ART DIPATRI TOURNAMENT

At Paul VI

Dec. 28

Del-Val Charter vs. Eastern, 1

St. Joseph vs. Paul VI, 2:30

Dec. 30

Eastern vs. St. Joseph, 6

Del-Val Charter vs. Paul VI, 7:30

AUDUBON HOLIDAY TOURNAMENT

At Audubon

Dec. 29

Holy Cross vs. Moorestown Friends, 11 a.m.

Gloucester vs. Audubon, 2

Dec. 30

Consolation, 11

Championship, 2

BOARDWALK CLASSIC

At Wildwoods Convention Center

Boardwalk Classic Showcase

Dec. 23

Bonner-Prendergast vs. Pleasantville, 3

Friends' Central vs. Atlantic Christian (Egg Harbor Township, NJ), 4:45

Dec. 29

Delsea vs. Holy Spirit, 6

Ernie Troiano Sr. Memorial

Dec. 26

MaST Community Charter vs. Lower Cape May, 5:15

Camden County Tech vs. Montgomery Blair (Md.), 6:45

Dec. 27

Consolation, 2:45

Championship, 4:15

Chickie Ludman Memorial

Dec. 27

Germantown Friends vs. Penns Grove, 11:30

Mastery Charter North vs. Middle Township, 1

Dec. 28

Consolation, 10 a.m.

Championship, 2:45

Bernie McCracken Memorial

Dec. 28

Devon Prep vs. Wildwood, 11:30 a.m.

King's Christian vs. Ocean City, 1

Dec. 29

Consolation, 9:30 a.m.

Championship, 11 a.m.

John Carlson Memorial

Dec. 28

Schalick vs. Cherokee, 6:15

Monsignor Farrell (N.Y.) vs. Central Bucks East, 7:45

Dec. 29

Consolation, 3:45

Championship, 5:30

Frank McAlarnen Memorial

Dec. 29

Conrad Sciences (Del.) vs. Wildwood Catholic, 12:30

Lower Moreland vs. Glasgow (Newark, DE), 2:15

Dec. 30

Consolation, 11:30 a.m.

Championship, 1

Bill Osborn Memorial

Dec. 29

Woodbury vs. Cedar Creek, 7:15

Penn Charter vs. Polytech (Del.), 8:45

Dec. 30

Consolation, 2:45

Championship, 4:15

BUENA HOLIDAY TOURNAMENT

At Buena

Dec. 29

Clayton vs. LEAP Academy, 2

Buena vs. Vineland Prep, 6

Dec. 30

Consolation, 2

Championship, 6

BUTCH MCLEAN MEMORIAL INVITATIONAL

at Haddon Heights

Dec. 27

Gloucester Catholic vs. Sterling, 11

Seneca vs. Triton, 1

Clearview vs. Camden Catholic, 3

Wildwood Catholic vs. Haddon Heights, 5 p.m.

Delsea vs. Haddonfield, 7

COLLINGSWOOD HOLIDAY TOURNAMENT

At Collingswood

Dec. 29

GCIT vs. Collingswood, 2

Salem vs. New Foundations, 4

Dec. 30

Consolation, 12

Championship, 4

CUMBERLAND COUNTY TOURNAMENT

At Cumberland

Dec. 27

Vineland vs. Millville, 1

Cumberland vs. Bridgeton, 5

Dec. 29

Consolation, 1

Championship, 5

GINNY WHITAKER HOLIDAY TOURNAMENT

At Cherry Hill East

Dec. 27

Highland vs. Williamstown, 12

Woodrow Wilson vs. Cherry Hill East, 1:30

Dec. 29

Woodrow Wilson vs. Highland, 12

Williamstown vs. Cherry Hill East, 1:30

Dec. 30

Williamstown vs. Woodrow Wilson, 12

Highland vs. Cherry Hill East, 1:30

JAMES G. ATKINSON MEMORIAL HOLIDAY CLASSIC

At Gloucester County Community College

Dec. 26

Deptford vs. Timber Creek, 6

Paulsboro vs. Winslow Township, 8

Dec. 27

Consolation, 3

Championship 8

J. MICHAEL TUCKER HOLIDAY TOURNAMENT

At Bordentown

Dec. 27

Nottingham vs. Hamilton West, 10 a.m.

