Want to enter in the 2019 Inquirer Home Run Payoff? Click here to find details on how to play.

Unless noted in parentheses, winners receive two tickets to a Phillies game at Citizens Bank Park.

SUNDAY, AUGUST 11

Johnny Brennan, Croyden, Pa.

Philip Janson, Schwenksville, Pa.

Sudhakar Mehta, Philadelphia

Bob Patterson, North Wales, Pa.

Patrick White, Jr., Philadelphia

Michael Goldberg, Mays Landing, N.J.

SATURDAY, AUGUST 10

Yolanda Smith, Bridgeton, N.J.

Doris Maro, Cherry Hill, N.J.

James Valentino, Conshohocken, Pa.

FRIDAY, AUGUST 9

Henry Johnson, Chester, Pa.

Duffy Stellmach, Morrisville, Pa.

Janice Cinalli, Mount Laurel, N.J.

Larry Leon, Jenkintown, Pa.

THURSDAY, AUGUST 8

Christine Testa, Lansdale, Pa.

Dee Wright, Cherry Hill, N.J.

Procopio Deleon, Laurel Springs, N.J.

WEDNESDAY, AUGUST 7

Arlene DelBuono, Jeffersonville, Pa.

Joe Jacobs, Philadelphia

Mike Foley, Philadelphia

TUESDAY, AUGUST 6

Kenneth Salera, Clementon, N.J.

Terry Kropinski, Lafayette Hill, Pa.

Stephen O’Brien, Glenside, Pa.

Tom Casey, King of Prussia, Pa.

MONDAY, AUGUST 5

Kevin Rodgers, Philadelphia

Gabriel Liberatore, Drexel Hill, Pa.

Joe Caracappa Jr., Philadelphia

SUNDAY, AUGUST 4

Mark Shots, Mt. Laurel, N.J.

Edward Lamack, Philadelphia

Ginger Fagioli, Woodlyn, Pa.

Beth DeStephanis, Philadelphia

Victor Arrigo, Philadelphia

Bob Farrell, Stratford, N.J.

SATURDAY, AUGUST 3

Regina Marcelonis, Upper Darby, Pa.

Elaine Couch, Philadelphia

Charles Garrison, Philadelphia ($1,000; Harper)

George Miller, Aldan, Pa. ($1,000; Hoskins)

Diane Stevens, Deptford, N.J.

FRIDAY, AUGUST 2

James Henry, Glenolden, Pa. ($1,000; Quinn)

Steve Geisel, Avalon, N.J.

Frances Burbano, Philadelphia

David Russell, West Creek, N.J.

THURSDAY, AUGUST 1

Barbara Roat, Philadelphia

Adam Moyerman, Philadelphia

Randy Loch, Brown Mills, N.J.

Janice Keefe, Philadelphia

WEDNESDAY, JULY 31

Karen Mee, Warminster, Pa.

Sandra Kratzer, Plymouth Meeting, Pa.

Paul Mullins, Philadelphia

TUESDAY, JULY 30

Andrew McGee, Glenolden, Pa.

Ted Komorowski, Conshohocken, Pa.

Dan Bute, Pemberton, N.J.

Debra Scotti Fritz, Blue Bell, Pa.

Peggy Oswald, Sellersville, Pa.

Robert Lewis, Philadelphia

SUNDAY, JULY 28

John McGoldrick, Lafayette Hill, Pa. ($1,000; Haseley)

Larry Scott, Haddon Heights, N.J.

Roy Aumiller, Cherry Hill, N.J.

Joan Bescript, Philadelphia

Debra Simmons, Philadelphia

George Callaway, Philadelphia

Don Heim, Philadelphia

SATURDAY, JULY 27

Deborah Nazarian, Oreland, Pa.

Andy Lustick, Philadelphia ($1,000; Realmuto)

Vince Passaro, Philadelphia

Karen Murphy, Audubon, Pa. ($1,000; Rodriguez)

Theresa Cute, Norristown, Pa.

Joseph Weiss, Marlton, N.J.

FRIDAY, JULY 26

Joe O’Connor, Rockledge, Pa.

Marie Sejda, Philadelphia

John Scarpitti, Philadelphia

Robert McDevitt, Philadelphia

Zach Sileo, Marlton, N.J.

Jeff Sroka, Ewing, N.J.

Martin Stalone, Conshohocken, Pa.

