Friday's Results

Boys' Basketball

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Holy Spirit 74, Millville 45

Atlantic City 52, Mainland 38

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Oakcrest 37, Lower Cape May 32

St. Augustine 71, Ocean City 49

CAPE-ATLANTIC LEAGUE UNITED

St. Joseph 67, Pleasantville 64

COLONIAL CONFERENCE LIBERTY

Woodbury 62, Gateway 29

Sterling 61, Audubon 38

Haddonfield 53, Collingswood 47

COLONIAL CONFERENCE PATRIOT

Paulsboro 64, Lindenwold 58

Haddon Township 49, Haddon Heights 45

NONLEAGUE

Pennsauken Tech 67, LEAP Academy Charter 59

Calvary Christian 54, Pennsville 46

Moorestown Friends 63, Doane Academy 50

Pemberton 72, Vineland Prep 28

Burlington City 45, Florence 41

Holy Cross 64, Palmyra 50

Northern Burlington 61, Westampton Tech 53 Rancocas Valley 56, Willingboro 47

Eastern 54, Timber Creek 49

Gloucester 60, Triton 52

Cherokee 62, Winslow Township 40

Pennsauken 68, Burlington Township 56

Gloucester Catholic 74, Highland 71 (OT)

Delsea 75, Clearview 54

Kingsway 65, Pitman 33

Penns Grove 57, Williamstown 39

Schalick 48, Hammonton 35

Lenape 39, Bishop Eustace 35

Camden Catholic 55, Shawnee 46

Seneca 66, Woodrow Wilson 53

Cherry Hill West 73, Washington Township 68

Girls' Basketball

CAPE-ATLANTIC LEAGUE AMERICAN

Holy Spirit 49, Millville 24

CAPE-ATLANTIC LEAGUE NATIONAL

Ocean City 54, Our Lady of Mercy 13

Lower Cape May 69, Oakcrest 37

Bridgeton 41, Middle Township 36 (OT)

COLONIAL CONFERENCE LIBERTY

Sterling 38, Audubon 37

Overbrook 57, West Deptford 29

Haddonfield 48, Collingswood 35

COLONIAL CONFERENCE PATRIOT

Woodbury 50, Gateway 30

Haddon Township 67, Haddon Heights 37

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Woodrow Wilson 55, Seneca 37

NONLEAGUE

New Egypt 50, Medford Tech 11

Timber Creek 51, Eastern 24

Wildwood 56, GCIT 41

Moorestown Friends 61, King's Christian 15

Holy Cross 43, Palmyra 18

Delsea 63, Clayton 36

Cherokee 50, Winslow Township 10

Shawnee 49, Camden Catholic 35

Pennsauken 43, Burlington Township 24

Gloucester 46, Triton 15

Highland 44, Deptford 30

Hammonton 32, Glassboro 18

Lenape 52, Bishop Eustace 35

Cinnaminson 46, Riverside 26

Delran 34, Moorestown 30

Clearview 42, Woodstown 24

Paul VI 58, Cherry Hill East 41

Boys' Swimming

SOUTH JERSEY SWIM LEAGUE

Timber Creek 108, Seneca 62

Boys' Bowling

COLONIAL CONFERENCE

Shawnee 4, Lindenwold 0

OLYMPIC CONFERENCE

Cherry Hill West 4, Lenape 0

NONLEAGUE

Bishop Eustace 3, Atlantic County Tech 1

Girls' Bowling

COLONIAL CONFERENCE

Shawnee 4, Lindenwold 0

OLYMPIC CONFERENCE

Cherry Hill West 2, Lenape 2

NONLEAGUE

Bishop Eustace 4, Atlantic Tech 0

Boys' Basketball Boxes

Cape-Atlantic American

Holy Spirit 27 25 14 8 - 74

Millville 4 12 14 15 - 45

HS: CJ Barnes 13, Andrew Gallagher 2, Tyler Jones 8, John Middleton 15, AJ Russo 8, Matt Sommers 14, Travis Stoll 4, Jordan Taylor 10.

M: Terrance Allen 4, Asa Clayton 2, Jordan Fitchett 4, Dakota Fralick 6, Davion Holland 5, Derrick Porter Jr. 2, Isiah Kates 2, Carlton Lawrence 3, Andrew Powers 13, Shane Sanborn 2, Vince Selby 2.

Cape-Atlantic National

Lower Cape May 3 6 11 12 - 32

Oakcrest 5 8 11 13 - 37

LCM: Mike Bicavi 3, Kevin Bryson 8, Pat Holden 17, Shane Scuvski 4.

O: Jayden Britt 5, Vernon Burch 8, LaShawn Elliott 10, Trevor Little 5, Eddy Perez 7, AliQuan Stokes 2.

Ocean City 12 12 15 10 - 49

St. Augustine 13 20 17 21 - 71

OC: Zach Altieri 6, Noah Gillian 2, Sean Jamison 5, Garrett Jones 12, Connor Laverty 18, Patrick Martin 4.

SA: Nate Aldrich 14, Tre Grier 3, Austin Kennedy 14, Warren Miles 2, Justyn Mutts 14, Sa'eed Nelson 23, Mike Toner 1.

Cape-Atlantic League United

St. Joseph 13 14 21 19 - 67

Pleasantville 14 15 15 20 - 64

SJ: Jordan Davis 1, Jordan Herrin 11, Drew Hohman 9, B.J. Mitchell 20, Ricky Quirindongo 5, Jeff Thompson 8, Val Vadino 13.

P: Allen 22, Bridgers 4, Morgan 3, Polanco 16, Robinson 2, Spencer 4, Wallace 13.

