Friday's Results

Softball

CAMDEN COUNTY TOURNAMENT

Triton 8, Audubon 6

Boys' Lacrosse

NONLEAGUE

West Deptford 11, Middle Township 7

Williamstown 9, Haddon Township 5

Girls' Lacrosse

NONLEAGUE

Sterling 8, Williamstown 5

Boys' Tennis

TRI-COUNTY CONFERENCE

Woodstown 3, Williamstown 2

Softball Boxes

Camden County Tournament

Audubon 102 21 - 6 5 0

Triton 320 12 - 8 8 2

WP: Mackenzie Lafferty. LP: Amy Guldin. 2B: T-Nicole Davidson, Holly Heintz, Erica Tompkins; A-Deanna Pineiro.

Saturday's Schedules

Baseball

BURLINGTON COUNTY LEAGUE

Maple Shade at Burlington Township, 10 a.m.

TRI-COUNTY CONFERENCE CLASSIC

Wildwood at Salem, 11 a.m.

NONLEAGUE

West Deptford vs. Cox at Virginia Beach

Oakcrest at Haddon Township, 9:30 a.m.

Southern Regional at Cedar Creek, 10 a.m.

Lacey Township at Holy Spirit, 10 a.m.

Eastern at Gateway, 10 a.m.

Robbinsville at Bordentown, 11 a.m.

Nottingham at Holy Cross, 11 a.m.

Woodbury at Delsea, 11 a.m.

Bishop Eustace at Episcopal Academy, 1

Winslow Township at Atlantic County Tech, 1

Gloucester Catholic at Steinert, 4

GRAND SLAM CLASSIC

at Washington Township

Millville at Washington Township, 10 a.m.

Timber Creek vs. Vineland, 10 a.m.

Clearview vs. Northern Burlington, 2

Williamstown vs. Absegami, 2

Softball

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Holy Spirit at Buena, 10 a.m.

Cedar Creek at Millville, 4

TRI-COUNTY CONFERENCE ROYAL

Woodstown at Williamstown, 10 a.m.

NONLEAGUE

Bishop Eustace at Holy Cross, 11 a.m.

Overbrook at Hunterdon Central, noon

LEAP Academy Charter at Doane Academy, 1

CAMDEN COUNTY TOURNAMENT

at Eastern

Consolation- Cherry Hill East vs. Sterling, 8:30 a.m.

Consolation- Haddon Heights vs. Audubon, 10:30 a.m.

Semifinals- Eastern vs. Triton, 12:30

Semifinals- Delsea vs. Gloucester, 2:30

Finals - 4:30

Boys' Lacrosse

NONLEAGUE

Bishop Eustace at Holy Cross, 10 a.m.

Gloucester Catholic at Ocean City, 11 a.m.

St. Augustine at Ridge, 1

Girls' Lacrosse

OLYMPIC CONFERENCE

Washington Township at Lenape, 10 a.m.

Haddon Township at Woodstown, 10 a.m.

NONLEAGUE

Bishop Eustace at Holy Cross, 10 a.m.

Rumson-Fair Haven at Clearview, 10 a.m.

Monday's Schedules

Baseball

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

St. Joseph at Bridgeton, 10 a.m.

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Penns Grove at Glassboro, 3:45

Woodstown at Cumberland, 4

NONLEAGUE

Princeton Day School at Delran, 4

CAMDEN COUNTY TOURNAMENT

Haddonfield vs. Gloucester at Campbell's Field, 10 a.m.

Softball

CAPE-ATLANTIC LEAGUE

Bridgeton at Buena, 11 a.m.

TRI-COUNTY CONFERENCE DIAMOND

Cumberland at Woodstown, 4

NONLEAGUE

Maple Shade at Cherry Hill West, 10 a.m.

Pitman at Haddon Heights, 3

Princeton Day at Doane Academy, 4

Glassboro at Haddonfield, 4

Boys' Lacrosse

OLYMPIC CONFERENCE

Bishop Eustace at Camden Catholic, 3:45

Haddonfield at Kingsway, 4