Touchdowns

38: Jahmiere Van Kline, Bordentown.

31: Jake Parola, Shawnee.

27: Lamont Harris, St. Augustine.

25: Nick Thevanayagam, Cinnaminson.

24: A'Laam Horne, St. Joseph; Ronnie James, Glassboro.

21: Cappadonna Miller, Bridgeton.

20: Davon Tucker, Sterling; Ahmir Mitchell, Cedar Creek; Ryquell Armstead, Millville.

18: De'Shaun Burgess, Paulsboro; Kelvin Harmon, Palmyra; Stefon Bowman, Bridgeton; Quadir Albright, Buena.

17: Brad Hawkins, Camden.

16: Shaun Bradley, Rancocas Valley; Andrew Light, Holy Spirit.

15: Kevin DeCaesar, West Deptford; Isaiah Spencer, Delsea; Chris Liggio, Holy Cross; Justin Graves, Gloucester.

14: Juwan Carr, Clayton.

13: Marc Woodard, Cherokee; Malik Johnson, Camden Catholic; C.J. LaFragola, St. Joseph; Josh VanBlarcom, Pennsville; Dione Alston, Salem; Troy Shorts, Woodbury.

12: Mike Welsh, Shawnee; Lawrence Garner, Northern Burlington; Sam Crouch, Buena; Jamal Parker, Camden Catholic; Jake Klaus, Haddonfield; Mike DeFeo, Haddonfield.

Touchdown Passes

32: Max Smyth, Palmyra.

27: Khalil Williams, Camden.

21: Mike Maldonado, Glassboro; Matt Vitale, Paul VI; Charlie Davis, Maple Shade.

20: Tyree Rodgers, Camden Catholic; Khalil Trotman, Timber Creek; Brandon Simmons, Holy Cross.

19: Jesse Milza, Cedar Creek.

18: Mike Alberto, Haddonfield; Matt Widmaier, Pennsville.

17: Carlton Aiken, Paulsboro; Joe Durso, Middle Township.

16: Isaiah Easterling, West Deptford.

15: Mike Welsh, Shawnee.

12: Salaam Horne, St. Joseph; Jordan Sadusky, Rancocas Valley.

Touchdown Catches

16: Kelvin Harmon, Palmyra.

14: Cedric Baker, Maple Shade.

12: Ahmir Mitchell, Cedar Creek; Ja'Mir Washington, Camden.

11: Brad Hawkins, Camden.

10: Irvin Charles, Paul VI; Jeremy Boucher, Pennsville.

9: Juwan Johnson, Glassboro; Jake Robinson, Haddonfield; Preston Harcum, West Deptford.

8: Brandon Anderson, Holy Cross; Kevin Williams, Maple Shade.

7: Cameron Chambers, Timber Creek; De'Shaun Burgess, Paulsboro; Matt Correnti, Holy Cross; Jim Versage, Middle Township; Erik Arenberg, Middle Township; Elijah Rehm, Clayton.

6: Theo Holloway, Paulsboro; Shaquese McIntyre, Timber Creek; Jordan Taylor, Holy Spirit; D.J. Velasquez, Buena; Nick Smith, Haddon Heights; Lonnie Moore, Paul VI; Alan Butler, Timber Creek; Chris Pascall, Cherry Hill West; Vinny Papale, Bishop Eustace.

Coaches or athletic directors should send corrections or additions to panastasia@phillynews.com.

EndText