Colonial Conference Liberty

Woodbury 11 19 20 12 - 62

Gateway 10 9 5 5 - 29

G: Tyree Clark 3, Spencer Fallon 2, Jeremy Hellyer 7, Justin Kapp 1, Joel Melendez 3, Dan Teschko 9, Justyce Young 4.

Sterling 11 16 14 20 - 61

Audubon 5 7 9 17 - 38

S: Dayzhon Fields 6, Kevin Gilligan 7, Jelani James 3, Vimire Jenkins 8, Mike Skillings 1, Ryan Smith 10, Devon Tuten 21, Mike Williams 5.

A: Cameron Bordi 6, Brian Furlong 4, Nick May 4, Shawn McKee 4, Zach Pergola 2, Dillon Tassi 18.

Haddonfield 15 11 16 11 - 53

Collingswood 11 13 15 8 - 47

H: Rich Bond 4, Nick DePersia 20, Robby Depersia 12, Tommy Kadar 10, Tyler Klaus 2, Luke Leverick 5.

C: Isaac Destin 9, Steve Earl 2, Ibrahim Kargbo 2, Marcquon Lawrence 15, Tyree Mann-Barnes 6, Malik Muhammad 4, Jordan Wallace 9.

Colonial Conference Patriot

Paulsboro 18 9 22 15 - 64

Lindenwold 13 18 15 12 - 58

P: Deshaun Burgess 3, Brandon Hamilton 17, Dehron Holloway 2, Theo Holloway 14, Tyrique King 6, Saleem Little 18, John Pellegrini 4.

L: Rakim Bryant 19, Bryant Geddes 12, James Hines 2, Eric Hughes 14, Malik Muldrow 11.

Haddon Township 6 12 18 13 - 49

Haddon Heights 8 13 13 11 - 45

HH: Jake Barr 2, Lucian Brownlee 7, Kwame Dokes 12, Jared Latane 3, Nick Smith 9, Robert Tindley 12.

Nonleague

Doane Academy 10 14 13 13 - 50

Moorestown Friends 13 11 14 25 - 63

DA: Brice 11, Titus Flowers 1, Hayden Johnson 5, Chase Lane 12, Elija Pettis 2, David Rodriguez 2, Damon Wall 17.

MF: Joe Beideman 19, Andy Cook 4, Shailen Doshi 5, CJ Eni 8, John Nutaitis 5, Jordan White 22.

Eastern 5 5 22 22 - 54

Timber Creek 10 11 13 15 - 49

E: Keith Davis 11, Logan Edwards 2, Chase Finnegan 13, Justin Fredericks 15, John Salicandro 2, Maliq Sanders 11.

TC: Dikenba Amugo 10, Randy Bell 15, Caleb Bowser 8, Mike Schlitter 5, Donovan Spencer 2, Justin Thompson 3, Denzel Washington 6.

Burlington City 5 16 5 19 - 45

Florence 8 13 5 15 - 41

BC: Shiquan Crowder 2, Nick Gares 22, Traeshawn Harden 4, Robert Hedgepeth 3, Samad Landrum 8, Trevon Thorne 3, Nick Wajda 3.

F: Jabril Enmonds 8, Marquise Gehin 2, Michael Morgan 8, Michael Muchowski 17, Kyle Ryan 6.

Rancocas Valley 12 13 21 10 - 56

Willingboro 15 8 15 9 - 47

RV: Shaun Bradley 4, Jordan Cole 2, Darius Dooley 12, Aaron Little 5, Adam Perry 20, Brendan Ruby 13.

W: James Alexander 4, Bryce Chapman 4, Jeff Haddock 29, Paul Ogunleye 5, D.J. Outlaw 1, Antonio Parnell 4.

Westampton Tech 15 20 6 12 - 53

Northern Burlington 16 21 14 10 - 61

WT: William Anderson 6, Clinton Asalu 10, Donaven Bell 6, Quadre King 15, Lamar Morgan 8, Vlladmir Sanon 2, Thurman 6.

NB: Parker Dortch 5, Jared Ganci 17, Rylee Hayes 9, Marshe Terry 12, J'Maurie Tucker 2, Cameron Tucker 16.

Winslow Township 12 7 5 16 - 40

Cherokee 14 15 16 17 - 62

WT: Jared Bennett 3, Gianni Butler 3, Dennis Clark 4, Mike Cubbage 11, Nasir Fields 14, Junior Joseph 3, Emmanuel Love 2.

C: Jaden Bell 1, Paul Bellamy 27, Kevin Brown 4, Grant Gibson 8, Marcus Marshall 4, Wiley Robinson 2, Zach Rowe 8, Tyler Tobin 9.

Holy Cross 14 22 9 19 - 64

Palmyra 14 14 11 11 - 50

HC: Anderson 9, Askin 2, Atkinson 2, Carroll 1, DeShield 2, Kousoulis 19, Schantz 6, Simmons 15, Thomas 8.

P: James Brett 2, Nick DiLeo 2, Jovan Hairston 3, Taj Harris 15, Josiah Jenkins 8, Tyke Whitfield-Gaines 20.

Clearview 5 12 10 27 - 54

Delsea 15 25 19 16 - 75

C: Gavin Bright 11, Jake Drozd 4, Mike Heim 16, Darien MacKay 1, Anthony Martin 12, Nahir Nelson 4, Kyle Slane 2, Mike Williamson 4.

D: Keith Braxton 27, Will Conrey 4, Danny McDuffie 3, Paul Milburn 4, Kaleb Morton 17, Kwame Morton 14, Kamel Morton 6.

