow Township at Life Center, 7

Vineland at Sacred Heart, 7

Sunday, Jan. 10

NONLEAGUE

Trenton Catholic at St. Patrick's, 3

Monday, Jan. 11

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Bridgeton at Lower Cape May, 6

Buena at Sacred Heart, 7

Holy Spirit at Cape May Tech, 7

Wildwood Catholic at Pleasantville, 7

NONLEAGUE

Burlington City at Camden Academy, 3:45

Cherry Hill West at Pennsauken Tech, 3:45

Triton at Camden County Tech, 3:45

Kingsway at Seneca, 5:30

Northern Burlington at Medford Tech, 6:30

Bishop Eustace at Gloucester Catholic, 7

Glassboro at St. Joseph, 7

Tuesday, Jan. 12

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Maple Shade at New Egypt, 6:30

Palmyra at Riverside, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Northern Burlington at Moorestown, 5:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Bordentown at Willingboro, 5:15

Delran at Burlington Township, 6:30

Holy Cross at Medford Tech, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

St. Augustine at Mainland, 5:30

Millville at Vineland, 6

Oakcrest at Absegami, 7

Ocean City at Atlantic City, 7

Hammonton at Egg Harbor Township, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Bridgeton at Buena, 7

Middle Township at Pleasantville, 7

COLONIAL CONFERENCE

West Deptford at Haddon Township, 5:30

Overbrook at Audubon, 7

Gateway at Collingswood, 7

Paulsboro at Haddon Heights, 7

Haddonfield at Woodbury, 7

Lindenwold at Sterling, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Moorestown Friends at Westtown, 5:30

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Cherry Hill East at Eastern, 6

Cherokee at Pennsauken, 7

Lenape at Washington Township, 7

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Camden County Tech at Bishop Eustace, 3:45

Paul VI at Camden, 3:45

Camden Catholic at Woodrow Wilson, 5

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Cherry Hill West at Timber Creek, 7

Triton at Seneca, 7

Winslow Township at Shawnee, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Delsea at Cumberland, 4

Clearview at Deptford, 7

Highland at Williamstown, 7

NONLEAGUE

Pitman at Penns Grove, 4

Emily Fisher Charter at Florence, 5:30

Doane Academy at Katzenbach, 5:30

Clayton at Glassboro, 5:30

Pennsville at Gloucester, 5:30

Salem at GCIT, 5:30

Pemberton at Cinnaminson, 6:15

Schalick at Woodstown, 7

Wednesday, Jan. 13

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Cape May Tech at Sacred Heart, 7

Holy Spirit at Wildwood Catholic, 7

Lower Cape May at St. Joseph, 7

NONLEAGUE

Doane Academy at Stern Hebrew, 3:30

Thursday, Jan. 14

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Maple Shade at Burlington City, 6:30

Riverside at New Egypt, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Rancocas Valley at Pemberton, 5:15

Moorestown at Westampton Tech, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Burlington Township at Willingboro, 3:45

Holy Cross at Delran, 6:15

Bordentown at Cinnaminson, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Absegami at Vineland, 6

Atlantic City at Oakcrest, 6

Hammonton at Millville, 6

Mainland at Ocean City, 6

St. Augustine at Egg Harbor Township, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Pleasantville at Cape May Tech, 7

COLONIAL CONFERENCE

Paulsboro at Haddon Township, 5:30

Gateway at Audubon, 7

Collingswood at Haddon Heights, 7

Haddonfield at West Deptford, 7

Woodbury at Lindenwold, 7

Overbrook at Sterling, 7

NONLEAGUE

Eastern at Camden, 3:45

Camden Co. Tech at Pennsauken Tech, 3:45

Seneca at Cherry Hill East, 4

Wildwood at Penns Grove, 4:30

GCIT at Camden County Tech, 5:15

Williamstown at Salem, 5:30

Notre Dame at Florence, 6:15

Medford Tech at Palmyra, 6:30

Bishop Eustace at Shawnee, 7

Pennsauken at Camden Catholic, 7

Cherry Hill West at Cherokee, 7

Winslow Township at Lenape, 7

Paul VI at Washington Township, 7

Delsea at Clayton, 7

Deptford at Pitman, 7

Highland at Gloucester, 7

Hightstown at Gloucester Catholic, 7

Friday, Jan. 15

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Medford Tech at Willingboro, 5:15

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Buena at Holy Spirit, 7

St. Joseph at Middle Township, 7

Bridgeton at Sacred Heart, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Germ. Friends at Moorestown Friends, 5:15

NONLEAGUE

Emily Fisher Charter at Woodrow Wilson, 5

Gateway at Camden County Tech, 5:15

Calvary Christian at Doane Academy, 5:30

GCIT at Cumberland, 5:30

Woodrow Wilson at Eastern, 6

Palmyra at Bordentown, 6:30

Cinnaminson at Maple Shade, 6:30

Life Center at Solebury School, 7

Burlington Twp. at Northern Burlington, 7

Overbrook at Clayton, 7

Clearview at Schalick, 7

Deptford at Timber Creek, 7

Millville at Wildwood Catholic, 7

Saturday, Jan. 16

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Moorestown at Pemberton, 11:30 a.m.