WEDNESDAY, JULY 24

Lisa Jakubek, Yardley, Pa.

John Sklaroff, Chester Springs, Pa. ($1,000; Realmuto)

Carla Grasso, Philadelphia

Bernice Clifton, Philadelphia

TUESDAY, JULY 23

Heather Baffa, Broomall, Pa.

Kathy Lally, Philadelphia

Lois Traitz, Schwenksville, Pa.

Tom Ubil, Philadelphia

SUNDAY, JULY 21

Pat Burzak, Philadelphia

Sue Branch, Jamison Pa.

Mary Christy, Trevose, Pa.

SATURDAY, JULY 20

Zachery Sminkey, Salem, N.J.

Zach Smith, Philadelphia

Carrie Betz, Camp Hill, Pa.

Kelly Betz, Mechanicsburg, Pa.

Bob Zwissler, Wilmington, Del.

FRIDAY, JULY 19

Zack Klien, Mechanicsburg, Pa.

Lisa Brown, Hatboro, Pa.

Lewis Mather, Medford, N.J.

Chris Zervas, Newark, Del.

THURSDAY, JULY 18

Mark Reichardt, Langhorne, Pa.

Theresa Rzepnicki, Philadelphia

Gary Zayas, Cherry Hill, N.J.

Luther Zimmerman, Myerstown, Pa.

Katie Martin, Morgantown, Pa.

WEDNESDAY, JULY 17

John Ross, Kennett Square, Pa.

Zack Margolies, Philadelphia

Eric Marsh, Marlton, N.J.

Louise Zanghi, Philadelphia

Rich Brown, Mangolia, N.J.

Nancie Lehrer, Garnet Valley, Pa.

Zen Kosmowsky, Ridley Park, Pa.

TUESDAY, JULY 16

Zack Wischnia, Philadelphia

Stanley Zabielski, Taylor, Pa.

Zach Sickora, Pottstown, Pa.

Zach Williams, Wilmington, Del.

MONDAY, JULY 15

Ed Camacho, Lancaster, Pa.

Melanie Hudson, Upper Darby, Pa.

Thomas Friedrich, Philadelphia

SUNDAY, JULY 14

Donna Canally, Horsham, Pa.

Yolanda Santiago, Philadelphia

Michael Odrain, Philadelphia

Al Gardner, Philadelphia

SATURDAY, JULY 13

Jonathan Setley, Reading, Pa.

Dave Smith, Paoli, Pa.

Robert Labman, Abington, Pa.

Helen Fala, Lower Gwynedd, Pa.

Chuck Wimer, Coatesville, Pa.

FRIDAY, JULY 12

Robert Hamilton, North Wales, Pa.

Glenn Irwin, Willow Grove, Pa.

Marty Hoffman, Newark, Del.

Kelly Condrone, Philadelphia

Ann Mills, New Castle, Del.

SUNDAY, JULY 7

Bill Dewees, Yeadon, Pa.

Joseph Davis, Philadelphia

Stacey McWilliams, Sewell, N.J.

SATURDAY, JULY 6

Sarah Salandria, Philadelphia

Stephen Freeman, Dresher, Pa.

Elaine Fera, Philadelphia

Arthur Camacho, Media, Pa.

Kathy Brooks, Philadelphia

FRIDAY, JULY 5

Tom Hamm, Trevose, Pa.

Jim Gray, Drexel Hill, Pa.

Tony Mahr, Philadelphia

Sandra Kratzer, Plymouth Meeting, Pa.

THURSDAY, JULY 4

Martin Goldberg, Cherry Hill, N.J.

Bobby Price, Philadelphia

Josie DeMareo, Woodbury, N.J.

Edward Lawson, Philadelphia

Theresa Cute, Jeffersonville, Pa.

WEDNESDAY, JULY 3

Rochelle Young, Philadelphia

Mark Coyne, Levittown, Pa.

Ed Mitinger, Philadelphia

Henry Adamczyk, Wayne, Pa.

TUESDAY, JULY 2

Ernest Brown, Rio Grande, N.J.

John Myhasuk, Philadelphia

Vincent Catania, Newtown Square, Pa.

SUNDAY, JUNE 30

Zach Sileo, Marlton, N.J.

Marie Sejda, Philadelphia

Anita Moskal, Philadelphia

Ken Salera, Lindenwold, N.J.