Pennsauken 15 11 21 21 - 68

Burlington Township 11 13 10 22 - 56

P: Legther Astroyeza 2, Deion Cassel 26, Anthony Dadson 6, Branden Mosely 3, Joshua Paulous 4, Jaylen Robinson 21, Rahshawn Thomas 2, Quincy Wright 4.

BT: Jarren Abad 14, Rahdazion Powell 7, Drew Price 5, Tykeim Robinson 12, Isaiah Russell 5, Daniel Saint-Elien 8, Ian Taylor 5.

Penns Grove 5 21 13 18 - 57

Williamstown 14 8 8 9 - 39

W: Hudson Etienne 10, Eriq Johnson 4, Onani Moore 5, Dan Musilli 3, Lamar Parker 4, Isaiah Perkins 7, Alsmith Saintilus 6.

Seneca 19 10 18 19 - 66

Woodrow Wilson 6 13 15 19 - 53

S: Brett Barnes 6, Tommy Egan 24, Zach Evans 2, Nahsir Hollingsheed 16, Jake Limpert 8, Mike Mulvihill 9, Liam O'Connor 1.

WW: Tymere Carter 18, Javier Gonzalez 8, Aniekan Ibanga 1, Tyrelle King 5, Nigel Sanchez 6, Hymid Taplin 6, Giovanni Villa 2, Hykiee Wynn 7.

Lenape 14 3 8 14 - 39

Bishop Eustace 6 10 11 8 - 35

L: Kelsey Gray 6, Garrett Mahon 15, Ryan McMahon 8, Joseph Samanns 2, Dylan Yerkes 8.

BE: Brandon Cazan 8, Mike Cohen 10, Brian Keller 2, Jack McCaffery 2, Conor McLaughlin 7, Max Raiken 3, Sohocinki 3.

Pennsville 15 7 11 13 - 46

Calvary Christian (N.J.) 17 8 18 11 - 54

P: Jeremy Boucher 3, Kyle Craner 4, Garrett Demby 6, Ryan Jackson 9, Colin Rieger 11, Robbie Saulin 13.

Washington Township 17 17 18 16 - 68

Cherry Hill West 20 16 22 15 - 73

WT: Spencer Cook 30, Mekhi Greene 2, Nick McGough 11, Justin Ortiz 12, Rich Racobaldo 5, Jerry Thompson 8.

CHW: Elijah Bey 11, Danny Buckwalter 23, Jack Goan 5, Bruce Neal 3, Can Oztamur 26, Chris Reeves 5.

Highland 15 15 19 14 8 - 71

Gloucester Catholic 16 12 21 14 11 - 74

H: Naquan Council 27, Gibesi 4, Harden 9, Jones 2, Lawus 2, Christian Scarfidi 27.

GC: Matt Green 22, Keanu Kelii 13, Fran Kinsey 7, Tyler Mondile 11, Austin Regan 21.

Hammonton 3 10 3 19 - 35

Schalick 7 14 12 15 - 48

S: Dante Camilli 3, Mike Holloway 15, Troy Johnson 4, Shamirr Kennedy 2, Tyler Lunsford 21, Superior Ryan 3.

Kingsway 17 17 20 11 - 65

Pitman 8 8 5 12 - 33

K: Nehemiah Arzeez 6, Matt Blaszczyk 6, Timar Brown 3, Noah Burrell 9, Dave Crinite 1, Will King 6, Colin Pollick 10, Marcus Robinson 24.

P: Luke Castagna 13, Kyle Collinsworth 5, Mike D'Orazio 10, Anthony DeMatteo 2, Kyle Leach 1, Matt Pensabene 2.

Girls' Basketball Boxes

Cape-Atlantic American

Millville 0 6 7 11 - 24

Holy Spirit 7 17 17 8 - 49

M: Alexis Harrison 4, India Parker 2, Ki-Jana Shockley 2, Kaila Smith 2, Amanda Smith 14.

HS: Cass Gallagher 8, Francesca Geromini 8, Kira McCully 4, Natalie Neidutofer 7, Maddie Oleksiak 2, Amanda Reale 6, Alexis Steffens 2, Aubrey Wilson 12.

Cape-Atlantic National

Our Lady of Mercy 1 5 0 7 - 13

Ocean City 24 14 8 8 - 54

OLoM: Katie Kavanaugh 3, Ashley Narion 3, Tori Smith 7.

OC: Karissa Bourbeau 3, Olivia Briggs 11, Rosalia Daddi 3, Alexis Paone 10, Grace Sacco 7, Sierra Schoenewald 4, Nicole Tiergross 16.

Oakcrest 7 12 11 7 - 37

Lower Cape May 22 14 16 17 - 69

O: Olivia Aires 20, Dominique Barber 3, Anaylyah Barker 2, Teagan Hoye 5, Kierstin McDonal 2, Kaitlin Nguyen 2, Eody Quinones 1, Carla Torian 2.

LCM: Madison Gibson 13, Lauren Holden 35, Ariel McGee 16, Carrie Wunder 2, Rian Young 3.

Bridgeton 13 10 4 6 8 - 41

Middle Township 7 13 6 7 3 - 36

B: Money Asha 2, Sadaiah Bobbins 7, Zaviere Custis 8, Deja Mosely 12, Destiny Thompson 12.

MT: Jenna Herlihy 2, Allison Hunter 8, Olivia Nelson 3, Sam Pyffer 2, Bridgette Ruskey 12, Ashley Ryan 6, Summer Sides 3.

Colonial Conference Liberty

Audubon 5 9 13 10 - 37

Sterling 10 10 8 10 - 38

A: Katie Dunn 2, Kim Hill 10, Erica Lord 11, Deanna Pineiro 5, Mackenzi Reilly 5, Kaitlyn Young 3.