NONLEAGUE

Camden Academy at Shawnee, 11:30 a.m.

Riverside at Holy Cross, noon

West Deptford at GCIT, noon

Gloucester at Woodstown, noon

Sacred Heart at Pennsville, noon

Moorestown Friends at Audubon, 12:30

West Windsor South at New Egypt, 1

Haddon Heights at Allentown, 1

Delsea at Haddonfield, 1

Cumberland at Woodbury, 1

LEAP Academy Charter at Woodrow Wilson, 1

Camden Catholic at Gloucester Catholic, 1

Cherokee at Williamstown, 1

Hillsborough at Lenape, 1

Ocean City at Triton, 1

Highland at Washington Township, 1

Pitman at Glassboro, 1

Kingsway at Lower Cape May, 1

Bridgeton at Millville, 1

New Brunswick at Egg Harbor Township, 2

Malvern Prep at St. Augustine, 2:30

Clearview at Cherry Hill East, 4

Trenton Catholic at Pennington, 7

Monday, Jan. 18

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Bridgeton at Middle Township, 7

Lower Cape May at Cape May Tech, 7

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Bishop Eustace at Camden Catholic, 3

MARTIN L. KING TOURNAMENT

At Pemberton:

Burlington City vs. Manasquan, 5

Mainland vs. Southern Regional, 1:30

Sterling vs. Hammonton, 3:30

NONLEAGUE

Glassboro at Wildwood

Millville at Delsea, noon

Woodbury at Camden, 2

Tuesday, Jan. 19

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Florence at Riverside, 6:30

Palmyra at Maple Shade, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Trenton Catholic at Moorestown, 5:30

Northern Burlington at Rancocas Valley, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Delran at Bordentown, 6:30

Medford Tech at Burlington Township, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

St. Augustine at Hammonton, 5:30

Oakcrest at Mainland, 5:30

Millville at Absegami, 7

Vineland at Atlantic City, 7

Egg Harbor Township at Ocean City, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Buena at Wildwood Catholic, 7

Holy Spirit at St. Joseph, 7

COLONIAL CONFERENCE

Haddon Township at Woodbury, 5:30

Audubon at Paulsboro, 7

West Deptford at Collingswood, 7

Gateway at Lindenwold, 7

Haddon Heights at Overbrook, 7

Haddonfield at Sterling, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Friends Select at Moorestown Friends, 5:15

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Pennsauken at Eastern, 6

Cherry Hill East at Washington Township, 7

Lenape at Cherokee, 7:45

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Camden County Tech at Paul VI, 3:45

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Winslow Township at Cherry Hill West, 3:45

Timber Creek at Triton, 5:15

Seneca at Shawnee, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Wildwood at Gloucester, 6

NONLEAGUE

GCIT at Clearview, 5:15

Camden Academy Charter at Clayton, 5:30

Schalick at Cumberland, 5:30

Delsea at Pennsville, 5:30

Glassboro at Kingsway, 5:30

Gloucester Catholic at Deptford, 7

Woodstown at Highland, 7

Penns Grove at Williamstown, 7

Wednesday, Jan. 20

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Trenton Catholic at Westampton Tech, 6:30

PENN-JERSEY LEAGUE

Pine Forge at Doane Academy, 5:30

NONLEAGUE

New Egypt at Moorestown Friends, 5:15

Maple Shade at Cape May Tech, 5:30

Thursday, Jan. 21

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Palmyra at Burlington City, 6:30

Florence at New Egypt, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Northern Burlington at Pemberton, 5:15

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Delran at Cinnaminson, 6:15

Holy Cross at Bordentown, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Egg Harbor Township at Oakcrest, 6

Hammonton at Ocean City, 6

St. Augustine at Millville, 6

Atlantic City at Absegami, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Middle Township at Holy Spirit, 7

COLONIAL CONFERENCE

Audubon at West Deptford, 7

Haddon Township at Collingswood, 7

Sterling at Gateway, 7

Haddon Heights at Lindenwold, 7

Haddonfield at Paulsboro, 7

Woodbury at Overbrook, 7

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Pennsauken at Cherry Hill East, 3:45

Lenape at Eastern, 6

Washington Township at Cherokee, 7

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Camden at Camden County Tech, 3:45

Bishop Eustace at Woodrow Wilson, 5

Camden Catholic at Paul VI, 7

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Cherry Hill West at Triton, 5:15