Helen Lisa, Ambler, Pa.

Robert Blash, Philadelphia

Edgar Schatz, Philadelphia

Joseph Darlington, Downingtown, Pa.

Kathy Ludwig, Cherry Hill, N.J.

Ron McGettigan, Philadelphia

SATURDAY, JUNE 29

Joan Johnson, Philadelphia

Paul Garrett, Medford, N.J. ($1,000 winner; Hoskins)

Joan Strott Alvini, Philadelphia

Damon Mosley, Frederica, Del.

Patty Davis, Malvern, Pa.

FRIDAY, JUNE 28

Debbie Stricklin, Lafayette Hill, Pa.

Jean Easkin, Norristown, Pa.

Stephen Suder, Glenside, Pa.

THURSDAY, JUNE 27

Robert Hargreaves, Philadelphia

Robin Sommers, Philadelphia

Mary Carminati, Roslyn, Pa.

Richard Gray, Philadelphia

Mellsa Morgan, Norristown, Pa.

WEDNESDAY, JUNE 26

Merle Zucker, Bala Cynwyd, Pa.

Stephanie Shepard, Philadelphia ($1,000; Segura)

Kathleen Smith, Philadelphia

Ed Feeley, Huntingdon Valley, Pa.

TUESDAY, JUNE 25

Sam Gayman, Ambler, Pa.

William Kalyna, Langhorne, Pa.

Will Bradley, Wilmington, Del.

William Bauer, Elizabethtown, Pa.

MONDAY, JUNE 24

William Clark, Quarryville, Pa.

Brian Wishnow, Wilmington, Del.

Steve Wharton, Philadelphia

Lauren Ballance, Mount Royal, N.J.

Chad Buchanan, New Castle, Del.

SUNDAY, JUNE 23

Wade Ingraham, West Deptford, N.J.

Bill Nolen, Horsham, Pa.

Bill Dunn, Moorestown, N.J.

SATURDAY, JUNE 22

Bill Prettyman, Warrington, Pa.

Tina Wise, Manchester, Pa.

Leslie Keys, Beverly, N.J.

FRIDAY, JUNE 21

Bill Kammerer, Springfield, Pa.

Walt Keirsey, Pottstown, Pa.

Maggie Taylor, Gladwyne, Pa.

Keith Stevenson, Southampton, N.J.

THURSDAY, JUNE 20

Barb Ryan, Cherry Hill, N.J.

Will Moreschi, Wayne, Pa.

Bob Young, Middletown, Del.

Yolanda Montgomery, Philadelphia

Walt Kaminski, Springfield, Pa.

Peggy Hughes, Philadelphia

Michael Wynn, Philadelphia

WEDNESDAY, JUNE 19 (DOUBLEHEADER)

GAME 1

William Collins, Folcroft, Pa.

Osvaldo Ortiz, Vineland, N.J.

Walt Weimar, Cherry Hill, N.J.

Irene King, Woolwich Township, N.J.

Zach Weyhenmeyer, Harrisburg, Pa.

GAME 2

Allan Holley, Saint Clair, Pa.

Ward Rooney, Levittown, Pa.

Bob Baskowsky, Hamilton, N.J.

Charles Winterling, Wynnewood, Pa.

SUNDAY, JUNE 16

William Duncan, Philadelphia

Bill Perchick, Brigantine, N.J.

Anna Woodcock, Philadelphia

William White, Levittown, Pa.

Ed Hurt, Philadelphia

Bill Law, Newtown Square, Pa.

SATURDAY, JUNE 15

Robb McMahon, Eagleville, Pa.

Billy Marco, Elkins Park, Pa. ($1,000; Hernandez)

Annette Bobb, Drexel Hill, Pa.

Zach Wautlet, Levittown, Pa.

FRIDAY, JUNE 14

Wesley Spahr, Newtown Square, Pa.

Susanne Falcone, Drexel Hill, Pa. ($1,000; Harper)

Ernest Sharp, Philadelphia

William Fogao, Yardley, Pa.

Margo Wikiera, Philadelphia

WEDNESDAY, JUNE 12

William Wallace, North Wales, Pa.

Brian Wilkinson, Philadelphia

Harry Steinmetz, Philadelphia

TUESDAY, JUNE 11

Bill Casey, Westampton, N.J.

William Parzych, Wayne, Pa.

Alan Whatley, Darby, Pa.