S: Dom Budd 11, Brennah Lambert 10, Shanell Robinson 6, Jordan Wallace 6, Leila Zapata 3.

West Deptford 8 8 5 8 - 29

Overbrook 18 15 15 9 - 57

WD: Nina Berry 4, Lexi Boehm 3, Kelsey Brown 2, Samantha Budd 6, Ally Gordon 6, Jess McGivern 2, Rita Prinz 6.

O(: Alyssa Cavallaro 5, Raquel Harris-Scott 16, JaKhira Legoskey 2, Govanna Parker 2, Shainazia Peterson 8, Imani Peterson 10, Danielle Schaw 2, Maria Stanton 1, Taylor Vanore 11.

Colonial Conference Patriot

Haddon Heights 13 7 10 7 - 37

Haddon Township 21 18 17 11 - 67

HH: Marissa Beebe 2, Myranda Christy 8, Jynazha Davis 6, Alex Pease 10, Leah Peshkin 2, Ashley Reynolds 9.

HT: Katie Burns 12, Alayxiah Carr 22, Sarah Getzinger 2, Karlee Hart 2, Morgan Lenahan 11, Grace Marshall 6, Bella Preziosi 8, Erin Rust 4.

Gateway 7 8 10 5 - 30

Woodbury 10 15 15 10 - 50

G: Brianna Gismondi 4, Jada Hayes 5, Mikaela Lightcap 4, Antonia Pote 6, MacKell Schultes 11.

W: Zeaenna Brackett 23, Geena DiRugeris 2, Taylor Graham 3, Angelai Hayes 13, Sabrina Pantoja 3, Kayla Rone 6.

Olympic National

Woodrow Wilson 15 11 11 18 - 55

Seneca 10 10 7 10 - 37

WW: Bennett 13, Bush 7, Sanjurjo 7, Shrubrick 4, Stevens 24.

S: Sam Andrews 13, Megan Drum 3, Rachel Jankowski 3, Emily Metzger 3, Rachel Roseboro 2, Sam Scarpello 6, Maddy Schultey 7.

Nonleague

GCIT 6 6 16 13 - 41

Wildwood 14 12 16 14 - 56

G: Tori Aversa 9, Jessica Beck 11, Brandi Chester 5, Brooke Schiesser 15, Diamond Sharper 1.

W: Monika Concepcion-McGrath 2, Hediyah Farlow 2, Jillian Freeman 7, Mackenzie McCracken 18, Leishly Reyes 27.

King's Christian 4 2 6 3 - 15

Moorestown Friends 22 21 14 4 - 61

KC: Forrest 11, Harris 2, Yuwen Zheng 2.

MF: Camille Aguilar 6, Samantha Ghazal 4, Gwen Gignac 2, Sarah Henig 8, Alyssa Runyan 8, Alaina Shivers 5, Olivia Sowa 6, Charlotte Stern 18, Alexis Watson 4.

Palmyra 3 7 2 6 - 18

Holy Cross 10 12 18 3 - 43

P: Sharmaine Belton 7, Allison Gross 2, Damaris King 9.

HC: Rachel Benson 2, Michelle Brencher 5, Angie Carroll 4, Mary Kiesner 6, Kaitlin Millilo 2, Mackenzie Moran 2, Morgan Morocco 7, Jane Myers 1, Cassy Skelton 14.

Triton 3 1 6 5 - 15

Gloucester 10 11 14 11 - 46

T: Harlow 3, Olsen 5, Robinson 6, Setuao 1.

G: Rayanne Castagna 7, Makenzi Cooper 7, Kylar Coughlan 4, Kylee Hirst 15, Jacqueline Myers 3, Nikki Velez 10.

Clayton 6 5 13 12 - 36

Delsea 22 19 17 5 - 63

C: Blake 3, Garlock 2, Mak 2, Pravl 3, Shipe 4, Simon 17.

D: Alba 16, Christina 8, Evans 2, Ingram 3, McCarty 6, Morton 4, Parks 19, Seabert 5.

Cherokee 9 14 15 12 - 50

Winslow Township 2 6 2 0 - 10

C: Erin Brown 5, Katie Commiskey 2, Sam Debicki 2, Alyssa Gervasi 5, Cailey Gibson 2, Jamie Manzeo 6, Talyor McGloshan 4, Shaye McGoey 12, Leah Reistle 5, Isabella Therien 7.

WT: Nadja Brown 2, Ashli Cheek 6, Jaida Davis 2.

Burlington Township 4 6 9 5 - 24

Pennsauken 12 17 2 12 - 43

BT: Darian Francisco 6, Tamecia Ransom 12, Yasmin Sherrod-Singletary 6.

P: Sharlize Burgos 4, Destiny Campbell-Scott 2, Briana Roberts 16, Zyaira Sonnebeyatta 2, Tenille Stewart 10, Shayla Sweeney 9.

Bishop Eustace 9 10 6 10 - 35

Lenape 19 12 13 8 - 52

BE: Natalie Alleva 2, Paulina Boyer 4, Sammi Dabbundo 5, Meghan McLaughlin 4, Julia Radley 2, Elizabeth Radley 16, Alexis Santarelli 2.

L: Alicia Hampton 2, Shane Holmes 5, Caroline Kovacs 6, Olivia Mahon 1, Amanda McGrogan 7, Alex Seedes 22, Maddie Sims 9.

Riverside 1 9 2 14 - 26

Cinnaminson 14 14 8 10 - 46

R: Lim 6, Micucci 16, Talkowski 3, Vansciver 1.