Seneca at Winslow Township, 5:30

Shawnee at Timber Creek, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

Doane Academy at International Chr., 4

NONLEAGUE

Rancocas Valley at Willingboro, 5:15

Christian Ac. at Gloucester Christian, 5:30

GCIT at Pitman, 5:30

Pennsville at Schalick, 5:30

Woodstown at Salem, 5:30

Pennsauken Tech at Wildwood Catholic, 6

Gloucester Catholic at Clayton, 7

Glassboro at Gloucester, 7

Friday, Jan. 22

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Mainland at Vineland, 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Buena at Lower Cape May, 6

Cape May Tech at Bridgeton, 7

Sacred Heart at Wildwood Catholic, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Moorestown Friends at George School, 7:30

NONLEAGUE

Bishop Eustace at Camden Academy, 3:45

Willingboro at Moorestown, 5:30

Audubon at Cumberland, 5:30

Mainland at Bridgeton, 6

Riverside at Cinnaminson, 6:15

LEAP Academy at Burlington Township, 6:30

Northern Burlington at Delran, 6:30

Sterling at Clearview, 7

Baptist High at Christian Academy, 7

Pennsauken at Highland, 7

Camden County Tech at Pennsville, 7

Oakcrest at Wildwood, 7

Saturday, Jan. 23

KOBE BRYANT PLAY BY PLAY CLASSIC

At Archbishop Carroll, Pa.:

Life Center vs. South Kent (Conn.), 8:30

NONLEAGUE

Lindenwold at Camden Academy Charter, noon

St. Joseph at Overbrook, noon

Woodrow Wilson at Capital Prep Charter, noon

Cumberland at Clayton, noon

West Deptford at Maple Shade, 12:30

Holy Cross at Burlington City, 1

Riverside at Gateway, 1

Delsea at Gloucester Catholic, 1

Kingsway at Penns Grove, 1

Williamstown at Woodstown, 1

Bridgeton at Millville, 1

Highland at Eastern, 2

Atlantic City at Holy Spirit, 2

Deptford at GCIT, 2:30

Medford Tech at Haddonfield, 3

Allentown at New Egypt, 4

Moorestown at Hopewell Valley, 4:30

Clearview at Collingswood, 4:30

Shawnee at Atlantic Christian, 5

Egg Harbor Township at Robbinsville, 6

Timber Creek at Haddon Heights, 7

Woodbury at Winslow Township, 7

Washington Township at Vineland, 7

Ocean City at Middle Township, 7

Monday, Jan. 25

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Bridgeton at Holy Spirit, 7

Pleasantville at Buena, 7

Lower Cape May at Sacred Heart, 7

St. Joseph at Wildwood Catholic, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

Doane Academy at United Christian, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Woodstown at GCIT, 5:30

Gloucester Catholic at Glassboro, 7

NONLEAGUE

Pennsauken Tech at Cherry Hill West, 3:45

Camden Academy Charter at Triton, 3:45

Cumberland at Overbrook, 4

West Deptford at Pennsauken Tech, 4:15

Burlington Township at Emily Fisher, 5:15

Rancocas Valley at Holy Cross, 6:30

Westampton Tech at Medford Tech, 6:30

Cape May Tech at Atlantic Christian, 7

Tuesday, Jan. 26

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Palmyra at Florence, 5

Burlington City at New Egypt, 6:30

Maple Shade at Riverside, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Northern Burlington at Trenton Catholic, 4

Pemberton at Westampton Tech, 6:15

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Cinnaminson at Willingboro, 5:15

Delran at Medford Tech, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Absegami at Mainland, 5:30

Oakcrest at Hammonton, 5:30

Ocean City at St. Augustine, 6

Millville at Atlantic City, 7

Vineland at Egg Harbor Township, 7

COLONIAL CONFERENCE

Audubon at Haddon Township, 7

Collingswood at Sterling, 7

Gateway at Woodbury, 7

West Deptford at Haddon Heights, 7

Haddonfield at Overbrook, 7

Lindenwold at Paulsboro, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Moorestown Friends at Shipley, 5:15

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Cherry Hill East at Lenape, 5:15

Pennsauken at Washington Township, 7

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Paul VI at Woodrow Wilson, 3:30

Bishop Eustace at Camden, 3:45

Camden Catholic at Camden County Tech, 3:45

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Seneca at Cherry Hill West, 3:45

Triton at Shawnee, 3:45

Winslow Township at Timber Creek, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Pitman at Clayton, 5:30

Schalick at Gloucester, 5:30

Salem at Wildwood, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Penns Grove at Pennsville, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Clearview at Williamstown, 7

Deptford at Highland, 7

NONLEAGUE

Eastern at Pennsauken Tech, 3:45

Wednesday, Jan. 27

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Bordentown at Burlington Township, 5