Sandra Miranto, Reading, Pa.

Wayne Finch, Jr., Newark, Del.

Bill Rogers, Ocean City, N.J.

MONDAY, JUNE 10

Bill Klock, Downingtown, Pa. ($1,000; Kingery)

William Kaufman, Ambler, Pa.

Bill Nickel, Philadelphia

Kathy Mahoney, Warminster, Pa.

Tim Prem, Philadelphia

William Mannella, Glen Mills, Pa.

SUNDAY, JUNE 9

Ricky Whitby, Woodbury, N.J.

Bill Smart, Pitman, N.J.

Mike Wise, Mechanicsburg, Pa.

Will Wilson, Philadelphia

Zachary Kuter, White Haven, Pa.

Bill Marvel, Milford, Del.

Linda Sampson, Cape May Court House, N.J.

SATURDAY, JUNE 8

Eileen White, Philadelphia

Bill Fertenbaugh, Dillsburg, Pa.

Bill Grady, Broomall, Pa.

Bill Domenico, Hammonton, N.J.

William Butler, Cherry Hill, N.J.

FRIDAY, JUNE 7

Brenda Wertz, Lancaster, Pa.

Wesley Gouldey III, Doylestown, Pa. ($1,000; Bruce)

Louise Hayes, Philadelphia

Chris Willey, West Deptford, N.J.

William Bramell, Gibbstown, N.J.

Bill Ryan, Clayton, N.J.

William Brooks, Camp Hill, Pa.

WEDNESDAY, JUNE 5

Clelia Moszczynski, Huntingdon Valley, Pa.

Angela Schlegel, Green Lane, Pa. ($1,000; Bruce)

Seth Baker, State College, Pa.

Warren Chambers, Secane, Pa.

TUESDAY, JUNE 4

Wendy Clarke, Ambler, Pa.

Sherri Curley, Blue Bell, Pa.

Michael Gibson, Philadelphia

Bobby Stevens, Brookhaven, Pa.

Robert Nigroni, Aldan, Pa.

MONDAY, JUNE 3

Rich Klingerman, Collingswood, N.J.

Steven Mendelsohn, Huntingdon Valley, Pa.

Steve Machion, Somerdale, N.J.

Chrisine Small, Philadelphia

SUNDAY, JUNE 2

Todd Wallace, Nazareth, Pa.

Kevin Alston, Philadelphia

Frank Eshelman, Drexel Hill, Pa.

Eileen Delviscio, Warminster, Pa.

Terry Van Zoeren, Sewell, N.J.

SATURDAY, JUNE 1

William Covert, Cinnaminson, N.J.

Ken O’Conner, Marlton, N.J.

Ted Walter, Mount Laurel, N.J.

Carol Grady, Cherry Hill, N.J.

Tim Simonson, Fountain Hill, Pa.

Sandor Lipcsik, Newark, Del.

FRIDAY, MAY 31

Brian Madden, Lansdale, Pa.

Phyllis Wagner, Lester, Pa.

Nick Ciacco, Voorhees, N.J.

THURSDAY, MAY 30

Mary D’Angelo, Philadelphia

Michael Appert, Newtown, Pa.

Ron Shelton, Somers Point, N.J.

Bob Ciesielka, Downingtown, Pa.

Kathy Lally, Philadelphia

WEDNESDAY, MAY 29

Jonathan Setley, Reading, Pa.

Dave Smith, Paoli, Pa.

Shirley Younger, Bala Cynwyd, Pa. ($1,000; Kingery)

Zac Kopinetz, Pottsville, Pa. ($1,000; Franco)

Luther Zimmerman, Myerstown, Pa.

Lori Ann Zeaman, Warminster, Pa. ($1,000; McCutchen)

Zachary Sminkey, Salem, N.J.

Kelly Betz, Mechanicsburg, Pa.

TUESDAY, MAY 28

Stacey McWilliams, Sewell, N.J.

Stuart Alexander, Langhorne, Pa. ($1,000; Hernandez)

Marty Hoffman, Newark, Del.

Kelly Condrone, Philadelphia

Ann Mills, New Castle, Del.

SUNDAY, MAY 26

Bill Livesey, Newark, Del.

William Travitz, Dresher, Pa.

Bill Whelan, Turnersville, N.J.

SATURDAY, MAY 25

William Rudolph, Collingswood, N.J.