C: DiLeo 18, Kollar 10, O'Malley 4, Robinson 7, Treharne 3, Vanak 5.

Moorestown 6 6 13 5 - 30

Delran 8 13 6 7 - 34

M: Jessie Britton 5, Miranda Chrone 4, Caroline Mabrey 2, Caroline Muccifori 7, Adriana Pendino 6, Hnahita Sabet-Paymen 6.

D: Brenna Cloud 13, Bri Gizzi 6, Cassie Kennedy 2, Morgan Ryan 2, Gabby Sousa 9, Shayna Wiggins 2.

New Egypt 19 18 11 2 - 50

Medford Tech 2 3 4 2 - 11

NE: Ashlyn Borik 10, Caitlyn Hughes 11, Kalilah Johnson 2, Danelle Lewis 5, Faith Weber 20, Sarah Wiersky 2.

MT: Zuri Alston 4, Kiele Cruse 2, Naja Henderson 3, Sionnie Mathis 2.

Camden Catholic 14 7 9 5 - 35

Shawnee 7 11 17 14 - 49

CC: Julia Braungart 10, Kate Deutsch 2, Brittany Garner 2, Arielle Robinson 5, Sierra Taylor 5, Taiah Thorton 11.

S: Jennifer Byrne 18, Jenna Hoffner 2, Karissa Mansure 5, Amanda Morello 2, Taylor Ryan 6, Nikola Williams 16.

Woodstown 7 5 4 8 - 24

Clearview 7 6 17 12 - 42

W: Chardae Booker 7, Paige Caldwell 6, Brittany Carroll 2, Kayla Mayers 9.

C: Nikki Bouzakis 2, Jessica Cirone 2, Ali Dononhue 6, Elaina Hansen 4, Jordan Harbaugh 6, Liz Kramer 11, Brianna Ladner 4, Hannah Quast 3, Kori Warren 4.

Timber Creek 9 11 11 20 - 51

Eastern 2 9 6 7 - 24

TC: Joie Brittingham 12, Carter 8, Celina Foxworth 4, Brittany Martin 17, Summer Pierce 5, Fatimah Williams 3.

E: Emily Fendrick 5, Molly Fendrick 3, Alex Manchel 6, Leah Manchel 4, Sam Mlkvy 5, Avery Reiter 1.

Deptford 10 13 6 1 - 30

Highland 13 7 14 10 - 44

D: NaOnna Brown 7, Immane Bussie 7, Ayriana Steele 6, Juliette Tobin 10.

H: Ayanna Bey 15, K'yana Brown 4, Devon Graf 17, Jasmine Miranda 8.

Cherry Hill East 13 4 8 16 - 41

Paul VI 15 8 14 21 - 58

CHE: Boardman 4, Aliyah Godwin 13, Grayson 3, Zoe Peterzel 2, Emily Reisman 7, Rosen-Swell 1, Villegas 11.

PV: Celine Assis 2, Sekya Campbell 4, Isabel Caruso 3, Payton Greene 2, Lauren Lewis 12, Simone Small 11, Aliyah Stephens 24.

Saturday's Schedules

Boys' Basketball

NONLEAGUE

GAMP at Audubon, 11 a.m.

Northwest Prep at Sterling, noon

Pennsville at Camden County Tech, 12:30

Westampton Tech at Winslow Township, 1

Barnegat at Lower Cape May, 1

Lindenwold at Moyer Academy (Del.), 1

Doane Academy at Timothy Christian, 2

Malvern Prep at Paulsboro, 5

OCEAN CITY INVITATIONAL

At Ocean City

Delsea vs. Atlantic City at Ocean City, 5:15

St. Augustine vs. Southern Regional, 7

SCHALICK TOURNAMENT

At Schalick

Middle Township vs. Gloucester Catholic, 2

Penns Grove vs. Schalick, 3:30

Girls' Basketball

NONLEAGUE

Salem at University

Timothy Christian at Doane Academy, 11 a.m.

Camden County Tech at Overbrook, 11 a.m.

Holy Cross at Medford Tech, 11:30 a.m.

Camden Acad. Charter at Collingswood, noon

Winslow Township at Lindenwold, noon

Camden County Tech at Pennsville, 12:30

Millville at Wildwood Catholic, 1:45

Camden at Woodbury, 9:30

OCEAN CITY INVITATIONAL

At Ocean City

Egg Harbor Twp. vs. Middle Township, noon

Wrestling

NONLEAGUE

Mainland at Paul VI

Penns Grove at Paul VI

Buena at Hunterdon Central, 9 a.m.

Burlington Township at Paul VI, 10 a.m.

Winslow Twp. at Westampton Tech, 10 a.m.

Sunday's Schedules

Boys' Basketball

NONLEAGUE

Haddon Heights at Glassboro, 2

Pemberton vs. Holy Spirit at Ocean City, 3:30

Timber Creek vs. Willingboro at Schalick, 4:30

St. Joseph at Sterling, 5:30

OCEAN CITY INVITATIONAL

At Ocean City

Pleasantville vs. Wildwood, 1:45

Mainland vs. Ocean City, 6

SCHALICK TOURNAMENT

At Schalick

Woodstown vs. Washington Twp., 12:30

Girls' Basketball

OCEAN CITY INVITATIONAL

Bridgeton vs. St. Joseph at Ocean City, noon

Monday's Schedules

Boys' Basketball

BURLINGTON COUNTY PATRIOT

Moorestown at Willingboro, 5:15

COLONIAL CONFERENCE PATRIOT

Haddon Heights at Woodbury, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Salem at Clayton, 5:30

Gloucester Catholic at Pitman, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Cumberland at Penns Grove, 5:30