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

St. Joseph at Buena, 7

Holy Spirit at Lower Cape May, 7

Middle Township at Wildwood Catholic, 7

Pleasantville at Sacred Heart, 7

NONLEAGUE

Camden County Tech at GCIT, 3:45

LEAP Academy at Moorestown Friends, 5:15

Vineland at Bridgeton, 5:30

Wildwood at Kingsway, 6

Hammonton at Holy Cross, 7

Thursday, Jan. 28

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Riverside at Burlington City, 6:30

Florence at Maple Shade, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Burlington Township at Cinnaminson, 6:15

Medford Tech at Bordentown, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Egg Harbor Township at Absegami, 6

Ocean City at Millville, 6

Oakcrest at St. Augustine, 7

COLONIAL CONFERENCE

Sterling at Haddon Township, 5:30

Paulsboro at Overbrook, 5:30

Collingswood at Audubon, 7

Gateway at Haddon Heights, 7

Lindenwold at Haddonfield, 7

West Deptford at Woodbury, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Clayton at Schalick, 5:30

Gloucester at Salem, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Glassboro at Woodstown, 7

Pennsville at Gloucester Catholic, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Highland at Cumberland, 4

Williamstown at Delsea, 7

NONLEAGUE

Cherokee at Shawnee, 3:45

Paul VI at Seneca, 3:45

Pennsauken Tech at Triton, 3:45

City Center at Doane Academy, 4

Emily Fisher at Cherry Hill East, 4

Washington Township at Woodrow Wilson, 5

Lenape at Timber Creek, 5:15

Delran at New Egypt, 6:30

Camden Catholic at Cherry Hill West, 7

Friday, Jan. 29

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Atlantic City at Mainland, 5:30

Vineland at Hammonton, 5:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Buena at Middle Township, 7

Lower Cape May at Pleasantville, 7

Sacred Heart at St. Joseph, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Moorestown Friends at Friends' Central, 8

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Wildwood at Pitman, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

GCIT at Penns Grove, 4

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Kingsway at Clearview, 5:30

PRIME TIME SHOOTOUT

At Villanova University:

Trenton Catholic vs. Chester, 9:30

NONLEAGUE

Sterling at Seneca, 5:15

Pennsauken Tech at Camden County Tech, 5:15

Woodstown at Millville, 6

Moorestown at Delran, 6:30

New Egypt at South River, 7

Willingboro at Northern Burlington, 7

Camden at Winslow Township, 7

Saturday, Jan. 30

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Cumberland at Kingsway, 1

JEFF CONEY TOURNAMENT

At Rancocas Valley:

Washington Township vs. Manasquan

Pemberton vs. Paul VI, 1

Holy Cross vs. Cherry Hill East, 2:30

Timber Creek vs. Williamstown, 3:30

Eastern vs. Cinnaminson, 5:15

Cherokee vs. Westampton Tech, 6

Bishop Eustace vs. Trenton Central, 6:45

Lenape at Rancocas Valley, 7:30

NONLEAGUE

Glassboro at Ewing

Bordentown at Florence, noon

Clayton at Audubon, noon

Haddonfield at Winslow Township, noon

Haddon Heights at GCIT, 12:30

LEAP Academy Charter at Burlington City, 1

Northern Burlington at West Deptford, 1

Schalick at Haddon Township, 1

Pennsauken at Woodrow Wilson, 1

Absegami at Clearview, 1

Pennsville at Pitman, 1

Camden County Tech at Wildwood Catholic, 2

Ocean City at Collingswood, 2:30

Gloucester at Gloucester Catholic, 6

Holy Spirit at St. Augustine, 7

At Villanova University:

Malvern Prep vs. Camden Catholic

Monday, Feb. 1

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Hammonton at Absegami, 7

Egg Harbor Township at Atlantic City, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Bridgeton at Wildwood Catholic, 7

Cape May Tech at Buena, 7

Middle Township at Sacred Heart, 7

St. Joseph at Pleasantville, 7

NONLEAGUE

Camden County Tech at Triton, 3:45

Camden Academy Charter at Paulsboro, 5:15

Pennsauken Tech at GCIT, 5:15

Maritime Academy at Doane Academy, 5:30

LEAP Academy Charter at Paul VI, 5:30

Cinnaminson at Rancocas Valley, 6:30

Gateway at Maple Shade, 6:30

Tuesday, Feb. 2

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Burlington City at Florence, 6:15

Palmyra at New Egypt, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Trenton Catholic at Pemberton, 5:15

Northern Burlington at Westampton Tech, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Delran at Willingboro, 5:15

Holy Cross at Burlington Township, 6:30

Cinnaminson at Medford Tech, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Millville at Mainland, 5:30

