ANGELA ANDERSON CLASSIC 

At Clayton

Dec. 26

Penn Tech vs. Clayton, 4

Dec. 29

Highland vs.. Pennsauken Tech, 12

Dec. 30

Highland vs. Clayton

AUDUBON HOLIDAY TOURNAMENT 

At Audubon

Dec. 29

Holy Cross vs. Cinnaminson, 12:30

Gloucester vs. Auduon, 3:30

Dec. 30

Consolation, 12:30

Championship, 3:30

BOARDWALK CLASSIC

At Wildwoods Convention Center

Dec. 23

Burlington City vs. Lower Cape May, 4:45

Clearview vs. Middle Township, 6:30

Andrew Alameno Island Championship

Dec. 23

Wildwood vs. Wildwood Catholic, 6:30

Kaitlin Anzelone Memorial

Dec. 26

Pleasantville vs. Wildwood, 12:30

Dec. 28

Upper Merion vs. Pleasantville, 12:30

Dec. 29

Upper Merion vs. Wildwood, 11 a.m.

Jay Craven Memorial

Dec. 26

Egg Harbor Township vs. Cape May Tech, 2

Nazareth Academy vs. Winslow Township, 3:30

Dec. 27

Consolation, 2:45

Championship 4:15

Dave Lewis Memorial

Dec. 27

ACIT vs. Camden County Tech, 11:30

Haverford High vs. Robbinsville (N.J.), 1

Dec. 28

Consolation, 10:30

Championship, 2:15

Big Al Memorial

Dec. 27

Mastery North vs. Delsea, 6 p.m.

West Catholic vs. Wildwood Catholic, 7:30

Dec. 28

Consolation, 2:15

Championship 3:45

Ray Martin Memorial

Dec. 28

Middle Township vs. Brandywine (Del.), 7:15

Neshaminy vs. Great Valley, 8:45

Dec. 29

Consolation, 3:45

Championship, 5:30

George Betz Memorial

Dec. 29

Council Rock North vs. Springfield (D), 12:30

Owen J. Roberts vs. Cherokee, 2:15

Dec. 30

Consolation, 11:30

Championship, 1

Boardwalk Cup

Dec. 29

North Penn vs. Methacton, 7:15

Cape May Tech vs. Mifflin County, 8:45

Dec. 30

Consolation, 2:45

Championship, 4:15

BUENA HOLIDAY TOURNAMENT 

At Buena

Dec. 29

Woodbury vs. GCIT, 12

Maple Shade vs. Buena, 4

Dec. 30

Consolation, 12

Championship, 4

BURLINGTON TOWNSHIP HOLIDAY CLASSIC 

At Burlington Township

Dec 27

Florence vs. Burlington City, 10 a.m.

Ewing vs. Burlington Township, 12

Dec. 29

Consolation, 10 a.m.

Championship, 12

CAROL STUTZER-HARRIS HOLIDAY TOURNAMENT 

At Paul VI

Dec. 27

Triton vs. Camden Academy Charter, 11

Haddon Township vs. Eastern, 12:30

Holy Spirit vs. Pennsauken, 2

Sterling vs. Bishop Eustace, 3:30

Paul VI vs. Pemberton, 5

Rancocas Valley vs. Seneca, 6:30

Dec. 29

Bishop Eustace vs. Haddon Township, 11

Pennsauken vs. Camden Academy Charter, 12:30

Seneca vs. Sterling, 2

Pemberton vs. Holy Spirit, 3:30

Eastern vs. Rancocas Valley, 5

Triton vs. Paul VI, 6:40

CEDAR CREEK CHRISTMAS TOURNAMENT

Dec. 26

Camden Catholic vs. Deptford, 5

Cedar Creek vs. Atlantic City, 7

Dec. 27

Consolation, 1

Championship, 7

COLLINGWOOD TOURNAMENT 

At Collingswood

Dec. 29

Clearview vs. Northern Burlington, 10

Collingswood vs. Moorestown, 12

Dec. 30

Consolation, 10

Championship, 12

CUMBERLAND COUNTY TOURNAMENT 

At Cumberland

Dec. 27

Vineland vs. Millville, 11

Cumberland vs. Bridgeton, 3

Dec. 29

Consolation, 11

Championship, 3

HADDONFIELD HOLIDAY TOURNAMENT 

At Haddonfield

Dec. 27

Delran vs. Hightstown, 2

Newark Tech vs. Haddonfield, 3:30

Dec. 30

Consolation, 2

Championship, 3:30

JAMES G. ATKINSON MEMORIAL TOURNAMENT 

At Gloucester County Community College

Dec. 26

Paulsboro vs. Timber Creek, 1

Glassboro vs. Kingsway, 3

Dec. 27

Consolation,1

Championship, 6

J. MICHAEL TUCKER HOLIDAY TOURNAMENT 

At Bordentown

Dec. 27

Mainland vs. Nottingham, 10 a.m.

Bordentown vs. Hamilton, 2

Dec. 29

Consolation, 10

Championship, 2

PENNSVILLE HOLIDAY TOURNAMENT 

At Pennsville

Dec. 29

Pennsville vs. Schalick, 9 a.m.

Gateway vs. Barnegat, noon

Dec. 30

Consolation, 10:30

Championship, 2

PITMAN HOLIDAY CLASSIC 

At Pitman

Dec. 26

Moorestown Friends vs. Palmyra, 5

Overbrook vs. Pitman, 7

Dec. 27

Consolation, 5

Championship, 7

RIVERSIDE HOLIDAY CLASSIC

At Riverside

Dec. 29

Haddon Heights vs. Cherry Hill West, noon

Riverside vs. Salem, 1:30

Dec. 30

Consolation, noon

Championship, 1:30

SCORE AT THE SHORE 

At Shore Regional

Dec. 26

Oakcrest vs. Raritan, 10 a.m.

Hammonton vs. Howell, 11:45 a.m.

Dec. 27

Neptune vs. Hammonton/Howell winner, 10 a.m.

Southern Regional vs. Raritan/Oakcrest winner, 11:45 a.m.

Dec. 29

Consolation, 10 a.m.

Third-place game 11:45

Championship, 1:15

WARRIOR HOLIDAY CLASSIC 

At New Egypt

Dec. 27

Westampton Tech vs. Pinelands, 1

Lindenwold vs. New Egypt, 4

Dec. 29

Consolation,1

Championship, 4

WASHINGTON TOWNSHIP TOURNAMENT

At Washington Township

Dec. 29

Gloucester Catholic vs. Woodrow Wilson, 1

Washington Township vs. Williamstown, 4

Dec. 30

Woodrow Wilson vs. Williamstown, 1

Washington Township vs. Gloucester Catholic, 4

WEST DEPTFORD HOLIDAY TOURNAMENT

At RiverWinds Community Center

Dec. 27

West Deptford vs. Penns Grove, 12

St. Joseph vs. Woodstown, 4

Dec. 28

Consolation, 10 a.m.

Championship, 2