Delsea at Deptford, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Kingsway at GCIT, 5:30

Highland at Clearview, 7

Hammonton at Williamstown, 7

NONLEAGUE

Camden at Eastern, 3:45

Maple Shade at Moorestown Friends, 4

Washington Twp. at Winslow Township, 5:15

Pennsauken at LEAP Academy Charter, 5:30

Lower Cape May at Egg Harbor Township, 5:30

Oakcrest at Triton, 5:30

Gloucester at Glassboro, 5:30

Camden Catholic at Cherokee, 6

Paul VI at Lenape, 6

Woodrow Wilson at Shawnee, 6

Burlington Township at Bordentown, 6:30

Seneca at Bishop Eustace, 7

Girls' Basketball

BURLINGTON COUNTY FREEDOM

Holy Cross at Burlington City, 5:15

BURLINGTON COUNTY LIBERTY

Willingboro at Moorestown, 5:30

COLONIAL CONFERENCE PATRIOT

Woodbury at Haddon Heights, 5:30

OLYMPIC CONFERENCE NATIONAL

Bishop Eustace at Seneca, 5:15

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Clayton at Salem, 5:30

Pennsville at Wildwood, 5:30

Pitman at Gloucester Catholic, 7

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Penns Grove at Cumberland, 5:30

Delsea at Deptford, 5:30

Schalick at Woodstown, 5:30

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

GCIT at Kingsway, 4

Williamstown at Hammonton, 5:30

Clearview at Highland, 7

NONLEAGUE

Penn Tech at Doane Academy, 3:45

Atlantic City at Pleasantville, 4:30

Cherry Hill East at Cherry Hill West, 5:15

Winslow Twp. at Washington Township, 5:15

Shawnee at Woodrow Wilson, 5:15

Cinnaminson at Pennsauken, 5:30

Glassboro at Gloucester, 5:30

Triton at Oakcrest, 5:30

Eastern at Holy Spirit, 6

Bordentown at Burlington Township, 6:15

Cherokee at Camden Catholic, 7

Lenape at Paul VI, 7

Wrestling

COLONIAL CONFERENCE LIBERTY

Audubon at Sterling, 5:30

COLONIAL CONFERENCE PATRIOT

Haddon Heights at Gateway, 6

OLYMPIC CONFERENCE

Winslow Township at Washington Township, 4

NONLEAGUE

Cherry Hill West at Ridgewood, 10 a.m.