Ocean City at Oakcrest, 6

St. Augustine at Vineland, 6

COLONIAL CONFERENCE

Audubon at Lindenwold, 7

Haddonfield at Collingswood, 7

Haddon Township at Gateway, 7

Haddon Heights at Sterling, 7

Overbrook at West Deptford, 7

Woodbury at Paulsboro, 7

FRIENDS SCHOOLS LEAGUE

Moorestown Friends at Abington Friends, 5:15

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Cherokee at Cherry Hill East, 4

Washington Township at Eastern, 6

Lenape at Pennsauken, 7

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Camden at Camden Catholic, 3:45

Camden County Tech at Woodrow Wilson, 5

Paul VI at Bishop Eustace, 7

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Winslow Township at Triton, 5:15

Cherry Hill West at Shawnee, 7

Seneca at Timber Creek, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Salem at Clayton, 7

Gloucester at Wildwood, 7

Schalick at Pitman, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Gloucester Catholic at Penns Grove, 4

Glassboro at GCIT, 5:30

Woodstown at Pennsville, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Delsea at Kingsway, 5:30

Clearview at Highland, 7

Deptford at Williamstown, 7

NONLEAGUE

Emily Fisher Charter at Moorestown, 5:30

Wednesday, Feb. 3

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Atlantic City at Hammonton, 5:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Bridgeton at Pleasantville, 5:30

St. Joseph at Cape May Tech, 7

Sacred Heart at Holy Spirit, 7

Lower Cape May at Middle Township, 7

PENN-JERSEY LEAGUE

International Christian at Doane Academy, 5:30

NONLEAGUE

Maple Shade at Allentown, 6

Phelps at Atlantic Christian, 7:30

Thursday, Feb. 4

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Riverside at Palmyra, 5:30

New Egypt at Maple Shade, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Moorestown at Northern Burlington, 7

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Willingboro at Bordentown, 6:30

Burlington Township at Delran, 6:30

Medford Tech at Holy Cross, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Absegami at St. Augustine, 6

Oakcrest at Millville, 6

Vineland at Ocean City, 6

Egg Harbor Township at Mainland, 7

COLONIAL CONFERENCE

Overbrook at Lindenwold, 3:45

Audubon at Sterling, 7

Woodbury at Collingswood, 7

Haddonfield at Gateway, 7

Haddon Heights at Haddon Township, 7

Paulsboro at West Deptford, 7

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Eastern at Cherry Hill East, 3:45

Pennsauken at Cherokee, 7

Washington Township at Lenape, 7

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Woodrow Wilson at Camden Catholic, 3:30

Bishop Eustace at Camden County Tech, 3:45

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Timber Creek at Cherry Hill West, 3:45

Seneca at Triton, 5:15

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Pitman at Salem, 5:30

Wildwood at Schalick, 6

Clayton at Gloucester, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Pennsville at Glassboro, 5:30

Penns Grove at Woodstown, 5:30

GCIT at Gloucester Catholic, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Williamstown at Cumberland, 5:30

Kingsway at Deptford, 5:30

Highland at Delsea, 7

NONLEAGUE

Camden Promise at Moorestown Friends, 5:15

Hun School at Trenton Catholic, 5:30

Friday, Feb. 5

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Bridgeton at St. Joseph, 7

Holy Spirit at Pleasantville, 7

Wildwood Catholic at Lower Cape May, 7

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Camden at Paul VI, 5:15

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Shawnee at Winslow Township, 7

NONLEAGUE

Seneca at Hammonton

Lindenwold at Pennsauken Tech, 3:45

Medford Tech at Pemberton, 5:15

Palmyra at Burlington Township, 5:30

Ranney School at Doane Academy, 5:30

Glassboro at Clearview, 5:30

Cinnaminson at Florence, 6:15

Burlington City at Delran, 6:30

Bordentown at Northern Burlington, 7

Overbrook at Schalick, 7

Atlantic Christian at Christian Ac., 7

Camden County Tech at Buena, 7

Saturday, Feb. 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Sacred Heart at Vineland, 7

NONLEAGUE

Pennsauken Tech at Haddon Township, 11 a.m.

Wildwood at Cumberland, 11:30 a.m.

Pennsville at Buena, 11:30 a.m.