Bill Ryan, Cherry Hill, N.J.

Bill Hallowell, Moorestown, N.J.

FRIDAY, MAY 24

Kelsey Carpenter, Perkasie, Pa.

Terry Hughes, Lansdale, Pa.

William Deere, Media, Pa.

William Rhodes, Schwenksville, Pa.

Walter Roberts, Wilmington, Del.

William Rosenberger, Mickleton, N.J..

THURSDAY, MAY 23

Bob Zwissler, Wilmington, Del.

Sean Vandenberg, Seaville, N.J.

Barbara Woodward, Sewell, N.J.

Steve Hartman, Harrisburg, Pa.

William Warden Jr., Sellersville, Pa. ($1,000 winner; Segura)

Deb Nagel, Perkasie, Pa.

WEDNESDAY, MAY 22

Zen Kosmowsky, Ridley Park Pa.

Mark Reichardt , Langhorne, Pa.

Theresa Rzepnicki, Philadelphia

Katie Martin, Morgantown, Pa.

Zack Klien, Mechanicsburg, Pa.

Lisa Brown, Hatboro, Pa.

Zach Smith, Philadelphia

TUESDAY, MAY 21

Louise Zanghi, Philadelphia

Rich Brown, Magnolia, N.J.

Nancie Lehrer, Garnet Valley, Pa.

MONDAY, MAY 20

Zach Williams, Wilmington, Del.

John Ross, Kennett Square, Pa.

Zack Margolies, Philadelphia

Eric Marsh, Marlton, N.J.

SUNDAY, MAY 19

Zack Wischnia, Philadelphia

Denise Zabielski, Taylor, Pa.

Zach Sickora, Pottstown, Pa.

SATURDAY, MAY 18

John Miranto, Reading, Pa.

Yolando Santiago, Philadelphia

Al Gardner, Philadelphia

Ed Camacho, Lancaster, Pa.

Thomas Friederich, Philadelphia

FRIDAY, MAY 17

Robert Labman, Abington, Pa.

Helen Fala, Lower Gwynedd, Pa.

Chuck Wimer, Coatesville, Pa.

Donna Canally, Horsham, Pa.

THURSDAY, MAY 16

Katie Martin, Morgantown, Pa.

Zack Kilen, Mechanicsburg, Pa.

Lisa Brown, Hatoboro, Pa.

Zach Smith, Philadelphia

WEDNESDAY, MAY 15

Zen Kosmowsky, Ridley Park, Pa.

Mark Reichardt, Langhorne, Pa.

Theresa Rzepnicki, Philadelphia

TUESDAY, MAY 14

Zack Margolies, Philadelphia

Eric Marsh, Marlton, N.J.

Louise Zanghi, Philadelphia

Rich Brown, Magnolia, N.J.

MONDAY, MAY 13

Thomas Friedrich, Philadelphia

Zach Sickora, Philadelphia

Zach Williams, Wilmington, Del.

SUNDAY, MAY 12

Ann Mills, New Castle, Del.

Jonathan Setley, Reading, Pa.

Shirley Younger, Bala Cynwyd, Pa.

Robert Labman, Abington, Pa.

Chuck Wimer, Coatesville, Pa.

Donna Canally, Horsham, Pa.

Yolanda Santiago, Philadelphia

Al Gardner, Philadelphia

Ed Camacho, Lancaster, Pa.

SATURDAY, MAY 11

Bill Ryan, Cherry Hill, N.J.

Bill Livesey, Newark, Del.

Bill Whelan, Turnersville, N.J.

Stuart Alexander, Langhorne, Pa.

Marty Hoffman, Newark, Del.

Kelly Condrone, Philadelphia

FRIDAY, MAY 10

Steve Hartman, Harrisburg, Pa.

William Parzych, Wayne, Pa.

William Deere, Media, Pa.

William Rudolph, Collingswood, N.J.

WEDNESDAY, MAY 8

Tim Prem, Philadelphia

Sean Vandenberg, Seaville, N.J.

Barbara Woodward, Sewell, N.J.

TUESDAY, MAY 7

William Bramell, Gibbstown, N.J.

Walt Keirsey, Pottstown, Pa.

Bob Baskowsky, Hamilton, N.J.

Linda Sampson, Cape May Courthourse, N.J.

William Morris, Warwick, Md.

William Wallace, North Wales, Pa.

