FIRST TEAM

OFFENSE

L Melvin McLeod, Washington Sr.

L Kwame Miller, Germantown Sr.

L Kevin White, Washington Sr.

L Joshua Wallace, Northeast Sr.

L Clarence Murphy, Dobbins Sr.

Rec Richard Drayton, Central Sr.

Rec Nijay Kelly, Fels Sr.

Rec Savoy Martin, Frankford Sr.

Rec Marcus Lyles, Univ. City Sr.

Rec Eric Leslie, West Sr.

QB Tim DiGiorgio, Frankford Jr.

RB Shaquil Sammons, Bok Sr.

RB Eerin Young, Imhotep Jr.

RB Ackeno Robertson, Germantown Sr.

MP Sharif Smith, Furness Sr.

K Jake Wright, Washington Jr.

P Howard Lynn, Northeast Sr.

DEFENSE

L Justin Moody, Washington Jr.

L Jihad Ward, Bok Sr.

L Demetrius Town, Franklin Sr.

L Byron Cooper, Imhotep Sr.

L Jahreeson Caines, Future Sr.

LB Michael Brown, Northeast Sr.

LB Geoffrey Phillippe, Frankford Sr.

LB Anthony Johnson, West Sr.

LB Marquise McFarland, Lincoln Sr.

B Will Parks, Germantown Sr.

B Daquan Brown, Dobbins Sr.

B James Brunson, Comm Tech Sr.

B Sincere Merced, Lincoln Sr.

B Erike Taggart, Olney Sr.

SECOND TEAM

OFFENSE

L Marqui Alfriend, Bok Sr.

L Anthony Capers, Frankford Sr.

L Tyrone Smith, Washington Sr.

L Dave Rosario, Central Sr.

L Dezhaunte White, Fels Jr.

Rec Aaron Allison, Frankford Sr.

Rec Myles Brooker, Germantown Sr.

Rec Gregory Johnson, Overbrook Sr.

QB Ryan Dydak, Central Sr.

QB Cedric Wright, Germantown So.

RB Jameel Davis, Dobbins Sr.

RB Tymere Blue, Roxborough Sr.

RB Ben Coulibaly, Boys' Latin Jr.

MP Rolando Ransom, Comm Tech Sr.

MP Walter Pegues, Central So.

MP Aaron Boyd, Germantown Sr.

K Eric Salguero, Frankford Sr.

P Leander Berry, West Sr.

DEFENSE

L Kashiem Poland, Frankford Sr.

L Keith Jenkins, Prep Char. Sr.

L Vittorio Goggins, Bok Jr.

L Joe Kasztelan, Central Sr.

L Fulani Freeman, Gratz Jr.

L Leander Berry, West Sr.

L Jesse Thomas, West Sr.

LB Robert Kralle, Bok Sr.

LB Daquan White, Northeast Sr.

LB Sam Fortune, Olney Sr.

LB Sam Drummond, Boys' Latin Sr.

LB Chris Sullivan, Franklin Sr.

B Doug Osborne, Boys' Latin Sr.

B Micah Eldemire, Gratz Sr.

B John Casey, Univ. City Sr.

B Bor Bor Kessley, Furness Sr.

HONORABLE MENTION (30) (Seniors Unless Noted)

OFFENSE

Clinton Manning, Edison, L; Scott Ervin, Gratz, L, jr.; David James, King, L; Terrence Davis, Mastbaum, Rec.; Rene Villafane, Washington, Rec., jr.; Eric Lark, Boys' Latin, QB, jr.; Marquise Brown, Bok, QB; Miguel Sanchez, Lincoln, QB, jr.; Kelly Johnson, Frankford, RB; Josh McClam, Lincoln, RB; Khilil Farrell, Gratz, RB; Adrian Johnson-Pope, Roxborough, MP; Michael Pritchette, Bartram, MP.

DEFENSE

Zahir Hollerway, Washington, L, so.; Siyoff McLeod, Del-Val, L; Shamere Blanford, Comm Tech, L; Khalil Havens, Overbrook, L; Tyrone Barge, Imhotep, L, so.; Shaquill Ryder, Imhotep, L; Josh Anderson, Roxborough, LB; Omar Bashir, Bok, LB; Miguel Caban, Washington, LB; Renz Compton, Frankford, LB, jr.; Wayne Brunson, Southern, LB, jr.; David Oliphant, Central, LB; Sam Fortune, Olney, LB; Shadeed Purnell, Edison, LB; Andre Shirley, King, B; Jon Parker, Franklin, B; Derrick Webster, Mastbaum, B.