Audubon at Woodstown, noon

Gloucester at Deptford, noon

Holy Cross at Maple Shade, 12:30

Toms River North at Eastern, 12:30

Gloucester Catholic at Collingswood, 1

Allentown at West Deptford, 1

Cherry Hill West at Camden Academy, 1

Lenape at Williamstown, 1

Timber Creek at Kingsway, 1

Salem at Delsea, 1

Pitman at Highland, 1

Willingboro at Trenton Catholic, 1:30

Emily Fisher Charter at Bishop Eustace, 1:30

Haddon Heights at Robbinsville, 2

Sunday, Feb. 7

BURLINGTON COUNTY COLLEGE CLASSIC

Eastern vs. Haddonfield, noon

Burlington City vs. Pemberton, 1:45

Willingboro vs. Washington Township, 3:30

Monday, Feb. 8

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Lower Cape May at Bridgeton, 7

Sacred Heart at Buena, 7

Cape May Tech at Holy Spirit, 7

NONLEAGUE

Moor. Friends at Cherry Hill West, 3:45

Camden Academy Charter at Penns Grove, 4

Maple Shade at Westampton Tech, 5:15

Riverside at Clayton, 6

Northern Burlington at Hightstown, 7

Triton at Highland, 7

Neptune at Trenton Catholic, 7:30

Tuesday, Feb. 9

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Burlington City at Maple Shade, 6:30

New Egypt at Riverside, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Westampton Tech at Moorestown, 5:30

Pemberton at Rancocas Valley, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Willingboro at Burlington Township, 3:45

Cinnaminson at Bordentown, 6:30

Delran at Holy Cross, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Hammonton at Mainland, 5:30

Oakcrest at Vineland, 6

Ocean City at Absegami, 7

St. Augustine at Atlantic City, 7

Millville at Egg Harbor Township, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Cape May Tech at Middle Township, 7

Pleasantville at Wildwood Catholic, 7

COLONIAL CONFERENCE

Lindenwold at Haddon Township, 5:30

Audubon at Woodbury, 7

Collingswood at Overbrook, 7

Gateway at Paulsboro, 7

Haddonfield at Haddon Heights, 7

West Deptford at Sterling, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Salem at Schalick, 5:30

Clayton at Wildwood, 6

Gloucester at Pitman, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Glassboro at Penns Grove, 4

Pennsville at GCIT, 5:30

Woodstown at Gloucester Catholic, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Highland at Kingsway, 5:30

Clearview at Delsea, 7

NONLEAGUE

Woodrow Wilson at Cherry Hill East, 3:30

Moorestown Friends at Palmyra, 5:15

Eastern at Winslow Township, 5:30

Cherokee at Bishop Eustace, 7

Camden at Timber Creek, 7

Camden Catholic at Shawnee, 7

Cherry Hill West at Pennsauken, 7

Lenape at Paul VI, 7

Washington Township at Seneca, 7

Thursday, Feb. 11

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Riverside at Florence, 5

Maple Shade at Palmyra, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Rancocas Valley at Northern Burlington, 7

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Holy Cross at Cinnaminson, 6:15

Bordentown at Delran, 6:30

Burlington Township at Medford Tech, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Vineland at Millville, 4

Egg Harbor Township at Hammonton, 5:30

Absegami at Oakcrest, 6

Atlantic City at Ocean City, 6

Mainland at St. Augustine, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

St. Joseph at Lower Cape May, 6

Buena at Bridgeton, 7

Sacred Heart at Cape May Tech, 7

Wildwood Catholic at Holy Spirit, 7

Pleasantville at Middle Township, 7

COLONIAL CONFERENCE

Audubon at Gateway, 7

Haddon Heights at Collingswood, 7

Haddon Township at Paulsboro, 7

West Deptford at Haddonfield, 7

Lindenwold at Woodbury, 7

Sterling at Overbrook, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Deptford at Cumberland, 5:30

NONLEAGUE

Moorestown Friends at Wilmington Friends, 4

New Egypt at Willingboro, 5:15

Triton at Kingsway, 5:30

GCIT at Gloucester, 5:30

Camden Academy Charter at Salem, 5:30

Woodstown at Schalick, 5:30

Timber Creek at Eastern, 6

Burlington City at Life Center, 7

Penns Grove at Bishop Eustace, 7

Seneca at Cherokee, 7

Lenape at Shawnee, 7

Williamstown at Winslow Township, 7

Clearview at Pitman, 7

Highland at Glassboro, 7

Friday, Feb. 12

NONLEAGUE

Westampton Tech at Burlington Township, 3:45

Solebury School at Atlantic Christian, 7

Saturday, Feb. 13

PRIME TIME TOURNAMENT

At Sovereign Bank Arena, Trenton:

Trenton Catholic vs. St. Raymond's (N.Y.), 3

NONLEAGUE

Woodbury at Deptford, 11:30 a.m.