MONDAY, MAY 6

Harry Herron, Upper Darby, Pa.

Mary Miller, Aldan, Pa.

Barbara Isanski, Phoenixville, Pa.

SUNDAY, MAY 5

Dan Davis, Philadelphia

Irwin Fox, Philadelphia

D.G. Creamer, Philadelphia

SATURDAY, MAY 4

Eileen Porter, Philadelphia

JanNina Morton, Philadelphia

Nicholas Sheen, Philadelphia

Michael Matthews, Philadelphia

Yvonne Stokes, Philadelphia

FRIDAY, MAY 3

Percy Hall Jr., Philadelphia

Sudhakar Mehta, Philadelphia

Stephen Geraci, Philadelphia

WEDNESDAY, MAY 1

Jamillah Allen, Conshohocken, Pa.

Doleen Burgess, Philadelphia

Thom Leibowitz, Jenkintown, Pa.

TUESDAY, APRIL 30

Rasheeta Palmer, Philadelphia

Daniel Solis, Philadelphia

April Neal, Bristol, Pa.

Michael Colquitt, Philadelphia

Chuck Otto, Philadelphia

SUNDAY, APRIL 28

Charles Melton, Philadelphia

Allyson Miller, Philadelphia

William Gronus, Marcus Hook, Pa.

Charlene Smith, Medford, N.J.

Kav Kan, Philadelphia

SATURDAY, APRIL 27

Kathy O’Driscoll, Hatfield, Pa.

Michael Maguire, Cape May, N.J.

Michael McPartland, Collingswood, N.J.

Mike Petch, North Wales, Pa.

Katie Kavanaugh, Philadelphia

James Mills, Philadelphia

Julia Edney, Philadelphia

Amber Gronus, Colwyn, Pa.

Frances Miller, Philadelphia

Bob Price, Philadelphia

FRIDAY, APRIL 26

Lawrence Lipinski, Mount Laurel, N.J.

Mary Kreisher, Wilmington, Del.

Charles Lewis, Audubon, N.J. ($1,000 winner; Franco)

Linda Lavrich, Barto, Pa.

THURSDAY, APRIL 25

Ernest Bettelli, Plains, Pa.

Geraldine Nowakowski, Langhorne, Pa.

Tom McLaughlin, Swedesboro, N.J.

WEDNESDAY, APRIL 24

Anna Solack, Fairless Hills, Pa.

Margaret LaCerra, Palmyra, N.J.

Deanna Brahl, Philadelphia

Susan Mirigliani, Havertown, Pa.

TUESDAY, APRIL 23

Kathy Dieckman, Philadelphia

B.G. Moy, Lindenwold, N.J.

Robert Hennigan, Old Forge, Pa.

MONDAY, APRIL 22

Joseph Grille, Cherry Hill, N.J.

Joe Pietrzak, Willow Grove, Pa. ($1,000 winner; Hoskins)

Michael Hoffman, Elkins Park, Pa.

Jim Lipnitz, Morrisville, Pa.

Kelley Conover, Cherry Hill, N.J.

Elizabeth Shannon, Downingtown, Pa.

SUNDAY, APRIL 21

David Patterson, Philadelphia

Chris Herron, Bensalem, Pa.

Linda Bird, Broomall, Pa.

Joseph Farkus, Philadelphia

SATURDAY, APRIL 20

Kent Lantz, Coatesville, Pa.

Biagio Matera, Croydon, Pa.

Patrick Reilly, Havertown, Pa.

FRIDAY, APRIL 19

Mark Strange, Churchville, Pa.

Joseph McWilliams, Sewell, N.J.

Charles Samson, Philadelphia, Pa.

Mark Fielder, Sewell, N.J.

Rose Walla, West Chester, Pa.

Robert Blinder, Lindenwold, N.J.

THURSDAY, APRIL 18

Jared Stepansky, Huntingdon Valley, Pa.

Frank Cerullo, Egg Harbor Township, N.J.

Kelly Kealey, Philadelphia

WEDNESDAY, APRIL 17

Bruce Rizzo, Bensalem, Pa.

Jim Naphys, Glendora, N.J.

David Lehman, Philadelphia

Gary Sawyer, Philadelphia

Katie Cronin, Havertown, Pa.

Susan Bembischew, Croydon, Pa.

TUESDAY, APRIL 16

Randi Kirshbaum, Mount Laurel, N.J.