Bordentown vs. Palmyra, 4

Dec. 29

Consolation, 12

Championship 4

MAINLAND INVITATIONAL

At Mainland

Dec. 27

Barnegat vs. Hammonton, 12

Lindenwold vs. Mainland, 1:30

Dec. 28

Consolation, 12

Championship, 1:30

PENNSVILLE HOLIDAY TOURNAMENT

At Pennsville

Dec. 29

Pennsville vs. Camden County Tech, 10:30

Gateway vs. Maple Shade, 1:30

Dec. 30

Consolation, 9

Championship, 12

PITMAN CLASSIC

At Pitman

Dec. 29

Shawnee vs. Glassboro, 5

Overbrook vs. Pitman, 7

Dec. 30

Consolation, 5

Championship, 7

PANTHERS CHRSTMAS SHOWCASE

At Camden

Dec. 27

Cherry Hill West vs. Strawberry Mansion, noon

Camden vs. Pennsauken, 1:30

Dec. 29 

Pennsauken vs. Cherry Hill West, noon

Camden vs. Strawberry Mansion, 1:30

Dec. 30

GAMP vs. Pennsauken, noon

Camden vs. Cherry Hill West, 1:30

PRIMETIME ESCIT CHRISTMAS TOURNAMENT

At Trenton Catholic

Frantz Massenat Bracket

Dec. 27

Rancocas Valley vs. Bartram, 1:30

Lakewood vs. Newark Tech, 3

Dec. 28

Consolation, 1:30

Championship, 4

Doug Hice Bracket

Dec. 27

Philadelphia Electrical vs. St. Benedict's (N.J.), 4:30

Conwell-Egan vs. Trenton Catholic, 6

Dec. 28

Consolation, 3

Championship, 6

SCORE AT THE SHORE

At Southern Regional

Dec. 27

Jackson Liberty vs. Pinelands, 10 a.m.

Pemberton vs. St. John Vianney, 11:45 a.m.

Howell vs. Absegami, 1:30

ACIT vs. Southern regional, 4:45

Dec. 29

Consolation, 10 a.m.

Consolation, 11:45 a.m.

Semifinal, 1:30

Semifinal, 3:15

Dec. 30

Consolation, 10 a.m.

Fifth-place game, 11:45 a.m.

Third-place game, 1:30

Championship, 3:15

SPARTAN CLASSIC

At Doane Academy

Dec. 27

Riverside vs. Cross Christian, 10

Lenape vs. Steinert, noon

Doane Academy vs. City Center, 2

Olney vs. Florence, 4

Dec. 29

Consolation, 10

Consolation, noon

Semifinal, 2

Semifinal, 4

Dec. 30

Consolation, 10

Consolation, noon

Third-place game, 2

Championship, 4

WASHINGTON TOWNSHIP TOURNAMENT

At Washington Township

Dec. 29

Haddonfield vs. Moorestown, 2:30

Washington Township vs. Kingsway, 6

Dec. 30

Moorestown vs. Kingsway, 2:30

Washington Township vs. Haddonfield, 6

WEST DEPTFORD HOLIDAY TOURNAMENT

At RiverWinds Community Center

Dec. 27

West Deptford vs. Burlington Township, 10 a.m.

Bishop Eustace vs. Delran, 2

Dec. 28

Consolation, 12

Championship, 4

WOODSTOWN CHRISTMAS TOURNAMENT

At Woodstown

Dec. 29

Haddon Township vs. Camden Academy Charter, 10 a.m.

Woodstown vs. Triton, 12

Dec. 30

Consolation, 10 a.m.

Championship, noon

WARRIOR HOLIDAY CLASSIC

At New Egypt

Dec. 27

Solebury School vs. Raritan, 2:30

Burlington City vs. New Egypt, 5:30

Dec. 29

Consolation, 2:30

Championship, 5:30