Collingswood at Williamstown, 1

Haddonfield at Kingsway, 1

Absegami at Delsea, 1

West Deptford at Pennsville, 1:30

Hammonton at St. Joseph, 1:30

Wildwood at Wildwood Catholic, 2:30

Woodrow Wilson at Pitman, 3:30

Sunday, Feb. 14

PRIME TIME TOURNAMENT

At Sovereign Bank Arena, Trenton:

Cherokee vs. Bishop Loughlin, 6:30

New Egypt vs. Montgomery, 8

NONLEAGUE

Trenton Catholic at Findlay Prep (Nev.), 5

Monday, Feb. 15

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Egg Harbor Township at St. Augustine, 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Holy Spirit at Buena, 7

Tuesday, Feb. 16

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

New Egypt at Florence, 6:15

Burlington City at Palmyra, 6:30

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Rancocas Valley at Moorestown, 5:30

Pemberton at Northern Burlington, 5:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Bordentown at Holy Cross, 6:30

Cinnaminson at Delran, 6:30

Willingboro at Medford Tech, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Millville at Hammonton, 5:30

Atlantic City at Vineland, 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Cape May Tech at Pleasantville, 7

Sacred Heart at Bridgeton, 7

COLONIAL CONFERENCE

Haddon Heights at Audubon, 7

Collingswood at Paulsboro, 7

Gateway at Overbrook, 7

Haddon Township at Haddonfield, 7

Lindenwold at West Deptford, 7

Woodbury at Sterling, 7

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Washington Twp. at Cherry Hill East, 3:45

Cherokee at Lenape, 7

Eastern at Pennsauken, 7

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Paul VI at Camden County Tech, 3:45

Camden Catholic at Bishop Eustace, 7

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Shawnee at Seneca, 3:45

Cherry Hill West at Winslow Twp., 5:30

Triton at Timber Creek, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Cumberland at Clearview, 7

Delsea at Deptford, 7

Kingsway at Williamstown, 7

NONLEAGUE

Clayton at Penns Grove, 4

Baptist High at Moorestown Friends, 5:15

Schalick at Glassboro, 5:30

Wildwood at GCIT, 5:30

Salem at Pennsville, 5:30

Woodstown at Pitman, 7

Wednesday, Feb. 17

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Westampton Tech at Trenton Catholic, 4

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Absegami at Millville, 6

Mainland at Oakcrest, 6

Ocean City at Egg Harbor Township, 7

Hammonton at St. Augustine, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Middle Township at Bridgeton, 7

Buena at Wildwood Catholic, 7

Cape May Tech at Lower Cape May, 7

Thursday, Feb. 18

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Absegami at Atlantic City, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

St. Joseph at Holy Spirit, 7

COLONIAL CONFERENCE

Collingswood at West Deptford, 7

Lindenwold at Gateway, 7

Overbrook at Haddon Heights, 7

Woodbury at Haddon Township, 7

Sterling at Haddonfield, 7

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Cherokee at Washington Township, 7

Cherry Hill East at Pennsauken, 7

Eastern at Lenape, 7

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Woodrow Wilson at Bishop Eustace, 3:30

Camden County Tech at Camden, 3:45

Paul VI at Camden Catholic, 7

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Winslow Township at Seneca, 5:15

Timber Creek at Shawnee, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Deptford at Clearview, 7

Cumberland at Delsea, 7

Williamstown at Highland, 7

NONLEAGUE

Northern Burlington at Florence, 5

Moorestown at Moorestown Friends, 5:15

Burlington Township at Pemberton, 5:15

GCIT at Clayton, 5:30

Glassboro at Salem, 5:30

Penns Grove at Gloucester, 5:30

Holy Cross at Palmyra, 6:15

Bordentown at Burlington City, 6:30

Delran at Maple Shade, 6:30

Life Center at Trenton Catholic, 7

Audubon at Triton, 7

Gloucester Catholic at Schalick, 7

Woodstown at Wildwood, 7

Friday, Feb. 19

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Ocean City at Hammonton, 5:30

Vineland at Mainland, 5:30

Oakcrest at Egg Harbor Township, 7

Millville at St. Augustine, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Lower Cape May at Buena, 7

Bridgeton at Cape May Tech, 7

Wildwood Catholic at Sacred Heart, 7

NONLEAGUE

Pennsauken Tech at Delran, 5

Moorestown Friends at Gateway, 5:30

Kingsway at Clayton, 5:30

Moorestown at Cinnaminson, 6:15

Bordentown at Westampton Tech, 6:30

Riverside at Burlington Township, 6:30

Bridgeton at Woodbury, 7

LEAP Academy Charter at Woodrow Wilson, 7

Saturday, Feb. 20

CHERRY HILL EAST TOURNAMENT

Bishop Eustace vs. Pennsauken, 9:30 a.m.

Audubon vs. Paulsboro, 11 a.m.

Washington Township vs. Pitman, 12:30

Cherry Hill West at Cherry Hill East, 2

Holy Spirit vs. Rancocas Valley, 3:30

Camden vs. Atlantic City, 5

NONLEAGUE

Clearview at Gloucester, 11 a.m.