Randy-Michael Hutchins, Philadelphia

William Hettel, Lansdale, Pa.

Bettylou Powell, Marlton, N.J.

Jonathan Hayashi, Philadelphia

Mike Rivas, Deptford, N.J.

Daniel Spaziani, Exton, Pa.

MONDAY, APRIL 15

Robert McCaw, Cinnaminson, N.J.

Johnny Shields, Sicklerville, N.J.

Josh Koffer, Cherry Hill, N.J.

Kevin O’Neill, Sicklerville, N.J.

SUNDAY, APRIL 14

Dan Kinkaid, Philadelphia

Joe Gannon, Philadelphia

JENNIFER WINKLER, Philadelphia ($1,000; Hernandez)

Matt DeLeo, Philadelphia

SATURDAY, APRIL 13

Helen Hildenbrand, Warminster, Pa.

John Mikula, Philadelphia

Robert Miller, Medford, N.J.

Joanne Kinkaid, Philadelphia

FRIDAY, APRIL 12

Art Salvagno, Philadelphia

Andrew Kolea, Warwick, Pa.

Margaret James, Philadelphia

Andrew Atchick, Philadelphia

WEDNESDAY, APRIL 10

Barry Gould, Langhorne, Pa.

James Stevenson, Philadelphia

Ted Mallick, Conshohocken, Pa.

Susan Concannon, West Chester, Pa.

Baj Benjamin, Philadelphia

Robert Kapalka, West Chester, Pa.

TUESDAY, APRIL 9

Douglas Klinefelter, York Haven, Pa.

Janice Jurek, Prospect Park, Pa.

Matthew Weiser, Royersford, Pa.

Michael Ryan, Drexel Hill, Pa.

Zack Wischnia, Philadelphia

Susie Germak, Philadelphia

Scott Stetzler, Lenhartsville, Pa.

MONDAY, APRIL 8

Larry Baldoni, Hatboro, Pa.

Lori Halas, Hanover Township, Pa.

David Strunk, Pottstown, Pa.

Douglas Klinefelter, York Haven, Pa.

SUNDAY, APRIL 7

Nancy Rudderow, Cherry Hill, N.J.

Noelle Campana, Cherry Hill, N.J.

Allan Holley, St. Clair, Pa.

TERRY SHIELDS, Aldan, Pa. ($1,000; Hoskins)

Nancy Poterjoy, Vandling, Pa.

SATURDAY, APRIL 6

Tom Wetten, Philadelphia

Art Hamilton, Chadds Ford, Pa.

Tom Price, Philadelphia

Patrick Fritsche, Hammonton, N.J.

FRIDAY, APRIL 5

Edward Silverthorn, Elkins Park, Pa.

Jonathan Braun, Harleysville, Pa.

Andrew McGilvery, Media, Pa.

Roy Librizzi, Little Egg Harbor, N.J.

WEDNESDAY, APRIL 3

Kim Wassinger, Philadelphia

Franklin Kurtz, Wilmington, Del.

Dick Magaro, Harrisburg, Pa.

Thomas Richter, Wilmington, Del.

TUESDAY, APRIL 2

Walt Scales, Aldan, Pa.

Bruce Roberts, Sellersville, Pa.

Michael Jennings, Coatesville, Pa.

Robert White, Pen Argyl, Pa.

Beverly Fineran, Smithville, N.J.

Eric Vermeulen, Sewell, N.J.

Kevin Scullion, North Cape May, N.J.

Regina Bright, Morton, Pa.

SUNDAY, MARCH 31

Scott Campbell, Mickleton, N.J.

Randy Hutchison, West Chester, Pa.

Kala Herghelegiu, Philadelphia

Blake Draper, Newark, Del.

Naomi Rawlins, Chesilhurst, N.J.

Joe Mulvey, West Chester, Pa.

Eileen Ketler, Philadelphia

SATURDAY, MARCH 30

Seth Reigner, Birdsboro, Pa.

William Cambria, Philadelphia

Dave Simon, Dresher, Pa.

ALEXIS SAPP, Maple Shade, N.J. ($1,000; Franco)

Bill Kavchok, Aldan, Pa.

Helen Rhodes, West Chester, Pa.

THURSDAY, MARCH 28

Louise Morton, Newtown, Pa.

Charles Kelly, Philadelphia

John Ross, Kennett Square, Pa.