Bishop Eustace at Rancocas Valley, 6

Cherry Hill West at Brick Twp, 6

West Deptford at Lindenwold, 6:30

Collingswood at Paulsboro, 7

Haddon Township at Haddonfield, 7

West Jersey Football League All-Stars

American

FIRST TEAM

Offense

Jake Chamberlain, Williamstown, OL

Eric Hawkins, Shawnee, OL

Dan Iannone, Cherokee, OL

John Lass, Cherry Hill East, OL

Braedon Parker, Shawnee, OL

Cooper Bentz, Washington Township, P

Brandon Stern, Cherry Hill East, QB

Mike Welsh, Shawnee, QB

Vinny Guckin, Cherry Hill East, WR

Anthony Mague, Shawnee, WR

Jacoby Brown, Williamstown, RB

Jake Parola, Shawnee, RB

Marc Woodard, Cherokee, RB

Defense

Isaiah Perkins, Williamstown, DB

Anthony Racobaldo, Williamstown, DB

Jesse Streb, Cherokee, DB

Curtis Corley, Shawnee, DL

Paul Flagg, Williamstown, DL

Jordan Krug, Cherokee, DL

David Sanchez, Williamstown, DL

Pierson Davis, Shawnee, K

Evan Powell, Cherokee, LB

Jarius Ransom, Williamstown, LB

Eric Sawyer, Eastern, LB

David Smith, Shawnee, LB

Cole Troyano, Shawnee, LB

SECOND TEAM

Offense

Joe Early, Williamstown, OB

Clinque Hill, Eastern, OB

Jon Lovett, Cherokee, OB

Miles McLeod, Cherry Hill East, OB

Rich Stanzione, Washington Township, OB

Patrick Fryer, Shawnee, OL

Dave Grossmick, Washington Township, OL

Jacob Gruber, Eastern, OL

Mike Kringler, Cherokee, OL

Ryan Swenson, Cherry Hill East, OL

Paul Flacco, Eastern, WR

Austin Grose, Shawnee, WR

Defense

Jordan Clark, Cherry Hill East, DB

Jamir Miller, Washington Township, DB

Jack Tyrrell, Shawnee, DB

Tyler Wilson, Eastern, DB

David Gajderowicz, Shawnee, DL

Amare Graham, Eastern, DL

Deven Lewis, Williamstown, DL

Chris Stein, Shawnee, DL

Nick Buono, Shawnee, LB

Max Busca, Shawnee, LB

Tyrick Glenn, Williamstown, LB

James Merrill, Washington Township, LB

Mario Paglione, Cherry Hill East, LB

Classic

FIRST TEAM

Offense

Matt Widmaier, Pennsville, QB

Juwaan Carr, Clayton, RB

Justin Graves, Gloucester, RB

Dione Alston, Salem, RB

Jeremy Boucher, Pennsville, WR

Elijah Rehm, Clayton, WR

Kyle Pszenny, Pennsville, WR

Ryan Simpkins, Pennsville, OL

Bobby Girgenti, Gloucester, OL

Jared Slyvester, Clayton, OL

Rob Saulin, Pennsville, OL

Andre Andrews, Wildwood, OL

Vincent DiGiacomo, Gloucester, P

Defense

Rob Saulin, Pennsville, DL

Bobby Gorman, Gloucester, DL

Jared Slyvester, Clayton, DL

Mikal Poteat, Wildwood, LB

Andrew Burkhardt, Gloucester, LB

Ryan Simpkins, Pennsville, LB

Levi Shockley, Salem, LB

Daiquan Blake, Salem, LB

Justin Graves, Gloucester, DB

Brennan Reico, Pennsville, DB

Shamal Hayward, Salem, DB

Donovan Lewis, Salem, DB

Thomas Moore, Pennsville, K

SECOND TEAM

Offense

Marc Seibert, Gloucester, QB

Abdiel Richards, Wildwood, RB

Josh VanBlarcom, Pennsville, RB

Steven Mick, Pitman, RB

Tahir Davenport White, Salem, WR

Vincent DiGiacomo, Gloucester, WR

Levi Shockley, Salem, WR

Rashawn Williams, Salem, OL

Trebor Maldonado, Salem, OL

Joe Weichman, Gloucester, OL

Mikal Poteat, Wildwood, OL

Tad Derenberger, Pitman, OL

Richie Jackson, Pitman, P

Defense

Tyler Sanders, Pennsville, DL

Gabe Carson, Pitman, DL

Jeremere Furbush, Salem, DL

Dan Lynum, Pitman, LB

Logan Robbins, Pennsville, LB

Eric Kastrava, Clayton, LB

Eric Larson, Pitman, LB

Amani Justice, Salem, LB

Abdiel Richards, Wildwood, DB

Phil Bevilaque, Pitman, DB

Antonio Bultron, Gloucester, DB

Shareef Jeffries, Salem, DB

Richie Jackson, Pitman, K

Colonial

FIRST TEAM

Offense

Jordan Sadusky, Rancocas Valley, QB

Shaun Bradley, Rancocas Valley, RB

Benjamin Hunt, Lenape, RB

Ben Fair, Nottingham, RB

Jake Alessi, Allentown, RB

Michael Curry, Allentown, QB

Stevie Stevenson, Rancocas Valley, WR

Colton Wilson, Rancocas Valley, WR

Sean Pfeiffer, Rancocas Valley, OL

Brandon Searles, Lenape, OL

Dan Gerdes, Lenape, OL

Paul Fullerton, Lenape, OL

Joe Pritchard, Allentown, OL

Defense

Stefanos Karpontinis, Notre Dame, DL

Kevin Locke, Allentown, DL

Anthony Cordero, Nottingham, DL

Michael Boyer, Lenape, DL

Chris Bright, Rancocas Valley, LB

Alex Roman, Notre Dame, LB

Ricky Mottram, Allentown, LB

Adam Fricke, Rancocas Valley, LB

Anthony Brunetti, Lenape, DB

Ryan Shuts, Lenape, DB

Malcolm Anthony, Lenape, DB

Jake Morse, Allentown, DB

Jarry Jones, Lenape, K

SECOND TEAM

Offense

Jimmy Kennedy, Lenape, QB

Ruddy Fan Fan, Trenton, OL

Nate Pean, Nottingham, OL

Pat Burn, Lenape, OL

Tyler Quinones, Rancocas Valley, OL

Ian Grant, Allentown, OL

Daniel Stout, Nottingham, OL

MacKenzie Henry, Nottingham, RB

Tyler Vidal, Rancocas Valley, WR

Dean Apostolico, Allentown, RB

Josh Flowers, Lenape, WR

Tom Hackett, Notre Dame, WR

Andrew Holt, Trenton, RB

Defense

Pardy Terrassan, Nottingham, DL

John Deveney, Notre Dame, DL

Darren Spitzer, Lenape, DL

Dave Roberts, Lenape, DL

Isaiah Rodriguez, Notre Dame, LB

David Kreig, Allentown, LB

Connor Gaffney, Lenape, LB

Cole Keyes, Lenape, LB

Kenson Belleus, Nottingham, LB

McKenzie Nicolas, Nottingham, DB

Alex Martinez, Notre Dame, DB

Zakly Williams, Rancocas Valley, DB

Elia Palmese, Rancocas Valley, K