Northern Burlington at New Egypt, 1

Haddon Heights at Gloucester Catholic, 1

Penns Grove at West Deptford, 1

Collingswood at Triton, 1

Cumberland at Woodstown, 1

Deptford at Salem, 1

Highland at Schalick, 1

Delsea at Wildwood, 1:30

Burlington City at Milton Hershey, 2

Sacred Heart at Oakcrest, 2

Trenton Catholic at Paul VI, 7

Sunday, Feb. 21

CHERRY HILL EAST TOURNAMENT

Camden Catholic vs. Winslow Township

Lenape vs. Living Faith Christian, 12:30

Willingboro vs. Cherokee, 5

Middle Township vs. St. Patrick's, 5

NONLEAGUE

Haddonfield at St. Augustine, 2

Monday, Feb. 22

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Atlantic City at Millville, 6

Egg Harbor Township at Vineland, 6

Hammonton at Oakcrest, 6

Mainland at Absegami, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Sacred Heart at Lower Cape May, 6

Holy Spirit at Bridgeton, 7

Buena at Pleasantville, 7

Wildwood Catholic at St. Joseph, 7

NONLEAGUE

Seneca at Burlington Township

Paulsboro at Cherry Hill East, 4

Kingsway at Gloucester Catholic, 5:30

Florence at Princeton, 6

Gateway at Clayton, 7

Gloucester at Haddon Township, 7

Woodbury at Pennsauken, 7

Deptford at Washington Township, 7

Cape May Tech at Wildwood, 7

Tuesday, Feb. 23

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Trenton Catholic at Rancocas Valley, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

St. Augustine at Ocean City, 6

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Middle Township at St. Joseph, 7

COLONIAL CONFERENCE

Haddon Township at Audubon, 7

Sterling at Collingswood, 7

Woodbury at Gateway, 7

Haddon Heights at West Deptford, 7

Overbrook at Haddonfield, 7

Paulsboro at Lindenwold, 7

OLYMPIC CONFERENCE AMERICAN

Eastern at Cherokee, 7:45

OLYMPIC CONFERENCE PATRIOT

Triton at Cherry Hill West, 3:45

NONLEAGUE

Pleasantville at Camden, 4

Lenape at Pemberton, 5:15

Camden County Tech at Buena, 5:30

Gloucester at Cumberland, 5:30

Penns Grove at Deptford, 5:30

GCIT at Highland, 5:30

Pennsville at Kingsway, 5:30

Schalick at Camden Academy Charter, 5:30

Sacred Heart at Mainland, 5:30

Palmyra at Cinnaminson, 6:15

Moorestown at Medford Tech, 6:15

New Egypt at Bordentown, 6:30

Delran at Riverside, 6:30

Burlington Twp. at Burlington City, 6:45

Pitman at Bishop Eustace, 7

Woodstown at Clearview, 7

Glassboro at Delsea, 7

Wednesday, Feb. 24

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Willingboro at Holy Cross, 6:30

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Vineland at Absegami, 7

Oakcrest at Atlantic City, 7

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Wildwood Catholic at Cape May Tech, 7

Holy Spirit at Middle Township, 7

NONLEAGUE

Medford Tech at Cherry Hill East, 3:45

Westampton Tech at Collingswood, 7

Thursday, Feb. 25

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Ocean City at Mainland, 5:30

NONLEAGUE

Pennsauken at Camden, 3:45

Burlington City at Science, 5

Haddon Heights at Highland, 5:15

Florence at Seneca, 5:15

Hammonton at Moorestown, 5:30

Winslow Township at Pemberton, 5:30

Gloucester at Pennsville, 5:30

Rancocas Valley at Eastern, 6

Lower Cape May at Vineland, 6

Westampton Tech at Palmyra, 6:30

Riverside at Northern Burlington, 7

Gateway at Cherry Hill West, 7

Haddonfield at Paul VI, 7

Woodbury at Lenape, 7

Kingsway at Camden Catholic, 7

Washington Township at Shawnee, 7

Salem at Gloucester Catholic, 7

Pitman at Williamstown, 7

St. Augustine at St. Joseph, 7

Friday, Feb. 26

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Moorestown at Trenton Catholic, 6:30

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Cinnaminson at Holy Cross, 6:30

NONLEAGUE

Clearview at Pinelands

Schalick at Penns Grove, 4

Clayton at Woodstown, 5:30

Gloucester at GCIT, 5:30

Audubon at Bishop Eustace, 7

Oakcrest at Middle Township, 7

Saturday, Feb. 27

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Camden at Woodrow Wilson, 2

NEW JERSEY CLASSIC

At Life Center:

Bordentown vs. Collingswood, 1

Burlington City vs. Westampton Tech, 1

Winslow Township vs. Willingboro, 3

Communications Tech vs. Glassboro, 3

Pemberton vs. Pennsauken, 5

Florence vs. Penns Grove, 5

NONLEAGUE

Camden Catholic at Highland, 1

Paul VI at Cherry Hill East, 1

Delsea at Pitman, 1

Our Savior (N.Y.) at Trenton Catholic, 2