StartText

Boys

Anthony Colofranson, Gateway. . . 34

Jose Mayo, Bridgeton. . . 23

Ryan Butler, Palmyra. . . 18

Brent Greco, Schalick. . . 18

Sam Cyliak, Triton. . . . . . 15

Greg Biggiani, Shawnee. . . 14

Joe Demarco, Doane Academy. . . 14

Jeff Morgan, Timber Creek. . . 14

Mike Ryan, Cherokee. . . 14

Zack Curl, Haddon Township.. . . 12

Mike Mazzochi, Sacred Heart. . . 12

Ryan Gavin, Gateway. . . 12

Angel Orozco, Wildwood . . . . . . 11

Bob Tegan, Audubon. . . 11

Steven Tobolski, Sacred Heart. . . 11

Daniel Bermudez, Schalick. . . 10

Doug Brown, Holy Spirit. . . 10

Adam Chamberlain, Sacred Heart. . . 10

Alex Johnson, Haddonfield. . . 10

Anthony Maruca, Absegami. . . 10

Chris Michael, Collingswood. . . 10

Kyle Redrow, West Deptford. . . 10

Justin Veltri, Oakcrest. . . 10

Giuseppe DeLuca, Timber Creek. . . 9

Greg Perri, Florence. . . 9

Ricardo Margolies, Palmyra. . . 8

J.J. Walker, Holy Spirit. . . 8

Gavin Bright, Clearview. . . 7

Jared Irwin, Wildwood. . . 7

Christian Klumpp, Clayton. . . 7

Greg Lindgren, Cherry Hill East. . . 7

Mariano Rivera, Woodstown. . . 7

George Skibinski, Clearview. . . 7

Tim Sost, Egg Harbor Township.. . . 7

Matt Taylor, Haddon Heights. . . 7

Ken Viola, Cherry Hill West. . . 7

Travis Ward, New Egypt. . . 7

Girls

Taylor Lewis, Willingboro. . . 24

Alexis McTamney, Bordentown. . . 23

Shannon Metzler, St. Joseph. . . 21

Brianna Belsky, Holy Spirit. . . 17

Danielle McCann, Middle Township.. . . 16

Kayla Bancroft, New Egypt. . . 15

Amber Cobb, Cedar Creek. . . 15

Olivia McEachern, Timber Creek. . . 14

Madie Gibson, Lower Cape May. . . 14

Lindsey Hatton, Woodbury. . . 14

Nikki Adams, Schalick. . . 13

Sarah Buchanan, Our Lady of Mercy. . . 13

Kylie Duffin, Holy Spirit. . . 13

Chelsea Abhau, Pennsville. . . 12

Katie Johnston, Haddonfield. . . 12

Claire Midili, Washington Township.. . . 12

Shannon Nilson, St. Joseph. . . 12

Rebecca Williams, Pitman. . . 12

Alyssa Fox, Gateway. . . 11

Vanessa Kara, Moorestown Friends. . . 11

Jessica Mann, Mainland. . . 11

Gabrielle McKeown, Lower Cape May. . . 10

Apryle Panyl, Audubon. . . 10

Casey Pietroforte, Gateway . . . 10

Paige Bergman, Triton. . . 9

Kendall Bernardini, Schalick. . . 9

Bena Grady, Our Lady of Mercy. . . . . . 9

Madison Hogan, Gloucester Catholic. . . 9

Brianna Howarth, Moorestown Friends. . . 9

Shelby Lyon, Seneca. . . 9

Elise Pratt, Timber Creek. . . 9

Katie Rigby, Lenape. . . 9

Jenna Seddon, Absegami. . . 9

Erica Skroski, Absegami. . . 9

Through Monday.

Compiled by Bob Cabnet.

EndText