Constitution

FIRST TEAM

Offense

Joey Argentina, Cherry Hill West, OB

Lonnie Moore, Paul VI, OB

Sam Pawlikowski, Seneca, OB

Tyrone Williams, Cherry Hill West, OB

Darrin DiLauro, Paul VI, OL

Jon Kornacki, Seneca, OL

Jimmy McHugh, Moorestown, OL

Brandon Niewinski, Triton, OL

Shawn St. John, Cherry Hill West, OL

Jared Payne, Moorestown, P

Irvin Charles, Paul VI, WR

Stephonne Moore-Green, Paul VI, WR

Chris Pascall, Cherry Hill West, WR

Defense

Austin Haynes, Moorestown, DB

Quincey Jenkins, Cherry Hill West, DB

Brandon Pagan, Triton, Db

Melvin Reid, Winslow Township, DB

James Bartleson, Triton, DL

Christopher Kasavage, Winslow Township, DL

Niles Turner, Moorestown, DL

James Wethers, Paul VI, DL

Gavin Sentak, Paul VI, K

Kevin Bucceroni, Triton, LB

Kevin Fields, Paul VI, LB

Darrian Harris, Winslow Township, LB

James Potts, Cherry Hill West, LB

SECOND TEAM

Offense

Keshawn Bradshaw, Winslow Township, OB

JJ Scarpello, Seneca, OB

Dominic Staiano, Triton, OB

Anthony Williamson, Moorestown, OB

Matt Kresz, Cherry Hill West, OL

Tyrus Legenski, Triton, OL

Devon Robinson, Winslow Township, OL

George Vyzanaris, Cherry Hill West, OL

Thomas Wardle, Paul VI, OL

Kevin Gray, Seneca, P

Brett Barnes, Seneca, WR

Quinton Jenkins, Cherry Hill West, WR

Mike Mulvihill, Seneca, WR

Defense

Harrison Hand, Cherry Hill West, DB

Elvis Hines, Paul VI, DB

Sam Jordan, Seneca, DB

Matt Emenecker, Triton, DB

Mike Johnson, Paul VI, DL

Anthony Nieves, Cherry Hill West, DL

Sameer Parks, Cherry Hill West, DL

Kasey Szymanek, Seneca, DL

Vaughn Butler, Seneca, K

Frankie Caterina, Seneca, LB

Henry Ensley, Cherry Hill West, LB

Cliff Owens, Winslow Township, LB

John Santini, Paul VI, LB

Diamond

FIRST TEAM

Offense

Mike Maldonado, Glassboro, QB

Ronnie James, Glassboro, RB

Craig Ransome, Penns Grove, RB

Juwan Johnson, Glassboro, WR

Kimere Brown, Penn Grove, WR

Dante Waugh, Deptford, WR

Quentin Parham, Glassboro, WR

Brandon Bedilion, Woodstown, OL

Tyler Castellini, Schalick, OL

Sam Moore, Penns Grove, OL

Jaqkirpal Channa, Glassboro, OL

Cliff Pierce, Deptford, OL

Dillon Hill, Woodstown, P

Defense

Tyler Castellini, Schalick, DL

Craig Ransome, Penns Grove, DL

Kennyon Jones, Glassboro, DL

Brandon Bedilion, Woodstown, DL

Jaron Maldonado, Penns Grove, LB

Qaadir Campbell, Glassboro, LB

Keith Johnson, Woodstown, DE

Stone Allen, Schalick, LB

Ronnie James, Glassboro, DB

Dillon Hill, Woodstown, DB

Jared Carney, Woodstown, DB

Ennis Hutchinson, Glassboro, DB

Joe Merker, Schalick, K

SECOND TEAM

Offense

John Gallo, Schalick, QB

Jared Carney, Woodstown, QB

Trashia Mofield, Woodstown, RB

Nick Crisafulli, Schalick, RB

Keanu Kelli, Gloucester Catholic, WR

Stone Allen, Schalick, TE

Ian VanAtta, Woodstown, WR

Daniel Valentine, Woodstown, OL

Sterling Miller, Penns Grove, OL

Kennyon Jones, Glassboro, OL

Josh Zeeman, Schlick, OL

Zach Sheehan, Gloucester Catholic, OL

Delshon Taylor, Penns Grove, P

Defense

Javar Garrett, Penns Grove, DL

Chris Wright, Deptford, DL

Justin Mayle, Woodstown, DL

Josh Zeeman, Gloucester Catholic, DL

Brian Borher, Gloucester Catholic, LB

Quentin Parham, Glassboro, LB

Delshon Taylor, Penns Grove, LB

Dezmon Horne, Glassboro, LB

Jordan Johnson, Glassboro, LB

Derrick Clement, Deptford, DB

Mark Wilson, Penns Grove, DB

Greg Brackett, Glassboro, DB

Lamar Iverson, Penns Grove, DB

Freedom

FIRST TEAM

Offense

Malik Howard, Palmyra, OL

Ben Baranas, Maple Shade, OL

Theodore Gaunlt, Riverside, OL

Aaron Hoffman, Riverside, OL

Joel Ramirez, Florence, OL

Max Smuth, Palmyra, QB

Jordan Harrod, Riverside, RB

Marquise Carstarphens, Palmyra, RB

Kelvin Harmon, Palmyra, WR

Kevin Williams, Maple Shade, WR

Anthony Perkins, Palmyra, WR

Nick PritchardNew Egypt, K

Marquis Thomas, Riverside, Utility

Defense

Michael Muchowski, Florence, P

Chris Simms, New Egypt, DB

Ryan Daniels, Burlington City, DB

Cedric Baker, Maple Shade, DB

Gerbrec Brinkley, Plamyra, LB

Trevor Buckalew, New Egypt, LB

Joseph Foga, Florence, LB

Cole Robinson, Maple Shade, LB

Michael Morgan, Florence, DL

Justin Thompson, Palmyra, DL

Coda Wallace, Palmyra, DL

Christian Desbert, Maple Shade, DL

Joshua Newton, Florence, Utility

SECOND TEAM

Offense

Noah Stephanson, Palmyra, OL

Zack Stom, Palmyra, OL

Jeremy Petrenko, New Egypt, OL

Adam Estey, New Egypt, OL

Michael Morgan, Florence, OL

Charlie Davis, Maple Shade, QB

Cameron Wallace, Palmyra, WR

Da'Von Williams, Florence, RB

Chris Henderson, Riverside, RB

Shayne Krywy, Florence, WR

David Lynch, Palmyra, K

Gino Tortoriello, New Egypt, Utility

Defense

Shayne Krywy, Florence, P

Joshua Newton, Florence, DB

Terrey Baily, Palmyra, DB

Jordan Sehyor, Riverside, DB

Justin Sowther, Maple Shade, LB

Andrew Belcher, Riverside, LB

Jomo Purtell, Palmyra, LB

Eric Chapman, Florence, LB

Andrew Britton, Florence, DL

Jack Darienzo, New Egypt, DL

Trevor Sromsry, Riverside, DL

Michael Purcell, Riverside, DL

Jordan Tamres-Anderson, Riverside, P

Ruil Lomeu, Riverside, Utility